Jump to content

waldasxl

Nariai
 • Pranešimai

  1.031
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

waldasxl paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 18 2017

waldasxl paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie waldasxl

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1969.12.04

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  daug, ivairus

Miestas

 • miestas
  Švenčionių r

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. waldasxl

  Gal kam reikia :)

  10-15 maksimum, jis plaukti moka.
 2. koki gamintoja pasirinkti , kokybės, kainos, atžvilgiu?
 3. nežinau koki pilt į hidraulika tad dar ne keites. norėtus sužinoti ka gamintojas rekomenduoja ? todėl ir klausiu. per tirštas tepalas negerai, drenažo kanalai apskaičiuoti ir per tirštas degs ir koksuos žiedus.
 4. kures gerai , grikius auginu.
 5. kas sezona keičiu tepalus ir pilu 10 w 40 . šalto variklio , tepalo slėgis iki 4 . ikaitus iki darbinės 85, tepalo slėgis vos virš dvieju. pamaniau gal tepalai reik 15w40 ?
 6. esi žinovas droningborgo, gal patartum koki tepalai rekomenduojami gamintojo? kol debėr kitų darbu, reik tepalai pasikeist. variklis valmet 170ag. ir hidraulio koks nežinau , neteko kolkas dasipilinėt.
 7. centrifugai sukti panaudotas tepalas gryžtą atgal į karteri . Filtras, visa tepalą perduoda į tepimo magistralę. su filtru mažesni tepalo nuostoliai. kaip ja buvo minėta, vožtuvas apsaugo nuo pedidelio slėgio. klampesnis tepalas ir neišeitis. tepalinei žiedai jo nesugaudys o užsikoksave drenažinei kanalai nesuspės drenuoti , ko pasekoi degs tepalas .
 8. man padėjo centrifugos pakeitimas i filtra. centrifuga jau padilus buvo.
 9. sankabos diskas dirba kaip išcentrinis ventiliatorius . dulkės susikaupia tarp diskatoriaus korpuso ir išminsimo svirbelių taip svirtelės kaskart vis mažiau gyžta atgal kol pradeda buksuoti sankaba. paprastai išpusti nepavyks, jas taip supresuoja . dabar statu paprastus diskatorius , kaip ir mtz.
 10. ten kur darbinis cilindriukas , labai didelė ertmė i sankabos kyriu ir pro ten dulkės i sankaba papuola. išsprendus dulkiu klausimą , išsispręs sankabos problemos.
 11. cilindriukas už bako. nuimsi baka, surasi.
 12. waldasxl

  No-till

  https://www.youtube.com/user/MDraganchuk/videos
 13. waldasxl

  ZETOR 125

  Pas mane FORTIERA 115 dirbu su unuja 3+1 vartomu, kai labai šlape ketvirta nuimu. Žemės pas mumis lengvos šiek tiek kalvotos. Klausimėlis, ar pas visus triukšmauja dantračiai kai variklis dirba tuščia eiga 700aps. ir kompresorius kelia spaudoma. Pakėlus oro spaudima ir sudirbus vožtuvui , dantračiai triukšmaut nustoja .
 14. mus kraštuos žemė smėlis , bet šįmet vietoij didelio nepalankumo patapom mažo nepalankumo . Derliaus vidurkis 1,5t , šįmet vasarojus iki tonos , avižas supirkinėjo po 75 eu pašaras , tolioji sausroji geriau nebuvo , grikiai birėjo apia tona , butu po daugiau bet sugulo daug , supirkimo kaina nuo 180 krito iki 120eu. krito. dar jug žalinimas , sideralai, juodi pūdimai , dobilai užarimui , reiškęs nevisi laukai derliu pardavimui davė . Na ir iš kokių pajamų nuoma didinti. Dar pora sezonų klimato išdaigų ir derliaus kritusių kainų , ir žeme teks atiduot.
×
×
 • Create New...