Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

prieš 55 minutes , voras pranešimas:

Nuo juodų varpų apsaugos tik insekticidas, rudenį pirmas purškimas, pavasarį kiekvieną kartą purškiant teks įdėti ir insekticido.

Įdomu kaip laukuose su biopreparaitais kur dirva ale sveika, esu tikras, kad virusas sėkmingai išplitęs ir ten.

plius beicas su insekticidu ir glifosatas tarp derliaus nuėmimo ir sėjos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano pastebėjimas, etanoj juodų buvo mažiau nei skagene. Ir yra laukas kur buvo molis ir po to pereina į priesmėlį, tai labai gerai matėsi ,kad molį vėliau dygo ir ten kaip nukirsta juodų beveik nėra,o lengvoj nemažai buvo . Išvada ,kad vėlinimas sėjos turėtų padėti ir nepriklausomai kokia veislė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, voras pranešimas:

Nuo juodų varpų apsaugos tik insekticidas, rudenį pirmas purškimas, pavasarį kiekvieną kartą purškiant teks įdėti ir insekticido.

Įdomu kaip laukuose su biopreparaitais kur dirva ale sveika, esu tikras, kad virusas sėkmingai išplitęs ir ten.

Tai kad pats žodis išplitęs sako, kad buvo kažkoks plitimas. O dabar gavosi, kad per vienus metus, vos ne visur. Gal tą virusą turim jau senai, tiesiog jam palankios sąlygos susiklostė. Amarai gi irgi ne vakar atsirado. Gal dėl susiklosčiusių sąlygų pačių augalų savigynos mechanizmai nesuveikė... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten dar ir muselė kažkokia dirba šitą darbą, sėt vėlai reikia, bent pas mane kur vėlai sėta tai išplitimas minimalus, faktiškai nė vienos varpos juodos.

Darau išvadą, kad virusas pagrinde plinta rudenį, ko gero pavasario nešiotojai nesulaukia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, voras pranešimas:

Ten dar ir muselė kažkokia dirba šitą darbą, sėt vėlai reikia, bent pas mane kur vėlai sėta tai išplitimas minimalus, faktiškai nė vienos varpos juodos.

Darau išvadą, kad virusas pagrinde plinta rudenį, ko gero pavasario nešiotojai nesulaukia.

Bet buvo metų kur Rugsėjo 10d pasėti super javai. O 20d atsėti reikėjo. 
Tai nezinau, ar vieni metai yra rodiklis. Vėlinti sėjai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, Witalikas pranešimas:

Bet buvo metų kur Rugsėjo 10d pasėti super javai. O 20d atsėti reikėjo. 
Tai nezinau, ar vieni metai yra rodiklis. Vėlinti sėjai

Sutapimas ar ne,skageną palikau pernai paskutinei sėjai galima sakyt nėra juodų varpų,bet guli,hondija,etana,fenomen ankstyva sėja tai juodų varpų daugiausia hondijoj ir etanoj ir suprask kad nori kas čia kaltas  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , ceck pranešimas:

Sutapimas ar ne,skageną palikau pernai paskutinei sėjai galima sakyt nėra juodų varpų,bet guli,hondija,etana,fenomen ankstyva sėja tai juodų varpų daugiausia hondijoj ir etanoj ir suprask kad nori kas čia kaltas  

Pas mane cretor sėtuose spalio 1d. Ner juodų varpų. 
Zeppelin ir skagen pilna, jie pasėti iki Rugsėjo 18d. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane žieminiuose kviečiuose nebuvo nė vienos juodos varpos arba buvo tiek mažai kad nė nepastebėjau (insekticidas visiškai nenaudotas), o šalia besiribojančiame kaimyno vasarinių kviečių lauke važiuojant pro šalį matosi pilna juodų. Todėl vis mažiau man atrodo, kad čia tas mistinis virusas kaltas, o tiesiog pagaliau pasivijo pošaknio ligų antplūdis dėl palankių sąlygų ir tragiškų sėjomainų. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , Gintas. pranešimas:

Pas mane žieminiuose kviečiuose nebuvo nė vienos juodos varpos arba buvo tiek mažai kad nė nepastebėjau (insekticidas visiškai nenaudotas), o šalia besiribojančiame kaimyno vasarinių kviečių lauke važiuojant pro šalį matosi pilna juodų. Todėl vis mažiau man atrodo, kad čia tas mistinis virusas kaltas, o tiesiog pagaliau pasivijo pošaknio ligų antplūdis dėl palankių sąlygų ir tragiškų sėjomainų. 

Visiems aišku kad virusas, vat vienas galvoja, kad ne... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , ukininkas ed pranešimas:

sprendžiant iš tylos forume kūlimai dėl orų sustojo visur netik pas mus vakar kažkiek pakūlėm ir jau yra padygusių bus šiemet rimtų bėdų su kokybe bėje vakar puvo pirma diena kūlimo rugpjųtį kitom dienom lijjo parašykit kas gero pas jus galmažiau lietaus gaunat

 

kvietrugiai pas mane sudyge masiskai... siandien ves priduot, matysiu kuom baigsis. kvieciukuose maciau viena gruda jau su daigu, visko gali but ir su jais..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...