Jump to content

MBLORINSER

Nariai
 • Pranešimai

  4.556
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  56

MBLORINSER paskutinį kartą gavo apdovanojimą Lapkričio 6 2019

MBLORINSER paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

2 Prenumeratoriai

Apie MBLORINSER

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  ..LT..

Paskutiniai lankytojai

5.126 profilio peržiūros
 1. Kiek kuro ~l/ha degina 350-400ag traktorius? 500ag turėtų ženkliai mažiau vartoti.
 2. Kelt visai nereik pabaigus darba pakeli. Paleidau tevuly dirbt tai prigrebe i galilaukęs. 30metu trąšos be įterpimo ir itin didelio poreikio tam nematau. tas pat laukas. Tik pirmoje nuotraukoje traktorius stovi 150metru toliau nei antroje fotografuota. Seta 09.11 antar nuotrauka 01.16 trecia 10.24
 3. MBLORINSER

  žiemkenčių buklė

  Pagrindinius pinigus gamintojai uždirba ne iš pardavimų, bet iš aptarnavimu detalių tiekimo. Kuo mažiau dalių bruzina žemę tuo mažiau jie ir uždirba. Ir tai uzkuria visą grandinę. Pradedant nuo metalo išgavimo baigiant paskutine grandim VMI
 4. MBLORINSER

  žiemkenčių buklė

  Technikos pardavėjai ir gamintojai . Kaip tik turi būti prieš šituos reikalus kur viską beveik viena sėjamoji padaro. Jiems nuo to tik pelnas mažėja. Buvau Kėdainiuose. buvau ir pas Venclova
 5. MBLORINSER

  žiemkenčių buklė

  Nu tai art ar ne art? Ar vistiek savo laikysiesi ne pabandęs savo kailiu. Pabandėm prieš 3 metus ir atgal nenorim. Pora metu stebėjo aplinkiniai šiemet masiškai patys daryt pradėjo. Tiesa jeigu kas bisky prie mižnių, tai visada gali rinktis strip-tiza tas paprasčiau daugiau klaidų atleidžia artimesnis arimui. Pas mane dalinai laukuose no-till kita dalis min-till, chemijos daugiau nereik, nebent tik mažiau, žolių žymiai mažiau rapse garstuku praktiškai nebūna. Salerkos likutis beveik 50% traktoriaus valandos neskaičiavau bet pagal salerka galima spręst kiek mažiau, ir pats stuburą laužai. kažkiek kainuoja dengiantys augalai bet aš tai dariau ir min-tile tai čia papildomų kaštų neskaitau.
 6. MBLORINSER

  irankiai

  O ką su juo daryt norėsi?
 7. MBLORINSER

  irankiai

  fiwf12 pas mane toks pat.
 8. MBLORINSER

  irankiai

  Mano milwaukee fleksas nuo penktadienio ginalo servise stovi. Sustojo bepjaunant. Pirktas 2018m. Dirbo nedaug net lipdukai nenutrinti.
 9. niekas ten nepersijungineja. kuriuos nori tuos naudoji. dvieju konturu traktoriu gali jungti ant vieno konturo priekabos tada stabdo. Bet kaip dvieju konturu priekaba prijungti prie vieno konturo traktoriaus viliux ? taip gali pajungti ir stabdo bet stabdo visada. Nebent varijantas priekaba be akumuliatoriu paprastos pusles. nes akumai atsileidzia tik nuo pastovaus slegio. arba ideti spec varztai jiems atleisti.
 10. MBLORINSER

  MB Trac

  unimogo baze.geri traktoriai bet lietuviai to nesupranta.
 11. MBLORINSER

  GRŪDŲ BOKŠTAI

  kokios butu is tos klases?
 12. Ką jūs ten dirbat? 27cm? Kam tiek kišt? Ne merga kad iki kiaušinių sugrust. 18cm daugiau neverta.
 13. Nuo kada nezinau nesigilinau , man jau zemes dirbimo agregatai darosi nebeaktualus.
 14. man 3m padargui kaltai laikydavo apie 70-80ha. pernai mazai naudojau o siemet visai nenaudojau. bet draugas siemet su tokiais paciais kaltais tik 30ha sudirbo.
 15. naujo modelio kojos geriau padarytos ne tiek reikalauja arkliu jos smailiau lemnda i zeme. o seno modelio karato pegasus stacios daugiau. ir labai platus kaltai o su kregzdem tai virs 30cm plotis gaunasi.
×
×
 • Create New...