Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

Nera vienybes augalinkai sau, pieninkau sau, mesiniu galviju augintojaj sau, stambus projektiniai su, smulkieji sau.Klausiau vieno forumiecio , perskaite jis ar presuotum 10-30 rulonu, atsakymo taip ir nesulaukiau.Kol nebus vienybes, aiskaus tikslo, tol valdzia tyciosis ir traiskis visus po viena.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Ramza pranešimas:

Nera vienybes augalinkai sau, pieninkau sau, mesiniu galviju augintojaj sau, stambus projektiniai su, smulkieji sau.Klausiau vieno forumiecio , perskaite jis ar presuotum 10-30 rulonu, atsakymo taip ir nesulaukiau.Kol nebus vienybes, aiskaus tikslo, tol valdzia tyciosis ir traiskis visus po viena.

 

Vienybė yra ir šiandien tai pamatėme, o jeigu tamsta nesivieniji tai, turbūt, su pačiu kažkas ne taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tiek rulonų presuočiau, matot, visur kaltas požiūris žmogaus, todėl ir tie 1.70 euro man - labai gera kaina. Reikia mokėti savo versle suktis, tai ir nereikės bankrutuoti, o jei nėra segebėjimo, tai ne valstybė už mūsų visų pinigus turi tą nemokšą traukti su kompensicijomis, su mokesčių mažinimu ir dar klausytis verskmų, ar strigti eisme. Gyvenime taip jau yra, pasirinkai kažką, tai gausi pasekmes, bus jos teigiamos, bus jos neigiamos - nežinia, bet kad bus, tai tikrai. Ar ūkininkauti, ar ne, tai irgi pasirinkimas - aš irgi pasirinkau, žinau, kad pagadinau sau gyvenimą, nes galėjau gyventi laimingiau, bet rinkausi pinigus ir sėkmingą verslą - tokia mano pasirinkimo pasekmė. Niekas dėl to nėra kaltas ar turi kažkaip mane dievinti, ant rankų nešioti, vardą visur minėti. Protesto reikėjo? Taip, bet ne tokio, nes jis beprasmis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 24 minutes , kestoxs pranešimas:

Sposiji žmogau :-D 1,7 eur už kilogramą mesinio galvijo ? Rimtai galima gyventi? Šiemet bent 2 ūkius mėsinių savam rajone žinau kurie nutraukė veikla. Veršelius iš manęs ima dabar po 1,5 eur jautukai pieniniai, vasara buvo 2,2 eur, telyčaites 0,7 eur /kg. Karve susižeidė koja negali pasikelti, viskas į šiukšlių dėže gali gabalais mesti, net už dyka niekas jos neima, gal tau reikia? Kur tu čia ta geri matai? Biovelos savininkas už ES parama namą pasistate, vargšas, matyt per daug už mėsa moka, namui pinigu neliko :-D 

komentuojant apie tuos kurie tekintojus kurie dirba 8 valandas ir pyksta kad ukinikai su naujais traktoriais dirba, o kodel ukininkas ar jo darbuotojas su arkliu žeme turi dirbti? Tai gal ir tekintojas tegul su rankiniais įrankiais gamina... valstybes ekonomika akmens amžiuje sparčiau kiltų...

Taurages raj,mesinius auginantis ukininkas, uz zemes nuoma mokejo topine kaina(visas išmokas eile metu atidave zemes savininkui,)kodel mes iprate ziureti pacius blogiausius pavyzdzius?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , kestoxs pranešimas:

Sposiji žmogau :-D 1,7 eur už kilogramą mesinio galvijo ? Rimtai galima gyventi? Šiemet bent 2 ūkius mėsinių savam rajone žinau kurie nutraukė veikla. Veršelius iš manęs ima dabar po 1,5 eur jautukai pieniniai, vasara buvo 2,2 eur, telyčaites 0,7 eur /kg. Karve susižeidė koja negali pasikelti, viskas į šiukšlių dėže gali gabalais mesti, net už dyka niekas jos neima, gal tau reikia? Kur tu čia ta geri matai? Biovelos savininkas už ES parama namą pasistate, vargšas, matyt per daug už mėsa moka, namui pinigu neliko :-D 

komentuojant apie tuos kurie tekintojus kurie dirba 8 valandas ir pyksta kad ukinikai su naujais traktoriais dirba, o kodel ukininkas ar jo darbuotojas su arkliu žeme turi dirbti? Tai gal ir tekintojas tegul su rankiniais įrankiais gamina... valstybes ekonomika akmens amžiuje sparčiau kiltų...

Kaip tik siandien sita situacija apturejom, 800kg karve uz 820 eur teko su krautuvu ikelt :( vis ne i siuksliu deze.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , viktorass pranešimas:

O su kokia technika siūlai  dirbti, kad būtu pipec

Ši akcija yra labai emocinga. Aš nei prieš nei už. 

Tik man labai neskoningai atrodo kai ūkininkai protestuoja taikiai važiuodamis gatvėmis su technika kuri kainuoja šimtus tūkstančių. Kai pensininkai vos išgyvena, kai mokytojai dirba ir gyvena ant skurdo ribos, ir t.t. 

Aš nieko prieš tik matau kad to parado atgarsiai yra labiau neigiami nei teigiami kai miesto žmonės mato Jūsų potencialą jiems naturaliai kyla pavydas ir dar didesnis pasipiktinimas. 

Sory čia nieko nenoriu blogo pasakyti prieš Jūsų valią, tik matau ir kitos lazdos galą. Jei akcija būtų ne paradas gal būtų buve viskas ir kitaip. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gerai dar nereikėjo parduot tų gerų traktorių ir grįžt į praeitį , o jei taip ir toliau palikt tai kas žino gal dauguma grįšim vėl prie senų trantų arba išvis teks kitur laimės ieškot , o ypač tas šviečiasi jauniems , tokiems kaip aš.

prieš 4 minutes , AG Paulius pranešimas:

Ši akcija yra labai emocinga. Aš nei prieš nei už. 

Tik man labai neskoningai atrodo kai ūkininkai protestuoja taikiai važiuodamis gatvėmis su technika kuri kainuoja šimtus tūkstančių. Kai pensininkai vos išgyvena, kai mokytojai dirba ir gyvena ant skurdo ribos, ir t.t. 

Aš nieko prieš tik matau kad to parado atgarsiai yra labiau neigiami nei teigiami kai miesto žmonės mato Jūsų potencialą jiems naturaliai kyla pavydas ir dar didesnis pasipiktinimas. 

Sory čia nieko nenoriu blogo pasakyti prieš Jūsų valią, tik matau ir kitos lazdos galą. Jei akcija būtų ne paradas gal būtų buve viskas ir kitaip. 

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Tai gerai dar nereikėjo parduot tų gerų traktorių ir grįžt į praeitį , o jei taip ir toliau palikt tai kas žino gal dauguma grįšim vėl prie senų trantų arba išvis teks kitur laimės ieškot , o ypač tas šviečiasi jauniems , tokiems kaip aš.

 

....SAUNUOLIAI...nesvarbu kaip ,svarbu kad vyksta kazkas.Tegul mato kad ukininkai vieningi ,neuzsileidzia kad uz nosies vedziotu.Tie kurie gyvena ant skurdo rybos tegul taip pat netyli ir nebus skurdo.PINIGU YRA tik maziau vogti reikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Tai gerai dar nereikėjo parduot tų gerų traktorių ir grįžt į praeitį , o jei taip ir toliau palikt tai kas žino gal dauguma grįšim vėl prie senų trantų arba išvis teks kitur laimės ieškot , o ypač tas šviečiasi jauniems , tokiems kaip aš.

 

 Va tau ir valstiečių žaliųjų valdžia. Tu jiems neįdomus jiems įdomu kaip tuos tavo keliolika dirbau ha greičiau paimt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Mantas2342 pranešimas:

Nu yra kaip yra , kažkada turėjau gražių svajonių , bet jos po biškį vis blėsta ir tenka ieškot kitų kelių.

Manai tu vienas čia toks, kuris svajonių turėjo ? Realybė 3,14sa į snukį negailestingai ir žiauriai...

 

P.S. Kaip ten valstiečių elektoratas laikosi, kur norėjo permainų . Gavot permainas ? Patinka ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , AG Paulius pranešimas:

Ši akcija yra labai emocinga. Aš nei prieš nei už. 

Tik man labai neskoningai atrodo kai ūkininkai protestuoja taikiai važiuodamis gatvėmis su technika kuri kainuoja šimtus tūkstančių. Kai pensininkai vos išgyvena, kai mokytojai dirba ir gyvena ant skurdo ribos, ir t.t. 

Aš nieko prieš tik matau kad to parado atgarsiai yra labiau neigiami nei teigiami kai miesto žmonės mato Jūsų potencialą jiems naturaliai kyla pavydas ir dar didesnis pasipiktinimas. 

Sory čia nieko nenoriu blogo pasakyti prieš Jūsų valią, tik matau ir kitos lazdos galą. Jei akcija būtų ne paradas gal būtų buve viskas ir kitaip. 

 

Gerbiamasis, tie traktoriai Jūsų sikna iš krizes traukė, galvoji man jie teikia dideli džiaugsmą? Didžiąja laiko dalį su jais važinėja darbuotojai, ar tu manai kad darbuotojas turi dirbti su arkliu, kaip tu isivaizduoji savo darbą be kompiuterio o su tušinukų ir popietiumi?  Kodel gamyklose žmones dirba su nauja modernia įranga? Gal visi atgal į praeiti? Kur logika kodel ukininkas laikomas kitokiu ir kodel traktorius jūsų nuomone yra prabangos prekė? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , kestoxs pranešimas:

Gerbiamasis, tie traktoriai Jūsų sikna iš krizes traukė, galvoji man jie teikia dideli džiaugsmą? Didžiąja laiko dalį su jais važinėja darbuotojai, ar tu manai kad darbuotojas turi dirbti su arkliu, kaip tu isivaizduoji savo darbą be kompiuterio o su tušinukų ir popietiumi?  Kodel gamyklose žmones dirba su nauja modernia įranga? Gal visi atgal į praeiti? Kur logika kodel ukininkas laikomas kitokiu ir kodel traktorius jūsų nuomone yra prabangos prekė? 

Sutinku. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...