Jump to content

Žemės nuoma, kaina, mokesčiai


Recommended Posts

prieš 16 minutes , Robertas08 pranešimas:

Nu tai kiti moka daugiau 20 eurų ir neverkia,kad nieko neišeina. O jūs toliau zyskit kaip nuo ha lieka tona kviečių.

Man nera problema kiek zemes savininkas nori tiek moku viskas proto ribose su issisokeliais susitvarkoma  o zyst ner ko dar dyrbu kolkas pelningai jai jau tik tona kam lieka tai reiktu mastyt kita kelia rinktis 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-08-05 at 22:01, WYCKA/ pranešimas:

Kur tau gerose zemese imanoma tiek moket jai tiek mokant uzdyrbsi is hektaro max 150 e pagal tokius metus kiek dar teses tai cia ukininkavimas  cia konkreciai nori prastumt parama kad dar tehnika gaut nauja,ir apdurnyt savininla zemes po metu sakys nieko gero is tavo zemes mokesiu maziau

Tai va pats sakei 150 eurų visos bitės,tai yra lygu tonai kviečių....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 19 minutes , Robertas08 pranešimas:

Tai va pats sakei 150 eurų visos bitės,tai yra lygu tonai kviečių....

Taip nevisi cia zinok kule 6tonas ir daugiau gal tau ir pasiseke bet ne visiem as kalbu fakta is kolegu kuriem savikaina grudu 3tonos o kule tik apie 4  nekalbu kas is vasarojaus kur yra graudu ziuret kaip isdege ir cia jau antri metai taip teses 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, WYCKA/ pranešimas:

Sesk vien ant ukio pajamu uzdarbio mesk ta baranka sukinet po europa ir tada papasakok kas iseina

Turėčiau dvigubai daugiau  ,seniai būtų numesta. Aš tau neliepiu sėst ant barankos  ir nepasakot,kad neapsimoka dirbt.  Kiekvienas pasirenka  kas šiuo metu  pagal situaciją pelningiau.  O jūs turint 40ha norit dirbt 6-7 mėnesius dirbt  per metus augalininkystėj ir visus metus piniguos vartytis. Nu ar neper gerai norit?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Taip nevisi cia zinok kule 6tonas ir daugiau gal tau ir pasiseke bet ne visiem as kalbu fakta is kolegu kuriem savikaina grudu 3tonos o kule tik apie 4  nekalbu kas is vasarojaus kur yra graudu ziuret kaip isdege ir cia jau antri metai taip teses 

Su vasariniais sutinku ,kad ir pernai liūdna buvo, bet visi nusikūlėm liepą. Buvo laiko pasiruošt sėjai ir galėjot  pernai rudeny užsisėt 90% žieminiais ir šymet nedejuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Robertas08 pranešimas:

Su vasariniais sutinku ,kad ir pernai liūdna buvo, bet visi nusikūlėm liepą. Buvo laiko pasiruošt sėjai ir galėjot  pernai rudeny užsisėt 90% žieminiais ir šymet nedejuot.

"Galejot "pasakyk kaip kita met bus su gamta apsesiu kad ir viska pofik ta sejomaina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , WYCKA/ pranešimas:

"Galejot "pasakyk kaip kita met bus su gamta apsesiu kad ir viska pofik ta sejomaina

Tai nori pasakyt,kad vėl man pasisekė jog į trečią metą  supratau kad sėt tik žieminius  nes su vasariniais prastai išeina? Čia tas pats kas dusyk ggaut y galvą ir trečią syk nesitraukt...Ar sėjomainos žiūrai ar pinigų? Rapsas 40% kviečiai 50% žirniai 10%,kitamet kviečiai 50% rapsas 40% žirniai 10%. Trečią met kviečiai į rapsieną o kitus atseliuoji į buvusia rapsiena 90%,žirniai 10%. Nu žodžiu,darykit kaip jum išeina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Ūkis50 pranešimas:

Šiais metais iš hektaro išėjo uždirbti apie 170 eurų + išmoka apie 135. Kaip manote, kiek galima mokėti už nuomą ? )))

Matyt temos neskaitei. Akivaizdu, kad gali moket 305, o ant batono ir desros uzsidirbt kazkur is sono. O jei nori paimt kito ubago ukininko nemokancio dirbt zeme tai gali moket 325 ir ismest desra is savo raciono :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 43 minutes , Quattro pranešimas:

Matyt temos neskaitei. Akivaizdu, kad gali moket 305, o ant batono ir desros uzsidirbt kazkur is sono. O jei nori paimt kito ubago ukininko nemokancio dirbt zeme tai gali moket 325 ir ismest desra is savo raciono :)

Todėl ir rašau , kad skaičiau(matai gi , kad žvengiu)..., ir juokiuosi iš ūkininkų ,kurie pagatavi už nuomą pridėti iš šono , kad tik atkirsti žemę iš kaimyno...

P.s. sausra suėdė mano pajamas ir nuomuojantis ar perkant reikia visada įvertinti panašias rizikas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai galit ir po 300 moket uz nuoma.... Ir ratu vis eini per ukininkus, kurie taiko sejomaina, nealina zemes, pastoviai sudeda trasas ne tik augalui vystytis, bet ir "zapasa" palaikyti ir t.t. Panuomavai 2 metus toki lauka, trasu nedavei - ziurek savikaina maza, kuli po 6-8..... Ir taip ratu. Ir ziuri ratas uzsidare - o ka tada? Bielkius i metala, o pats i fura? Sunku symet tiems kurie ziuri i ateiti ir investuoja, momentines loterijos bilietas gyvenimo symet nenupies, neaisku kokie metai laukia ateinantys.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, manttys pranešimas:

kad ir po 6 t kuliant nieko stebūklingo neisgauna, nebent šimtai ha valdai. Savikaina bet kuriuo atveju nuo 3 tonų... tai lieka po mokesčių koks 350. Net nuo 100 ha vargiai šeimą išlaikysi. Va kas 8 graibo kasmet, tada jau kitas reikalas

Kaip jus ta savikaina skaiciuojat?

Sakykim pas mane per pigi nuoma irasyta ten dadet galit 50 eur, ir gpm. kvieciu kaina uoste tiketinas kainos vidurkis, nes daug parduota ziema isankstinem.

7E77F99D-7BA9-459D-BFE5-4665FFB0B744.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku dar ten galima kazkiek sumazinti islaidas, bet labai svarbu kad butu imamas viso ukio vidurkis, nes ir i zemo ar 0 derliaus vietas yra naudojami resursai. Juk buna kad kazkokia dali labai pigiai parduoti, dar kazkokios nuoskaitos is kombinatu, visokios pakampes kur paskesta nusala ar dar kas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , paulius radvila pranešimas:

Kaip jus ta savikaina skaiciuojat?

Sakykim pas mane per pigi nuoma irasyta ten dadet galit 50 eur, ir gpm. kvieciu kaina uoste tiketinas kainos vidurkis, nes daug parduota ziema isankstinem.

7E77F99D-7BA9-459D-BFE5-4665FFB0B744.png

savikaina tik EBITDA, tai pakaičiuoju pagal faktą. Tavo skaičiuoklėje viską iškeliadarbai rinkos kaina, bet juose yra pridėtinės vertės, o kiek, tai priklauso nuo technikos prašmatnumo. Panašiai sulaukiu klausimų, kaip man apsimoka ruliuoti tam tikra kaina. Apsimoka, nes kratausi su neužmušamu ir pigiu traktoriuku, kas man ir duoda maržą, nei koks kitas su nauju tą patį daro

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , paulius radvila pranešimas:

Aisku dar ten galima kazkiek sumazinti islaidas, bet labai svarbu kad butu imamas viso ukio vidurkis, nes ir i zemo ar 0 derliaus vietas yra naudojami resursai. Juk buna kad kazkokia dali labai pigiai parduoti, dar kazkokios nuoskaitos is kombinatu, visokios pakampes kur paskesta nusala ar dar kas...

Tai va tie keliu metu isdziuvimai bet viskas buna daroma ir savikaina islieka o derliaus nera dar reiktu primest kad nemaza dalis buna pafiksave nedidelia dali ypatingai pasimoke pro praaitu metu ir nevisi veza i uosta reiktu elevatoriu kainos vidurkio 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, manttys pranešimas:

savikaina tik EBITDA, tai pakaičiuoju pagal faktą. Tavo skaičiuoklėje viską iškeliadarbai rinkos kaina, bet juose yra pridėtinės vertės, o kiek, tai priklauso nuo technikos prašmatnumo. Panašiai sulaukiu klausimų, kaip man apsimoka ruliuoti tam tikra kaina. Apsimoka, nes kratausi su neužmušamu ir pigiu traktoriuku, kas man ir duoda maržą, nei koks kitas su nauju tą patį daro

Pas mane yra visokiu traktoriu:) skaiciuokles esme ir yra kad suvokti is ko kiek uzdirbi. Ir suvokti kad 5 tonos vasariniu kvieciu pastaruosius 5 metus butu nesusios nuostoli, todel vasariniu javu neturiu jau nemazai metu. Pupu zirniu zieminiu geru dar nera. Jei sugebi kulti po 60 eur ha su senesniu kombainu, valio pirk 10 kombainu ir nukonkuruosi kitas firmas ir pelningai dirbsi ir pletosi kulimo paslaugu versla, deja ilguoju laikotarpiu taip nenutiks.... furu versle irgi prisiperka senu furu patys seda uz vairo ir tipo bus gerai, po 5 metu mato kad didelio proverzio nepadare. Kuo daugiau skaiciuoji tuo labiau matai kad nera niekur nieko ispudingo, taciau jei darydamas ta darba esi laimingas reiskia nieko daugiau ir nereikia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 20 minutes , paulius radvila pranešimas:

Pas mane yra visokiu traktoriu:) skaiciuokles esme ir yra kad suvokti is ko kiek uzdirbi. Ir suvokti kad 5 tonos vasariniu kvieciu pastaruosius 5 metus butu nesusios nuostoli, todel vasariniu javu neturiu jau nemazai metu. Pupu zirniu zieminiu geru dar nera. Jei sugebi kulti po 60 eur ha su senesniu kombainu, valio pirk 10 kombainu ir nukonkuruosi kitas firmas ir pelningai dirbsi ir pletosi kulimo paslaugu versla, deja ilguoju laikotarpiu taip nenutiks.... furu versle irgi prisiperka senu furu patys seda uz vairo ir tipo bus gerai, po 5 metu mato kad didelio proverzio nepadare. Kuo daugiau skaiciuoji tuo labiau matai kad nera niekur nieko ispudingo, taciau jei darydamas ta darba esi laimingas reiskia nieko daugiau ir nereikia

Bet jei prisipirksi nauju traktoriu,kaip paskaiciuoti savikaina,jei tu jos nezinai??? negi zinai kiek gausi uz  apynauji traktoriu kuris dirbes tarkim 9000 val,,kombaina. Mano manymu nemaza dali sudarytu  technikos nuvertejimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , paulius radvila pranešimas:

Pas mane yra visokiu traktoriu:) skaiciuokles esme ir yra kad suvokti is ko kiek uzdirbi. Ir suvokti kad 5 tonos vasariniu kvieciu pastaruosius 5 metus butu nesusios nuostoli, todel vasariniu javu neturiu jau nemazai metu. Pupu zirniu zieminiu geru dar nera. Jei sugebi kulti po 60 eur ha su senesniu kombainu, valio pirk 10 kombainu ir nukonkuruosi kitas firmas ir pelningai dirbsi ir pletosi kulimo paslaugu versla, deja ilguoju laikotarpiu taip nenutiks.... furu versle irgi prisiperka senu furu patys seda uz vairo ir tipo bus gerai, po 5 metu mato kad didelio proverzio nepadare. Kuo daugiau skaiciuoji tuo labiau matai kad nera niekur nieko ispudingo, taciau jei darydamas ta darba esi laimingas reiskia nieko daugiau ir nereikia

Tai kad darosi, tik reikia normalių žmonių. Neperku 10 kombainų, nes nėra ką dirbti ir kam dirbti. Reikia tik teisingo požiūrio į priežiūrą ir darbą, nes konkurencija ateina ne dėl kainos, o dėl bazinio paketo - bendravimas, kaina, kokybė, žodžio laikymasis ir t.t.

kelių metų laikotarpiu man kombaino savikaina gaunasi apie 20 eur + kuras/ha. 

Beje ką tu surašei, tai iš esmės gali sėdėti ant sofos ir viską sąmdyti. jeigu tokiu darbu gaunasi pliusas, neblogai :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, manttys pranešimas:

Tai kad darosi, tik reikia normalių žmonių. Neperku 10 kombainų, nes nėra ką dirbti ir kam dirbti. Reikia tik teisingo požiūrio į priežiūrą ir darbą, nes konkurencija ateina ne dėl kainos, o dėl bazinio paketo - bendravimas, kaina, kokybė, žodžio laikymasis ir t.t.

kelių metų laikotarpiu man kombaino savikaina gaunasi apie 20 eur + kuras/ha. 

Beje ką tu surašei, tai iš esmės gali sėdėti ant sofos ir viską sąmdyti. jeigu tokiu darbu gaunasi pliusas, neblogai :) 

Cia ne gulejimo ant sofos galimybes leidzia ivertinti, o kokio derlingmu zeme dar verta dirbti, ir ka joje auginti. Taipogi realiai pasverti kad paskolas uz zeme grazint pavyks. O kuo arciau nulio gaunasi reiskia kad einama link nuostoliu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...