Jump to content

Derliaus nuėmimo dienoraštis


vrimvydas

Recommended Posts

prieš 35 minutes , AGROMAN pranešimas:

1t tai daug, aš ir iki 1t supyles bet bent 3.5 - 4 t tikuosi kult. 

Tikėtis aišku galima. Su kaimynu kalbėjau tai pasakojo kad iš pažiūros atrodė labai gerai, tikėjosi apie 4t. bet realiai jei 3t bus tai gerai. Nes sakė kad labai maži grūdukai tik aliejus labai geras 47%. Pas mus nudžiovino, kur lietaus daugiau gavo gal ir rezultatai geresni bus. Geros javapjūtės Visiems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 49 minutes , AGROMAN pranešimas:

1t tai daug, aš ir iki 1t supyles bet bent 3.5 - 4 t tikuosi kult. 

 

prieš valandą, Quattro pranešimas:

Pirmos dvi dienos tik, sunku apie nasuma sneket. ~3t labai geras rezultatas, nes gave sumoj 1t makro, 2l boro, 1 insekticidas ir 1 purskimas nuo zoliu. 

Makro? Kas cia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, jaunasis21 pranešimas:

Kodel naujadaras, taigi yra mikroelementAi(manganas magnis ir visoki kitoki) ir yra makro elementai( N P K S ). :) 

Nu savikainos naujadaras - sunkus palyginimas - 1 tona makro, o ten belenkiek po 200 ir belenkiek po 350 ingridientu, tai kiek ta tona makro kainuoja? Vienam tona rapso - kitam puse? Savikainos ne tonomis makro mikro, o pinigais matuojama :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, dzipas pranešimas:

Nu savikainos naujadaras - sunkus palyginimas - 1 tona makro, o ten belenkiek po 200 ir belenkiek po 350 ingridientu, tai kiek ta tona makro kainuoja? Vienam tona rapso - kitam puse? Savikainos ne tonomis makro mikro, o pinigais matuojama :)

Labai geras matavimo vienetas viesam forumui, tikslus kiekiai ir sumos lieka man, kitiems-apytiksliai skaiciai grubiam vaizdui susidaryti ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...