Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 3 minutes , kestoxs pranešimas:

Ne tie 270 tai kaip padėka kad tie žmogeliai suvedė su didelio mąsto balvonų, kuris pasirašė po taikos sutartimi, ir tai labiau kaip parama už  surengtus susitikimus. Ir tai gali vertinti kaip nieko ipatyngo.

Bet to ipatyngu mąstymu padizyminčio veikėjo manevrus kaip vertinti? Prieš tai buvo sutartis dėl šiukšlių deginimo idomu ir kažkam naudinga. Dabar didele kompanija sugalvojo kad nemokės vienokio ir kitokio mokesčio ir nemokėjo, praėjo kiek metu ir ta mokestį nurašė. O vat vietiniams idijotams gpm iki 20% pakels nes reikia pinigu. Kaip manai ar sutartume su valstybe jei nutartume žemės mokestį mokėti tiek pat kiek buvo 2012 metais ir gpm mokėti ta pati 5%. Ar nurašytų mums skola ? 

Net neabejoju, tamsių dėmių ten yra... Bet jei čia rimtas žurnalistinis tyrimas, tada aš Mike pukuotukas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, jevgenijus pranešimas:

Net neabejoju, tamsių dėmių ten yra... Bet jei čia rimtas žurnalistinis tyrimas, tada aš Mike pukuotukas. 

Kiek pamenu tai yra ištrauka iš tyrimo, rašomos knygos apie skvernelio ir jo aplinkos veikla, gal girdėjai? Kad ta žurnalistu grupe rašo knyga kuri bus išleista po seimo rinkimų, ir dabar buna išleidžia atskirus epizodus, buvo apie šiukšles, apie jo praeiti išlindęs epizodas idomus buvo, tai vis atnaujina informacija kas yra ganėtinai idomu. O ar rimtas ar ne galėsi spręsti perskaitęs ta knyga jei norėsi. Šiai pagarba jiems nes net ir pora bylų gavę ir apsigimę jie vis dar vykdo vienokius ar kitokius tyrimus ir pateikia įdomios info, pvz “parodyk akytes”.  Aišku rimtesnius tyrimus vykdo prokuratūra ( nors jaučiu nusišnekėjau :-D )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, kestoxs pranešimas:

Ne tie 270 tai kaip padėka kad tie žmogeliai suvedė su didelio mąsto balvonų, kuris pasirašė po taikos sutartimi, ir tai labiau kaip parama už  surengtus susitikimus. Ir tai gali vertinti kaip nieko ipatyngo.

Bet to ipatyngu mąstymu padizyminčio veikėjo manevrus kaip vertinti? Prieš tai buvo sutartis dėl šiukšlių deginimo idomu ir kažkam naudinga. Dabar didele kompanija sugalvojo kad nemokės vienokio ir kitokio mokesčio ir nemokėjo, praėjo kiek metu ir ta mokestį nurašė. O vat vietiniams idijotams gpm iki 20% pakels nes reikia pinigu. Kaip manai ar sutartume su valstybe jei nutartume žemės mokestį mokėti tiek pat kiek buvo 2012 metais ir gpm mokėti ta pati 5%. Ar nurašytų mums skola ? 

be šansų ,vmi numautų paskutinius triūsikus,geriausiu atveju skolą su palūkanom išmėtytu per kelis kartus sumoket,bet sumokėt reikėtu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, kestoxs pranešimas:

Kiek pamenu tai yra ištrauka iš tyrimo, rašomos knygos apie skvernelio ir jo aplinkos veikla, gal girdėjai? Kad ta žurnalistu grupe rašo knyga kuri bus išleista po seimo rinkimų, ir dabar buna išleidžia atskirus epizodus, buvo apie šiukšles, apie jo praeiti išlindęs epizodas idomus buvo, tai vis atnaujina informacija kas yra ganėtinai idomu. O ar rimtas ar ne galėsi spręsti perskaitęs ta knyga jei norėsi. Šiai pagarba jiems nes net ir pora bylų gavę ir apsigimę jie vis dar vykdo vienokius ar kitokius tyrimus ir pateikia įdomios info, pvz “parodyk akytes”.  Aišku rimtesnius tyrimus vykdo prokuratūra ( nors jaučiu nusišnekėjau :-D )

Uspaskicho irgi atliko ,,tyrimus,,kai laimejo 2012 daug kedziu seime. Kai Liberalu Sajudis jau pradejo keltis ir sudaryti stipria konkurencija Konservatoriams irgi atliko tyrima Masiulio atzvilgiu. Taip,kad Lietuvoje dvi partijos ir viskas. Kas cia gali būti Žalieji,Skvernelis ateje i valdzia nezino ka daro: kelia minimumus,po to kyla vidutinis,pritraukia toks kaip Matijosaitis isvesticiju,kyla atlyginimai,o prekybos centrams tai kainuoja,nes kasininkiu tai reikia. Anksciau sumokedavo 200 eur,kasininkei,dar savibaldybe konpensuoja uz sildymus,siuksles ir kasininke dirba prekybos centre ,o damoka(kompensaciju pavidalu) valstybe. Kodel ,,,rimta,,zurnalistu grupe tada neatliko tyrimu??

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, arciu555 pranešimas:

Uspaskicho irgi atliko ,,tyrimus,,kai laimejo 2012 daug kedziu seime. Kai Liberalu Sajudis jau pradejo keltis ir sudaryti stipria konkurencija Konservatoriams irgi atliko tyrima Masiulio atzvilgiu. Taip,kad Lietuvoje dvi partijos ir viskas. Kas cia gali būti Žalieji,Skvernelis ateje i valdzia nezino ka daro: kelia minimumus,po to kyla vidutinis,pritraukia toks kaip Matijosaitis isvesticiju,kyla atlyginimai,o prekybos centrams tai kainuoja,nes kasininkiu tai reikia. Anksciau sumokedavo 200 eur,kasininkei,dar savibaldybe konpensuoja uz sildymus,siuksles ir kasininke dirba prekybos centre ,o damoka(kompensaciju pavidalu) valstybe. Kodel ,,,rimta,,zurnalistu grupe tada neatliko tyrimu??

Bet tavo požiūris tai legendinis jei pagal tave vieni vogė galima ir kitiems...

Man tai kažkodėl kyla klausimas kodel dideliems kapitalams galim daryti nuolaidas o paprastiems mirtingiesiems mokesčiai kyla 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, arciu555 pranešimas:

Uspaskicho irgi atliko ,,tyrimus,,kai laimejo 2012 daug kedziu seime. Kai Liberalu Sajudis jau pradejo keltis ir sudaryti stipria konkurencija Konservatoriams irgi atliko tyrima Masiulio atzvilgiu. Taip,kad Lietuvoje dvi partijos ir viskas. Kas cia gali būti Žalieji,Skvernelis ateje i valdzia nezino ka daro: kelia minimumus,po to kyla vidutinis,pritraukia toks kaip Matijosaitis isvesticiju,kyla atlyginimai,o prekybos centrams tai kainuoja,nes kasininkiu tai reikia. Anksciau sumokedavo 200 eur,kasininkei,dar savibaldybe konpensuoja uz sildymus,siuksles ir kasininke dirba prekybos centre ,o damoka(kompensaciju pavidalu) valstybe. Kodel ,,,rimta,,zurnalistu grupe tada neatliko tyrimu??

Šituo postu beveik prilygai Tomaševskiui, kai per LRT forumą kalbėjo apie bankų aktyvus :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , kestoxs pranešimas:

Bet tavo požiūris tai legendinis jei pagal tave vieni vogė galima ir kitiems...

Man tai kažkodėl kyla klausimas kodel dideliems kapitalams galim daryti nuolaidas o paprastiems mirtingiesiems mokesčiai kyla 

Turbūt didžiausia bendrovė Lietuvoje, didžiausias elektros vartotojas. be to tai lenku bendrovė nuo kurios priklauso musų visų saugumas karo atvėju. Pastebėjai, kad po seimo rinkimų stipriai pagerėjo santykiai tarp Lietuvos ir Lenkijos? Reikėtų visa visuma matyti, o ne atskirus atvėjus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , Juodas pranešimas:

Turbūt didžiausia bendrovė Lietuvoje, didžiausias elektros vartotojas. be to tai lenku bendrovė nuo kurios priklauso musų visų saugumas karo atvėju. Pastebėjai, kad po seimo rinkimų stipriai pagerėjo santykiai tarp Lietuvos ir Lenkijos? Reikėtų visa visuma matyti, o ne atskirus atvėjus.

Agrochema irgi buvo nusprendusi nemokėti dedamosios ir kaip jiem pavyko žinai? O tai viena didžiausiu vietiniu kompanijų, perkantį didžiausia kiekį dujų iš terminalo, kodel jie negavo nuolaidos ? Čia tipo jei aš pasiūlyčiau tau išlaužyti man užpakalį ir tapti mano draugu Su perspektyva į ateiti, arba nebūti mano draugu, kuri variantą rinktumiaisi ? 
as siaip irgi norėčiau viap’a susigrąžinti na juk ir man ji reikia mokėti, jie ką turi žiauriai daug pinigu, kad gali nuolaidas tokias daryti dideliems vartotojams? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, kestoxs pranešimas:

Man tai kažkodėl kyla klausimas kodel dideliems kapitalams galim daryti nuolaidas o paprastiems mirtingiesiems mokesčiai kyla 

Pasiūlyk vadybai dvi tonas kviečių ir 200. Skirtumas bus? LG ir Orlen dvi įmonės, paslaugų įkainiai derybų objektas. Matyt žaliūkai prasti derybininkai. Beje pasidomėk kiek Achema sumoka. Ir juodas teisus dėl politikos, kaip gi be jos. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , jevgenijus pranešimas:

Pasiūlyk vadybai dvi tonas kviečių ir 200. Skirtumas bus? LG ir Orlen dvi įmonės, paslaugų įkainiai derybų objektas. Matyt žaliūkai prasti derybininkai. Beje pasidomėk kiek Achema sumoka. Ir juodas teisus dėl politikos, kaip gi be jos. 

Nu ar nuo 2 tonu ar nuo 200 tonu mokesčius valstybiai mokėsiu tuos pačius,  ir visus be nuolaidų... o va kodel už elektra aš mokėsiu daugiau negu jie nesuprantu, aš daugiau bapkiu turiu ar jie, tai kas į biudžetą daugiau sunešti turi tie kurie mažiau gauna ar tie kurie daugiau gauna? Kaip jie čia kuria ta gerovės valstybe, vieniem mokesčius kelia su kitais derasi milijonus nuleidžia. Ir po to gi mes neturim 40 milijonu mokytojams iš ko mes jum algas pakeisim, orleanui padovanojom... kosmosas :-D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , kestoxs pranešimas:

Nu ar nuo 2 tonu ar nuo 200 tonu mokesčius valstybiai mokėsiu tuos pačius,  ir visus be nuolaidų... o va kodel už elektra aš mokėsiu daugiau negu jie nesuprantu, aš daugiau bapkiu turiu ar jie, tai kas į biudžetą daugiau sunešti turi tie kurie mažiau gauna ar tie kurie daugiau gauna? Kaip jie čia kuria ta gerovės valstybe, vieniem mokesčius kelia su kitais derasi milijonus nuleidžia. Ir po to gi mes neturim 40 milijonu mokytojams iš ko mes jum algas pakeisim, orleanui padovanojom... kosmosas :-D 

Na nuo 2 tonu mokesciu tikrai maziau su mokesi nei nuo 200 tonu.na ir ne tonu skaicius apsprendzia kiek reikia moketi mokesciu o tai kiek nuo ju lieka turesi daugiau

pelno mokesi daugiau mokesciu pelno

maziau tai ir mokesciu maziau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , grazbek pranešimas:

Na nuo 2 tonu mokesciu tikrai maziau su mokesi nei nuo 200 tonu.na ir ne tonu skaicius apsprendzia kiek reikia moketi mokesciu o tai kiek nuo ju lieka turesi daugiau

pelno mokesi daugiau mokesciu pelno

maziau tai ir mokesciu maziau.

% taspats... ir nori pasakyti kad ta logika galima vadovautis su orleanu? Ir tikrai jie pelno mokestį Lietuvai moka? Idomu kodel žemės ūkyje tokio modelio netaiko, mažintų akcizą, o ne didintų, daugiau liktų pelno mokesčiui...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, kestoxs pranešimas:

Agrochema irgi buvo nusprendusi nemokėti dedamosios ir kaip jiem pavyko žinai? O tai viena didžiausiu vietiniu kompanijų, perkantį didžiausia kiekį dujų iš terminalo, kodel jie negavo nuolaidos ? Čia tipo jei aš pasiūlyčiau tau išlaužyti man užpakalį ir tapti mano draugu Su perspektyva į ateiti, arba nebūti mano draugu, kuri variantą rinktumiaisi ? 
as siaip irgi norėčiau viap’a susigrąžinti na juk ir man ji reikia mokėti, jie ką turi žiauriai daug pinigu, kad gali nuolaidas tokias daryti dideliems vartotojams? 

Man keista, kad i tokius dalykus taip paprastai žiūri, nebūk toks naivus. 15min tyrimo logika remiantis tai skvernelis dėl nuolaidų orlen gavo kaip kyši parama krepšinio klubam, nice, geriau nesugalvosi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na lyg ir minėjau kokia jų tyrimo logika ir kada bus rezultatai, ir paaiškino kad turimas nėra nukreiptais į rinkimus nes visi rezultata tai po rinkimu, ne kaip čia vienas minėjo apie partijų interesus. Esme yra politiniai procesai ir grupe kuri  vykdo tuos procesus. 
O jei apie ta parama, lengva suprastu kam ir už ką ta parama. Jei krepšinije nlb gaudaisi tai aš biski apšviesiu kas yra RKL. Yra LKL, NKL ir RKL. Tai trečia pagal pajėgumą Lietuvos lyga. Kas ten žaidžia? Pagrinde mėgėjai. Kiek žiūrovų surenka, maždaug 40 į rungtynes. Ir visi jie arba jaunimas arba koks senukas su dviem buteliais kėliantis triukšminga palaikymą. Ir pasakyk tu man kokia logika Orleanas rėmiasi remdamas 3 lyga kurioje nei žiūrovų nei televizijos nėra? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, kestoxs pranešimas:

% taspats... ir nori pasakyti kad ta logika galima vadovautis su orleanu? Ir tikrai jie pelno mokestį Lietuvai moka? Idomu kodel žemės ūkyje tokio modelio netaiko, mažintų akcizą, o ne didintų, daugiau liktų pelno mokesčiui...

nieko nenoriu pasakyti nes tu nežinai kaip  iš tikro šiandien yra.šiaip tas temas reikia gvildenti prieteliui su prieteliu irneblogai butu kad tai darytu ne viešai nes filadelfijai,penkiolikos minučiu užbėktukės paskum formuoja nuomėne iškreipta apie žemės ūkį.  nes kaimynai nesusėda prie stalo ir nesutaria tarpusavyje kaip iš tikro turi buti kad vilkas sotus butu ir avis sveika.

https://www.delfi.lt/verslas/verslas/viena-lentele-parodo-kiek-is-tikro-pajamu-mokescio-sumoka-stambiausi-salies-ukininkai.d?id=82717589

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , Gnytasis pranešimas:

Jeigu ir rimtesnis koks streikas bus sugalvotas, kad uz dienos ar dvieju reiks jau vaziuot tai tikrai nebus daug dalyvaujanciu. Bent savaite ar dvi i prieki  butu aisku, iseitu tada viska spet pasidaryt normaliai. 

Nu kad jau panasu galit plauti traktorius..... Gavau el. pastu:

...............................

Vakar (lapkričio 7 d.) buvo susirinkęs žemdirbių protesto akcijos organizacinis štabas (nuo LŪS dalyvavo Radviliškio krašto ūkininkų sąjungos pirmininkas Ignas Hofmanas), kuris sudėliojo protesto akcijos planą ir preliminarias datas.

Nuspręsta, kad žemdirbių akcija vyktų trim etapais:

Pirmas etapas „Žalieji kryžiai“. Tai tyli ir taiki akcija, prasidedanti lapkričio 8 d. ir turinti per savaitę pasiekti masiškumą. Šios akcijos metu žemės ūkio subjektai – ūkininkai, bendrovės stato savo dirbamoje žemėje žalius (būtinai žalius, sodrios žalios spalvos) kryžius prie kelių, kuriuose yra didžiausias judėjimas. Matmenys – turi būti aukšti, gerai matomi ir atkreipiantys dėmesys. Kad akcija pasiektų tikslą – kryžių reikia daug! Ši akcija - tai žinutė, nešama visuomenei ir politikams, kad žemės ūkis tampa nebepakeliama našta, simbolizuojant sunaikintą kaimą ir naikinamą žemės ūkį. Platesnis akcijos pristatymas ir nušvietimas, ką mes norime ja pasakyti būtų nušviestas elektroninėje erdvėje ir žiniasklaidoje. Tam reikalui socialiniuose tinkluose bus sukurta paskyra, į kurią kelsime pastatytų kryžių nuotraukas, jomis kviesime aktyviai dalintis. Šios paskyros pagalba planuojama viešinti akcijos metu vykstančius įvykius. Nuotraukas galima siųsti ir mums: [email protected]

Antras etapas „Traktoriai“. Tai taiki akcija, masinis važiavimas į rajonų centrus su traktoriais, surenkant kiek įmanoma daugiau traktorių (bent 50 traktorių). Preliminariai akcijos data lapkričio 25-26 d. Vietą, kur gali susirinkti traktoriai, nusprendžia iš anksto patys to rajono protestuotojai pagal situaciją kiekviename rajone. Bet akcijos lyderiams jau reikia pradėti kalbėtis dėl leidimų su savivaldybės administracija ir policija dėl judėjimo kolonomis. Vienintelė sąlyga - šios akcijos metu negali būti vienaip ar kitaip sutrukdyta visuomenei. Judėjimas turi būti matomas, patraukiantis dėmesį, bet ne specialiai blokuojantis. Siūloma iki susirinkimo vietos dar pravažiuoti iš anksto numatytu maršrutu, kolona turi judėti, negalima specialiai blokuoti. Taigi viskas turi vykti tvarkingai, reikiamus techninius klausimus suderinus su savivaldybe ir policija.

Trečias etapas – masinė žemdirbių protesto akcija Vilniuje. Trečias etapas būtų neišvengiamai tuo atveju, jeigu nebūtų visiškai jokios reakcijos iš valdžios po pirmų dviejų akcijos etapų. Ši akcija tai būtų mitingas Vilniuje. Preliminari data gruodžio pirmos savaitės pradžia.

Antras ir trečias etapas bus tikslinami lapkričio 15 d. organizacinio štabo susirinkime.

Prie visų akcijos etapų kviečiami prisijungti visi ūkininkai, bendrovės, kaimo bendruomenės, ir kiti prijaučiantys asmenys bei jų organizacijos.

Prašome informuoti apie planuojamą akciją savo narius ir kviesti juos pradėti veikti jau dabar ir pradėti statyti žalus kryžius. Raginame savo narius aktyviai įsijungti į akciją ginant savo – ūkininko – profesijos vardą. Rajonai, kurie neturite intensyvių kelių ruožų, prašome padėti artimiausių rajonų ūkininkams, kurie tokių kelių turi.

......................

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , Minduksx pranešimas:

Nezinau, man tai toks dvejopas jausmas apima. Juk zada protestuost mokytojai, destytojai, gydytojai, jie kaip ir prasciau gyvena, kaip mes atrodysim bendram kontekste?

Čia esmė ir yra, valdžia nori kelti mokesčius labiausiai pažeidžiamai sričiai, kad pakeltų atlyginimus kitai grupei mokytojams, gydytojams , pensininkams. Esame supriešinami su kitais iš vienu atimt kitiems atiduot. Valdžia nesugeba naudoti efektyviai dabartiniu lėšų : viešieji pirkimai virš 1mlrd galima sutaupyt, biudžetinių įstaigų išlaidavimas, na ir  žiūrint paskutinius įvykius, saldainių pirkimai už 180tūkst., prezidentūros biudžeto didinimas 1mln eur. Ir begalė kitų pavyzdžių dėl kurių dabar valdžia turi spirgėt ir ieškot iš kur patraukt pinigų. Vietoj to kad baigtu savo politines kovas ir pradėtų dirbt, eina lengviausiu keliu ir kelia mokesčius. Žalieji kryžiai ir yra tokia akcija , kad parodyt , jog lietuvos kaime ūkininko dalia nėra lengva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Be to mokytojai aiškiai suformulavę reikalavimus. O kokie ūkininkų? Nenorim mokėt daugiau mokesčių? Kažkaip jaučiu, kad palaikymo iš tų pačių mokytojų ir gydytojų nelabai sulauksim. 

Į paskutinį "najezda" ant ūkininkų pagaliau buvo operatyviai sureaguota. Čia kaip įmušti "garbės" įvartį pralošinėjant 20 - 0. Ne kažką ten tos garbės, ale vis šis tas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...