Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 3 minutes , Minduksx pranešimas:

Tai gal reiktų prisidėt prie mokytojų, gydytojų ir su jeis streikuoti palaikant jų reikalavimus ir tuo pačiu pateikiant savus, nes dabar tai beveik garantuoju busim sumaišyti su zemem

Kaskaip man irgi  atrodo jog bus finale taip. Arba prisidet prie visu kitu profesiju dar ir su technika rimtai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 44 minutes , Gnytasis pranešimas:

Antras punktas labiausiai nesamoningas logiskai, vaziuosi su tarkim traktoriu kolona ir nesutrugdysi paprastai visuomenei?  Cia net mazam miesteli gali but trugdymas jeigu jau tiek bijo :)

Nu esme "specialiai" netrukdyti - o kad trukdysis tai ir taip aisku, betgi "nespecialiai".

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Minduksx pranešimas:

Nezinau, man tai toks dvejopas jausmas apima. Juk zada protestuost mokytojai, destytojai, gydytojai, jie kaip ir prasciau gyvena, kaip mes atrodysim bendram kontekste?

Bendram kontekste atrodysim taip kaip atrodom - prasiskoline daugiau nei 70 proc. ukiu su nezinomybes jausmu i ateiti (banku isvada).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, jevgenijus pranešimas:

Be to mokytojai aiškiai suformulavę reikalavimus. O kokie ūkininkų? Nenorim mokėt daugiau mokesčių? Kažkaip jaučiu, kad palaikymo iš tų pačių mokytojų ir gydytojų nelabai sulauksim. 

Į paskutinį "najezda" ant ūkininkų pagaliau buvo operatyviai sureaguota. Čia kaip įmušti "garbės" įvartį pralošinėjant 20 - 0. Ne kažką ten tos garbės, ale vis šis tas...

Kai ima dvejones del palaikymo - reiskias valdzios strukturu suformuotas suskaldymas veikia - vargsai mokytojai ir pencynykai negaus po 50 ar 60 euru nes muzikai nenori moketi daugiau mokesciu? Butent muzikai - nes ponai is dvaru ir banku tuo labiau nenori moketi.... O reikalavimus susigalvokit patys - didiziausiais reikalavimas kad nustotu ignoruoti musu pasisakymus apie esama padeti remdamiesi tik keliu dvaru pavyzdziu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , dzipas pranešimas:

Kai ima dvejones del palaikymo - reiskias valdzios strukturu suformuotas suskaldymas veikia - vargsai mokytojai ir pencynykai negaus po 50 ar 60 euru nes muzikai nenori moketi daugiau mokesciu? Butent muzikai - nes ponai is dvaru ir banku tuo labiau nenori moketi.... O reikalavimus susigalvokit patys - didiziausiais reikalavimas kad nustotu ignoruoti musu pasisakymus apie esama padeti remdamiesi tik keliu dvaru pavyzdziu. 

O kur organizatoriai buvo kai Maldeikienė pradėjo šūdus ant mūsų pilt? Ką jos spaudos konferencijų adresas buvo įslaptintas? Tereikėjo būti ten ir uždavinėti priešpriešinius klausimus. O gal ta boba viską teisingai susakė?  Tada kokie nacher kryžiai ir traktoriai dabar? Taip, aš kaltinu ūkininkų savivaldą, kad nieko nedarė tada kada reikėjo. Ko dabar norit, kad aš kaip koks durnelis po muštynių kumščiais mojuočiau? Ar tai sąjunga ar kokia asociacija ar rūmai, būt svarbiu nereiškia gerai pažinoti ministerijos kolidorius, ar "Ką pasėsi" atidaryme pasivaikščioti su ministro svita. Jūsų darbas viešieji ryšiai, kur jūs žiauriai susimovėt.  Jūsų darbas buvo apginti mažuosius ir gal vidutinius ūkius kpf dalybose,  nes puikiai, jau nuo Kaziuko laikų, žinojote, kad tokių principu dalinamų paramų neužteks ilgam. Anaiptol, didžiųjų ūkių sienos keliais sluoksniai nukaltos informaciniais plakatais apie įsisavintą paramą, o paraminiai hyliuksai tapo puikiu įnašu už naujausius cruizerius. Va tokie jūsų darbo rezultatai. O šiai dienai jūs netik kad netelkiat, ne koncentruojate protesto, bet jį skaldote. Gal dar pasiūlisit prie savo seniūnijos nuvažiuot,  ar dar geriau seniunaičio namų? Gal tiesiog savo kieme papypsint? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , jevgenijus pranešimas:

O kur organizatoriai buvo kai Maldeikienė pradėjo šūdus ant mūsų pilt? Ką jos spaudos konferencijų adresas buvo įslaptintas? Tereikėjo būti ten ir uždavinėti priešpriešinius klausimus. O gal ta boba viską teisingai susakė?  Tada kokie nacher kryžiai ir traktoriai dabar? Taip, aš kaltinu ūkininkų savivaldą, kad nieko nedarė tada kada reikėjo. Ko dabar norit, kad aš kaip koks durnelis po muštynių kumščiais mojuočiau? Ar tai sąjunga ar kokia asociacija ar rūmai, būt svarbiu nereiškia gerai pažinoti ministerijos kolidorius, ar "Ką pasėsi" atidaryme pasivaikščioti su ministro svita. Jūsų darbas viešieji ryšiai, kur jūs žiauriai susimovėt.  Jūsų darbas buvo apginti mažuosius ir gal vidutinius ūkius kpf dalybose,  nes puikiai, jau nuo Kaziuko laikų, žinojote, kad tokių principu dalinamų paramų neužteks ilgam. Anaiptol, didžiųjų ūkių sienos keliais sluoksniai nukaltos informaciniais plakatais apie įsisavintą paramą, o paraminiai hyliuksai tapo puikiu įnašu už naujausius cruizerius. Va tokie jūsų darbo rezultatai. O šiai dienai jūs netik kad netelkiat, ne koncentruojate protesto, bet jį skaldote. Gal dar pasiūlisit prie savo seniūnijos nuvažiuot,  ar dar geriau seniunaičio namų? Gal tiesiog savo kieme papypsint? 

Tamsta LUS narys? Ar kokios gal kitos asociacijos - taip vadinamos savivaldos narys?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , dzipas pranešimas:

Tamsta LUS narys? Ar kokios gal kitos asociacijos - taip vadinamos savivaldos narys?

Mano uošvis kartą dalyvavo pirmininko rinkimuose, kaip balsuotojas aišku. Susirinko pilna salė ir taip spėriai be jokių stabdžių viskas pajudėjo link to kad Jonas bus išrinktas į Jono vietą. Uošvis atsistoja ir sako, tai gal bent išklausykim kandidatus, mintis, programas ir t. t.... Tai vaizdžiai tariant, buvo suvyniotas į mažą gumulėlį ir išmestas per fortkę. Nu čia toks lyrinis nukrypimas... :D

Aš ūkininkas, o tų savivaldų pavadinimuose visur žodis "Lietuvos", todėl jie atstovauja visus. Ir taip, vienai iš jų moku savo įnašą. O ką pasiūlysi "išryškinti" ir išbraukti? O gal člienas negali turėt savo nuomonės, negali kritikuot? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , ceck pranešimas:

nieko nesupratau,gal gali aiškiau :think: :)

Su tokiais lozungais populistai į valdžią eina. Nuo tokių frazių rinkėjo natūrali reakcija turėtų būt įtarumas. Dėja bet kuo toliau... Pavyzdžių daugiau nei reikia. Meksikonų per daug? Pastatysiu sieną! Sudėtingoms problemoms paprasti sprendimai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , jevgenijus pranešimas:

Su tokiais lozungais populistai į valdžią eina. Nuo tokių frazių rinkėjo natūrali reakcija turėtų būt įtarumas. Dėja bet kuo toliau... Pavyzdžių daugiau nei reikia. Meksikonų per daug? Pastatysiu sieną! Sudėtingoms problemoms paprasti sprendimai. 

visi pas mus populistai,parodyk nors vieną kitokį

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 48 minutes , jevgenijus pranešimas:

Mano uošvis kartą dalyvavo pirmininko rinkimuose, kaip balsuotojas aišku. Susirinko pilna salė ir taip spėriai be jokių stabdžių viskas pajudėjo link to kad Jonas bus išrinktas į Jono vietą. Uošvis atsistoja ir sako, tai gal bent išklausykim kandidatus, mintis, programas ir t. t.... Tai vaizdžiai tariant, buvo suvyniotas į mažą gumulėlį ir išmestas per fortkę. Nu čia toks lyrinis nukrypimas... :D

Aš ūkininkas, o tų savivaldų pavadinimuose visur žodis "Lietuvos", todėl jie atstovauja visus. Ir taip, vienai iš jų moku savo įnašą. O ką pasiūlysi "išryškinti" ir išbraukti? O gal člienas negali turėt savo nuomonės, negali kritikuot? 

Apie kokius cia isryskinimus tamsta? Tai klausineji cia forume vietoj to kad savo rajone paklaustum. O jei neatsako - cia jusu kolegu ir pacio problema. Klausdamas norejau isitikinti ar bent moralinis principas pas pati del savivaldos keiksnojimo. Pas mus irgi yra tokiu, kuriems viskas blogai, taciau paprasius sukonkretinti - atsakymo nera.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

A... Tai čia pasirodo lokalios problemos, rajonų reikšmės. Ir tikrai yra skaitoma, puikiai žinai. Ir aš labai konkrečiai. Yra ieškovas, t. y. ūkininkai, ir atsakovas - prezidentūra, vyriausybė ir žūm.  Ieškinys tokio ilgumo, kad norint surašyti ant popieriaus reiktų iškirsti Šimonių girią. O mūsų advokatai, t. y. savivalda, sako pasivažinėkim prie savivaldybės... Ar jūs visai ten nupušot? 

Mano miestiečiai draugai sako, nu, pasodinai jau grūdus? Sakau, jo, pasodinau.  Tai, sako, laisvas iki rugpjūčio ane?... Tai ir klausiu labai konkrečiai, kokie dar ten nacher kryžiai? Kam jie ir ką pasakys? 

Aš konkretus kaip taburetė, mūsų atsakovai yra Gedinimo 11,  Gedimino 19 ir Daukanto aikštė, galų gale galime užduchint Delfi, šeip dėl ponto. Jei ne važiuojam ten,  tai papypsinam savo kiemuose ir gana, naudos bus daugiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , jevgenijus pranešimas:

A... Tai čia pasirodo lokalios problemos, rajonų reikšmės. Ir tikrai yra skaitoma, puikiai žinai. Ir aš labai konkrečiai. Yra ieškovas, t. y. ūkininkai, ir atsakovas - prezidentūra, vyriausybė ir žūm.  Ieškinys tokio ilgumo, kad norint surašyti ant popieriaus reiktų iškirsti Šimonių girią. O mūsų advokatai, t. y. savivalda, sako pasivažinėkim prie savivaldybės... Ar jūs visai ten nupušot? 

Mano miestiečiai draugai sako, nu, pasodinai jau grūdus? Sakau, jo, pasodinau.  Tai, sako, laisvas iki rugpjūčio ane?... Tai ir klausiu labai konkrečiai, kokie dar ten nacher kryžiai? Kam jie ir ką pasakys? 

Aš konkretus kaip taburetė, mūsų atsakovai yra Gedinimo 11,  Gedimino 19 ir Daukanto aikštė, galų gale galime užduchint Delfi, šeip dėl ponto. Jei ne važiuojam ten,  tai papypsinam savo kiemuose ir gana, naudos bus daugiau. 

Žiaurus tu žmogus. Po kontrolinio šūvio, dar druskos ant žaizdos užberi. :teasing-nutkick:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, jevgenijus pranešimas:

A... Tai čia pasirodo lokalios problemos, rajonų reikšmės. Ir tikrai yra skaitoma, puikiai žinai. Ir aš labai konkrečiai. Yra ieškovas, t. y. ūkininkai, ir atsakovas - prezidentūra, vyriausybė ir žūm.  Ieškinys tokio ilgumo, kad norint surašyti ant popieriaus reiktų iškirsti Šimonių girią. O mūsų advokatai, t. y. savivalda, sako pasivažinėkim prie savivaldybės... Ar jūs visai ten nupušot? 

Mano miestiečiai draugai sako, nu, pasodinai jau grūdus? Sakau, jo, pasodinau.  Tai, sako, laisvas iki rugpjūčio ane?... Tai ir klausiu labai konkrečiai, kokie dar ten nacher kryžiai? Kam jie ir ką pasakys? 

Aš konkretus kaip taburetė, mūsų atsakovai yra Gedinimo 11,  Gedimino 19 ir Daukanto aikštė, galų gale galime užduchint Delfi, šeip dėl ponto. Jei ne važiuojam ten,  tai papypsinam savo kiemuose ir gana, naudos bus daugiau. 

Jevgenijau, rimtas vyras esi. Mes visi smulkūs, vidutiniai, stambūs, pienininkai, augalininkai, daržovininkai ir t.t. sukamės tame pačiame rate. Tačiau tamsta sėdi ant krašto ir stabdai tą ratą. Ne visi taip patogiai ūkininkauja ir ūkininkaus, tad už visus kalbėti negražu ir savotiška gėda. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nenoriu numust teisingai nusiteikusiu zmoniu entuziazmo bet man sitas streikas kazkokia beprasmybe kvepia. ideja su kryziais tai super gera bet kas is to jeigu nei delfis nei 15 min nei jokia televizija netransliuoja sitos zinios. sklaida eina tik per ukio portalus ir fb ukininku grupes. tai mes cia patys sau tuos kryzius statom ? kaip zmonem nesusijusiem su ukiu zinot del ko tie kryziai pakelese atsirade? aplamai as cia pasigendu zmogaus kuris butu sitos akcijos velevnesys ir stovetu visu priekyje, kad ir taspats Talmantas galetu imtis tokio vaidmens, db net nuotraukos su kryzium nepasidare. nieko gero nepasieksim jei prie akcijos neprisides zinomi ir bent kiek ytakingi veikejai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, jevgenijus pranešimas:

A... Tai čia pasirodo lokalios problemos, rajonų reikšmės. Ir tikrai yra skaitoma, puikiai žinai. Ir aš labai konkrečiai. Yra ieškovas, t. y. ūkininkai, ir atsakovas - prezidentūra, vyriausybė ir žūm.  Ieškinys tokio ilgumo, kad norint surašyti ant popieriaus reiktų iškirsti Šimonių girią. O mūsų advokatai, t. y. savivalda, sako pasivažinėkim prie savivaldybės... Ar jūs visai ten nupušot? 

Mano miestiečiai draugai sako, nu, pasodinai jau grūdus? Sakau, jo, pasodinau.  Tai, sako, laisvas iki rugpjūčio ane?... Tai ir klausiu labai konkrečiai, kokie dar ten nacher kryžiai? Kam jie ir ką pasakys? 

Aš konkretus kaip taburetė, mūsų atsakovai yra Gedinimo 11,  Gedimino 19 ir Daukanto aikštė, galų gale galime užduchint Delfi, šeip dėl ponto. Jei ne važiuojam ten,  tai papypsinam savo kiemuose ir gana, naudos bus daugiau. 

Visu pirma reikia nebuti bukai uzsispyrusiu ir galvoti kad vienas sugalvojo - tai plet jau vsio aba taip arba as neprie hebros...

Visu antra - taip lokali problema, nes tamsta verkiate puoles ant keliu kad JUSU esybes niekas neklauso, o ir neklausys, nes LUS turi struktura - pradedam nuo rajono valdymo organu ir baigiam pagrindines asociacijos vadovybe. Tai nafer sita visa sistema - jei kiekvienas gali eiti ir spardyti duris atskirai. Butent del sitos klaidos ir turim ka turim. Buvo RUMAI kurie apjunge asociacijas ir reziumuodavo klausimus, bet ne - kiekvienas pradejo savo asociacijos ar kaimo lygio problemas kelti auksciau visu. Kol neissiaiskinsite rajone, kol neturesite JUMS atsovaujanciu pirmininku - tol problema bus lokali. 

Visu trecia - del atsakovo - uzskaitau, svarbu kad suvokiat ir kuo daugiau ta suvokianciu tuo bus lengviau. Taciau galiu labai paprastai pasakyti - iki Vilniaus su traktoriais davaziuosim - o kas po to - nepastebejote zenklu, nepastebejote kad praktiskai kiekvienas rajono centras apribotas nuo letaeiges technikos (aisku ne del musu). Galvojate kad duos kas leidimus? Naivuoliai, eilini karta gausite kulku guminiu ir tuo viskas pasibaigs. Vaziavimas i Vilniu bus po parodomosios akcijos rajonuose, jei situacija atsakovams nepasirodys reiksminga. Beje - pradine mintis buvo tokia, taciau vel asociacija demokratiniais pagrindais valdoma - nutarta taip.

As nenutarineju, as sprendimu nepriimineju, galiu tik pasiulyti o pasiulymai irgi ne visada nueina, taciau tikrai dalyvausiu. Kiekvienas turi pasirinkimo teise ir jeigu jam su kitais ne pakeliui - eina vienas. Bet "stumimas" ant tokiu paciu gyvenimo varguoliu vien tik del to kad nepatenkintos ASMENINES ambicijos..... Paciam pagarba nors uz tai kad bent nevartoji posakio - jei as ne su jumis, tai as pries jus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...