Jump to content

Žemės nuoma, kaina, mokesčiai


Recommended Posts

On 2019-08-20 at 21:52, Robertas08 pranešimas:

Po 200 visi moka pas mus,žemės geros,esu išsimaldaves du laukus po 12ha kitam rudeniui jei niekas nepakels po 220. , nes dabar gauna po 200. Cia konkurencija ir man nėra daug prie išmokų po 40 eurų dadėt. O jūs nemokėkit,nekelkit,likit vietoj ir tikėkitės kad kas iš draugiškumo pasiūlys žemės :)

Jau n .. moket po 220 ir daugiau  .moku vienam 200 ir tai dantis sukandes ,kad netoli manes ir gan gera zeme..cia savininkai tampa besociais kur nieko nedaro tik eurus lupa is ukininku .Tu geriau papasakok placiau apie 40 ha .Turbut barankos seimininkai sumoka sodras ir t.t? Ar dar ukis neuzrasytas ant tevo pensininko? o gal suskaldytas ,kad nepersoktu 4edv .Kad cia kryksti is juoko ,kaip tau viskas ajuienai apsimoka?Aplamai situacija yra iskreipta .dirba ale ukininkai ant tevu ,seneliu vardo .mokesciu moka 0 ,chemijas naudoja lievas ir t.t ir tada atsiranda nuomu kelimai nesveiki .Bet jeigu sedi su tais 40 ha ant savo subines ir moki sodras ir t.t -tai belieka nusilenkti .reiskiasi mes dar nedaejom iki tokio levelio ,kad po 300 eu moket ir zandai plistu nuo eu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, ramas 1 pranešimas:

Jau n .. moket po 220 ir daugiau  .moku vienam 200 ir tai dantis sukandes ,kad netoli manes ir gan gera zeme..cia savininkai tampa besociais kur nieko nedaro tik eurus lupa is ukininku .Tu geriau papasakok placiau apie 40 ha .Turbut barankos seimininkai sumoka sodras ir t.t? Ar dar ukis neuzrasytas ant tevo pensininko? o gal suskaldytas ,kad nepersoktu 4edv .Kad cia kryksti is juoko ,kaip tau viskas ajuienai apsimoka?Aplamai situacija yra iskreipta .dirba ale ukininkai ant tevu ,seneliu vardo .mokesciu moka 0 ,chemijas naudoja lievas ir t.t ir tada atsiranda nuomu kelimai nesveiki .Bet jeigu sedi su tais 40 ha ant savo subines ir moki sodras ir t.t -tai belieka nusilenkti .reiskiasi mes dar nedaejom iki tokio levelio ,kad po 300 eu moket ir zandai plistu nuo eu.

Šnekoriau,niekas neišskaidyta. Pvm mokėtojas,moku mokesčius. Tarp kitko jei nežinojei,kad ir valdiškam darbe dirbi,iš ūkio pusės vistiek mokiesi sodra ir taip toliau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 15 minutes , Robertas08 pranešimas:

Šnekoriau,niekas neišskaidyta. Pvm mokėtojas,moku mokesčius. Tarp kitko jei nežinojei,kad ir valdiškam darbe dirbi,iš ūkio pusės vistiek mokiesi sodra ir taip toliau.

Su SNEKORIAIS  stabdyk arklius truputi.zinau ne ka maziau negu tu ,esu pvm moketojas ir t.t  .Tau i ateiti su tais lipimais per galvas nenustebk ,kad supyke buve nuomininkai gali bedu pridaryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, ramas 1 pranešimas:

Su SNEKORIAIS  stabdyk arklius truputi.zinau ne ka maziau negu tu ,esu pvm moketojas ir t.t  .Tau i ateiti su tais lipimais per galvas nenustebk ,kad supyke buve nuomininkai gali bedu pridaryt.

durni laikai atėjo patys pučiam burbulą kuris tuoj sproks, bet ką daryti jei tau žemės savininkas sako klausyk man duoda daugiau nei tu jei tu ne duodi aš kitam atiduodu ir kas be lieka moki nes laukiančių plėšrių vilkų pilna, niekas nebe žiūri kokia ta žemė ir ką iš jos ten galima paimti svarbu pasiglemžti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, kverneland83 pranešimas:

................žemės savininkas sako klausyk man duoda daugiau nei tu jei tu ne duodi aš kitam atiduodu ir kas be lieka moki nes laukiančių plėšrių vilkų pilna,........

Nu ir kame tada problema ? Sumokėjai kiek prašė - palikai kažką kitą už borto , būtum nemokėjęs - pats liktum ant ledo . Jei netenkina tokia system - valink į visas keturias puses , kas Patį laiko pririšęs prie to žemės ūkio ? Nebus  taves kitų  atsiras į tavo vietą , nereik čia vaizduot geradėją ar kokią auką , nieks to nei prašo ir nei ateityje prašys .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , wydas63 pranešimas:

Nu ir kame tada problema ? Sumokėjai kiek prašė - palikai kažką kitą už borto , būtum nemokėjęs - pats liktum ant ledo . Jei netenkina tokia system - valink į visas keturias puses , kas Patį laiko pririšęs prie to žemės ūkio ? Nebus  taves kitų  atsiras į tavo vietą , nereik čia vaizduot geradėją ar kokią auką , nieks to nei prašo ir nei ateityje prašys .

visiškai jūs teisus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 23 valandas, ramas 1 pranešimas:

Jau n .. moket po 220 ir daugiau  .moku vienam 200 ir tai dantis sukandes ,kad netoli manes ir gan gera zeme..cia savininkai tampa besociais kur nieko nedaro tik eurus lupa is ukininku .Tu geriau papasakok placiau apie 40 ha .Turbut barankos seimininkai sumoka sodras ir t.t? Ar dar ukis neuzrasytas ant tevo pensininko? o gal suskaldytas ,kad nepersoktu 4edv .Kad cia kryksti is juoko ,kaip tau viskas ajuienai apsimoka?Aplamai situacija yra iskreipta .dirba ale ukininkai ant tevu ,seneliu vardo .mokesciu moka 0 ,chemijas naudoja lievas ir t.t ir tada atsiranda nuomu kelimai nesveiki .Bet jeigu sedi su tais 40 ha ant savo subines ir moki sodras ir t.t -tai belieka nusilenkti .reiskiasi mes dar nedaejom iki tokio levelio ,kad po 300 eu moket ir zandai plistu nuo eu.

Ir apie jokius 300 nebuvo kalbos. Sakiau iki 220. Neabejoju kad yra tiek mokančių žmonių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, wydas63 pranešimas:

 

Čia tik skystaklyniai taip dirba, kurie del kelių eurų kaip kekšės benames parsidavineja. Rimtam nuomotojuoj svarbu ne tik pinigai... ypač naglos bobos is didesniu miestelių, sutari kaina 5 m o kasmet vis nori kad bent po kelis eur dar dadet. Tuoj mirs o vis negana.

Mokant 120 e nuomos nuo mieziu tonos iki mokesčių valstybei liko simet 70 e nuo ha. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 39 minutes , Karsonas pranešimas:

............. Rimtam nuomotojuoj svarbu ne tik pinigai... ypač naglos bobos is didesniu miestelių, sutari kaina 5 m o kasmet vis nori kad bent po kelis eur dar dadet. Tuoj mirs o vis negana.

Mokant 120 e nuomos nuo mieziu tonos iki mokesčių valstybei liko simet 70 e nuo ha. 

Vadinas , čia linksmi nuomotojai , kūriems būtent pinigai ir svarbūs , a ūkyniko problemos gyliai pofig . :D ... esu kažkad nuomaves , bet situacija  pasikeitė dabar pats savo žemikę nuomoju ir jokios problem tame reikale nematau . Ir man nesvarbu kiek , ten valstybėj , kiek mokesčiai , kiek Tau lieka ir visa kita chuinia , ma dzin :eusa-hand: . Sutariu kainą , būtent penkių metų laikotarpiui , pinigai visi iškart į leteną ir laimingai pamirštu nuomotoją tiek jis mane . Susitikę pakalbam apie orus , politiką ar mergas , praeis sutarties laikas tada mąstysim : pratęst bendradarbiavimą a nie - jam bus naudinga nuomotis iš manęs - nuomosis , ne tai ne ; jei aš rasiu geresnį variantą nei jo - jisai irgi nieko prieš . Vat ir visa "matematika" , a ka ten kaip zydo paršiukai knyksit , tai nuominykas zviegimo neapsikentęs tikrai kainos nenuleis . :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Ūkis50 pranešimas:

Juokinga ir verkti norisi , kai kokia Klaipėdos miesto poniutė žemės nuomuotoja , pasiskaičiusi kokios nuomos kainos vaikšto pvz. Joniškio derlingose žemėse,nori tiek pat ir dar daugiau gauti už Kupiškio žvyrinėlius.

Nu tai tegul ir gauna , jeigu jai kas tiek duoda , argi tai blogis koks norėti už savo ? gi ne už Tavają jinai tiek prašo :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu lauka 27 ha gera zeme, is ju 6 parduoda kaina kaunieciai uzsisauke, ka galiu pasiulisiu, neiseis nupirkt, neiseis. Paleist vejais ta ka anksciau uzsidirbes irgi nesinori. Neaisku ar iseis pelningai dirbt ateityje. Brexitas(-30eur/ha), visokie melioracijos fondai(-30eur/ha), purskimo aiksteles ir t.t. zodziu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Sarunce1 pranešimas:

Turiu lauka 27 ha gera zeme, is ju 6 parduoda kaina kaunieciai uzsisauke, ka galiu pasiulisiu, neiseis nupirkt, neiseis.................................

Ta prasme , šalia yra dar konkurentų į tą žemę ? Tada tiesiog privalai nupirkt o ne "neišeis tai neišeis" :eusa-think: . Jei to sūkos dabar  neatfutbolinsi , ant tų šešių ha jis tikrai neapsiramins ir gadins Tau kraują iki paskutinios .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , zetor1 pranešimas:

Tai jai nores parduoti jir neturesi pirmumo man atrodo kad tik nuomos sutartis leidzia pirmuma panaudos panaikino..

Tai gal nera planuos pirkt jai ir parduos kaina bus egzotine mautis kelnes pries bankus nekaska jau taip bent musu kraste daros kyla kaip ant mieliu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...