Jump to content

Žymetas dyzelinas ūkininko lengvajam automobiliui


r00lis

Recommended Posts

šeip turi teisę neleisti tikrinti nes auto privati nuosavybė įpač jaigu ne tu atomobilio savininkas per patikras dabar daug kas taip daro ir pasiteisina

Nu čia įdomiai. Reik paskaityt įstatymus, juk bagažinę ar kapotą privalai atidaryti, kai reikalauja. Kad paskui pasišakojus blogiau nebūtų..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar gali but nubaustas mano sunus vazinejantis zaliu kuru,jis gyvena pas mane padeda dirbt mano uki,automobilis registruotas jo vardu,bagazinej veziojas kardana ar starteri jei tikrintu kad parodit butu galima kad ukio reikalais vaziuoja,mano ukininko pazymejima veziojas.

O kam tas geležis vežiotis? Be pavyzdžių ieškot neina?

Važinėt, nei tu, nei jis negali.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Negalima dalių važiuot pirkt su beakciziniu kuru.

Kaip ir negalima vežt grūdų parduot, ar važiuot parsivežt trąšų.

bet galima pasara vezt gyvuliam, pas mane visada pasaro gyvuliam maisas nedidelis yra bagazinej, aisku ir automobilis turi but registruotas ukininko vardu ir vazineti tik tuose rajonuose kurie pazymeti zaliam lape.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As pries metus klausiau vmi kai tvarkiausi nauja kuro kortele gal ji nieko nezino gal ka, bet man pasake transporto priemone turi buti registruota ant ukio, o kas kura tikrina neturi duomenu kas kur registruota, cia labai daug gincitinu faktu, pvz masinos registracija ant ukio ar fizinio asmens matosi ant tech. Paso

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...

Ricardaai, yra VMI puslapyje, ieškokit. Turiu daug darbo, specialiai nesiknisiu, jei netyčia rasiu, įmesiu. Bet galėtumėte ir patikėti mano žodžiu - ne vienerius metus dirbu :icon-wink:

Jei jau pradejai tai pabaig iki galo rast laiko ir imesk ta nuoroda daugelis nori paskaityti kaip ten is tikro o dabar visi kalbam kazka o to konkretumo nera
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jau pradejai tai pabaig iki galo rast laiko ir imesk ta nuoroda daugelis nori paskaityti kaip ten is tikro o dabar visi kalbam kazka o to konkretumo nera

įdomi straipsnio citata ...Pavyzdžiui, jei ūkininkas ar jo šeimos narys naudoja žymėtą kurą važiuodamas parduoti savo produkcijos ar įsigyti ko nors savo ūkiui, žymėtas kuras gali būti pilamas į jo lengvąjį automobilį ar kitą transporto priemonę. Tais atvejais, kai yra tenkinami privatūs poreikiai, pavyzdžiui, važiuojama atostogauti ir panašiai, žymėtas kuras negali būti naudojamas", - aiškino KAVMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Edita Cibienė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

įdomi straipsnio citata ...Pavyzdžiui, jei ūkininkas ar jo šeimos narys naudoja žymėtą kurą važiuodamas parduoti savo produkcijos ar įsigyti ko nors savo ūkiui, žymėtas kuras gali būti pilamas į jo lengvąjį automobilį ar kitą transporto priemonę. Tais atvejais, kai yra tenkinami privatūs poreikiai, pavyzdžiui, važiuojama atostogauti ir panašiai, žymėtas kuras negali būti naudojamas", - aiškino KAVMI Mokestinių prievolių departamento direktorė Edita Cibienė.

tarkim isipyliau vaziuojant pirkti detales zalios, kita diena islekiau i pajuri isipyles ant virsaus nedazytos. Mane pagauna Basanaviciaus gatvej ir randa dazytos pedsaku. Kas tada?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tarkim isipyliau vaziuojant pirkti detales zalios, kita diena islekiau i pajuri isipyles ant virsaus nedazytos. Mane pagauna Basanaviciaus gatvej ir randa dazytos pedsaku. Kas tada?

Kažkada VMI klausiau panašiai:ryte nuvežiau į turgų paršiukus parduoti grįždamas užsukau į bažnyčią tai kaip dėl kuro.Atsakymas :icon-ugeek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...