Jump to content

Shimshius

Nariai
 • Pranešimai

  27
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Shimshius

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  Pragaras

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Shimshius

  zieminis rapsas

  Visiems siūlymas žinoti LST standartus ir neliksite išdurti Juk taisyklės visiems vienodos, tada ramia sąžine gali ginčytis ir laboratorija matydama, kad ne lempas šnekat atsisės ant žemės... Tokia ta realybė
 2. Shimshius

  zieminis rapsas

  O koks kritimo skaicius? Juk klasės turi ne viena parametra.
 3. Visada turite galimybe skusti tyrimo rezultatus nepriklausomoj laboratorijoj. As taip ir darau, jei manau kad esu teisesnis nei laboratorija.
 4. Shimshius

  zieminis rapsas

  Agrochemoj rapso seklos kaina nuo 150 + PVM. Ir kaina i kitus metus.
 5. Rugsėjo II pusė, spalio I pusė. Ankščiau tikėtis nevarta
 6. O gal galima ta konkretu minusa parodyti skaitinemis israiskomis? Ir mieziu kaina nera 120 EUR, nebent bendrauji su pigiausia kompanija. Elevatoriuje nuo 134 iki 142, taip kad - daugiau konkretumo ypac skaiciuose ir tada galesime ivertinti ar toks konkretus minusas.
 7. Shimshius

  Javų supirkėjai

  Tai jūsų svarstyklės yra auksui sverti skirtos? Žingsniai šiaip dažniausiai arba visada buna 25-50 kg (paklaidos) metrologinės patikros. Koks jūsų svarstykliu modelis? Mane tokios irgi domintų.
 8. Shimshius

  zieminis rapsas

  Čia yra šita bėda.
 9. Shimshius

  žiemkenčių buklė

  Man smalsu, o kokia veislė?
 10. Shimshius

  Grūdu kainos?

  Kauno grūdai vertinami kaip gamintojai, jie lengvai gali nurašyti brangesnę žaliava miltų gamybai arba viščiukų maitinimui. Paskandina didesnes kainas ten o eilinis vartotojas jiems kompensuoja per šlaunelių didesnę kainą Žiūrėk ką davė LA, BA, AgroKonc, AgroChem, SC. Jų perkami grūdai keliauja į exportą, kur formuojasi ir supirkimo kaina.
 11. Shimshius

  Grūdu kainos?

  Paskaičiuojame protingieji kurmiai: -32 II klasė elevatorius 8 EUR logistika (priklausomai kur elevatorius, gali būti ir mažiau, gali būti ir daugiau) 5-7 EUR elevatoriaus kaštai 2 EUR survejeris, transportavimo nuostoliai, brokeris, vadybos skatinimas 6,50 EUR laivo krova ir susijusi inspekcija Gauname - minus 10,50. Šiandiena uoste DAP kaina II klase minus 12-16 Tai ar tikrai jie tokie gobšai
 12. Shimshius

  žiemkenčių buklė

  Kokioa veislė? Kiek gavo lietaus? Koks pasėlių tankis?
 13. Kiekvienas gyvenkime su sava teorija ir požiūriu, ir jei manai kad tavo tiesa yra pati gražiausia - tebūnie
 14. Pagrindinė priežastis - skęstanti Amerika. Niekam ten neįdomūs tie tavo SMA ir panašūs dalykai. Taip, trumpalaikiame matyme, gali matyti pasipriešinimo lygius, bet kaina atšoko ir stiebiasi į viršų tik dėl prastų klimatinių sąlygų JAV. Ten skęsta pasėliai, ten negali pasėti kukurūzų (apsėta šiemet ~20-30 proc. kai tuo pačiu metu pernai ~70-80 proc.) Čia yra pagrindinės kylimo priežastys. Ir dar syki pasikartosiu - "kol neatsitiks niekur nieko ekstremalaus su klimatu, tol kaina ridensis pamažu žemyn". Še ir atsitiko. Šis periodas (iki derliaus pradžios) yra paremtas nuomonėmis apie drėgmės stoką ir perteklių.
×
×
 • Create New...