Jump to content

MBLORINSER

Nariai
 • Pranešimai

  4.230
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  50

Visas nario MBLORINSER paskelbtas turinys

 1. MBLORINSER

  koki traktoriu rinktis???

  Lietuvoje dažno supratimas kitoks. Pas lietuvius naujesnis automobilis ar šiuo atveju traktorius tai reiškia jų pasąmonėje kazkoky aukstesny jų lygy statusą visuomenėje. Vakaruose to nesureiksmina ir garantuoju kad 8 is 10 ims ta senuka su tikrom 6000mh. Bet ne naujesny su tiek pat. Lietuvoje bus atvirkščiai nes prieš kaimyną pasirodyt tai reikia. Toli dairytis nereikia jau lenkijoj jie bruzina su ursus ir vargo nemato o ES paramas į pastatus yranga kiša. Nekilnojamas turtas yra turtas.
 2. MBLORINSER

  koki traktoriu rinktis???

  Power quadas ir TLS viskas ko jam reikia kad būtų nepralenkiamas, bet už 30€ turbūt neverta nė važiuot žiūrėt, bus jau link mirties jis.
 3. MBLORINSER

  Amazone D9-4000 Super

  Tai kad ardyt nereik
 4. MBLORINSER

  Amazone D9-4000 Super

  Ten vienpusis magnetas veikia tik pritraukiant atsijungia į ramybės būsena spyruoklės pagalba.
 5. MBLORINSER

  Amazone D9-4000 Super

  As žinau kaip veikia pas manę taip pat reikdavo sujaudinti kad atsikabintu. O kai veziu nedaro jis turi atsikabintu spyruoklės pagalba. Ką ir minėjau atrodo jėgos turi pritraukti, bet pastiprinus spyruokle kad atsikabintu jau tada magneto jėgos nepakanka užkabinti. Dar peiliu nurundinau to dantracio kantukus. Sėkmės
 6. MBLORINSER

  Amazone D9-4000 Super

  atlenk ta zuba siek tiek ir pades. idejus stipresne spyruokle ar ja patempus tada magnetas nepajegia pritraukti. turi pazaisti su zubu kuris uzsikabina uz rites
 7. MBLORINSER

  Sandelys technikai, grudams

  https://www.google.com/search?safe=active&client=firefox-b&biw=1920&bih=943&tbm=isch&sa=1&ei=lNiKW9H3H4yssAHynKioAw&q=concrete+grain+wall&oq=concrete+grain+wall&gs_l=img.3..0j0i8i30k1j0i24k1l2.28347.33582.0.33836.19.16.0.3.3.0.85.1230.16.16.0....0...1c.1.64.img..0.19.1243...35i39k1j0i67k1j0i30k1.0.L1C8d9Gh-rE#imgrc=_
 8. MBLORINSER

  Trąšų barstytuvas

  as su kvernelandu dirbu ir jis beria iki sekanciu veziu vidurio. zodziu technologines 20m bet jis beria 40m
 9. MBLORINSER

  Kranines svarstyklės

  sitas pas lenkus uz 209e pasemiau https://www.kraninessvarstykles.lt/kranines-svarstykles/16-kranines-svarstykles-steinberg-systems-3000-kg-led.html
 10. MBLORINSER

  zieminiai mieziai

  kaip suprantu parase zmogus tonos savikaina ne hektaro.
 11. MBLORINSER

  žieminių kviečių veislės

  Likau Prie tų pačių uzsakiau Ados, Emilio ir etanos. Balitus apsiliko tėtis dar pabandymui ankstyvai sėjai. Nes velyva jam labai nepatiko.
 12. MBLORINSER

  zieminis rapsas

  mersas pavasary leciau vystosi taip raso oficialus rapool puslapis.
 13. MBLORINSER

  Fendt traktoriai

  Sitas nuotrasukoje vadinasi pick up hitch tubut geresnio kablio dar niekas nesugalvojo. gamina naujus Airijoj http://dromone.com/ miestelyje kur lietuviu gyvena daugiau nei paciu Airiu. gaila bet nepazystu nei vieno kuris ten dirba. nors is to miesto per 20 zmoniu gerai pazystu dalis ju gimines.
 14. MBLORINSER

  irankiai

  Yra ir smuginiu terksliu.
 15. MBLORINSER

  Zymeto Kuro Kaina

  Bet kažkaip čia visi nori ir pageidauja kainų be pvm. Kiek pastebėjau furume.
 16. MBLORINSER

  žieminių kviečių veislės

  Kaip atrodo per anksti nes kai bandymas darytas dar buvo nesubrendę.
 17. MBLORINSER

  žieminių kviečių veislės

  Čia šioks toks palyginimas to ką turim savo laukuose. Fotografuota ta pačia diena. Liepos 8. Visi laukai sėti I raziena, ne daugiau kaip 190kg/ha.
 18. MBLORINSER

  Zymeto Kuro Kaina

  BP 4 kubai 0.58264 cnt/l dszipas gal su pvm parases
 19. MBLORINSER

  žieminių kviečių veislės

  etana arba emilis labai panasios. etana gal kiek daugiau kruminasi.
 20. MBLORINSER

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  dziaukis tyliai.
 21. MBLORINSER

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  Vakar pas mus taip Dejo tai nežinau kada buvo taip. Stotelė net neberode kažkas pasidarė. Reikėjo perkrauti. Bet panašu kad per tą 40min. Kokius 30 40mm isdrebe. Is kiemo zvyrius išplaukė į gatvę.
 22. MBLORINSER

  irankiai

  .mazylis su dideliais kiaušais.
 23. MBLORINSER

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Kaip sakė nėra vyraujančios nuo pašaro iki ekstros. Pagrinde pas visus viskas gerai, bet saiko nei vienas ukininkas neturi. Kuo jo mažiau turi tuo prastesne klasę gauna.
 24. MBLORINSER

  irankiai

  Reik I kaimą papult ir lipt y kombainą pažiūrėti. Turiu lidliny mažąją dreliuke kur baterija rankenoje, dedasi antgaliukai atsuktuvų ar žvaigždučių arba užsideda galva graztams. Jau turbūt 6 metai kaip turiu kiek ji mačius Ir vis dar sukasi. Ne vieną saloną automobilio isardzius. mačiau visai nesenai vėl buvo pardavime tikrai Parkside verti dėmesio jei kam nereikia nieko mandro. Tik bėda anksčiau buvo kad baterijų atskirai papildomų nebuvo.
 25. MBLORINSER

  irankiai

  turiu mazajy bet jegos sociai auto ratus atsuka. kombaina isardai praktiskai visa su juo ir sutveri. didesnis retai naudojamas.
×