Jump to content

Grūdų kainos?


Jenisej

Recommended Posts

Tai važiuoja tie grūdai. Kiek nori tik pirk.Tik kainos ypač maistiniu pasaulinės.Pašariako : kukurūzai apie 300, kvietinės sėlenos dar šimta euru pigesnės.Tik pinigus dėk ant bačkos irbus.Kazin tik iš kur tie skaičiai tu milijonu tonu neižvežtu.Kiek žinau muštynės ten dėl grūdų.Dar 2-4 savaites reik palaukti išsigrinins prognozės.Pasirodys kas iš tikro turi o kas meluoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, grazbek pranešimas:

man tai džiovinimo įkainiai nerealus Amilinos žinant kie kainuoja dujos kuras jei už tokius įkainius teiks paslaugas patiems džiovinti neapsimokės.

Ateis javapjūtės pamatysi kokios bus realios, o dabar kol veža iš sandėlių tai kol kas neaktualu džiovinimas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, V.Vytas pranešimas:

mačiau ,kad vežėsi medienos "čipsus".Gal juos ir naudoja džiovinimui?

ta prasme čypsai nekainuoja .....Didžioji yda Eu šiandien yra tai kad viską : elektros,čypsu iš dalies naftos kaina šiandien reguliuja duju kaina.Tai dydžiausia yda kuria EU parlamentas iki rudenio žada ištaisyti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Shimshius pranešimas:

man visai ok susiklause. faktas, kad reikia nuoseklumo , nes kai dara isprendimus pagal praeitus metus, gaunas amzina asaru pakalne. as ir siemet fiksavau, tik jau biski atsargiau, etapais. esu pardaves puse kvieciu vidutine 365 eur kaina. antr1 puse bandysiu sandeliuoti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...