Jump to content

nerkas

Nariai
 • Pranešimai

  566
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

nerkas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Kovo 28 2016

nerkas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie nerkas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  silale

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Paskutiniais metais man 20 cm keramzito blokelis jei gruodį dar išlaiko pliusą viduje, tai sausį jau niekaip. O ar reikia tai priklauso nuo to ar atsipirks ar ne. Pigiausias variantas turbūt dėti kokį 10 cm polistirolo ir tinkuoti armuojant tinkleliu, jei nereikia tobulos išvaizdos tai gana paparastas ir greitas darbas. 10 cm storio polistirolo kvadratas kokie 4 eur, tinklelis kokie 0,5 eur, tinkas koks 1 eur/m2. Be to, ar nebus problemuų su graužikais kai perdanga medinė, ant viršaus šiaudai, o pirmam aukšte tonos bulvių?
 2. nerkas

  Kokį ūkį kurti 2ha

  40 km nuo Vilniaus apsimoka turbūt viskas... tarkime kokios skustos bulvės, morkos lupti svogūnai ir pan. smulkioms kavinėms(kurios neįdomios didesniems šios rinkos dalyviams) ir pan. tai būtų kažkoks pranašumas prieš kitus ūkininkus ir šiek tiek pridėtinės vertės.
 3. nerkas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  jei neskaitėte straipsnio apie tą moterį, tai TIE, kam labai reikėjo, jau ne tik žino kas ji tokia yra, bet spėjo ir "paprognozuoti" kas jei atsitiks. Čia komentarai tų , dėl kurių Wydas kogero yra ramus ir kurie, jo nuomone, turbūt tikrai nekelia siaubo ir kurių elgesys yra visiškai normalus.
 4. nerkas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  kiek tamstai reikia temų forume varyti tą savo putinišką š*dą?
 5. nerkas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  ten kalbėjau apskritai apie ateities peespektyvas: mokesčiai auga, o šnapso po ranka nėra. nu ir čia juokas - ne rauda. dar tiek nenusigyvenau, kad dėl šnapso raudočiau
 6. nerkas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  o dar ir išgert nebus kur nusipirkti - iš nevilties...
 7. nerkas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  beje dėl tų visų politikos apžvalgininkų tai Lietuvoje nežinau nei vieno objektyvaus - arčiausiai tokio turbūt Bruveris. p.s. vakar buvo reportažas apie lažybas dėl Lt prezidento. Tapino ir Karbauskio koeficientas - 4. nors abu sakėsi nedalyvausią.
 8. nerkas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  žiūrint kurio socdemo, jo pasisakymus skaitau tai jaunuosius socdemus jis ne kartą kėlė aukščiau senių, o senius maišė su žemėmis - bet ar seniai to neverti? su konservatoriais tas pats - daug daugiau kliūna krikdemiškam sparnui arba senoliam, kad ir tas degutienės užsipuolimas lygioje vietoje, dėl kelionių į Lenkiją. tikrai nesu degutienės gerbėjas - bet jei jau būti objektyviu tai taip buvo. Bet negalima nesižavėti Tapino siekiu bent kažkiek motyvuoti provincijos vaikų(kiek teko girdėti tai politikos ten išvengiama), jei tai netgi jo prezidentinė akcija - vistiek požiūris į pačią politiką visai kitoks - bandoma investuoti į labai ilgalaikę savo paties reputaciją, o ne viską užpilti populizmu.
 9. nerkas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  liberalams - tiems mažiausiai dėmesio iš jo
 10. nerkas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  maniau kad kriauklytėms arba spalvotiems akmenukams. pinigams mes visi parsidavę, daugiau ar mažiau.
 11. nerkas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  o kam tapinas parsidavęs?
 12. nerkas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  neturėjimas pinigų įvairioms sritims kogero tiek pat yra išdava nemokėjimo su pinigais elgtis kiek ir, kaip ekologas pasakytų, paprasto žmogaus nenoras mokėti mokesčius. estai ~dukart mažesni tiek gyv. skaičiumi tiek pagal BVP, o biudžetas panašus į mūsų. čia puikiai tinka tas posakis, kad valdžia yra tautos atspindys.
 13. nerkas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  partiniai, kuriuos rinko paprasti žmogeliai. čia kaip užsakovas ir samdomas žudikas - kalti abu.
 14. nerkas

  Česnaku auginimas

  aš dar susodinau porą arų... 5 cm gylyje vis tiek dar kokias porą savaičių bus šioks toks pliusas.
 15. nerkas

  Kas vyksta Lietuvoje?

  su liberalais irgi didelė bėda, kad turi būti arba partijos narys arba turėti koki draugą insiderį, kad rastum tuos 5 žmones išreitingavimui, nes vien jų dešimtukas atrodė gan... sportiškas, grynai dėl populiarumo. Konservatoriai šiemet buvo, mano nuomone, mažiausias blogis dėl pasiūlyto ministro kabineto sudėties, be jokių ten neaiškių paslapčių. p.s. konservatnikai mato teisingais ne tik save, bet ir liberalus, kas šiemet pasimatė daugiau nei akivaizdžiai.
×
×
 • Create New...