Jump to content

waldasxl

Nariai
 • Pranešimai

  1.019
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

waldasxl paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 18 2017

waldasxl paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie waldasxl

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1969.12.04

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  daug, ivairus

Miestas

 • miestas
  Švenčionių r

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. waldasxl

  No-till

  https://www.youtube.com/user/MDraganchuk/videos
 2. waldasxl

  ZETOR 125

  Pas mane FORTIERA 115 dirbu su unuja 3+1 vartomu, kai labai šlape ketvirta nuimu. Žemės pas mumis lengvos šiek tiek kalvotos. Klausimėlis, ar pas visus triukšmauja dantračiai kai variklis dirba tuščia eiga 700aps. ir kompresorius kelia spaudoma. Pakėlus oro spaudima ir sudirbus vožtuvui , dantračiai triukšmaut nustoja .
 3. mus kraštuos žemė smėlis , bet šįmet vietoij didelio nepalankumo patapom mažo nepalankumo . Derliaus vidurkis 1,5t , šįmet vasarojus iki tonos , avižas supirkinėjo po 75 eu pašaras , tolioji sausroji geriau nebuvo , grikiai birėjo apia tona , butu po daugiau bet sugulo daug , supirkimo kaina nuo 180 krito iki 120eu. krito. dar jug žalinimas , sideralai, juodi pūdimai , dobilai užarimui , reiškęs nevisi laukai derliu pardavimui davė . Na ir iš kokių pajamų nuoma didinti. Dar pora sezonų klimato išdaigų ir derliaus kritusių kainų , ir žeme teks atiduot.
 4. waldasxl

  Grikiai

  Man artimiausias Elevatorius 230km tad bet kokiu atveju sandėliuoju o tada samdau transportą . taip kad man vienodai kam kraut Lenkui ar Vokieciui
 5. waldasxl

  Grikiai

  Kazin ka kaimynai moka, kas bandet Lenkam parduot ar latviam
 6. waldasxl

  droninborg

  Massey_Ferguson_30-32-34-36-38-40_manual (1).pdf
 7. waldasxl

  ZETOR 125

  koki tarpa vožtuvam statot , rašo 0,25 mm ar nemažokas ? visuomet stačiau 0,29mm . kažkaip kompresorius triukšmaut pradėjo ar tiesiog anksčiau dėmesio nekreipiau. nustojo greiti rodyt , gal tai kokio gedimo simptomai , kažin koki požymiai kai vėžliukai pradeda birėt?
 8. Kaip su palikimu? pvz. tėvai sūnui palieka 500ha. ir žmonos tėvai (uošviai) dovanoja ar tėstamentu palieka 500ha. Jai tėvui tik 50metų ir jis dirba 501ha. reiškes pilnamečiai vaikai nebegali savarankiškai ūkininkauti? dukra ar sunus ištekėjus į kita Lietuvos kraštą , nebegali įsigyti žemės kurti šeimos ūki? Kadangi laisvos žemės jau kaip ir nebelieka, reiškes reik surinkti iš privatininkų ir kad visoki šeimos ūkei nesipintų po kojom , uždėjo kliučių ruožą. Prieto ir ėjo nuo pat pradžų. Kai surinks sameninio ūkio žemes , imsis smulkaus ūkio.
 9. jai viena pusė stabdo o kita ne , reiškes cilindriukas prirudijo, jai butu perdidelis tarpeli tai ir kita pusė nestabdytų, reiktu pompuot su pedalu kol sustosi. pridedu fragmenta GAZ 66 galo stabdžiu , ten taspat kaip ir GAZ 53 dar gali but kaladės tepaluotos , dažniausei kai rato guolis perlaisvas arba tilto alsuoklis užsikimšes.
 10. va musu akmenuotoi dirvoi tai tikrai pasiteisintu
 11. tai reiškes šitas velenas rimta bėda.
 12. dar variantas. pas rimta tekintoja, išgrežt ir užsriegt senam velenui ir isukti špilka , kuria nutekint pagal originala. norėjau sau taip darytis bet velenas turėjo itrukiną toi vietoi kur ta lėkštė sukasi. tad rinkausi naują.
×
×
 • Create New...