Jump to content

swe

Nariai
 • Pranešimai

  1.169
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

swe paskutinį kartą gavo apdovanojimą Balandžio 27

swe paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  programavimas, mikroelektronika

Kontaktai

 • Interneto puslapis
  http://swe.res.lt;

Miestas

 • Miestas
  Anyksciai

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

swe pasiekimai

Senbuvis

Senbuvis (5/5)

55

Reputacija

 1. swe

  Dirvos idirbimo budai ir seja

  kalba eina s apie ž.kviečius Pernai turėjau tam pačiam lauke, puse lauko tiesiai į pupiena be jokio dirbimo tiesiai su vederiu ir kita pusė seklus skutimas diskiniu 3cm po to noraginiu 15cm ir sėja vederiu. rudenį kur sėta tiesiai buvo LABAI daug piktžolių (natūralu niekas jų prieš sėja nesunaikino), o kur dirbta žemė praktiškai nebuvo. rudenį NEPURŠKIAU su herbicidais, tiesiogiai sėti kviečiai konkuravo su piktžolėm. Purkšta buvo pavasari visas laukas, viskas daryta vienodai. kai kūliau atskirai lauko dalių nesvėriau, bet nei vizualiai nei ant derlingumo žemėlapiu net ir žinodamas kur riba nemačiau absoliučiai jokio skirtumo.
 2. swe

  Dirvos idirbimo budai ir seja

  Viska bus gerai, išbandyta. jeigu dirva truputi nelygi (vežės ir t.t.) tada reikia sėjos gyli didinti nes vederis prastai kopijuoja aš kviečiam tada darau 4cm bet vietomis gaunasi ir 1-2cm.. šiemet rapsą pasėjau tiesiai į v.kvietiena, matysim kas bus, pakolkas sudygę gerai, kaip augs matysis.
 3. swe

  Dirvos idirbimo budai ir seja

  sėju ir tiesiai į pupiena, ir į viena karta su diskiniu skusta rapsą ir į diskiniu ir noraginiu skusta rapsą ir net į arimą sudirbta su gerninatoriumi. Vienu žodžiu technologijų mišrainė bet pvz. po žieminių kviečių pasėti rugius be arimo neįmanomą. esmė rasta tinkamiausia sprendimą ir geriausia GALUTINĮ rezultatą sąskaitoje.
 4. swe

  Dirvos idirbimo budai ir seja

  Sava sekla vs. Sertifikuota kažkokis skirtumas manau yra ir derlingume, ar ne?
 5. swe

  Dirvos idirbimo budai ir seja

  ž.rapsas 3-5cm su carrier'iu, po 30dienu 15cm su swift, po 7 dienu sėja 2cm su rapidu, sėkla sert. mercedes (2,5kg/ha) = 3,6t./ha 25cm plugas, po 30 dienu 3cm su carrier'iu, po 7 dienu sėja 2cm su rapid, veislė sava mercedes (5kg/ha) = 3,7t./ha priesšsėliai abu pudymas, laukais šalimais, žemė labai panaši. Priežiūra tapati. Rudei sertifikuota atrodė geriau, sava sėkla buvo per tanki. savikaina darbų skiriasi 20eur arimo nenaudai, derliaus priedas +0,2-0,4 t/ha arimo naudai (įvertinus sert.sėklos priedą).
 6. ž.rapsas baigtas jau senokai,vakar baigiau žieminius kviečius, pradėjau žieminius rugius, padygusiu nesimato. realiai reikia 3 gerų dienų rugiu ir v.kviečiu nukūlimui. šiandien vėl lynoja.
 7. no-till viska pataisytu o jei rimtai tokio krituliu kiekio lygumose tikrai jokia dirva nesugers (greitai), o jeigu būtų ne lygumos būtu buve kaip pas vokiečius, išsilieje upės pakeliui viska nuneštu. visgi 200mm = 20 cm. vandens ant viso ploto.
 8. swe

  No-till

  Kad tik daugiau tokių būtų tai forumas būtų tikrai geresnis, forumas kenčia nuo tuštybės ir pasipūtimo
 9. swe

  zieminis rapsas

  važiuoju šiandien purkšti Lyderi amino plius po 35kg. (savaeigiu)
 10. swe

  pupu auginimas

  šiemet man labiau patiko 1l. corum'o ant sudygusiu, nei fenix 3l. iš kart po sėjos.
 11. swe

  žiemkenčių buklė

  salietra yra N34,4 100kg. salietros turi 34,4 kg azoto (N) veiklios NPK 8-20-30 100kg turi 8 kg azoto (N) veiklios, 20kg fosforo (P), 30kg kalio (K)
 12. per geguže 140mm ir manau dar bent 5 prilis, ieškom valčių
 13. swe

  pupu auginimas

  dar nežinau
 14. swe

  No-till

  tai viskas butu logiška su skutimu. Tik kartais duoda suprast kad jeigu no-till pajudinus žeme vėl "tikras" no-till nebus keletą metu ir žemė "nebekvepės".
 15. swe

  pupu auginimas

  aš pernai purškiau po 2l. fenix'o ant sudygusiu tai buvo daug streso. Šiemet purškiau su Corum'u.
×
×
 • Create New...