Jump to content

kastuvas

Nariai
 • Pranešimai

  311
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

kastuvas paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugsėjo 2 2016

kastuvas paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie kastuvas

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Not Telling

Miestas

 • miestas
  lietuva

Paskutiniai lankytojai

1.390 profilio peržiūros
 1. kastuvas

  GEDIMAI

  Kokį pirkai ir kur?
 2. kastuvas

  GEDIMAI

  kaip pirštu į akį dėjau kamazinę, bet jau matyt nuo senatvės sukietėjus, tai nė pro kur. Tada gal naują reik bandyt dėt, gal laikys.
 3. kastuvas

  GEDIMAI

  A na ja, nedirbi, o kaip artėja kombainas prie galulaukės ir pradeda jau migalkės suktis, o tu kol užsipompuoji, jau žiūrėk reik vytis per pusę lauko ir t.t. situacijų daug, taip jau pernai dirbom, tai šiam sezonui reik susitvarkyti.
 4. kastuvas

  GEDIMAI

  Tipo netinkamai veikia kranas ir praplėšia membraną? Kaip išsiaiškint?
 5. kastuvas

  GEDIMAI

  Užgesinus mygom oras išeina. tai už kelių minučių kuriant vėl reik laukt kol prisipompuoja istema. Dabar dar pasitikslinau, tai Wabco membrana 90eur. kiek jau laiko tau po pakeitimo?
 6. kastuvas

  GEDIMAI

  per pora menesiu suplyšo jau dvi gumos traktoriaus orinių stabdžių šios pūslės. Orginalios kainuoja 140 arba 190eur. Jei tikrai žinočiqau kad laikys kokius 5metus, tai negaila ir to 140eur, bet spėju kad neišlaikys tiek. Bandyt keist į kokią kamazinę pūslę ar ką daryt? Ar bandyt iš lenkų siųstis tą guma, bet kur rast??
 7. Gal žinosit ar jei savininkas sumokėjo 26eur į vmi už pranešimą parduoti žemę, bet jo nepateikė į nžt. Mokėjo 2019 02mėn, o pateiks tik 2020 06mėn. Ar galios tas mokėjimas ar reiks per naują mokėt?
 8. Na nežinau, mūsų technika tvarkinga neapšepus. Atvažiuoja tech tikrintojas tai ir traukes pratikrina, na dėl savęs palaikom tvarką. Su purkštuvais irgi žinau kokia būna patikra, o galiu garantuoti kad pavasarį ištraukus ir pamatavus tarkim purkštukų pralaidumą gal ir rastum kokius 1-2 myžančius bet juos pasikeisiu dėl savęs. Geriau dabar susitvarkysiu tech 5metam nei vėl valakita po 3metų ir dar kainuojanti papildomus pinigus nes ir euras yra pinigas.
 9. kastuvas

  Pieno kainos

  čia kiek žinau visada apie bazinę kainą kalba o gal supirkėjas žino kad auksinį pieną stato, tai ir priedų negaili. Bet realiai tai su tona pieno tokios kainos nežinau kas gauna.
 10. kastuvas

  Pieno kainos

  Aišku man negaila jei tiek tikrai gauna bet netikiu nors tu ką, kad už pieną iki tonos per dieną, moka 0,26eur. grietinė štoli
 11. Jau užsakyta apžiūra, reiškia dar šiemet pasidarysim.
 12. Gandas ar tikrovė, kad po naujų metų atliekant tech apžiūrą purkštuvam, TA galios 3metus?
 13. Kad tik kuo daugiau nulupt Ačiū kolegos. Šiaip sutartyje ir nurodyta minėta suma, o ji šventai turi būti lygiai tokia pati ir sąskaitoje, neišskaičiuosi, o perrašyt sutartis registruotas neseniai sudarytas, vėl išlaidos.
 14. Toks klausimas dėl gpm už nuomos mokestį. Jei pervedu savininkui tarkim 330eur į sąsk, tai aš gpm suskaičiuoju 49,5eur, kaip kiti suskaičiuoja 58,24eur?
×
×
 • Create New...