Jump to content

Shimshius

Nariai
 • Pranešimai

  19
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Shimshius

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Pragaras

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Shimshius

  zieminis rapsas

  Čia yra šita bėda.
 2. Shimshius

  žiemkenčių buklė

  Man smalsu, o kokia veislė?
 3. Shimshius

  Grūdu kainos?

  Kauno grūdai vertinami kaip gamintojai, jie lengvai gali nurašyti brangesnę žaliava miltų gamybai arba viščiukų maitinimui. Paskandina didesnes kainas ten o eilinis vartotojas jiems kompensuoja per šlaunelių didesnę kainą Žiūrėk ką davė LA, BA, AgroKonc, AgroChem, SC. Jų perkami grūdai keliauja į exportą, kur formuojasi ir supirkimo kaina.
 4. Shimshius

  Grūdu kainos?

  Paskaičiuojame protingieji kurmiai: -32 II klasė elevatorius 8 EUR logistika (priklausomai kur elevatorius, gali būti ir mažiau, gali būti ir daugiau) 5-7 EUR elevatoriaus kaštai 2 EUR survejeris, transportavimo nuostoliai, brokeris, vadybos skatinimas 6,50 EUR laivo krova ir susijusi inspekcija Gauname - minus 10,50. Šiandiena uoste DAP kaina II klase minus 12-16 Tai ar tikrai jie tokie gobšai
 5. Shimshius

  žiemkenčių buklė

  Kokioa veislė? Kiek gavo lietaus? Koks pasėlių tankis?
 6. Kiekvienas gyvenkime su sava teorija ir požiūriu, ir jei manai kad tavo tiesa yra pati gražiausia - tebūnie
 7. Pagrindinė priežastis - skęstanti Amerika. Niekam ten neįdomūs tie tavo SMA ir panašūs dalykai. Taip, trumpalaikiame matyme, gali matyti pasipriešinimo lygius, bet kaina atšoko ir stiebiasi į viršų tik dėl prastų klimatinių sąlygų JAV. Ten skęsta pasėliai, ten negali pasėti kukurūzų (apsėta šiemet ~20-30 proc. kai tuo pačiu metu pernai ~70-80 proc.) Čia yra pagrindinės kylimo priežastys. Ir dar syki pasikartosiu - "kol neatsitiks niekur nieko ekstremalaus su klimatu, tol kaina ridensis pamažu žemyn". Še ir atsitiko. Šis periodas (iki derliaus pradžios) yra paremtas nuomonėmis apie drėgmės stoką ir perteklių.
 8. Shimshius

  Grūdu kainos?

  DAP Klaipeda ~minus 10-14 DEC'19. Pristatymas 08-09 mėn. II klasė.
 9. Shimshius

  zieminis rapsas

  Kokios veislės?
 10. Shimshius

  žiemkenčių buklė

  Atstitiktinai išrautas iš masės. Apžiūrėjus daugiau pasėlių, matėsi nuo 3 iki 5 produktyvių stiebų. Gerai tvarkosi su drėgmės stoka. Skuodo rajonas. KWS FENOMEN.
 11. Shimshius

  Grūdu kainos?

  Ar kuris nors prisimena 4 metus atgal? Po kiek DAP Klaipeda pardavinejot II klase? As pamenu - minus 14-18 DEC menuo uz II klase. O MATIF tuo metu rode (jei tik atmintis neapleidzia) ~170 +-. Tikiu, kad ateisime siemet prie tu paciu minusu. Mazai jau realiai truksta. Kai kurios kompanijos jau dabar sneka apie minus 16 DEC'19 pristatymas 08 men.
 12. Shimshius

  Grūdu kainos?

  Agrosfera jau pavargusi su tom pupom. Eilė kompanijų siūlo (Agrochema, Agrorodeo, Scandagra, Avena) I klase plius 80-85 II klase plius 60-65 Pasaras plius 40-45 Aš tik iš patirties - kiek procentų derliaus gaunt I klasę, kad taip į ją daug kas dėmesį kreipia? Pagal ĮST kokybinius reikalavimus... kosmosas parduoti pupas kaip I klasę. Kam pavyksta - super, saunuoliai. Manau siandiena drasiai tiek formule tiek MATIF galima fiksuoti ir laukti rudens. ps - yra terminu pas kompanijas nuo spalio iki gruodzio periodui. Rinkis kas patogiau.
 13. Shimshius

  Grūdu kainos?

  Kas siandienai siulo geriausias formules i uosta rapsams rugpjucio men? Mane domina tik formule.
 14. Aš labiau totalizatoriaus norėčiau 08-09 mėn. Kas yra iš dalies karščiausias metas. Tai statyčiau ant tokiu kainų: Elevatorius II klasė - 140-145 Uostas II klasė - 155-160
 15. Sausai ziuredamas i grafika ir nevertindamas politiniu, ekonominiu, klimatiniu salygu - sudegsi. As manau, kad uzsidarius MAY matif'ui ir nepakitus klimatinem salygom, mes pasieksime nuostabuji MATIF lvl 160-170. Ir visi sekmingai i elevatoriu tempsime II klase uz 140 pinigu. Salyga vienintele - klimatines salygos nebus kritines ir nedarys itakos neigiamos. Jei tik tai kazkiek keiciasi, kainu tendencijos gali keistis.
×
×
 • Create New...