Jump to content

egidoxs123

Nariai
 • Pranešimai

  11
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie egidoxs123

 • Rangas
  Naujokas

Miestas

 • miestas
  plunge

Paskutiniai lankytojai

183 profilio peržiūros
 1. egidoxs123

  Deklaravimas

  Sveiki gal esate, kas susidūrę uždeklaravau žemę ir dabar prisiminiau, kad paramai reikėjo palikt ražienas per žiemą. Ar esate kas susidūre su deklaracikos keitimo po terminų.
 2. Girdėjau, kad apie 1.50 eur., gal kas žinot kur daugiau?
 3. Kaip mėsinių galvijų kainos kur parduodat?
 4. Jei galėtų pirkti už paramą žemę tada ji kainuotu kosminius pinigus.
 5. Sveikas, ir mane domina šita smulkių sėklų sėjamoji, ar gerai sudygsta žolė tankumas, tolygiai, nelieka nepasėtų tarpų? Kaip sekasi sėti per vėją, ar per vėją nesėji? Ar įmanoma nustatyti norma ir ar verta pirkti šitą daiktą žolės sėjimui (sėčiau apie 20 ha pievų) Ją naudočiau traktoriaus priekyje sėjant grūdus.

 6. Sveikas, ir mane domina šita smulkių sėklų sėjamoji, ar gerai sudygsta žolė tankumas, tolygiai, nelieka nepasėtų tarpų? Kaip sekasi sėti per vėją, ar per vėją nesėji? Ar įmanoma nustatyti norma ir ar verta pirkti šitą daiktą žolės sėjimui (sėčiau apie 20 ha pievų) Ją naudočiau traktoriaus priekyje sėjant grūdus.

 7. egidoxs123

  Rulonu plevele

  Dotnuva pasiūlė po 53.50
 8. egidoxs123

  Rulonu plevele

  Kur geriausios rulonavimo plėvelių kainos? 50 vnt. Reiktų.
 9. Sveikas, ir mane domina šita smulkių sėklų sėjamoji, ar gerai sudygsta žolė tankumas, tolygiai, nelieka nepasėtų tarpų? Kaip sekasi sėti per vėją, ar per vėją nesėji? Ar įmanoma nustatyti norma ir ar verta pirkti šitą daiktą žolės sėjimui (sėčiau apie 20 ha pievų) Ją naudočiau traktoriaus priekyje sėjant grūdus.
 10. Sveikas, temoje apie žolės sėjamasias radau tavo įrašą su nuotrauka, norėjau paklausti, kaip sekasi naudotis šita smulkių sėklų sėjamaja, ar gerai sudygsta žolė, tolygiai? Kaip sekasi sėti per vėją, ar per vėją nesėji? Ar įmanoma nustatyti norma ir verta pirkti šitą daiktą žolės sėjimui (įsėliui).
 11. egidoxs123

  Galvijų ir skerdenų kainos

  Šiandien skambinau Krekenavos Agrofirmai Kretingos vadybikinkui tai mėsinių bulių kainos krito už 600 užskaitomą 1.45 eur. o jei bulius labai gražus 1.50 eur. Gal kas žijot kur geriau moką šiai dienai?
 12. Pajudėjo parama. Portal NMA jau sutarties rengimas su 71!
 13. Sveiki. Gal kas domėjotės traktoriumi NH T5.120 electrocomand. Kokios kainos. Ar patikimas traktorius dirbant su frontaliniu krautuvu? Ar vertas jis be frontalinio 45000 eur 2017 m. naujas.
×
×
 • Create New...