Jump to content

ukaa

Nariai
 • Pranešimai

  201
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie ukaa

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  Akmenės r.

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Padargų konservavimui naudoju žalią naftą nei lietus nei saulė nenuplauna. Čia tarp kitko. Šiaip norėjau paklausti, kaip tos trąšų barstomosios su hidrauliniu sukimu eksploatuojasi, ar vertos dėmesio, ar toliau nuo jų ?
 2. ukaa

  Kombaino pasirinkimas

  Grįžkime į temą apie kombainų pasirinkimą . Iškilo pasirinkimas tarp Don 1500A(raudono) ir Fortschritt E517 .Kainų lygis panašiai tas pats, techninės charakteristikos panašios įdomu kaip natūroje: pajėgumas ,patikimumas, aptarnavimo-remonto prieinamumas ir t.t. Kad abu laužai ir niekam tikę tik metalo laužui ir pats žinau Ačiū už supratimą.
 3. ukaa

  droninborg

  Pradėjau krapštyti kombainą (dronninborg 1600) pasirodo reikia detalių .Tai sakau gal kas nors turit ,ar pas kaimyną už tvoros matėt, skerdžiamą panašų. O reiktų greičių dėžės 3 pavaros dantračio ir stabdžių būgno prie šoninės pavaros .
 4. ukaa

  GEDIMAI

  klausimas ant greitųjų vairo dozatoriai remontuojami? ar įmanoma pačiam? ar ieškoti donoro ? Traktorius ford 8210
 5. ukaa

  D-1200 varijatorius

  Tai kad visa goole rodo, kad minėtas diržas tinka visiems droniams nuo 900-ojo iki 1800-ojo .Beje kodas tas pats tik tavo pagal gates pažiurėk http://agrodoctor.com.ua/ru/privod/89504-variatornyj-kombajnovyj-remen-54k-1470-roflex-.html.
 6. ukaa

  D-1200 varijatorius

  jei kalba apie važiuoklės variatorių tai gali būti bėdos .Variatoriaus lėkštės viena kitos atžvilgių stumdosi ant šlicų o tie išdyla lipa dantis ant danties , lėkstės skipuojasi viena kitos aržvilgių diržus graužtinai graužia . Vaistų kaip ir nėra ,reikia organų donoro .Diržas 54x1470 kodas jei teisingas 41994300 beje pix pirmos iš Lytagros laiko gal 3-ias sezonas.Tiesa mano kombainas d1600.tel 8614346septyni4
 7. ukaa

  Polonez

  Ko taip kukliai 20 ha imk vederį.
 8. ukaa

  zieminis rapsas

  Man pernai 38ha rapso kanopiniai visiškai patvarkė. Na ir kas, po oficialių raštų važiavo komisijos ,selfių prisidarė ...ir pasiūlė pačiam kreiptis į teismą.O ką tu juodas mužike gali :mėšlinom šakėm prieš Akmenės cementą ? Nors kituose rajonuose gal ir kita tvarka.
 9. ukaa

  Už kiek perkate žemę?

  O tai tie 5 sklypai tarp miškų ir kaimynų jiems nėra ?
 10. ukaa

  zieminis rapsas

  Ar galima gal kas tręšiat rapsą gryna siera kaip pav http://www.azotas.lt/vigors-granuliuota-siera ?
 11. ukaa

  Išmokos 2014-2020

  Ar tu skaityti nemoki ar pelytė be ratuko
 12. ukaa

  Išmokos 2014-2020

  neatstatė, galima smulkinti, gyvuliai nereikalingi, vakar dienos naujienos iš ŽUM seminaro
 13. ukaa

  Išmokos 2014-2020

  Tik dar galės pridėti pamiškes, pagriovius,krumynus, kūdras ir kt EASV
 14. ukaa

  PLŪGAI

  Mano praktiniu pastebėjimu kaip tik atvirkščiai kuo velėna ilgiau slysta verstuve tuo geriau apsiverčia .Bet čia gerb. arimo kompetensija
 15. ukaa

  Išmokos 2014-2020

  Aš irgi nė cento, patikra pozityvi, matavimai atitiko 2 skaičiai po kablelio pradinis vertinimas ar tai sutikrinimas atliktas. Dabar nujaučių laukia balandžio 1d. kad iki to termino neišvežčiau mėšlo, nes iš priminimų NMA portale belikęs tik šis,nors to mėšlo nedaug turiu ir rudeniniam vežimui. Tada atvažiuos NMA 5 kartą šiemet patikrinti .Tada galės pradėti ir mano bylą kiloti,o ten ir birželio 31 nebetoli
×
×
 • Create New...