Jump to content

Žymetas dyzelinas ūkininko lengvajam automobiliui


r00lis

Recommended Posts

Situacija tokia:

Ukinkauja mam ekologishkai, sumoj nera toks didelis ukis visa technika yra samdoma. Siais metais seip netaip priprasiau kad sutvarkytu popierius del zymeto kuro. Taigi kura gavom ;)

Klausimas butu: Ar ash ji galiu naudoti savo golfe? Golfas yra registruotas mamos vardu, ukis taip pat. Ash pats turiu ukiniko pazymejima, bet nedeklaruoju nieko, tad kuro negaunu. Taigi, ka dar reiktu sutvarkyt kad ramiai galima butu vazinet su masina? Atsakykit kas tikrai zinot ;)

ACIU ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pagal viska galima zymėta kura naudoti tik ūkininko vardu registruotoje transporto priemonėje ir tik vaziuojant ūkio reikalais (daliu pirkt ar dar kur). taip skamba teoriskai o praktiskai atsisviesk mamos ukio registracijos pazymejima ir vaziuok sustabdys pasakyk kad leki detaliu mamos trakt. ar dar ko nupirkt ir viskas tik nesakyk kad jau nupirkai nes saskaitos parašys dar parodyti, kitas varijantas veziokis koki guoli ar salnika sakyk va is kaimyno nulėkiau pasimt kazka panasaus bet siaip nesikabinėja niekas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur ta sutarti pasirasyt? Ar man su mama ja parasyt ir abiem pasirasyt? :)

gali namie pasirasyti sutarti , kad savo automobili pagal panaudos sutarti duodi naudotis mamos ukiui

pats taip dariau, kol nebuvau ukio isiregistraves

Ukis mamos, masina mamos, vazineju ash i studijas ir pan, nes mam neturi teisiu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...
  • po 3 savaičių...

bandau logiką surasti....

Mano kaime kartkartėmis užukame į degalinę su kortele žymeto DK, ir vieną kartą traktorininkas paskambno iš degalinė, kad typo reikalingas igaliojimas..... suprantu, jis ne savninkas, bet tarkime aš pats nuvažiuoju i degaline,(ne savo kaime) kur manes nepažysta, ir padaves kortele perku kurą... juk asmeniškai manes nepažystantis operatorius, tai nežino ar aš savininkas ar ne... Juk aš ir Panevėžyje esu nekartą pylesis i mašiną žymėtą kurą, bet nekas niekada nprašė nei paso, nei kitokio dokumento... išeitu, kad musu kaime be pagrindo prašo igaliojimo.... aišku čia ne katastrofa, bet šiandien nulidėjau traktorinnką, kad tas prisipiltu, ir nebesikabinėtu prie jo, o ten dar gražesni dalykai vyksta....

Operatorė priėjo prie mašinos ir pasidomėjo ar turiu igaliojimą, mat tada nereikėtu man pačiam gaišti... pasakiau, kad neturiu ir nera laiko man jį rašinėti... tada toji klausia, ar aš labai skubu? aš sakau, kad neipatngai, ir tada toji pareiškia, kad tada mums teks palaukti, kol prieš mus besipilantis DŽ vyrukas atvažiuos su dar kartą, nes typo jam reikia, kad būtu ant vieno čekio.... tai sutikau palaukti, nes jau pasidarė idomu

Tada aš pasidomėjau, to vyruko, koks jam skirtumas, kad kuras būtu ant vieno čekio....? Tas atsakė, kad nežino.... Tada aš jo klausiu, ar jis greita atvažiuos dar kartą....? o tas prisikrovęs bagažinę kanistru, sako niekada.... :icon-rolleyes: tada operatorė išbėgo lauk ir puolė aiškinti, kad čia ne jis savininkas, ir jis nieko nežino, o mat jai skambino pats savininkas, ir už poros mnučiu atlėkė kitas karavanas vėl su 10šimčia kanistrų... bet man visai patiko, kad nei vienas nei kitas nekur net nepasirašinėjo, o kortelė liko pas operatore ir jos gal tik puse užpildytos.... na man nesvarbu, jos visos aferos, bet man visai nepatiko, kad stojina mane ir mano traktorininką reikalaudama igaliojimo.... Atleiskit už ilgą storiją, bet esu mažumėlę piktas ant degalinės operatorės.... :icon-twisted:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bandau logiką surasti....

Mano kaime kartkartėmis užukame į degalinę su kortele žymeto DK, ir vieną kartą traktorininkas paskambno iš degalinė, kad typo reikalingas igaliojimas..... suprantu, jis ne savninkas, bet tarkime aš pats nuvažiuoju i degaline,(ne savo kaime) kur manes nepažysta, ir padaves kortele perku kurą... juk asmeniškai manes nepažystantis operatorius, tai nežino ar aš savininkas ar ne... Juk aš ir Panevėžyje esu nekartą pylesis i mašiną žymėtą kurą, bet nekas niekada nprašė nei paso, nei kitokio dokumento... išeitu, kad musu kaime be pagrindo prašo igaliojimo.... aišku čia ne katastrofa, bet šiandien nulidėjau traktorinnką, kad tas prisipiltu, ir nebesikabinėtu prie jo, o ten dar gražesni dalykai vyksta....

Operatorė priėjo prie mašinos ir pasidomėjo ar turiu igaliojimą, mat tada nereikėtu man pačiam gaišti... pasakiau, kad neturiu ir nera laiko man jį rašinėti... tada toji klausia, ar aš labai skubu? aš sakau, kad neipatngai, ir tada toji pareiškia, kad tada mums teks palaukti, kol prieš mus besipilantis DŽ vyrukas atvažiuos su dar kartą, nes typo jam reikia, kad būtu ant vieno čekio.... tai sutikau palaukti, nes jau pasidarė idomu

Tada aš pasidomėjau, to vyruko, koks jam skirtumas, kad kuras būtu ant vieno čekio....? Tas atsakė, kad nežino.... Tada aš jo klausiu, ar jis greita atvažiuos dar kartą....? o tas prisikrovęs bagažinę kanistru, sako niekada.... :icon-rolleyes: tada operatorė išbėgo lauk ir puolė aiškinti, kad čia ne jis savininkas, ir jis nieko nežino, o mat jai skambino pats savininkas, ir už poros mnučiu atlėkė kitas karavanas vėl su 10šimčia kanistrų... bet man visai patiko, kad nei vienas nei kitas nekur net nepasirašinėjo, o kortelė liko pas operatore ir jos gal tik puse užpildytos.... na man nesvarbu, jos visos aferos, bet man visai nepatiko, kad stojina mane ir mano traktorininką reikalaudama igaliojimo.... Atleiskit už ilgą storiją, bet esu mažumėlę piktas ant degalinės operatorės.... :icon-twisted:

tai cia jie tkr kazkokias aferas suko ir matyt nuo ukininko priipyle savom reikmem dyzelino.. o tas igaliojimas gal buvo tik siaip kazkoks priekabis , kad palauktumet kol atvaziuos tas kitas karavanas.. beje ar nepigiau uzsisakyti kura, kad kokias 10t iskart atveztu i namus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai taip ir darome, tik va dabar yra likutis dar koks 500 L ir reikai susipilstyti degalinėje, nes tiek nelabai kas veža...

Padarysiu ir aš jai šposą, ryt nuo ryto nuvažiuosim su traktorium, busu ir savo lengvuoju, visą likuti susipilsu, ir kai reikės mokėt, padėsiu maišą (1000Lt) metalinių kur per savaitgali surinkome iš aparato... nenorės, galės laukti, kol iššsikeitės atvešiu pavakary.... :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...