Jump to content

waldasxl

Nariai
 • Pranešimai

  1.025
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

Visas nario waldasxl paskelbtas turinys

 1. centrifugai sukti panaudotas tepalas gryžtą atgal į karteri . Filtras, visa tepalą perduoda į tepimo magistralę. su filtru mažesni tepalo nuostoliai. kaip ja buvo minėta, vožtuvas apsaugo nuo pedidelio slėgio. klampesnis tepalas ir neišeitis. tepalinei žiedai jo nesugaudys o užsikoksave drenažinei kanalai nesuspės drenuoti , ko pasekoi degs tepalas .
 2. man padėjo centrifugos pakeitimas i filtra. centrifuga jau padilus buvo.
 3. sankabos diskas dirba kaip išcentrinis ventiliatorius . dulkės susikaupia tarp diskatoriaus korpuso ir išminsimo svirbelių taip svirtelės kaskart vis mažiau gyžta atgal kol pradeda buksuoti sankaba. paprastai išpusti nepavyks, jas taip supresuoja . dabar statu paprastus diskatorius , kaip ir mtz.
 4. ten kur darbinis cilindriukas , labai didelė ertmė i sankabos kyriu ir pro ten dulkės i sankaba papuola. išsprendus dulkiu klausimą , išsispręs sankabos problemos.
 5. cilindriukas už bako. nuimsi baka, surasi.
 6. waldasxl

  No-till

  https://www.youtube.com/user/MDraganchuk/videos
 7. waldasxl

  ZETOR 125

  Pas mane FORTIERA 115 dirbu su unuja 3+1 vartomu, kai labai šlape ketvirta nuimu. Žemės pas mumis lengvos šiek tiek kalvotos. Klausimėlis, ar pas visus triukšmauja dantračiai kai variklis dirba tuščia eiga 700aps. ir kompresorius kelia spaudoma. Pakėlus oro spaudima ir sudirbus vožtuvui , dantračiai triukšmaut nustoja .
 8. mus kraštuos žemė smėlis , bet šįmet vietoij didelio nepalankumo patapom mažo nepalankumo . Derliaus vidurkis 1,5t , šįmet vasarojus iki tonos , avižas supirkinėjo po 75 eu pašaras , tolioji sausroji geriau nebuvo , grikiai birėjo apia tona , butu po daugiau bet sugulo daug , supirkimo kaina nuo 180 krito iki 120eu. krito. dar jug žalinimas , sideralai, juodi pūdimai , dobilai užarimui , reiškęs nevisi laukai derliu pardavimui davė . Na ir iš kokių pajamų nuoma didinti. Dar pora sezonų klimato išdaigų ir derliaus kritusių kainų , ir žeme teks atiduot.
 9. waldasxl

  Grikiai

  Man artimiausias Elevatorius 230km tad bet kokiu atveju sandėliuoju o tada samdau transportą . taip kad man vienodai kam kraut Lenkui ar Vokieciui
 10. waldasxl

  Grikiai

  Kazin ka kaimynai moka, kas bandet Lenkam parduot ar latviam
 11. waldasxl

  droninborg

  Massey_Ferguson_30-32-34-36-38-40_manual (1).pdf
 12. waldasxl

  ZETOR 125

  koki tarpa vožtuvam statot , rašo 0,25 mm ar nemažokas ? visuomet stačiau 0,29mm . kažkaip kompresorius triukšmaut pradėjo ar tiesiog anksčiau dėmesio nekreipiau. nustojo greiti rodyt , gal tai kokio gedimo simptomai , kažin koki požymiai kai vėžliukai pradeda birėt?
 13. Kaip su palikimu? pvz. tėvai sūnui palieka 500ha. ir žmonos tėvai (uošviai) dovanoja ar tėstamentu palieka 500ha. Jai tėvui tik 50metų ir jis dirba 501ha. reiškes pilnamečiai vaikai nebegali savarankiškai ūkininkauti? dukra ar sunus ištekėjus į kita Lietuvos kraštą , nebegali įsigyti žemės kurti šeimos ūki? Kadangi laisvos žemės jau kaip ir nebelieka, reiškes reik surinkti iš privatininkų ir kad visoki šeimos ūkei nesipintų po kojom , uždėjo kliučių ruožą. Prieto ir ėjo nuo pat pradžų. Kai surinks sameninio ūkio žemes , imsis smulkaus ūkio.
×
×
 • Create New...