Jump to content

waldasxl

Nariai
 • Pranešimai

  1.007
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

waldasxl paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 18 2017

waldasxl paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie waldasxl

 • Rangas
  Senbuvis
 • Gimtadienis 1969.12.04

Vartotojo informacija

 • Pomėgiai
  daug, ivairus

Miestas

 • miestas
  Švenčionių r

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. waldasxl

  Grikiai

  Man artimiausias Elevatorius 230km tad bet kokiu atveju sandėliuoju o tada samdau transportą . taip kad man vienodai kam kraut Lenkui ar Vokieciui
 2. waldasxl

  Grikiai

  Kazin ka kaimynai moka, kas bandet Lenkam parduot ar latviam
 3. waldasxl

  droninborg

  Massey_Ferguson_30-32-34-36-38-40_manual (1).pdf
 4. waldasxl

  ZETOR 125

  koki tarpa vožtuvam statot , rašo 0,25 mm ar nemažokas ? visuomet stačiau 0,29mm . kažkaip kompresorius triukšmaut pradėjo ar tiesiog anksčiau dėmesio nekreipiau. nustojo greiti rodyt , gal tai kokio gedimo simptomai , kažin koki požymiai kai vėžliukai pradeda birėt?
 5. waldasxl

  Nauji istatymo pakeitimai, del zemes pirkimo!!!

  Kaip su palikimu? pvz. tėvai sūnui palieka 500ha. ir žmonos tėvai (uošviai) dovanoja ar tėstamentu palieka 500ha. Jai tėvui tik 50metų ir jis dirba 501ha. reiškes pilnamečiai vaikai nebegali savarankiškai ūkininkauti? dukra ar sunus ištekėjus į kita Lietuvos kraštą , nebegali įsigyti žemės kurti šeimos ūki? Kadangi laisvos žemės jau kaip ir nebelieka, reiškes reik surinkti iš privatininkų ir kad visoki šeimos ūkei nesipintų po kojom , uždėjo kliučių ruožą. Prieto ir ėjo nuo pat pradžų. Kai surinks sameninio ūkio žemes , imsis smulkaus ūkio.
 6. waldasxl

  GAZ 53 krenta tepalo slėgis

  jai viena pusė stabdo o kita ne , reiškes cilindriukas prirudijo, jai butu perdidelis tarpeli tai ir kita pusė nestabdytų, reiktu pompuot su pedalu kol sustosi. pridedu fragmenta GAZ 66 galo stabdžiu , ten taspat kaip ir GAZ 53 dar gali but kaladės tepaluotos , dažniausei kai rato guolis perlaisvas arba tilto alsuoklis užsikimšes.
 7. waldasxl

  Klimato kaita, orų permainos-iššūkis augalininkystei

  va musu akmenuotoi dirvoi tai tikrai pasiteisintu
 8. waldasxl

  MTZ variklio remontas

  pasitikrink oro filtra.
 9. waldasxl

  gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40

  tai reiškes šitas velenas rimta bėda.
 10. waldasxl

  gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40

  dar variantas. pas rimta tekintoja, išgrežt ir užsriegt senam velenui ir isukti špilka , kuria nutekint pagal originala. norėjau sau taip darytis bet velenas turėjo itrukiną toi vietoi kur ta lėkštė sukasi. tad rinkausi naują.
 11. waldasxl

  gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40

  teko atmušimo biteriui guoli keist , tai ewa originalas 160eu o analogas slovaku 32eu . domėjaus SKF , taspac guolis 52eu . buvau rades ir už 15eu tik tepimo ertmė neatitiko. tad pasirinkau slovaka už32 kadangi SKF reikėjo laukti .
 12. waldasxl

  gal galit patarti del MASSEY FERGUSON kombaino 40

  pernai turėjau tokių bėdų, pirkausi nauja EWA parupino, tik kaina .... tas plastmasiukas kur veleną centruoja 160eu. ir netiko :))) pasigaminau pac . tiesa mano motoras 170ag ir skriemulys siauresnis.
 13. waldasxl

  niva bedos

  geresnis tik tuo kad visiškai naujas o iš vakaru atvažiuoja jau pavargę. Bet visi gerai žinom jog NIVA tai loterija , vieni kulą gerai ir švarei o kiti grudą skaldo ar neina niekaip nuostoliu sumažint ar dar koks ....... daros ir niekaip tu su juo. renka juos kreivai su savo kreivom rankom. Na ir darbo saligos .
 14. waldasxl

  MTZ pavaros

  šakutė pavaros nelaiko o tik prilaiko , todėl ir suėsta kad ira spaudimas į šakute . žiurėk guolių stovi , dantračių ar teisingai sukimba .
×