Jump to content

Žemės nuoma, kaina, mokesčiai


Recommended Posts

prieš 4 minutes , Valakinis pranešimas:

Man tokia situacija dabar gavosi - valstybinė žemė, kuri buvo išnuomota trimpalaike kitam(nežinau, bet taip manau, gal ten savavališkas reikalas), bet sutartis pasibaigė, ir atiteko man. Viskas pasirašyta su valstybe, terminai skelbimo praėjo. Bet kai nuvykau to sklypo pažiūrėti - užartas, jau pasėtas, deklaruota pūdymu. Nežinau nei kieno ten, nei kas pasėta, o iš praktikos - kaip ir viskas jau turėtų būti mano, ar gal turi kokias nors teises buvęs nuomininkas?

Ankščiau, regis, neturėdavo. Su savavališkais žemės užgrobėjais dar taikiai sutardavau jiems derlių atiduoti, kol supratau, kad durniaus vietoj likdavau.

Tai gal dar nepasibaigė ta sutartis, gal todėl ir dirba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, Valakinis pranešimas:

Man tokia situacija dabar gavosi - valstybinė žemė, kuri buvo išnuomota trimpalaike kitam(nežinau, bet taip manau, gal ten savavališkas reikalas), bet sutartis pasibaigė, ir atiteko man. Viskas pasirašyta su valstybe, terminai skelbimo praėjo. Bet kai nuvykau to sklypo pažiūrėti - užartas, jau pasėtas, deklaruota pūdymu. Nežinau nei kieno ten, nei kas pasėta, o iš praktikos - kaip ir viskas jau turėtų būti mano, ar gal turi kokias nors teises buvęs nuomininkas?

Ankščiau, regis, neturėdavo. Su savavališkais žemės užgrobėjais dar taikiai sutardavau jiems derlių atiduoti, kol supratau, kad durniaus vietoj likdavau.

Yra daug kartų buvę tokių kuriozų kai NŽT tam pačiam sklypui yra išdavusi dokumentus trumpalaikei nuomai keliem asmenim skirtingu laiku, dažniausiai dviem, bet kartais ir daugiau :))) NŽT registruose nefiksuodavo:))) Žodžiu teisus tas kuris gavo dokumentus pirmas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Andriusfeat pranešimas:

Yra daug kartų buvę tokių kuriozų kai NŽT tam pačiam sklypui yra išdavusi dokumentus trumpalaikei nuomai keliem asmenim skirtingu laiku, dažniausiai dviem, bet kartais ir daugiau :))) NŽT registruose nefiksuodavo:))) Žodžiu teisus tas kuris gavo dokumentus pirmas.

testamentas galioja paskutinis parašytas,visi kiti neturi galios  :icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...
prieš 21 minutes , kastuvas pranešimas:

Toks klausimas dėl gpm už nuomos mokestį. Jei pervedu savininkui tarkim 330eur į sąsk, tai aš gpm suskaičiuoju 49,5eur, kaip kiti suskaičiuoja 58,24eur? :)

GPM IŠSKAIČIUOJA, bet ne sumoka nuo sumos į rankas.

X - X*0.15 = 330

X = 388.24 (suma sutartyje)

388.23 * 0.15 =58.24

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , kastuvas pranešimas:

Toks klausimas dėl gpm už nuomos mokestį. Jei pervedu savininkui tarkim 330eur į sąsk, tai aš gpm suskaičiuoju 49,5eur, kaip kiti suskaičiuoja 58,24eur? :)

Tu skaičiuoji 15% nuo 330, o iš tikro skaičiuojama kad tie 330 turi likti "į rankas", taip ir gaunasi kad moki nuo 388,24. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , kastuvas pranešimas:

Toks klausimas dėl gpm už nuomos mokestį. Jei pervedu savininkui tarkim 330eur į sąsk, tai aš gpm suskaičiuoju 49,5eur, kaip kiti suskaičiuoja 58,24eur? :)

330 - 85%
x -   15%

Ne zmogui sumokėta yra 85 % o valstybiai 15%

330 daugini iš 15 ir dalini iš 85 gauni 58,24 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Prieš 6 valandas, manttys pranešimas:

GPM IŠSKAIČIUOJA, bet ne sumoka nuo sumos į rankas.

X - X*0.15 = 330

X = 388.24 (suma sutartyje)

388.23 * 0.15 =58.24

 

Prieš 6 valandas, kestoxs pranešimas:

330 - 85%
x -   15%

Ne zmogui sumokėta yra 85 % o valstybiai 15%

330 daugini iš 15 ir dalini iš 85 gauni 58,24 

 

Deja klystate kolegos 330€ gpm 15%=49.5

330×15/100=49.5€  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , uk.Povilas pranešimas:

 

 

Deja klystate kolegos 330€ gpm 15%=49.5

330×15/100=49.5€  

tu pats klysti jei pravedi žmogui lygiai 330 tai yra jis į rankas gauna ta sumą, mokesčius tu skaičiuoji nuo sumos 388,24 o ne nuo 330 nes kitu atveju tu jau pravestum ne 330...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...