Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

Kaip bebūtų, Lietuva taip gerai dar niekada negyveno. Ačiū poniai demokratijai, sąjungai, sec tarnybom ir žiniasklaidai.

Gyvenam es nustatytuose rėmuose, ir kokia valdžia bebūtų jų nesulaužys. Kad valdžia tarp savęs pliekiasi irgi puiku. Biudžetą sunešam mes visi, nuo mūsų pastangų bei pasaulio rinkų priklauso jo dydis, o valdžia tik paskirsto, svarbu tikslingai. Visi patenkinti niekada juo nebus. Spec tarnybos tikrai atlieka puikų darbą raizgydama korupcinius ryšius, turėtume tuo būti patenkinti, vis didesnė baimė šaukštams ir bonkių dėžutėms. O žiniasklaida svarbu ne į vieną dūdą pučia, galim atsirinkti kas prie ko ir su kuo, niekas to nedraudžia. Daugiau pozityvo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , viktorass pranešimas:

Aš asmeniškai tai  tam Karbauskiui jokios antipatijos nejaučiu, gal ir ne viska gerai daro, bet nors kažka daro, nu nedrystu aš jo parazitu vadint.

Kažką daryti, reikia eurų biudžete. Be to, daryti, kad tik daryti irgi nekažką. Iki karbauskio irgi kažką visi darė, nestovėjom vietoje. Bet pripažinkim, su draudimais persūdė stipriai, o dar ta "legali" drabužių akcija... 

Be šitų nesamonių būtų visai viskas gerai, ne pati blogiausia valdžia. Anaiptol. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , dumoju pranešimas:

Kažką daryti, reikia eurų biudžete. Be to, daryti, kad tik daryti irgi nekažką. Iki karbauskio irgi kažką visi darė, nestovėjom vietoje. Bet pripažinkim, su draudimais persūdė stipriai, o dar ta "legali" drabužių akcija... 

Be šitų nesamonių būtų visai viskas gerai, ne pati blogiausia valdžia. Anaiptol. 

Gal aš kažkiek atsilikes politikoje, bet iš draudimu tai tik apie alkoholi girdėjau, tai man jis gyvent netrukdo, o jei koks pijokėlis po 20 val nenusipirks tai nuo to tik geriau jam bus. Kokia čia akcija apie drabužius, kada buvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, dumoju pranešimas:

 Spec tarnybos tikrai atlieka puikų darbą raizgydama korupcinius ryšius, turėtume tuo būti patenkinti, vis didesnė baimė šaukštams ir bonkių dėžutėms. O žiniasklaida svarbu ne į vieną dūdą pučia, galim atsirinkti kas prie ko ir su kuo, niekas to nedraudžia. Daugiau pozityvo. 

Spec. tarnybos sugeba tik pažymas rašinėt, kurios daukanto g rūmams patiktų. O kiek daug triukšmo sukėlusių bylų baigėsi realiais nuosprendžiais? Masiulis va į merus taikosi. O šita naujausia kluonada tai suvis viršūnė - kažkas vyko prieš metus, suimti du mėnesiai ir vis tiek kalbama tik apie galimus veiksmus, atitinkančius užsienio žvalgybai būdingus veikimo būdus. Ir svarbiausia šnipinėjimo  objektas - sausio 13 įvykiai. Kremliaus propagandonams nauja tema. Ir švarkeliu gerai - koks dar mokytojų streikas, taigi šnipai aplink.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2018-12-23 at 12:14, Bulvinykas pranešimas:

Senosios demokratijos šalyse. Bėda, kad pas mus ta demokratija labai jauna. Ir žiniasklaida ant pavadėlio. Žurnalistų savireguliacijos mechanizmas sunaikintas, vadinasi, oponentus gali maišyt su žemėm nesirinkdamas priemonių ir jokios etikos tu nepažeisi. ir po to panelė iš partinės mokyklos tau užkabins ordiną. Apie tai kas vyksta snukiaknygėj aš jau nekalbu.

Labai daug atsakymų turėsim, kai baigsis masiulio teismas. Ir jei baigtis bus tokia, kokia aš galvju, kad bus, tai bus paminklas visam tam blogiui, kurį Lietuvai atnešė nueinanti prezidentė ir kurį deja tęs nauja.

Briedas kazkoks...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
prieš 22 minutes , jevgenijus pranešimas:

He he... Susitiko ant tiltelio du liežuvio nelaikantys ožiukai. Vienas sako stovesiu dvi savaites, nepasitrauki - oj oj kas tau bus. Kitas, kolkas man dzin ir išvis, kalbėk su mano kanopa. 

Skvernelis tai žinoma toks sau kalbėtojas, bet ko iš mento norėt. O tapkinas tai už pinigus dirbantis propagandonas, net pas būrėją eit nereikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Skvernelis tai žinoma toks sau kalbėtojas, bet ko iš mento norėt. O tapkinas tai už pinigus dirbantis propagandonas, net pas būrėją eit nereikia.

Užvakar su mokytoja kalbejau. Streikas dalinai sėkmingas ir ne be Tapino pagalbos, bet teikt, kad jis ir organizavo kažkoks debilizmas ir įžeidimas mokytojams. Replika lyg ir Tapinui skirta, bet tuo pačiu netikėliais mokytojus padarė. 

Dramblys porceleno parduotuvėj. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 12 minutes , jevgenijus pranešimas:

Užvakar su mokytoja kalbejau. Streikas dalinai sėkmingas ir ne be Tapino pagalbos, bet teikt, kad jis ir organizavo kažkoks debilizmas ir įžeidimas mokytojams. Replika lyg ir Tapinui skirta, bet tuo pačiu netikėliais mokytojus padarė. 

Dramblys porceleno parduotuvėj. 

Streiką ar mitingą turi omenyje?streikas mokytojų profsąjungos suorganizuotas, O mitingas dideles dalies profsąjungų kiek suprantu. Bet kas sukvietė profsąjungas į viena krūva? Aišku ne pačios sugalvojo. 

Man irgi kaltinimai perversmu tapiniui juokingi atrodo, bet dar juokingiau vakarykštis pranešimas ministrui pirmininkui dėl atsiprašymo ir žodžių paneigimo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , jevgenijus pranešimas:

Užvakar su mokytoja kalbejau. Streikas dalinai sėkmingas ir ne be Tapino pagalbos, bet teikt, kad jis ir organizavo kažkoks debilizmas ir įžeidimas mokytojams. Replika lyg ir Tapinui skirta, bet tuo pačiu netikėliais mokytojus padarė. 

Dramblys porceleno parduotuvėj. 

Jei kalbant apie tapiną, tai nereikia apsiriboti streiku. Kai imi valdiškus pinigus už "nuomonės formavimą", tai kas tu toks esi? Ir po to reklamuoji savo tv kaip nepriklausomą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Jei kalbant apie tapiną, tai nereikia apsiriboti streiku. Kai imi valdiškus pinigus už "nuomonės formavimą", tai kas tu toks esi? Ir po to reklamuoji savo tv kaip nepriklausomą.

Kad tamsta nelabai susipažinęs su "Laisvės TV" finansavimu... Pasidomėkite, kas yra Patreon ir kaip tai veikia . Kokius valdiškus pinigus yra gavęs A. Tapinas ? Pasidalinkite faktais, man irgi įdomu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Dr.Zoidberg pranešimas:

Tikrai, gavęs. 

Taigis. Šiaip tai čia visa istorija. Po pirmojo dešrelių kepimo, liko skolų, kas jas apmokėjo nežinia, bet vienas pirmųjų tapino televizijos interviu buvo su krabu, skolų tema nutilo, vėliau šitas projektėlės ir Kaunas figūruoja... Kas galėtų paneigt kad...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 55 minutes , Juodas pranešimas:

Streiką ar mitingą turi omenyje?streikas mokytojų profsąjungos suorganizuotas, O mitingas dideles dalies profsąjungų kiek suprantu. Bet kas sukvietė profsąjungas į viena krūva? Aišku ne pačios sugalvojo. 

Man irgi kaltinimai perversmu tapiniui juokingi atrodo, bet dar juokingiau vakarykštis pranešimas ministrui pirmininkui dėl atsiprašymo ir žodžių paneigimo. 

Aš apie mokytojus. Jų profsąjungų ne viena yra, susiskaldę jie. Todėl Tapino, kad ir kaip ten jis vertinamas, parama buvo naudinga. Iš trijų pagrindinių reikalavimų, dėl vieno susitarė. Iš mokytojų pozicijos, esmė ne tame kas finansuoja Tapiną, o tame, kad dabar atlyginimo apskaičiavimuose atsiras logika. Nu taip, čia kažkaip kreivai, per aplinkui, bet į šviesų rytojų.

Sakau mokytojai, vienas forumo kolega porina man, kad gerai jūs gyvenat, neblogi pinigai, ilgos atostogos ir t.t. Tai ji pirštą prie smilkinio pasuko... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , jevgenijus pranešimas:

Aš apie mokytojus. Jų profsąjungų ne viena yra, susiskaldę jie. Todėl Tapino, kad ir kaip ten jis vertinamas, parama buvo naudinga. Iš trijų pagrindinių reikalavimų, dėl vieno susitarė. Iš mokytojų pozicijos, esmė ne tame kas finansuoja Tapiną, o tame, kad dabar atlyginimo apskaičiavimuose atsiras logika. Nu taip, čia kažkaip kreivai, per aplinkui, bet į šviesų rytojų.

Sakau mokytojai, vienas forumo kolega porina man, kad gerai jūs gyvenat, neblogi pinigai, ilgos atostogos ir t.t. Tai ji pirštą prie smilkinio pasuko... 

Nu ir ukininkai pirsta prie smilkinio suka kai pasakai, kad ukininkai gerai gyvena, taip kaip yra is tikruju ??

nu taip prisidejo prie mokytoju streiko, buvo dar veinas MITINGAS kur REIKALAVO prieslaikiniu rinkimu,,, nu tai kyla daug abejoniu tapkino veikla ir kas uz jo stovi.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , jevgenijus pranešimas:

Aš apie mokytojus. Jų profsąjungų ne viena yra, susiskaldę jie. Todėl Tapino, kad ir kaip ten jis vertinamas, parama buvo naudinga. Iš trijų pagrindinių reikalavimų, dėl vieno susitarė. Iš mokytojų pozicijos, esmė ne tame kas finansuoja Tapiną, o tame, kad dabar atlyginimo apskaičiavimuose atsiras logika. Nu taip, čia kažkaip kreivai, per aplinkui, bet į šviesų rytojų.

Sakau mokytojai, vienas forumo kolega porina man, kad gerai jūs gyvenat, neblogi pinigai, ilgos atostogos ir t.t. Tai ji pirštą prie smilkinio pasuko... 

O ūkininkui pasakęs, kad gerai gyvenant irgi koks triuksmas kyla :Dsiaip įdomi reali situacija. Pats prieš gera penkmetį baigiau mokykla, tai kiek atmintis neapleidžia sunkiausia dalis kai klase labiau į žvieganciu kiaulių gardą panasu. Vieni turėdavo sugebėjimu susitvarkyti ir įdomiai dėstyti dalykus kiti patys nežino ko ateja.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...