Jump to content

MBLORINSER

Nariai
 • Pranešimai

  4.534
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  56

MBLORINSER paskutinį kartą gavo apdovanojimą Lapkričio 6

MBLORINSER paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

2 Prenumeratoriai

Apie MBLORINSER

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1984.12.09

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  ..LT..

Paskutiniai lankytojai

5.012 profilio peržiūros
 1. Visi seni iki comonrail lengvai kuresi. Jiems padegt nereik aukštų sūkių.
 2. MBLORINSER

  žiemkenčių buklė

  Nors kviečiai šiemet pas daugely aplinkui geltonuoja kažkiek. Pernai su mieziais taip nebuvo. Dabar nugelto pirmutiniai išlindę lapai.
 3. MBLORINSER

  Elektros ivadas

  Nelabai tinkamas parašymas jau pasenę. bet aš 2008m. Keičiau linija oras viena fazė į 3 fazes po žeme. 250m. Viskas kainavo 15000lt.
 4. MBLORINSER

  žiemkenčių buklė

  Pas mus kviečiai granstaru, ergonu ir trimeriu Šy Rudeny purkšti niekas negeltonuoja. Nugelto tik miežiai. geltonuoja greičiausiai dėl dirvos. Ir netinkamo žemės dirbimo.
 5. Pas gudiena ardo 6920 visa pilnai sukomplektuota. dar gal like is amortizacijos kas. Begiai trosais, hidraulas taip pat, kelios slangos. Priekis ten praktiskai kietai stovi tik galas smaukosi. ka ar reik keist? vasara keiciau gumas prieky nes dauzesi kabina . nepamenu ar ne apie 150euru tik uz gumas. dar ten tokie selenblokai stovi tie bus dar brangesni itariu.
 6. Deda nuo furos kabinos valdomus oru. Pigiau efektyviau. 359 svaru na čia tik newholandui bet su JD panašu. https://thefarmingforum.co.uk/index.php?threads/air-suspension-upgrade-for-new-holland-tractors.299452/
 7. MBLORINSER

  Manipuliatorius

  Ką jūs čia siūlot pompastikas. Traktoriaus. Darbinis suks smulkintuva o 60l/min siurblys valdys manipuliatorių. Jeigu pas traktorių tik toks siurblys tai pas jy traktorius iki 90-100ag. Tai toky ir rankom mesdamas šakas uzgesins.
 8. O jis gal tik raidę pamiršo parašyti po 6130 ir iškart nuteisėt.
 9. Nesikandzioja Lengvai bendrauja ir informatyviai per email ar facebook. nupirkima gali padaryti manttys siuntimas 1kg/euras parveza lietuviai paima is ju. reiks kontaktus duosiu. https://www.nedmurphytractors.com/stock
 10. MBLORINSER

  irankiai

  Akum. Geriau suka už orinius nes jie smūgių daugiau padaro per minutę. Nors ir dažnu atveju turi mažesny plaktuką Su žiedu geriau tvirčiau laikosi. O uždėti ar nuimti nesunku.
 11. MBLORINSER

  Elektros ivadas

  Reik stulpą savo sklype turėti. Tada tik dėžę uždeda ant stulpo jeigu reik transformatorių. Ir metrų neskaičiuoja. O tuos 700 atsikasi pats.
 12. MBLORINSER

  žiemkenčių buklė

  Kas čia keisto su sėjalka reik į Prieky važiuoti ne atgal. Daug metų su noragine atseta ir is jų 5 metai tik į skusta. Niekada neuzkiso.
 13. MBLORINSER

  irankiai

  M18 FIWP 12 M18 FIWF 12 Jie vienodi tik P su šratu fiksuojasi galvutė F su zieduku ant galiuko
 14. MBLORINSER

  irankiai

  Turbūt ne ten žiūri. https://www.eginalas.lt/lt/prekiu-katalogas/akumuliatorinis-verzliasukis-m18-fiwf12-0/i3488.html
 15. Ko reik. Airijoj geras srotas yra.
×
×
 • Create New...