Jump to content

Žymetas dyzelinas ūkininko lengvajam automobiliui


r00lis

Recommended Posts

Vakar ir man neleido piltis. Tipo kur savininkė? Duok įgaliojimą araba kolonėlei 5000 bauda jei pagaus.

Tai aš ryt meginsiu tiksliai išsiaškinti, ar reikalingas pasas pilantis DŽ pagal kortelę? juk kaip minejau, jei piluosi kura ten kur manes nepažista, tai juk ir nežino, kad aš esu būtent aš, juk be kortelės, pateikiu tik pinigus, arba banko kortelę, ir pasirašau degalinės žurnale, o bent jau manes degalinėje neprašė nei varuotojo pažymėjimo, nei juolabiau paso... :icon-question: Juk igaliojimas reikalingas ten, kur neaptarnauja be paso, tarkim atliekant operacijas banke, ir jei aš nususiu vietoj saves darbuotoją, tai jo paprašys igaliojimo... :icon-exclaim: ar aš jau visai nusišneku.... :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niu va aiškinausi, tiesa ne VMI, ar reikalingi kokie dokumentai pilantis kurą....

Tai paso tikrai nereikia, bet gali prašyti ūkininko pažymėjimo.... :eusa-think: tiesa tame taippat nėra nuotraukos :icon-exclaim: tad esmė, ta, kad nerikalingas joks igaliojimas.... o piltis su kortele, kurios galiojimas yra pasibaiges, tai aišku, kad negalima.... beto degalinėse būna korteliu numeriai, su ūkinikų pavardėmis, kurios kurios yra paskelbtos negaliojančiomis (turbut būna paskelbtos pavogtomis ar panašiai)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai negalėjau kitaip pasielgti, nes kaip minėjau sekmadieni nėra kaip pasikeisti metalo į popieriu, tad teko beveik 500Lt metaliniais po 2Lt dviejuose maišeliuose padėti šalia kasos aprato... :lol: Tiesa panašu, kad net nesupyko :icon-twisted: Bet tegu būtu pabandžiusi purkštauti.... :icon-exclaim: Čia jai ne balti centai(kuriu taipogi neturėtu teisės neimti)... moralas tame, -nežadinkit manyje žvėries, nes ir asylas manyja gali nubusti.... :lol::lol::lol: o šiaip, tai aš taikus žmogus..... nuėjas į barą, galėčiau 5 nieko dėtus išaudyti, kad pasakyčiau, jog tas 6tas likusysis gyvas, -yra mano mirtinas priešas.... :lol: nu čia jau nebe į temą, bet juk metas jau vėlus..... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 6 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...