Jump to content

kastuvas

Nariai
 • Pranešimai

  319
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

kastuvas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 2 2016

kastuvas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie kastuvas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  lietuva

Paskutiniai lankytojai

1.594 profilio peržiūros
 1. ne, neesu pvm mokėtojas.
 2. Vadovaujantis senom taisyklėm, kyla klausimų. Tikrai esate susidūrę, tada lauksiu patarimų. Tarkim uždeklaruoju SPV kad būtų iki 4500, o tai reikš EDV iki 4. Tada įsipareigojimas padidinti SPV nuo 21 iki 50 proc, kas reiškia kad EDV bus virš 4. Kiek papildomai sumokat mokesčių sodrai vmi jei dirbate dar samdomą darbą? Tiesiog įdomu ar gauta ES parama "nesuvalgys" tų pinigų per mokesčius. Pardavimų sugeneruočiau už 4000 eur.
 3. tai va tokių egzotiku prisibijau, nes ir detalių bus sunku gaut ir nepasiklausi nieko kitų, jei kokia bėda ištiks. Va pasatui jei kas kur, tai pilna informacijos ir detales kilogramais galima svert
 4. Žiūrėjau ir šiuos skelbimuose, bet kiek mačiau, tai pajero supuvę ir turbūt remonto prasme ne ką mažiau ligų turės nei tie grand cheroke. Nes ir purkštukai nelaiko jiem, taipogi su pečiukais bėdos ir t.t. O kaip tie x-trail? gal kas turit? Nesakau kad sakei bet klausiu kaip turinčio ar nesuvargsiu su juo? Man džipas reikalingas iki laukų nuvažiuot pasižiūrėt, detalių nuvežt, kuro, chederio vežimėlį patampyt, retais atvejais gyvulius pasivaikyt. o iki šiol tai su lengvike viską darėm, bet tai karteris pramuštas, tai dugnas ar buferiai paplėšyti, galvoju apie aukštesnę auto, ten super pravažumas nėra aktualus, nes per balą manau dažnas džipas prašoks. kokio egzotiško džipo irgi nenoriu, nes ir pačiam pasiremontuot reik, kad nebūtų sudėtinga ir dalių kad nesunku būtų galima gaut, tai pradžioj į visokius hundai, suzuki, opel.. nežiūriu.
 5. Su 3,1 varikliu jau išbraukiau iš sąrašo, žiūriu tik su 2,7. Kad ką daugiau žiūrėt toj kainų kategorijoj be wj? Kaip suprantu ir jūs turit wj? tai ar jau toks blogas džipas?
 6. Na dabar su kokių metų technikine nupirkčiau, paskui dar 2metam tikrai TA praeis ir manau dar vieną TA praeitume ir gana. Tai svarbu kurtųsi ir kokie pusašiai, reduktorius laikytų, o važiuoklę visom reik tvarkyt. O kad panašioj sumoj nelabai ką daugiau randu iš 4x4, yra mb ml 2,7cdi, bet ten turbūt rūdžių kalnai jau belikę ir šiaip jau ir tos pačios važiuoklės dalys mb bus nepigios manau. O gal žinai kaip šie grand cherokiai ar labai rūdyja ar ne? nes skelbimuose kaikuriuose pabrėžia sveikas dugnas, tai kad neišrūdijęs ar kad neišplėšytas?
 7. nu ir patenkintas pirkiniu? kokie pastebėjimai? jo, grandų nėra mechanų, dar dirsteliu į tuos mažesnius cherokius, jų ir mechaninių yra, tai galvoju kas kaip. Ieškau grynai darbinės mašinos, nes iš fermų važinėt tai prasmirs greit, bet jau su lengva ir į laukus atibodo dugną brūžint. Ką dar šioj kainų kategorijoj 2000-2500eurj gal ką patartumėt?
 8. O tam grand cherokiui negalioja stereotipai kad džipas turi būti tik mechanine greičių dėže? kaip supratau žiūrėti variklį tik 2,7ltr?
 9. kastuvas

  GEDIMAI

  Kokį pirkai ir kur?
 10. kastuvas

  GEDIMAI

  kaip pirštu į akį dėjau kamazinę, bet jau matyt nuo senatvės sukietėjus, tai nė pro kur. Tada gal naują reik bandyt dėt, gal laikys.
 11. kastuvas

  GEDIMAI

  A na ja, nedirbi, o kaip artėja kombainas prie galulaukės ir pradeda jau migalkės suktis, o tu kol užsipompuoji, jau žiūrėk reik vytis per pusę lauko ir t.t. situacijų daug, taip jau pernai dirbom, tai šiam sezonui reik susitvarkyti.
 12. kastuvas

  GEDIMAI

  Tipo netinkamai veikia kranas ir praplėšia membraną? Kaip išsiaiškint?
 13. kastuvas

  GEDIMAI

  Užgesinus mygom oras išeina. tai už kelių minučių kuriant vėl reik laukt kol prisipompuoja istema. Dabar dar pasitikslinau, tai Wabco membrana 90eur. kiek jau laiko tau po pakeitimo?
 14. kastuvas

  GEDIMAI

  per pora menesiu suplyšo jau dvi gumos traktoriaus orinių stabdžių šios pūslės. Orginalios kainuoja 140 arba 190eur. Jei tikrai žinočiqau kad laikys kokius 5metus, tai negaila ir to 140eur, bet spėju kad neišlaikys tiek. Bandyt keist į kokią kamazinę pūslę ar ką daryt? Ar bandyt iš lenkų siųstis tą guma, bet kur rast??
×
×
 • Create New...