Jump to content

waldasxl

Nariai
 • Pranešimai

  1.007
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Visas nario waldasxl paskelbtas turinys

 1. waldasxl

  Grikiai

  Man artimiausias Elevatorius 230km tad bet kokiu atveju sandėliuoju o tada samdau transportą . taip kad man vienodai kam kraut Lenkui ar Vokieciui
 2. waldasxl

  Grikiai

  Kazin ka kaimynai moka, kas bandet Lenkam parduot ar latviam
 3. waldasxl

  droninborg

  Massey_Ferguson_30-32-34-36-38-40_manual (1).pdf
 4. waldasxl

  ZETOR 125

  koki tarpa vožtuvam statot , rašo 0,25 mm ar nemažokas ? visuomet stačiau 0,29mm . kažkaip kompresorius triukšmaut pradėjo ar tiesiog anksčiau dėmesio nekreipiau. nustojo greiti rodyt , gal tai kokio gedimo simptomai , kažin koki požymiai kai vėžliukai pradeda birėt?
 5. waldasxl

  Nauji istatymo pakeitimai, del zemes pirkimo!!!

  Kaip su palikimu? pvz. tėvai sūnui palieka 500ha. ir žmonos tėvai (uošviai) dovanoja ar tėstamentu palieka 500ha. Jai tėvui tik 50metų ir jis dirba 501ha. reiškes pilnamečiai vaikai nebegali savarankiškai ūkininkauti? dukra ar sunus ištekėjus į kita Lietuvos kraštą , nebegali įsigyti žemės kurti šeimos ūki? Kadangi laisvos žemės jau kaip ir nebelieka, reiškes reik surinkti iš privatininkų ir kad visoki šeimos ūkei nesipintų po kojom , uždėjo kliučių ruožą. Prieto ir ėjo nuo pat pradžų. Kai surinks sameninio ūkio žemes , imsis smulkaus ūkio.
 6. waldasxl

  GAZ 53 krenta tepalo slėgis

  jai viena pusė stabdo o kita ne , reiškes cilindriukas prirudijo, jai butu perdidelis tarpeli tai ir kita pusė nestabdytų, reiktu pompuot su pedalu kol sustosi. pridedu fragmenta GAZ 66 galo stabdžiu , ten taspat kaip ir GAZ 53 dar gali but kaladės tepaluotos , dažniausei kai rato guolis perlaisvas arba tilto alsuoklis užsikimšes.
 7. waldasxl

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  va musu akmenuotoi dirvoi tai tikrai pasiteisintu
 8. waldasxl

  MTZ variklio remontas

  pasitikrink oro filtra.
 9. waldasxl

  gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40

  tai reiškes šitas velenas rimta bėda.
 10. waldasxl

  gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40

  dar variantas. pas rimta tekintoja, išgrežt ir užsriegt senam velenui ir isukti špilka , kuria nutekint pagal originala. norėjau sau taip darytis bet velenas turėjo itrukiną toi vietoi kur ta lėkštė sukasi. tad rinkausi naują.
 11. waldasxl

  gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40

  teko atmušimo biteriui guoli keist , tai ewa originalas 160eu o analogas slovaku 32eu . domėjaus SKF , taspac guolis 52eu . buvau rades ir už 15eu tik tepimo ertmė neatitiko. tad pasirinkau slovaka už32 kadangi SKF reikėjo laukti .
 12. waldasxl

  gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40

  pernai turėjau tokių bėdų, pirkausi nauja EWA parupino, tik kaina .... tas plastmasiukas kur veleną centruoja 160eu. ir netiko :))) pasigaminau pac . tiesa mano motoras 170ag ir skriemulys siauresnis.
 13. waldasxl

  niva bedos

  geresnis tik tuo kad visiškai naujas o iš vakaru atvažiuoja jau pavargę. Bet visi gerai žinom jog NIVA tai loterija , vieni kulą gerai ir švarei o kiti grudą skaldo ar neina niekaip nuostoliu sumažint ar dar koks ....... daros ir niekaip tu su juo. renka juos kreivai su savo kreivom rankom. Na ir darbo saligos .
 14. waldasxl

  MTZ pavaros

  šakutė pavaros nelaiko o tik prilaiko , todėl ir suėsta kad ira spaudimas į šakute . žiurėk guolių stovi , dantračių ar teisingai sukimba .
 15. waldasxl

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  labai gera mintis, baust ūkininką jai ką blogai daro o kaip su grioveis esančeis valstybės žinioi , miškuos. Griovys jog nesibaigs su arimas , keliauja link didesniu telkinių ir pakeliui bebrai savo darbą daro o kiek pralaidu pragriuvusių. Reik tvarkyt iš pagrindų o ne kas savo o kas tvarkys niekeno (valstybini). Čia kaip su apleista žeme, savininkas susimoka o valstybė ( NŽT) naudotis neduoda o už apleistas mokesčių nemoka. Mes jug mokam žemės mokesti tai manau pakankamas pagrindas reikalaut sutvarkyt griovius o ne dar koki nauja mokesti ivedinėt. Va drenažas jau kitas klausymas
 16. waldasxl

  niva bedos

  ar žinai kad vairo dozatorius po kabina stovi. patikrink tepalo lygi .
 17. waldasxl

  niva bedos

  jai tarp ratu bus žiedas , na o šeip tik špilkos , nelaikis .
 18. waldasxl

  MTZ variklio remontas

  jai spaudima rodė 3,5 reiškes tepimas buvo. jai pašiaušė viena švaistikli , reiškes butent tas kaklas ir nebegavo tepimo. Remontuodami motorus kraunat hermėtika kilogramais ir paskui verket kad ideklus prauka. prieš statant nauja detale , visuomet reik ja patikrint ar nebrokuota ar atitinka , ipač ruskio gaminta. pasmanes du mtz motorai su filtrais , vienas ju ir su turba ir jokių .
 19. waldasxl

  MTZ variklio remontas

  kamštis kanale . pirmiausei žiurėčiau alkuninio kanala, ten kur isukami kamščiai.
 20. waldasxl

  GAZ 53 krenta tepalo slėgis

  statyk dyzeli ir nešaudys. kažka tas specas painioja. motoro prieki du dantračiai , mažas ant alkuninio didelis ant vožtuvu paskirstymo. trampleris pajungtas nuo vožtuvų paskirstimo . reik žiūrėt koks stovis tramplerio su visu privadu. išimt privada reik tik viena veržle atsukt ir ištrauksi. bet jai nesigaudai tai išlupes ta trampleri visvien nežinosi ka su juo daryt.
 21. waldasxl

  ZETOR 125

  gal ir teip bet. konstruokis vežimėli , trenkis 340km detalių. laiko nebėr.
 22. waldasxl

  ZETOR 125

  galėjau ir pac bet FORTIEROI 115 šitų metų eina du vatiantai sankabos diskų , mažesni ir didesni kaip pas 125 fortiera . Nepirksi jug du diskus , beto 30eu už valanda + keles , gaunas apia200 eu ir be didesnių rupesčių. kita karta jau žinosiu kas sudėta tad galima ir pačiam.
 23. waldasxl

  ZETOR 125

  pakeitė servizas sankaba , įdėjo naujo tipo diskatoriu , nauja diską ,nauja išminama guoli ir nauja guoliuka pirminio velenėlio. Naujoviškas diskatorius turi tik tris reguliuojamas lapkes ir masyvesnis . servizas sakė jog šitia laiko geriau ir nebijo dulkių. Sankabos diskas buvo nudiles tik viena mm. o visa problema buvo dulkės, daug dulkių. naujo diskatoriaus nespėjau nupaveiksluot . Kadangi diskas primena ventiletoriu , randasi terp dviejų prispaudimo diskų , dirbant aukštais apsisukimais , siurbe korpuso vidui esamas dulkes kures pac ir sukeke bei siurbe iš lauko pro išminamo guoliuko lapkės anga . dalis dulkiu nusėda diskatoriaus korpuse ir laikui bėgant ima strgti lapkės . galima buvo tiesiog išvalyti diskatoriu ir vėl surinkti , bet kadangi buvo jau išskyrtas traktorius tai keitėm viska naujai .
 24. waldasxl

  ZETOR 125

  naujo tipo gal geriau laiko ?
×