Jump to content

waldasxl

Nariai
 • Pranešimai

  1.052
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  2

waldasxl paskutinį kartą gavo apdovanojimą Balandžio 25

waldasxl paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie waldasxl

 • Gimtadienis 1969.12.04

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  daug, ivairus

Miestas

 • Miestas
  Švenčionių r

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

waldasxl pasiekimai

Senbuvis

Senbuvis (5/5)

48

Reputacija

 1. waldasxl

  Deklaravimas

  sėji savo ūkio sėkla ir įrašai veisle, moki selekcini mokesti
 2. Kalba ne apie eilinius piliečius. Kalba apie valdžios žingsnius. Kokiu tikslu šios taisyklės, kas turės iš to naudos.
 3. jai reikalas suktųsi tik apie sofinius? sofinius galima sureguliuoti ir nesikišant i gamyba. Sofinio tikslas , pinigai. Daug ira sofinių kur pasėlius deklaruoja ir paramas pasiima o žeme dirba ūkininkas ir tik iš derliaus kompensuoja išlaidas. Stambus uk gali sau leisti ir be paramos kelis dešimtis ha dirbti. Reikalas eina apie smulku sofini ir smulku uk kur balansas ant ribos, ir kiekvienas centas svarbus. Bet koksai netikėtas pakeitimas, tai neplanuotos išlaidos. palikau kelis ha ariamos pieva porai metų kad žemė pailsėtų. Pasėjau dobilus ir še tau. žale mase reik išvežti. Ne problema surinkti ir išvežti, tikslas buvo augalinės liekanos.
 4. Bet kokios biologinės liekanos tai tik i nauda dirvožemiui. Tai žino visi . Ką sugalvojo ir taip aišku. Laisvu žemių kaip ir nebeliko tad reik sofinius ir smulkius paspausti ir padaryti taip kad neapsimokėtų jiems ta žeme dirbti. kai nebeliks smulkių ...
 5. Kažkada buvau kraštovaizdžio programuoji ir ten reikėjo nupjauta žole surinkti ir išvežti. Tai ne problema su kir 1.5 . nukerta ir i priekaba supučia. Pirmais metais buvo problema kur dėti. Kirtau rugsėjo pabaigai, iš šešių ha pririnkau penkiolika priekabų. Antrais panašiai tiek bet kasmet vis mažiau. Tiesiog nuskurdo mano pieva ir po penkmečio buvo ryškus kontrastas tarp mano nurenkamos ir kaimyno smulkinamos i paskleidžiamos . surinkta ir supilta žolė i kupetas , per kelis metus netaps trąša, jai nejudinsi tai ilgai nesupus. tai tik pelėsių veisykla.
 6. pievas užsodintas mišku ir teks atsėt ? :))) mus kraštuos, labai daug gudručiu pirko pievas ir užsodino ąžuoliukais .
 7. waldasxl

  niva bedos

  guolius galima susitepti. darbo daug bet verta. Imi vienkartini špricą su adata ik tepalą chidro transmisini. ta kur naudojamas traktoriuos su bendra hidro ir transmisijos sistema. galima ir kitoki tepala bet šitas pakankamai skystas ir lipnus. tai va , atsargiai su adata palendi po guolio guminiu riebokšliu ir išvirkšti nors pora lašų. žaidimo daug bet verta . Kartu ir inspekcija kombaino kruopščia atliksi.
 8. kam teko fortierai kuro purkštukus reguliuoti, koki slėgi reik statyt? FORTERRA 115
 9. oro filtra pasitikrink. Jai užsikišęs, tai turbina pradeda praleidinėti tepalus. jai tik pakeitus grupe, ėmė per kaminą pusti tepalus, prisidirbs.
 10. waldasxl

  niva bedos

  statai puskačiu ir perdarytas
 11. nevisa taip, ira 1800 apsuku ir 2200 apsuku . ta prasme , velenas su svoreis ir velenas be svorių bet sunkus smagratis.
 12. waldasxl

  Gal kam reikia :)

  10-15 maksimum, jis plaukti moka.
 13. koki gamintoja pasirinkti , kokybės, kainos, atžvilgiu?
×
×
 • Create New...