Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 1 minutę , sole pranešimas:

PSO pataria nesiremti statistika paremta šituo tyrimu. Jei pažvelgus iš sąmokslų teorijos pusės tai šita situaciją labai patogi tam 1% turtingųjų suvaldyti likusius 99% populiacijos, kitų vadinamos bioresursais. Anksčiau užtekdavo tik infliacijos nes daugiausiai pinigų prarasdavo būtent bioresursai, o to 1% kapitalas investuotas saugiai išlikdavo. Dabar dar ir baimė prisidėjo. Dar prieš pandemiją teko skaityt diskusiją tokia tema kad pasaulyje yra per daug pinigų ir dabar tam 1% jau tampa neaktualu daugiau uždirbti, bet daug svarbiau daryti įtaką likusiems. O įbaugintus ir nuskurdintus daug lengviau valdyti.

Nesupratau, kur aš paminėjau tyrimą ?? Ar statistiką??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, shaulinis pranešimas:

 

Taip geras klausimas ir labai taiklus, bet kai man rado tą brudą ir primečiau, kad porą dienų iki testo buvau visą dieną pas savo mamą (virš 70m), kitą dieną buvau porą val vienoje kompanijoje su besilaukiančia moterim... na ir dar visus kontaktus permeti galvoje, tą baime reikia patirti pačiam "Užkrėčiau, neužkrėčiau, kas bus jei užkrėčiau?", toks jausmas, kad ne coroną o sifili pasigavai. Pasigavom tą "džiaugsmą" su žmona, vaikai laimei ne, bet tada vėl baimė - o ką jei mums abiem komplikacijos mes ligoninėje su ventiliatoriais o kas tada su mūsų vaikais? Jie gi karantininiai, artimiausi giminaičiai kas gali pasirūpinti "rizikos grupėje". Po viso to joks skiepas nebebaisus, nors ir beždžionės, svarbu veiktų. 

Valdo baimė ir draudiesi, bet kokia kaina? Nesvarbu to apsidraudimo pasekmės? 

Jevgenijus, pateikei elementarų pavyzduką kaip galima manipuliuoti skaičiais, o skaičių kalba man patinka, ane? ;)

Kertinis akmuo viso to balagano yra skaičiai, kuriuos bet kokia kaina bando didinti ir visi tą matom ar nematot kai kurie? Be skaičių neįmanoma epidemija. Taškas.

Kokie to tikslai? Mes galime tik spėlioti tai paspėliokim. Lempinius bajerius ir apie kates jau minėjo kolegos. Filmuką buvau pasidalinęs pažiūrėkit, ar matot kokių tai panašumų ar nematot tai kiekvieno reikalas. Įsivaizduok pvz jeigu esi geitsas arba Elonas, arba cukrenbergas ar dar koks tai feleris.. Užaugai milijardierių šeimoje, mokeisi niekas nežino ką, kokios tavo vertybės niekas nežino. Na ir ką veiktum gyvenime?  Tokių kaip tu yra keliolika ar keliasdešimt. Kas jūsų galvose dedasi? Kokių fantazijų turite? Aš gal norėčiau viską valdyti ir didinti savo įtaką, įrankiai tam yra... Arba gal būčiau filantropas vakcinų gamintojas. Nžn. Pasakykit jūs ką veiktumėt. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Pienmėgys pranešimas:

Kolega Sole, gal būtų galima detaliau apie tą PSO patarimą nesiremti tyrimo statistika.  Koks tai tyrimas?Kur jis yra išspausdintas?? Kas jį pasirašė? Kas veda ir renka statistiką?

Kiekvieną dieną skelbiama informacija kiek susirgo ir kiek numirė nuo covid, kuri paremta būtent šituo tyrimu. Šaltinius galit pasirinkt savo nuožiūra: lrt, l.rytas, 15min, delfi, bns, ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, manttys pranešimas:

Man gaila vieno, kad ne pirmą kartą matau kaip tikrai protingi žmonės savo energiją nukreipia kovai su tariamais demonais, užuot tikrai kažką davę sau ir visuomenei.

Galima tylėti ir mėgautis gyvenimu, kaip voras sako, aš pvz  ir mėgaujuosi ir turiu pakankamai laisvos energijos, bet yra toks dalykas, kad jeigu žmonės tyli ir sutinka su visais valdžios sprendimais tai vadžia sprendžia už tave ir tu neturi teisės jų už tai kritikuoti. Kas visuomenei naudinga valdžiai niekas nepasako, o jie patys nemato, nes mes visi tylim ar ne? Kas toliau?

Turiu konkretų gyvą pavyzdį, dalyvavau pats gyvai. Netikėtai išaugo žemės mokestis, užėjo baisi sausra, sunerimę ūkininkai bėdavojomės ir  susibūrę nutarėm eiti pas miesto merą. Išsakėm jam savo susirūpinimą dėl 3,5 karto padidėjusio žemės mokesčio, o meras mums tarė: mielieji mes skelbėme, kad svarstome taip ir taip, buvo duotas laiko tarpas, o į mus niekas nesikreipė, nepareiškė jokio susidomėjimo tai mes nutarėme padaryti mokestį tokį koks mums atrodė teisingas.  

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , sole pranešimas:

Iš tų 15 irgi skaičiuok 60%, ar galvoji kad iki pandemijos niekas nepapuldavo į reanimacinę, liks 9. Šiaip tai pagrindinė nesąmonė gaunasi kad visi suvaržymai daromi  remiantis statistika kuri paremta tokiu netiksliu tyrimu. Ir beje kur dingo gripas?

Ne ne brangusis, tyrimai gal ir netikslūs, žmogus su vamzdeliu gerklėje kuo tikriausias. Vienas žmogus yra vienas žmogus, jokių ten procentų. Žmonės aišku dėl įvairių priežasčių ilsisi intensyvioj terapijoje, bet skaičiavau būtent covidinius. Tai kad testai netikslūs, ar klaidingai teigiami ar neigiami, vistiek tai tik apsunkina mūsų padėtį. 

Beje mano asmenine statistika, kuri tik artimųjų ir draugų ratas bei jų artimieji ir draugai, kurioje net ir  zvanas su žmonike, kurie kaip žinia sirgo ir nejautė nieko... Na, mano statistikoje mirtingumo procentas beveik kraupus. Sutapimas aišku, bet vistiek nejauku. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Pienmėgys pranešimas:

Kokiu tyrimu?? Turit galvoje testus?? Kuriuos? PGR? Ar mirčių skaičiais irgi negalima remtis?? Nuėjus į bet kurias kapines, šviežų kauburių skaičius irgi tik vaidenasi??

Jei onkologinis ligonis numirė o testas kurio patikimumas 60% teigiamas mirė būtent nuo covid? Tada kodėl nerašydavo kad onkologinis ligonis numirė nuo gripo jei juo sirgo?

Ar siūlytumėt maisto racioną su tokia jo naudingumo tikimybe kitiems ūkininkams kai klaus patarimo kaip šerti gyvulius?:text-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , sole pranešimas:

Jei onkologinis ligonis numirė o testas kurio patikimumas 60% teigiamas mirė būtent nuo covid? Tada kodėl nerašydavo kad onkologinis ligonis numirė nuo gripo jei juo sirgo?

Ar siūlytumėt maisto racioną su tokia jo naudingumo tikimybe kitiems ūkininkams kai klaus patarimo kaip šerti gyvulius?:text-lol:

O bendro mirčių skaičius pokytis lietuvoje? 
Buvai laidojimo namuose pasiklausyti kaip verslas sekasi kaip skirtumas nuo ankstesniu laiku. Krematoriume?
Bakteriju tyrimas piene koks jo patikimumas?

Rapso įspaudu pasisavinimas karves, pienmegys tiksliai šita gali atsakyti...

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Švedai lig šiol nesuprato (kol neatejo mutacijos),kodel toks demesys į koronavirusą, nes neperseniausiai atsimena, kai ir nuo gripo pritrūko lovų. Man keisčiausias Vokietijos dėmesys,kai pabego teroristas is Briuselii visos sienos buvo uždarytos, stop ženklai, Policija, o kai koronavirusas pradejo plisti(pači9j pradžioj)jokių policijų.Irgi galejo registruoti kas kur važiuoja. Lietuvoj irgi keistenybe sausio men sake priima į darbą 1400 policininkų,o k9del ne epidemiologų?ar panašių į juos?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , kestoxs pranešimas:

O bendro mirčių skaičius pokytis lietuvoje? 
Buvai laidojimo namuose pasiklausyti kaip verslas sekasi kaip skirtumas nuo ankstesniu laiku. Krematoriume?

 

 

Nesiginčysiu kad padidėjęs, bet jis kiekvienais metais ar atskirai žiūrint pagal mėnesius niekada ir nebuvo vienodas, sutinku kad covid  daro savo įtaką kaip ir tai kad yra mirusių nes negavo laiku gydymo ar nesikreipė, stresas irgi sveikatos neprideda ypač senoliams. Rašiau kad statistika kiek mirčių siejančių jas su covid yra klaidinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zvanai, filosofai matematikos net nelaiko tiksliuoju mokslu. :D Svarbu ne skaičiai, o skaičiavimo išvados.

O E. Musk ne užaugo milijardierių šeimoje. O B. Geitsas išleido krūvą pinigų ir trečiajame pasaulyje neliko poliomelito. Bet taip, kažkurią prasme jie valdo, įtakoja mus. Įdomiausia, kad jiems būtina kad mes turėtume pinigų. Skurdina? Nu taip. Nuperki tesla ir „nuskursti“ mažiausiai 30k. Ech, viena dieną gal ir aš taip „nuskursiu“ :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , arciu555 pranešimas:

Švedai lig šiol nesuprato (kol neatejo mutacijos),kodel toks demesys į koronavirusą, nes neperseniausiai atsimena, kai ir nuo gripo pritrūko lovų. Man keisčiausias Vokietijos dėmesys,kai pabego teroristas is Briuselii visos sienos buvo uždarytos, stop ženklai, Policija, o kai koronavirusas pradejo plisti(pači9j pradžioj)jokių policijų.Irgi galejo registruoti kas kur važiuoja. Lietuvoj irgi keistenybe sausio men sake priima į darbą 1400 policininkų,o k9del ne epidemiologų?ar panašių į juos?

Ačiū, kraštieti, jau ir aš supratau, kad diskusija be tikslo.. Prasideda argumentai .. į kuriuos ir atsakyti nėra ką..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , Zvanas pranešimas:

Valdo baimė ir draudiesi, bet kokia kaina? Nesvarbu to apsidraudimo pasekmės? 

Jevgenijus, pateikei elementarų pavyzduką kaip galima manipuliuoti skaičiais, o skaičių kalba man patinka, ane? ;)

 

 

Yra du pasirinkimai:

a) skiepyjiesi neaiškia vakcina ir rizikuoji savo kailiu.

b) nesiskiepyti ir rizikuoti ne tik savo, bet ir artimųjų kailiais.

Kiekvienas laisvas rinktis.

Dėl Jevgenijaus skaičių. Labai jau daug rašyti. Pirmiausia reikia išsiaiškinti apie ką jis kalba. Patikimumas matuojamas dviem kriterijais klaidingi teigiami ir klaidingi neigiami. Abiejų negali turėti. Vienais atvejeis reikia kad nebųtų klaidingų neigiamų (tai gaunama aukojant klaidingus teigiamus). Kitais atvejais atvirkščiai. 

Pradžioje žinoma buvo naudojami tie testai kuriuos pavyko gauti o ne tai ko reikėjo. Dabar jau visko yra. 

Kaip bebūtu nenoriu gaišti laiko ir čia paklodžių rašyti reaguodamas į kažką ištrauktą iš konteksto. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Pienmėgys pranešimas:

Ačiū, kraštieti, jau ir aš supratau, kad diskusija be tikslo.. Prasideda argumentai .. į kuriuos ir atsakyti nėra ką..

Teisingai,geriau,pasidžiaukim kaip gera gyventi kaime. Joks karantinas neuždraus vaikščioti po savo ūkį ir beje išvažiuoti lengviau, o didmiesčio dėžuteje nejuokai būtų vasarą,,karantinuotis,,

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , jevgenijus pranešimas:

Zvanai, filosofai matematikos net nelaiko tiksliuoju mokslu. :D Svarbu ne skaičiai, o skaičiavimo išvados.

O E. Musk ne užaugo milijardierių šeimoje. O B. Geitsas išleido krūvą pinigų ir trečiajame pasaulyje neliko poliomelito. Bet taip, kažkurią prasme jie valdo, įtakoja mus. Įdomiausia, kad jiems būtina kad mes turėtume pinigų. Skurdina? Nu taip. Nuperki tesla ir „nuskursti“ mažiausiai 30k. Ech, viena dieną gal ir aš taip „nuskursiu“ :D

Aš tik pasiūliau įsivaizduoti ir pateikiau pavyzdžių. Bet tęskime, gal nesusimušime :)  Ar jų vietoje būdamas nebandytum maskuoti klaidų? Ar nebandytum įtikinti žmonių vartoti ką tik sugalvoji? Aš įsivaizduoju jeigu kažką sukurčiau tai sugalvočiau priežasčių kam to reikia ir bandyčiau visus įtikinti kas, beje, mano manymu, ir vyksta nuolatos pasaulyje. Žmonės įtikinami pirkti daiktus, kurių jiems nereikia. Žinoma yra daug mums visiems ir visai žmonijai labai naudingų daiktų tikrai neneigiu to, bet... 

Tęskite gerbiamasai :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , shaulinis pranešimas:

Yra du pasirinkimai:

a) skiepyjiesi neaiškia vakcina ir rizikuoji savo kailiu.

b) nesiskiepyti ir rizikuoti ne tik savo, bet ir artimųjų kailiais.

Kiekvienas laisvas rinktis.

Jeigu gali pasidalink šaltiniu, kur radai parašyta, kad skiepas apsaugo nuo  viruso platinimo.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , Zvanas pranešimas:

Aš tik pasiūliau įsivaizduoti ir pateikiau pavyzdžių. Bet tęskime, gal nesusimušime :)  Ar jų vietoje būdamas nebandytum maskuoti klaidų? Ar nebandytum įtikinti žmonių vartoti ką tik sugalvoji? Aš įsivaizduoju jeigu kažką sukurčiau tai sugalvočiau priežasčių kam to reikia ir bandyčiau visus įtikinti kas, beje, mano manymu, ir vyksta nuolatos pasaulyje. Žmonės įtikinami pirkti daiktus, kurių jiems nereikia. Žinoma yra daug mums visiems ir visai žmonijai labai naudingų daiktų tikrai neneigiu to, bet... 

Tęskite gerbiamasai :D 

Ir no till technologija ir jam reikalyngas žaisliukus,  prie kurių priskirtum? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , kestoxs pranešimas:

Ir no till technologija ir jam reikalyngas žaisliukus,  prie kurių priskirtum? 

No-till technologija yra seniausia technologija šioj planetoje. Ir manau būtina tobulinti būtent šią sritį taip užtikrinant sveiką ir maistingą (ne tuščias kalorijas)maistą žmonijai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, Zvanas pranešimas:

No-till technologija yra seniausia technologija šioj planetoje. Ir manau būtina tobulinti būtent šią sritį taip užtikrinant sveiką ir maistingą (ne tuščias kalorijas)maistą žmonijai.

Tai va tu sakai, kad šitas reikalas yra labai naudingas, o aš galbūt galvoju, kad šita reikalą aš priskirčiau prie to pirmo tavo posto dalies, kad visa tai reikia kazkam prakišti. Tai va kuris idomu dabar teisus jei abu skaitom ir tikim skirtingais šaltiniais? Rementis tavo postu galim diskutuoti iki numirimo... :-D  Ir vistiek liksim vienas kitam buki :-D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , kestoxs pranešimas:

Tai va tu sakai, kad šitas reikalas yra labai naudingas, o aš galbūt galvoju, kad šita reikalą aš priskirčiau prie to pirmo tavo posto dalies, kad visa tai reikia kazkam prakišti. Tai va kuris idomu dabar teisus jei abu skaitom ir tikim skirtingais šaltiniais? Rementis tavo postu galim diskutuoti iki numirimo... :-D  Ir vistiek liksim vienas kitam buki :-D 

Na aš galiu parodyti savo šaltinius, o tu savo. Pažiūrim ir draugiškai padarom išvadas. Tinka? :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 33 minutes , Zvanas pranešimas:

Jeigu gali pasidalink šaltiniu, kur radai parašyta, kad skiepas apsaugo nuo  viruso platinimo.

 

Įsivaizduoju jog vyksmas tokis - skiepytas organizmas su infekcija sukovoja per minimalų laiką neduodamas galymybės jam daugintis , a nečiepytas pavirs į viruso gamyklą ir ilgam laiko tarpsniui , iki pat finale la'comedia o jei  sergam lengva forma tai tampam nepagaunamuoju viruso platintoju . P.s. jokių nuorodų ar šaltinių neprašykit , ba čia grynai tik mano pamastymas  :icon-mrgreen:  . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , wydas63 pranešimas:

Įsivaizduoju jog vyksmas tokis - skiepytas organizmas su infekcija sukovoja per minimalų laiką neduodamas galymybės jam daugintis , a nečiepytas pavirs į viruso gamyklą ir ilgam laiko tarpsniui , iki pat finale la'comedia o jei  sergam lengva forma tai tampam nepagaunamuoju viruso platintoju . P.s. jokių nuorodų ar šaltinių neprašykit , ba čia grynai tik mano pamastymas  :icon-mrgreen:  . 

Ne gerbiamasis,  skiepas turėtų tiesiog sumažinti komplikacijų ir sunkiu atveju  kiekį iki minimumo, kas turėtų  leisti nuimti krūvį nuo ligoninių. Šiuo metu krūvio mažinimui yra naudojami karantinai. Taip paprastai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...