Jump to content

Žemės nuoma, kaina, mokesčiai


Recommended Posts

Prieš 3 valandas, manttys pranešimas:

nesuprantu pastabos esmės, kas negerai formuluotėje, kad nuomotojas išskaičiuoja ir sumoka gpm? Nes iš esmės taip ir yra ir formuluote puikiai suprantama turėtų būti kiekvienam.

truputėli sumaišiau nuomininka su žemės nuomuotoju arba savininku.Bet esmės nekeičia kam sutarti rašyti tai kas ir taip aišku pagal VMI išaiškinimus.juk ne laisva valia moki už savininka mokesčius tai tau priklauso daryti išmokant nuompinigius.Kam daryti sviesta sviestuota.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, grazbek pranešimas:

truputėli sumaišiau nuomininka su žemės nuomuotoju arba savininku.Bet esmės nekeičia kam sutarti rašyti tai kas ir taip aišku pagal VMI išaiškinimus.juk ne laisva valia moki už savininka mokesčius tai tau priklauso daryti išmokant nuompinigius.Kam daryti sviesta sviestuota.

Tau aisku, tulam nuomotojui gali but neaisku. Viskas del didesnio aiskumo maziau zinanciai liaudziai :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 metų...
prieš 51 minutes , Robertas08 pranešimas:

Čia toks atvejis,kad noriu iš firmos nuomuotis žemės ir jie nori ūkininko pažymėjimo nr kurio aš neturiu. Klausimas būtų ar gali nuomuotis tėtis ir po to dar su viena sutartim ar kažkuo tokiu perleist man kai susitvarkysiu pažymėjimą?

Nebet tau gali igaliojima parasyt,kad tu jo galetai reikalus tvarkyt. Kitu atveju gausis mokesciu nemazai ,pernuomavimas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 21 minutes , ramas 1 pranešimas:

Nebet tau gali igaliojima parasyt,kad tu jo galetai reikalus tvarkyt. Kitu atveju gausis mokesciu nemazai ,pernuomavimas.

Tai ta prasme su panaudos sutartim vistiek bus mokesčių? Tai įgaliojima tai aš ir taip turiu, bet noriu ir savo vardu jau kažką kurt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Robertas08 pranešimas:

Tai ta prasme su panaudos sutartim vistiek bus mokesčių? Tai įgaliojima tai aš ir taip turiu, bet noriu ir savo vardu jau kažką kurt.

Seip turi konsultuotis ,kas zino gerai situos reikalus .Kiek suprantu firma rasys nuoma ,o tu paskui panauda .Su sitokiais reikalais nesu susidures.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, ramas 1 pranešimas:

Seip turi konsultuotis ,kas zino gerai situos reikalus .Kiek suprantu firma rasys nuoma ,o tu paskui panauda .Su sitokiais reikalais nesu susidures.

Jo nes didelė bendra suma už nuomą ir mano vardu manau bijos nuomuot,nes  apart namų neturiu kuo užstatyt.

Klausia ir asmens kodo,matyt tikrins mokumą ir pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 mėnesių...
  • po 1 mėnesio...
Prieš 2 valandas, vallesc pranešimas:

Sveiki, ar registruoja registrų centras nuomos sutartis pasirašytas per atstumą ir skeneriu atsiųstas? Ar gal paprasčiau kaip nors darote? 

Prisimenant studentavimo laikus: stiklas ir lempa po juo lengvai tokias problemas išsprendžia. Tokiu atveju tai netgi legalu nes skenuotą sutartį turi. Nu gal pusiau legalu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...