Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

Prieš 1 valandų, AGROMAN pranešimas:

kokios veisles? Etana simet nusivyliau...

Savo veisle kulem, kur pavadinimo jau niekas nebeatsimena per tiek metu. Praejau siandien lauko likuti zingsniais tai panasu kad gali netoli 7t buti.  I etana vakarop soksim tai matysiu rezultatus, pirmi metai jai pas mus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Shimshius pranešimas:

Kolega, panasu, kad neteke susipazinti su LST standartu, pagal kuri ir parduodi savo produkcija. Taisykles visiems vienodos, tik vienos kompanijos i tai ziuri pro pirstus, o kitos - pagal raide.

Nori protestuot - plombuok megini siusk i VATZUM ir ju rezultatai bus negincijami abiem pusem, bet is patirties galiu pasakyt - nepesi nieko, nes VATZUM'as ras panasiai kaip ir Agrokoncernas ar kitos kompanijos kurios vertina rimtai gruda. Cia beda yra ne tyrimuose, o produkcijoje.

Is tavo eiles postu panasiau, kad esi supirkeju kolega :D

Perfrazuojant tavo teigini, vienos firmos ziuri, kaf abiem but gerai, kitos (ypac ak), kad jai butu gerai. 

Ak taktika gana paprasta-siulo keliais eurais daugiau m, bet finale gauni net maziau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, voras pranešimas:

Vežkit į laivą tiesiai, juk laisva Lietuva 

tai kad kuo arčiau laivas tuom daugiau tarpininku.......šiemet susiduriau: kaina nebloga bet tai ne esmė.esmė tame kad ant važtaraščio keturi tarpinykai tai pačiai produkcijai....idomios schemos betkam taip sudėtingai reikia dirbti irgi geras klausimas.Pagal sutarti kaip ir tiesiogiai parduodu bet pagal važtaražti gaunasi kad krikšto tėvo brolio kumeliukas yra pirkėjas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Rimvydas1 pranešimas:

Kokios klaidos galima plačiau? Kaip apsiginti nuo sausros ir svilinančios saulės?

Nuo sausros niekaip,Suvalkijoj jos ir nebuvo.Javus "papjovė" ligos,kurioms buvo labai palanki terpė plisti,šilta,drėgna,ko grybui daugiau reikia?Reikėjo naudoti l.stiprų fungicidų mišini,bet ar tas būtų pasiteisinę ekonomiškai,neaišku.Aš manau kad būtų,bet čia tik man taip atrodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , agronoms pranešimas:

Nuo sausros niekaip,Suvalkijoj jos ir nebuvo.Javus "papjovė" ligos,kurioms buvo labai palanki terpė plisti,šilta,drėgna,ko grybui daugiau reikia?Reikėjo naudoti l.stiprų fungicidų mišini,bet ar tas būtų pasiteisinę ekonomiškai,neaišku.Aš manau kad būtų,bet čia tik man taip atrodo.

Kitu metu plane ir as turiu fungicidu keitima ir 29 stadijoj imput triple naudoti. Nors reikes ziureti kokia ziema bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, manttys pranešimas:

beimdamas derliu pastebejau, kad labai daug stiebu kaupias sraiges vidury ir ju nenori guldyt. labai aukstai pjauti nenoriu, tai tenka leciau vilktis. pirstai iskisti max.. su lenktuvais zaidziau visaip kaip imanoma..

Man ,,Edvin,,kuliant tik taip buvo.Vos pasivilkt ėjo.Vaizdas toks kad tie ūsai sukibe kaip kokie žirniai,net iš po sraigės ką nevaliodavo praryt,ant kameros lipo.O skagenas be problemu sulindo.Kai karklai tie javai šiemet.Dar dabar lapu ant stiebu yra.Todėl gal ir sunkiai dėl to ir kulasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...