Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 44 minutes , Jonas1995 pranešimas:

Šiaip jo. Žiauru. Ir kuo visa tai baigsis neaišku. Nuo vienų atimt, kitiem dadėt.

O kas čia neaiškaus?Kur gauti pinigų i biudžetą,kai pusė (jei nedaugiau) Lietuvos darbingų žmonių gyvena,dirba ir mokesčius moka užsienyje?Ir dar jie ten ir valgo,rubus perka,pramogauja ir t.t.O mūsų valdžia skaičiuoja kiek emigrantai parsiuntė pinigu...Šiaip tai yra baisu.P.s.Ir nepamenu tik kuris premjeras džiaugėsi,kad Lietuva yra pirmaujanti šalis ES automobilių eksporte...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , jevgenijus pranešimas:

Heh... Teliuko svajonė iš**** katę. Kad nebūtų taip, kad pakompensuosim pakompensuosim kol seimo kiemas teslom ir taikanais užsipildys ir atšauksim, tipo Lietuvai dar per anksti tokiam žingsniui. 

 

Tai čia dabar visi lenktyniauja, kurie greičiau uždraus naujus. Bet niekas nekalba taip kategoriškai. Ir jau tikrai ne vieno ministro lygiu.

prieš 8 minutes , voras pranešimas:

Kaip tik į tą kadenciją ketinu pataikyti :icon-razz::handgestures-fingerscrossed:

Tai kad jau praleidai momentą, kai "valstiečiai" buvo ant bangos. Dabar arba orientaciją keisk arba barzdą augink. Kitaip be šansų :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Bulvinykas pranešimas:

Tai čia dabar visi lenktyniauja, kurie greičiau uždraus naujus. Bet niekas nekalba taip kategoriškai. Ir jau tikrai ne vieno ministro lygiu.

Prakeikti žurnaliugos turbūt iškarpė. Gal ministeris prieš pasakydamas tai kas buvo paviešinta, pasakė: - I have a dream! 

Veidai keičiasi, įpročiai, gal tiksliau, ambicijos tos pačios. Išlenda kaip Pilypas iš kanapių ir būtinai galvoja kad reikia padaryti vot kažką tokio, ar tai proryvą ar tai skačioką. Nemažiau! O elementarūs dalykai, kuriems reikia gana paprastu sprendimų, taip ir lieka po kojomis voliotis. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
prieš 28 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Pirma gal reiktų dėl vertimo į Lietuvių kalbą susitart, nes dabar panašu jog dėl sąvokų ir vyksta visas maikių plėšymas.

Nemanau. Kai pasipylė į FB mesengerį ir kt prašymai iš pažystamų ir nelabai pasirašyti vienokią ar kitokią peticiją ėmiau ir perskaięiau visą tą konvenciją nuo iki visus 49 puslapius. 

Kad man patiko tai tatptautinis lygmuo apsaugos. Na tarkim kokia lietuvaitė išteka už kokio aborigeno. Aborigenai nusprendžia, kad ji įžeidė jų šeimos garbę ir ją reikia akmenimis užmėtyti. Lietuva gali pagal tą konvenciją aktyvuoti tarptautinį įsikišimą su liūdininkų ir nukentėjusių apsauga, nusikaltusių ekstradicija ir tt ir pan. 

O visą kitą kuo čia gazdina.... labai jau pritempta mano akimis žiūrint. Na bet aš ne teisininkas tik šeip atsakingai žiūriu į klausimus, pradžiai pradinius šaltinius išsistudijuoju :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , shaulinis pranešimas:

Nemanau. Kai pasipylė į FB mesengerį ir kt prašymai iš pažystamų ir nelabai pasirašyti vienokią ar kitokią peticiją ėmiau ir perskaięiau visą tą konvenciją nuo iki visus 49 puslapius. 

Kad man patiko tai tatptautinis lygmuo apsaugos. Na tarkim kokia lietuvaitė išteka už kokio aborigeno. Aborigenai nusprendžia, kad ji įžeidė jų šeimos garbę ir ją reikia akmenimis užmėtyti. Lietuva gali pagal tą konvenciją aktyvuoti tarptautinį įsikišimą su liūdininkų ir nukentėjusių apsauga, nusikaltusių ekstradicija ir tt ir pan. 

O visą kitą kuo čia gazdina.... labai jau pritempta mano akimis žiūrint. Na bet aš ne teisininkas tik šeip atsakingai žiūriu į klausimus, pradžiai pradinius šaltinius išsistudijuoju 

Aš irgi, prieš kreipdamasis į tautą, perskaičiau. Pasijaučiau lyg mulkis koks. Laikydamas save pakankamai tolerantišku žmogumi, mintyse net dariau nuolaidas lgbt didesnės nei siekia mano toliarantiškumas. O tai geradaris... O kad toje, per visus čainikus išerzeliuotoje, sutartyje net nėra žodžio homoseksualūs, gėjai, lgbt ir pan, tai kažkaip dzin. Vieną kartą paminėta „sexualinė orentacija“ ir tris kartus „partneris“... Net sarmata pasidarė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 52 minutes , jevgenijus pranešimas:

P. S.

Teisingai Oželytė sako: ar demokratijoje visos nuomonės svarbios? Ne! Jei tau skauda pilvą, tai svarbi tik vieno žmogaus nuomonė - daktaro, t. y. žinančio. 

Bet tarp daktaro ir tavęs dar yra Dulkys, kuris gali nuspręst, kad gydymo šalutinis poveikis, nors jo tikimybė nykstamai maža, gali pakenkt jo partijos reitingams.

prieš valandą, ramas 1 pranešimas:

Si karta aiskiau Jevgenijau pasakysiu ,mano nuomone N.. ji cia reikalinga .Turim savu irankiu smurtui suvaldyti.

Ir kaip sekasi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, jevgenijus pranešimas:

Aš irgi, prieš kreipdamasis į tautą, perskaičiau. Pasijaučiau lyg mulkis koks. Laikydamas save pakankamai tolerantišku žmogumi, mintyse net dariau nuolaidas lgbt didesnės nei siekia mano toliarantiškumas. O tai geradaris... O kad toje, per visus čainikus išerzeliuotoje, sutartyje net nėra žodžio homoseksualūs, gėjai, lgbt ir pan, tai kažkaip dzin. Vieną kartą paminėta „sexualinė orentacija“ ir tris kartus „partneris“... Net sarmata pasidarė. 

Ten kažkur paminėta turėtų būti, socialine lytis, berods šitas terminas priešininkams labai nepatinka. :-D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , jevgenijus pranešimas:

Ne nėra. 

Yra 3 straipsnis

lytis – socialiai susiformavę vaidmenys, elgsena, veikla ir bruožai, kuriuos tam tikra visuomenė laiko tinkamais moterims ir vyrams;

Kiek supratau būtent šitas straipsnis ir kelia daugiausiai audrų. 

Beje jei toliau paskaičius, iki galo kur yra numatomos išlygos, jei gerai supratau teisinę kalbą tai galima tai dalei taikyti išlygas, pvz tiek kiek nepriwštarauja LR konstitucijai. Kas jei neklystu ir yra parašyta išnašose pasirašant konvenciją iš LT pusės. 

Tai gi tikrai nesuprantu kame bėdos. Iš kur triukšmas kyla nujaučiu. Beje Turija Redžepo sprendimu pasitraukė ką tik iš konvencijos, nors nei Lenkijoj nei Turkijoj Sodomos, Homoros neatsivėrė per tuos jau tuoj 10 metų nuo pasirašymo :) .

Na bet Redžepas pasakė tai prieštarauja tradicinėms musulmoniškoms vertybėms ir šeimos sanpratai :)

P.S ne taip senai tas pats Tadžipas Redžepas labai gyrė konvenciją ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , bmarius pranešimas:

o kokia nauda bus lietuvos visuomenej pasirasius sita konvencija?

Skaityti reikia. Čia daugiau tarptautiniai reikalai. Jei kokia lietuvė patektų į bėdą užsieniuose, taip pat ten kalbama apie smurtą prieš moteris karo metu (jokia paslaptis, kad masiniai prievartavimai ir karas neatskiriami). Tai tarptautinė konvencija, kaip žmogaus teisių kas leidžia teisti tarptautiniam tribunole už nusikaltimus žmogiškumui, kaip Ženevos konvencija apie karo belaisvių teises. Žodžiu iš tos serijos.bent kiek supratau iš to ką perskaičiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiktų kad teisininkai normaliai išaiškintų ar yra prieštaravimų konstitucijai, tada būtų galima ir kitiems padiskutuot. Dabar visos diskusijos rašymo šakėms ant vandens lygio. Užtektinai jau turim achujennų trenerių, ekonomistų, epidemiologų, dabar dar ir teisininkų nieko neišmanančių toj srityje bet užtai garsiausia rėkiančių :text-lol:

JK neratifikavus, Vokietija ratifikavus bet smurto atvejų kasmet daugėja. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...