Jump to content

Žemės nuoma, kaina, mokesčiai


Recommended Posts

prieš 7 minutes , Juodas pranešimas:

sklypas uz koki 7km, 6kampai ir kokie 4,2ha plotas, jei nuoma nori kelti nuo 120euru iki 150euru tai pagalvoji, kad gal neverta, nes kai purski toki lauka nesamones gaunasi ir nervai kyla.

turiu tikrai geresnį variantą plotas 2,6ha vardinu privalumus: 9 kampai elektrines pastotis kokie 5 arai,5 stulpai,jei dregnesni metai 3 balos ir kokia 20arų buvus statybvietė smelis,žvyras ir akmenys kurių per 10 metų neina išrinkt,kaina po 5tukst eur ha,ką manai? nuomos duodavau po 150 eur į rankas plius mokesčiai,sakysi durnių durnius :icon-lol: jei nesupratai perskaityk dar sykį :icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, ceck pranešimas:

turiu tikrai geresnį variantą plotas 2,6ha vardinu privalumus: 9 kampai elektrines pastotis kokie 5 arai,5 stulpai,jei dregnesni metai 3 balos ir kokia 20arų buvus statybvietė smelis,žvyras ir akmenys kurių per 10 metų neina išrinkt,kaina po 5tukst eur ha,ką manai? nuomos duodavau po 150 eur į rankas plius mokesčiai,sakysi durnių durnius :icon-lol: jei nesupratai perskaityk dar sykį :icon-lol:

Aš nepirkčiau po 5 k, nes per daug gėrio tam sklype ;)  O gal to sklypo ypatinga vieta ....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Ukmin pranešimas:

Aš nepirkčiau po 5 k, nes per daug gėrio tam sklype ;)  O gal to sklypo ypatinga vieta ....

bandžiau aš pats įžiūrėt tą ypatingą vietą,nu niekaip,ai sakau jei turi klientą durk tu jį,sako neturiu,tu mano klientas,tai sakau gal reikėjo pasitart,sako nėr ką tartis :icon-lol: bendrai gal el.pastotis būtų tas privalumas :greetings-clapyellow:bet nuomos juk nepaprašysi :icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , ceck pranešimas:

bandžiau aš pats įžiūrėt tą ypatingą vietą,nu niekaip,ai sakau jei turi klientą durk tu jį,sako neturiu,tu mano klientas,tai sakau gal reikėjo pasitart,sako nėr ką tartis :icon-lol: bendrai gal el.pastotis būtų tas privalumas :greetings-clapyellow:bet nuomos juk nepaprašysi :icon-lol:

Mušk per kainą nemirksėdamas ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-11-16 at 15:03, ceck pranešimas:

bandžiau aš pats įžiūrėt tą ypatingą vietą,nu niekaip,ai sakau jei turi klientą durk tu jį,sako neturiu,tu mano klientas,tai sakau gal reikėjo pasitart,sako nėr ką tartis :icon-lol: bendrai gal el.pastotis būtų tas privalumas :greetings-clapyellow:bet nuomos juk nepaprašysi :icon-lol:

bet jei uz toki skypa tiek nuomos mokejai tai manau tu kryziaus tikrai nestatysi....  

is kitos varpines: aplink uztekdavo moket uz nuoma iki x eur uz ha. uzteko siemet dviems ukininkams pakonkuruot tarpusavyje (sutare po 2x eur), zinia pasklido placiai. spekit kils ar leisis nuomos kaina visiems kitais metais? :D

tiem kas turi nuosavos pakankamai tai ramu. bet kaina uzkele ukininkas kurio didzioji dalis nuomojama. kentes pats. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , Zilvis55 pranešimas:

bet jei uz toki skypa tiek nuomos mokejai tai manau tu kryziaus tikrai nestatysi....  

is kitos varpines: aplink uztekdavo moket uz nuoma iki 100eur uz ha. uzteko siemet dviems ukininkams pakonkuruot tarpusavyje (sutare po 200eur), zinia pasklido placiai. spekit kils ar leisis nuomos kaina visiems kitais metais? :D

tiem kas turi nuosavos pakankamai tai ramu. bet kaina uzkele ukininkas kurio didzioji dalis nuomojama. kentes pats. 

kažkaip stengiuos neišskirt nuomininkų,nežiūrint į sutarty visada pakeldavau nuomas kiekvienais metais visiem,o čia buvo tokia faina  moterėlė  turinti gražų amželį,sunkiai pragyvenanti,na stengiuos tokiems nuomininkams pagelbėt,bet štai vieną dieną jos nelieka šiam pasaulį,atsiranda paveldėtojai na ir pats žinai kaip toliau būna.Kas liečia kryžius,tikrai nestatysiu,nes man atrodo kad čia visą reikalą suka super stambūs ūkiai ir bendrovės,man su jais ne pakeliui,aš labiau vertinu šeimos ūkius,o šeimos ūkį laikau tokiu kur dirba tik šeimos nariai,o ne kaip čia per teliką parodo šeimos ūkį ir dar kokius 2-3 samdomus turi.Kažkada Skvernelis gerai buvo pasakęs,kad tie kurie neišgali mokėt daugiau nei minimumą,turėtų dirbt patys,taip kaip pvz šeimos ūkiai,bet tuom viskas ir baigės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 40 minutes , Zilvis55 pranešimas:

bet jei uz toki skypa tiek nuomos mokejai tai manau tu kryziaus tikrai nestatysi....  

is kitos varpines: aplink uztekdavo moket uz nuoma iki 100eur uz ha. uzteko siemet dviems ukininkams pakonkuruot tarpusavyje (sutare po 200eur), zinia pasklido placiai. spekit kils ar leisis nuomos kaina visiems kitais metais? :D

tiem kas turi nuosavos pakankamai tai ramu. bet kaina uzkele ukininkas kurio didzioji dalis nuomojama. kentes pats. 

pas mus laikrasty kaina siulo  270 :orcs-gayflag::happy-bouncyyellow:..spek ka galvoja savininkai? :icon-lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau ateinantys 5 metai bus bjauriausi nuomininku-nuomotoju santykiuose.Nes bus,kad nemokes ,,dideles,,nuomos (arba tiek kiek sutare) nebus stabilumo ir protingi zemes savininkai vel sugrys prie rimtu,normaliai kalbanciu ukininku. Paprasciausiai zemes savininkams dabar atejo ,,pamoku,,laikas. Nes is po ilgo laiko stabilumo norisi siek tiek ,,pasiblaskymo,,po to vel nurims.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, ceck pranešimas:

turiu tikrai geresnį variantą plotas 2,6ha vardinu privalumus: 9 kampai elektrines pastotis kokie 5 arai,5 stulpai,jei dregnesni metai 3 balos ir kokia 20arų buvus statybvietė smelis,žvyras ir akmenys kurių per 10 metų neina išrinkt,kaina po 5tukst eur ha,ką manai? nuomos duodavau po 150 eur į rankas plius mokesčiai,sakysi durnių durnius :icon-lol: jei nesupratai perskaityk dar sykį :icon-lol:

Svarbu kiekis :) bet gal zvyras geras.

Apie nuoma...jei daugiau kaip simts as vaziuoju ir perku gatava produkta ir man nereiks kratytis su traktorium .viskas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , Augunstas pranešimas:

Svarbu kiekis :) bet gal zvyras geras.

Apie nuoma...jei daugiau kaip simts as vaziuoju ir perku gatava produkta ir man nereiks kratytis su traktorium .viskas

Jei kalbam apie kainas būt įdomu ir vietovė,suvalkijoj už 100 tai tik pakanalės galą gali išsinuomuot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Robertas08 pranešimas:

Patys iškėlėt kainas nuomos ir dabar kryžius reik statyt. Yra paklausa ir iš to atsiranda brangi nuoma. Nors visiem nieko neišeina :D

Nu nu ar ne patc rasiai kad bandai permust kaina nuo200 iki 220 uzkeldamas prisidedi prie beprotybes nereik lincuot kitu kaip patc taip darai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, WYCKA/ pranešimas:

Nu nu ar ne patc rasiai kad bandai permust kaina nuo200 iki 220 uzkeldamas prisidedi prie beprotybes nereik lincuot kitu kaip patc taip darai

Iki 200. Ir nesiskundžiu.. o kaip paplėst nuo nulio? Šiais laikais niekaip. Ir nezyziu ,kad blogi metai,bet nepradėkim nes vėl suėsit mane.:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Robertas08 pranešimas:

Jei kalbam apie kainas būt įdomu ir vietovė,suvalkijoj už 100 tai tik pakanalės galą gali išsinuomuot.

Marijampoles pagrastys sale miesto nuo 1e iki 1,60 uz ara visi pinigai ka moku as ir esantys salia kolegos ir bendrove ne vienas nenori daugiau bandyt kelt nes zino kad bus sikna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patys hebra sau kasat kapus. Giriates kiek jus cia mokat ir kokiuos rajonuose. Dar pavardes susirasykit savo isvis bus puiku. Sulauksit daug pasiulymu. Skaito foruma bet kas, kas moka internetu ir google naudot, a cia giedat nesamones. Praeis kelios dienos vel verksit oj bobute paprase daugiau nuomos nes paskaite internete kokios kainos. Zodziu mastanciu cia mazai yra

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...