Jump to content

Žymetas dyzelinas ūkininko lengvajam automobiliui


r00lis

Recommended Posts

Laimonui: nebutina isnaudot iki paskutinio laso, gali nei laso neisnoudot ir kitais metai gausi pilna norma.

Ricardui: man irgi galai nesuejo kol neisaiskino (zodziu) VMI, kad deklaruojant pievas ir norint gaut pilna norma (uz 1ha/120ltr), reikia , kad butu 1SG i 1HA. Pvz 10 ha turi but 10 SG, jei nera tiek SG likusiem ha kur nedengia 25lt/ha. Buvau rades ir isakyma, bet tingiu dabar ieskot. Vienu zodziu VMI nenusukineja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laimonui: nebutina isnaudot iki paskutinio laso, gali nei laso neisnoudot ir kitais metai gausi pilna norma.

Na del is naudojimo galiu pasiguosti tik tiek kad uzpraitais metais nedanaudojau 612ltr kuro nes nebuvo pinigu, tad praitais metais gavau 612ltr maziau kuro nei deklaruota (5metai nesikeicia plotai) nuvaziavau paklausiau kodel taip kad maziau gavau nei pries tai 3metai atsake(kadangi pagal toki ir toki istatyma tu neisnaudojai skirto kuro tad tau yra sumazintas kiekis nes likusio 612ltr reiskia tau nereikia) seis metais vel gavau kaip ir priklauso kaip ir pries tai 4metelius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...
  • po 6 mėnesių...

Sveiki visi.

Esu naujai prisijunges ir noriu informacijos.

Esme tokia, kad planuoju issiimti ukininko pazymejima(jei taip ji galima vadinti)

Turiu misko(Miskas + misko zeme)

Buvau savivaldybeje pasiteirauti zemes ukio skyriuje del issiemimo(pazymejimo) tai kaip problemos nera viskas ok.

Reikalas toks, kad noriu pabut grynas lietuvis ir pavagyliaut ar apgaut valstybe pasunkinant kisene.

Su laiku mastau kazka veikt su misku ir misko zeme.(kirst atsodint ir t.t) Bet ne dabar.

Kaip ir viskas aisku, kad uzdeklaravus(ar kazka panasaus atlikus galima issireikalaut zemeto dyz kuro.

Bet jei nedeklaruosiu nieko(nevykdisiu veiklos) tai pretenduot i ji nelabai galesiu.

Yra(gal neuzkliusiu ir nepasirodysiu kazkoks banditas) kur isigyti to zymeto kuro.

Klausimai tokie:

Ar as galesiu turedamas ukininko pazymejima vazineti su masina(ji yra siuo metu mano mamos vardu registruota) zymetu dyz kuru?

Jei taip tai koks procesas butu vykdomas jei mane sustabdo patikrinimui?

Ar man uzteks tik parodyti ta pazymejima ir pasakyti kaip jus teigiat kad vaziuoju trimeriui ar benzo pjuklui daliu pirkt?

Nebauskit gal uz tokius klausimus. Esu naujas, aisku jaunas ir gal dar kiek durnas, bet iskilo dabar tokia mintis. Valstybe is musu ima tai ir mes imkim is jos.

Aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi.

Esu naujai prisijunges ir noriu informacijos.

Esme tokia, kad planuoju issiimti ukininko pazymejima(jei taip ji galima vadinti)

Turiu misko(Miskas + misko zeme)

Buvau savivaldybeje pasiteirauti zemes ukio skyriuje del issiemimo(pazymejimo) tai kaip problemos nera viskas ok.

Reikalas toks, kad noriu pabut grynas lietuvis ir pavagyliaut ar apgaut valstybe pasunkinant kisene.

Su laiku mastau kazka veikt su misku ir misko zeme.(kirst atsodint ir t.t) Bet ne dabar.

Kaip ir viskas aisku, kad uzdeklaravus(ar kazka panasaus atlikus galima issireikalaut zemeto dyz kuro.

Bet jei nedeklaruosiu nieko(nevykdisiu veiklos) tai pretenduot i ji nelabai galesiu.

Yra(gal neuzkliusiu ir nepasirodysiu kazkoks banditas) kur isigyti to zymeto kuro.

Klausimai tokie:

Ar as galesiu turedamas ukininko pazymejima vazineti su masina(ji yra siuo metu mano mamos vardu registruota) zymetu dyz kuru?

Jei taip tai koks procesas butu vykdomas jei mane sustabdo patikrinimui?

Ar man uzteks tik parodyti ta pazymejima ir pasakyti kaip jus teigiat kad vaziuoju trimeriui ar benzo pjuklui daliu pirkt?

Nebauskit gal uz tokius klausimus. Esu naujas, aisku jaunas ir gal dar kiek durnas, bet iskilo dabar tokia mintis. Valstybe is musu ima tai ir mes imkim is jos.

Aciu

oficialiai negali, bet visi kontrobandą rūko ir geria, taip ir su kuru. Tikrina pagrinde komercinį transportą, nors laikai keičiasi ir valdžia veržia kilpą vis labiau, tai gali keistis padėtis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei esi ūkininkas tai nesikabina (neseniai buvau papuoles i reida Kelmėje) ,taip suprask kad turi teise vazinet ir net neklausia kur vaziuoji.Jei vaziuoji ne savo vardu registruota masina turi tureti panaudos sutarti (cia taip policininkas paaiškino)

Tai realiai issiemes ukininko pazymejima as skaitausi ukininku kiek suprantu?

Tai man uztektu parodyt ji ir panaudos ta sutarti?

as taip galvoju, nes nejaugi turi su savimu apart paso teisiu ir pazymejimu veziotis dar santuokos gimimo ar kuro isdavimo dokumentus? tai cia masinos reikes su lentynom jau....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...

Nu ar sunku ta sutarti pas notara pasitvirtint.

tai juk ir klausiu kokia tvarka, prie ko cia sunku... + eiles pas notara ir berods auto panaudos sutarties patvirtinimas bus 50 senu pinigu. bet esme ne tame aisku, tiesiog internete labai daug priestaringos info apie beakcizio kuro naudojima.. forume, kitavertus, galbut yra zmoniu susiduriusiu uztai ir klausiu.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

traktoriam uzdraude zalia naudot keliuose, o jus dar del lengvu masinu rupinates.

pirma karta girdziu, nelabai noriu tiketi, nes tuomet apskritai zalias kuras netektu prasmes, nes isvaziuojant is lauko tektu issiplauti baka ir uzsipilti akcizinio. nebent cia tas atvejis kai atsivezi trasas, nes kazkuriame straupsnyje rase, kad trasu transportavimas kaip ir ne zemes ukio veikla.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pirma karta girdziu, nelabai noriu tiketi, nes tuomet apskritai zalias kuras netektu prasmes, nes isvaziuojant is lauko tektu issiplauti baka ir uzsipilti akcizinio. nebent cia tas atvejis kai atsivezi trasas, nes kazkuriame straupsnyje rase, kad trasu transportavimas kaip ir ne zemes ukio veikla.

 

+ derliaus isvezimas, esme jei neplugs ar drapoks gale su traktorium i kelia siukstu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...