Jump to content

Žymetas dyzelinas ūkininko lengvajam automobiliui


r00lis

Recommended Posts

aj.. o del gaudymo.. tai jei nezinot ponai ta bent kitu neklaidinkit.. muitininkai turi aparatus kuriuos prideda prie masinos sono ir nustato(draugas dirba panemunei tai pasakojo, nors nesuprantu kam muitininkam tokie aparatai), na o paprasti mentai tai prideda tokia plokstele prie ismetamuju duju angos ir pagal spalva kuria ji nusidazo nustato koks kuras.. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aj.. o del gaudymo.. tai jei nezinot ponai ta bent kitu neklaidinkit.. muitininkai turi aparatus kuriuos prideda prie masinos sono ir nustato(draugas dirba panemunei tai pasakojo, nors nesuprantu kam muitininkam tokie aparatai), na o paprasti mentai tai prideda tokia plokstele prie ismetamuju duju angos ir pagal spalva kuria ji nusidazo nustato koks kuras.. :icon-wink:

teisingai, tikrina per išmetamųjų dujų vamzdį ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki ukininkai,

idomu butu suzinot ar pilat zymeta (zalia) dyzelina i savo lengvaji automobili, ar yra gavusiu uz tai baudas ir kokias?

Kazkur yra parasyta kad zymetas dyzelinas skirtas tik zemes ukio technikai. Uztai man kazkaip nedrasu piltis zymeta kura i savo automobili.

teoriskai gali bausti nes kai mokesciuos pildai kuro gavimo blanka tai ten pildom grafa kur naudosim juk nerasysi kad visa Lietuva.Bet tai gerai kad cia Lietuva juk cia viskas galima :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei as ukininkas tai ir vazineju su zalia salerka, ir teisintis nereikia kad dujos, jug yra istatymas:

NUTARIMAS

DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS 2003 M. VASARIO 3 D. NUTARIMO NR. 145 „DĖL ATLEISTŲ NUO AKCIZŲ DYZELINIŲ DEGALŲ, SKIRTŲ NAUDOTI ŽEMĖS ŪKYJE, TAIP PAT TVENKINIŲ IR KITŲ VIDAUS VANDENŲ ŽUVININKYSTĖJE, ĮSIGIJIMO TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO

2005 m. kovo 14 d. Nr. 272

Kurio stai toks punktas yra:

2.3. Žymėtas gazolis, skirtas naudoti žemės ūkyje, gali būti naudojamas žemės ūkio technikoje (įskaitant traktorius), žvejybos laivų varikliuose, taip pat žemės ūkio veiklos subjektams nuosavybės teise priklausančiose arba pagal raštu sudarytas nuomos, panaudos ar kitas sutartis žemės ūkio veiklos subjektų naudojamose transporto priemonėse, kurios naudojamos žemės ūkio veikloje.“.

Taip kad viskas teiseta

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai visad su zaliu visur vazineju ir zinau kad jus vazinejat :lol: nes nezinau nei vieno ukininko kuris nevazinetu :D tik man kartais pritruksta tai tada tenka vaziuot i degaline :icon-mad
Kai degalinėse kaina krito iki 3,2 Lt/l tai nuo to laiko žalio dar nepyliau į mašinas, to žalio traktoriams ir taip vos užtenka.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ten su spalvos ,,nuėmimu" su bulvėm nežinau,bet ką pastebėjau:vasarą i kiemą ant saulės spindulių iškėliau 1t. konteinerį su kokais 2-3 kibirais žalios,po menesio ar daugiau saliara nebeturėjo jokios žalumos. Mano išvada, plasmasė praleidžia uv spindulius ,o tie naikina spalvą,tik neaišku kaip būtų patikrinimo metu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip ten su spalvos ,,nuėmimu" su bulvėm nežinau,bet ką pastebėjau:vasarą i kiemą ant saulės spindulių iškėliau 1t. konteinerį su kokais 2-3 kibirais žalios,po menesio ar daugiau saliara nebeturėjo jokios žalumos. Mano išvada, plasmasė praleidžia uv spindulius ,o tie naikina spalvą,tik neaišku kaip būtų patikrinimo metu.

Įsidėmėkit visiems laikams,kad "žalio" dyzelino dažai yra mėlynos spalvos,taip pat yra įpilta geltonos spalvos žymiklio.

Vizualiai spalvą galima panaikinti,bet visvien tokį "bespalvį" kurį sumaišius su druskos rūgštimi (tokį būdą taiko,ar bent turėtų taikyti tie,kurie tikrina),tirpalas nusidažo raudonai,kas įrodo,kad kuras yra žymėtas.

Taip,kad galima pamiršti bulves ir uv spindulius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai visad su zaliu visur vazineju ir zinau kad jus vazinejat :lol: nes nezinau nei vieno ukininko kuris nevazinetu :D tik man kartais pritruksta tai tada tenka vaziuot i degaline :icon-mad
Kai degalinėse kaina krito iki 3,2 Lt/l tai nuo to laiko žalio dar nepyliau į mašinas, to žalio traktoriams ir taip vos užtenka.

Jeigu 1 ha neužtenka 120l reike daryt išvadas Arba traktoristas nesažiningas arba traktoriui reikalingas rimtas remontas :lol::lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai visad su zaliu visur vazineju ir zinau kad jus vazinejat :lol: nes nezinau nei vieno ukininko kuris nevazinetu :D tik man kartais pritruksta tai tada tenka vaziuot i degaline :icon-mad
Kai degalinėse kaina krito iki 3,2 Lt/l tai nuo to laiko žalio dar nepyliau į mašinas, to žalio traktoriams ir taip vos užtenka.

Jeigu 1 ha neužtenka 120l reike daryt išvadas Arba traktoristas nesažiningas arba traktoriui reikalingas rimtas remontas :lol::lol::lol::lol:

Viskas ten normalu,kiek man žinoma,daugumai daržininkų neužtenka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu 1 ha neužtenka 120l reike daryt išvadas Arba traktoristas nesažiningas arba traktoriui reikalingas rimtas remontas :lol::lol::lol::lol:

Viskas ten normalu,kiek man žinoma,daugumai daržininkų neužtenka.

oi ir gyvulininkams nevisiems pakanka. Vien pašarų suvežimas ir srutu išvežimas už 8 km kiek sudegina... Ir aplamai Gyvulininkams labaiu galėtu žymėta dyzelina skaičiuoti pagal saliginius gyvulius o ne pagal dirbamus ha...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai visad su zaliu visur vazineju ir zinau kad jus vazinejat :lol: nes nezinau nei vieno ukininko kuris nevazinetu :D tik man kartais pritruksta tai tada tenka vaziuot i degaline :icon-mad
Kai degalinėse kaina krito iki 3,2 Lt/l tai nuo to laiko žalio dar nepyliau į mašinas, to žalio traktoriams ir taip vos užtenka.

Jeigu 1 ha neužtenka 120l reike daryt išvadas Arba traktoristas nesažiningas arba traktoriui reikalingas rimtas remontas :lol::lol::lol::lol:

Buvo taip, kad dirbom šiektiek daugiau nei buvo deklaruota, dabar kai duos už tiek kiek priklauso turėtų užtekt, beje daržininkams ne 120 duoda, o 240 l.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei as ukininkas tai ir vazineju su zalia salerka, ir teisintis nereikia kad dujos, jug yra istatymas:

NUTARIMAS

DĖL LIETUVOS RESPUBLIKOS VYRIAUSYBĖS 2003 M. VASARIO 3 D. NUTARIMO NR. 145 „DĖL ATLEISTŲ NUO AKCIZŲ DYZELINIŲ DEGALŲ, SKIRTŲ NAUDOTI ŽEMĖS ŪKYJE, TAIP PAT TVENKINIŲ IR KITŲ VIDAUS VANDENŲ ŽUVININKYSTĖJE, ĮSIGIJIMO TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO“ PAKEITIMO

2005 m. kovo 14 d. Nr. 272

Kurio stai toks punktas yra:

2.3. Žymėtas gazolis, skirtas naudoti žemės ūkyje, gali būti naudojamas žemės ūkio technikoje (įskaitant traktorius), žvejybos laivų varikliuose, taip pat žemės ūkio veiklos subjektams nuosavybės teise priklausančiose arba pagal raštu sudarytas nuomos, panaudos ar kitas sutartis žemės ūkio veiklos subjektų naudojamose transporto priemonėse, kurios naudojamos žemės ūkio veikloje.“.

Taip kad viskas teiseta

Man įdomu, kaip tu paaiškinsi tikrintojams, kokioje žemės ūkio veikloje dalyvauja transporto priemonė tarkim 100 km nuo ūkio? Dabar gi dar apmokestino "darbinių" auto naudojimą ne darbo reikmėms, kažin ar ūkininkams nereiks susimokėt už tas auto, kurios tik dalinai žū veikloje dalyvauja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...