Jump to content

Inžinierius

Nariai
 • Pranešimai

  1.248
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  4

Visas nario Inžinierius paskelbtas turinys

 1. Inžinierius

  John Deere traktoriai

  Neklaidink žmogaus, 120 AG tikrai užteks pavilkt 4 korpusus, na žinoma jei nelips į Everestą. Kiek metų jau tokius tampėm ir problemų nebuvo, ir dar išplatintas iki 50 cm užgriebio Kvernelendas.
 2. Inžinierius

  Zymeto Kuro Kaina

  Na neiškenčiau jau laukt žemiau tai šiandien paėmiau: A0 (pereinamas) po 0,55 + PVM = 0,675 Eur/l A1 (arktinis) po 0,56 + PVM = 0,6849 Eur/l Čia kaina ant kiemo.
 3. Inžinierius

  Trašu barstytuvai

  Taip pat dar Rauchas skaito ir fliašus su žemėlapiais. Kuhnas irgi ( Čia kalbu apie Axis 40.2 M (ir H) EMC Isobus). Ant kiekvienos lėkštės atskirai yra Elektroninė masės kontrolė, kas leidžia tręšti plėmais ten kur reikia. Skirtumas tarp M ir H tas, kad hidro atskirai reguliuoja lėkščių greičius, todėl gražiau suberia kraštus ir trikampius, mechaninei reikalingi kraštų deflektoriai. Kaina tarp H (hidro) ir M (kardano) skirtumas 2,6 tūkst. Eur. Hidraulinei reikalingas ne mažiau 60 l/min alyvos srautas. Tai ne bendras siurblio našumas, bet grynai barstelkai tenkantis (bendro reiks ne mažiau 110 l)
 4. Inžinierius

  Trašu barstytuvai

  Ir Kunas bei Rauh keičia bėrimo vietą. O hidro pavara reikalinga, kad lauko kraštus ir galulaukes tvarkingai ir lygiai padengtai, bei trikampių nepertręštai.
 5. Inžinierius

  Zymeto Kuro Kaina

  Šiandien jau kaina panašėja - 0,69 eur už A0, ir 0,70 už A1. Kaži kiek dar laukt?
 6. Inžinierius

  PLŪGAI

  Normaliai jis dirba, per 8 metus pakeičiau dėžutę kur reguliuoja susiaurinimą. O šiaip labai gražiai apverčia 180 laipsnių į dugną paguldo. Kaina tikrai gera. Tais jo gimimo metais apie 80 000 lietuviškų buvo.
 7. Inžinierius

  Žemės nuoma, kaina, mokesčiai

  Pas mus tarifas sumažėjo per pusę nuo 1 iki 0,5; bet mokesčio suma pakilo 1/3.
 8. Inžinierius

  Žemės nuoma, kaina, mokesčiai

  Pasižiūrai kas rengia tavo skaičiavimą (ten ant lapo yra pavardė ir dažniausiai tel. Nr.) ir pasiskambini, bei gražiai paprašai paskirstyti plotus kaip tau geriau. Aš pernai suskambinau ir visus sklypus kur naudoju ūkininkavimui ant savęs susikėliau, nors esam bendrasavininkai 50x50. Dabar visi mokesčiai normaliai eina per ūkio buhalteriją.
 9. Inžinierius

  Išmokos 2014-2020

  O tu įsitikinęs kad tavo seniūnija patenka į karstines vietoves pagal naują nepalankių ūkininkauti vietovių žemėlapį. Dabar karsto vietovės sumažėjo iki 7 seniūnijų. Pasvalio rajono savivaldybėje – Krinčino, Pasvalio miesto, Pasvalio apylinkių, Pumpėnų seniūnijos; Ir išmoka čia 25 pinigai už ha.
 10. Inžinierius

  Tepalai technikai

  Vat kažkaip pasidarė įdomu kokias alyvas naudojat savo technikai? Aš naujai technikai pilu tai tos firmos kaip ir technika, bet va tos firminės tai ir už vardą daug paima. Gal geriau pasiieškot firmelės kas tik alyvom prekiauja (žinoma su sertifikatais). O gal jau kas nors tai darote. Senesniems MTZ tai pilu nefirminius bet gerus. Buvau prieš keturis metus bačką PEMCO paėmęs (iš Lytagros) ir į belarusus pyliau tai po to variklius ir visas sistemas plaut turėjau. Labai jau nepatiko man tas tepaliukas, kai kokia smala lipo prie sienelių. Dar ir dabar bačkoj likę yra tai tik Husgvarnos grandinės tepimui naudoju, ar varžtus kokius patept, kad suktūsi geriau.
 11. Inžinierius

  Farmis naudotojai: pastabos, nusiskundimai, patirtys

  Taigi prieš kelias dienas teko VISAI ištrinti programėlę, negavau rodos internetą valgė kaip krokodilas. Net ir išjungus ją niekas nekito, baterija per pusdienį tuščia patapdavo. Galvojau jog telefonas kaltas, ar batareikė paseno, pakeičiau nauja vis tiek tas pats. Taigi sumasčiau priežastį jog programa kalta, ją ištrynus per parą krovimas nukrenta tik 20 proc. intensyviai naudojant. Išvada: kalta programa. Gaila jog teko atsisakyt.
 12. Inžinierius

  Grūdų priėmimo duobės

  Kaip visad aplink bardakas, bet manau žiūrėsit į konstrukcinius dalykus. Į antžeminę duobę padariau estakadą užvažiavimui ir išpylimui, bet užtat visad mechanizmai sausi bus.
 13. Inžinierius

  Grūdų priėmimo duobės

  Žiūrint kas domina? Ir kur ji bus įrengta? Kaip gruntiniai vandenys aukštai stovi? Ir daug kitų klausimų. Prie transporterio visad reiks prieit aptarnavimui, todėl turi ten pasilikt vietos. Jei aukštas vanduo ar visai lauke bus tai transporteris dažnai paskendęs liks. Betonuot gal ir gerai, bet betonas irgi laiko drėgmę, ir kur kamputyje jei palieki kokių dulkių iškart pradeda dygt ir žaliuot. Turiu dvi duobes betoninių plokščių sudėjęs pastate bet kampučiai padygsta, (gylis vienos 2 m, kitos gal 2,5 , bet pats dugnas padrėkęs būna. Dabar padariau kitą duobę lauke, tai iš 4 mm skardos, rėmą suvirinęs ir visą pastačiau virš žemės, kad jokios drėgmės negautų. Tik dar neuždengiau, bet manau iki sezono padarysiu. Šiaip jau dirbau su ja, viskas puikiai. Gal kokią nuotrauką rasiu vėliau.
 14. Inžinierius

  Aliejinis ridikas

  Baigėsi skelbimo galiojimo laikas.

  • Parduodu
  • Augalininkystė

  Parduodu Aliejinį ridiką, gerai tinkantis tarpiniams pasėliams. Ir aplamai pataiso žemę, bei naikina piktžoles. 0,80 eur/kg. 868660450

  800.00 EUR

 15. Inžinierius

  Pasėlių deklaravimas 2014-2020 m.

  O aš kaip žinodamas ir ne iš jokių berniukų, priauginau sėklos tinkančios tarpiniams pasėliams. Taigi kas paskubės, dar gales įsigyti aliejinio ridiko. 1 ha savikaina tik 20 eur.
 16. Inžinierius

  Pavasario darbai

  Būtų įdomu sužinoti kas kokius pavasario darbus jau pradėjo, nes jaučiu tuoj prie kompo nebus kada prisėst. Aš tai šiandien po pietų jau 20 ha iškultivavau, dar rytoj reiks apie 15 pavaryt, po pietų į seminarą. O šeštadienį žadu pasėt avižų apie 10 ha. Taip kad sezonas atidarytas.
 17. Inžinierius

  Pavasario darbai

  Čia vaizdinė informacija skeptikams kurie sako kad per anksti žemė dirbt negerai. Pas mane jau avižos išdygę, o štai per kelis laukus labai jau žemė pleiskanoja, o vien dėl to kad per vėlai dirbama.
 18. Inžinierius

  Pavasario darbai

  mes ir su 4 m be ženklintuvų varydavom, nieko sunkaus nutaikyt. O dabar jau pati sėjalka taiko. Gerai jog anadien palijo smarkiai, tai nors šendien smarkiainedulka eina dirbt.
 19. Inžinierius

  Pavasario darbai

  Noriu daugiau prakultivuot, kad mažiau išdžiūtų. Gal kitam savaitgaliui sėją pradėsiu.
 20. Inžinierius

  Pavasario darbai

  Marš greitai visi nuo kompų į laukus, nes jau viskas perdžiūvo, neįmanoma išbarškint gumstų, baisiai kieta. Ariasi dar nieko, normaliai, o kultivuojasi sunkiai, Šiandien jau apie 80 ha prakutenom.
 21. Inžinierius

  zalioji trasa.

  Truputį sėkla didesnė. Va ir skelbimą radau: https://www.skelbiu.lt/skelbimai/parduodu-aliejini-ridika-pristatau-33339949.html RIDIKAI (Raphanus sativus L. var. oleiformis Pers.) VB GAUSIAI Sukurta Lietuvos žemdirbystės instituto Vokės filiale. Registruota Lietuvoje 2006 m. Derlinga veislė, vidutinis derlius siekia 2,0-2,9 t/ha. Sėklos stambios, 1000 jų svoris-9,26 g. Šių pašarinių ridikų sėklos gali būti naudojamos ir aliejaus gamybai. Vidutinis riebalų kiekis sėklose sudaro 37,3 %, baltymų-26,8 %, eruko rūgšties-1,1 %, gliukozinolatų-19,2 μmol/g. Augalai gana aukšti. Jų vidutinis aukštis siekia 152 cm. Tačiau stiebai tvirti ir yra labai atsparūs išgulimui. Subrendusios sėklos gerai laikosi ankštarose, nes jos neatsidaro ir sėklos neišbyra . Šie veislės požymiai įvertinti net 9 balais. Augalų vidutinė vegetacijos periodo trukmė nuo sudygimo iki visiško sėklų subrendimo tęsiasi 95-105 dienas. Šios veislės augalai mažai pažeidžiami ligų. Dygstančių augalų lapai stambūs, todėl labai gerai stelbia piktžoles. Pašarinius ridikus labai naudinga auginti žaliam pašarui ar žaliajai trąšai ir kaip posėlinius ar net poražieninius augalus. Auginant sėklai geriausia sėti 12-15 cm tarpueiliais, išsėjant 15-18 kg/ha sėklos, auginant žaliai masei – 25 kg/ha. Užaugę pašariniai ridikai labai atsparūs šalnoms, todėl jų žalią masę galima naudoti pašarui iki dirvų užšalimo.
 22. Inžinierius

  zalioji trasa.

  Ne trumpos ir aliejinio ridiko šaknys. Gerai pataiso žemę, ir dar kenkėjus nubaido.
 23. Inžinierius

  Už kiek perkate žemę?

  Tik pirmiausia pardavėją reik padaryt skolininku.
 24. Inžinierius

  Už kiek perkate žemę?

  Kaip jūs nedaskaitot sakinio iki galo: parduodamo žemės sklypo naudotojas, naudojęs šią žemę žemės ūkio veiklai ne mažiau kaip vienus metus pagal Nekilnojamojo turto registre šiam laikotarpiui įregistruotą sutartį (sutartis), išskyrus neatlygintinio naudojimosi daiktu (panaudos) sutartį
 25. Inžinierius

  Renginiai , parodos, seminarai

  Ir vėl visi į konferenciją Kvietimas.doc
×