Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

Prieš 3 valandų, jevgenijus pranešimas:

Kankintas arabas.....arabas kankintas....kankintas ....kankintas Adamkaus kalėjime .... ne aš kvailys, o jūs Vyduti, Nakas transliuoja mintį ir panašu sėkmingai "sutransliavo" jums į galvelę. 

Susirūpino matai vatukai džihadistų likimu... 

turbut esi konservatorius ir  izeidinet kitu ir vadinti kuo jie nesa ,nereiketu ,bet jus galit ,jums zmoniu pinigai ,nuomone dzin,turetu  kurie leido kalejima statyt ir kaip raso kazkas eme sesiazenkles sumas uz tai atsakyti,stai apie ka kulturingai kalbam kas butu jai butu ta padares Karbauskis ,P aksas,butumet uzkyme nuo rekimo o dabar vartotes ,tylit,nu bet nieko blogo ,kokia sazine tokios ir mintis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , ekologas pranešimas:

turbut esi konservatorius ir  izeidinet kitu ir vadinti kuo jie nesa ,nereiketu ,bet jus galit ,jums zmoniu pinigai ,nuomone dzin,turetu  kurie leido kalejima statyt ir kaip raso kazkas eme sesiazenkles sumas uz tai atsakyti,stai apie ka kulturingai kalbam kas butu jai butu ta padares Karbauskis ,P aksas,butumet uzkyme nuo rekimo o dabar vartotes ,tylit,nu bet nieko blogo ,kokia sazine tokios ir mintis

ok, kitą syki, Vydučiui  nesakysiu kvailas, sakysiu gal kvailas, gal durnas ir pan. visai kaip jis man. Šitą praėjom. 

Vaizdas, kurį mes susidarom, skiriasi dėl skirtingų informacijos šaltinių. Ką tik paskaitinėjau sputniknews, toks vaizdas, kad Vydas ten žurnalistu dirba. Net frazės sutampa. Bet ma jį šunys... 

Mano šaltiniai sako, kad menamas menamo kalėjimo kalinys yra Abu Zubaydah, toks...visai mielas vyrukas. Jis iš Palestinos, nu ta kur prisiekusi sunaikinti Izraelį. Kur raketų šaudymas Izraelio link yra vienintelis pajamų šaltinis. Palestina yra Hammas. Hammas draugai - Iranas ir Rusija. Irano ir Rusijos priešas nr. 1 - teisingai, JAV. Ir koks o dieve sutapimas pagavo vyruką Pakistane, All quaedos tvirtovėje. Kaltas jis dėl ko ar ne, aš nežinau ir mažai kas žino. 

Dabar kas gi toj europoj dedasi. Šeip procesai EŽTT vyksta metų metus ir tai aktyviai dalyvaujant. Primenu minėtas bičas gvantaname... nevisai EŽTT kaimynystė. Tada galvoji, o tai kaip jam taip pavyko, kas padeda? Pasirodo tą reikalą labai stumia Tarptautinio baudžiamojo teismo prokurorė, tokia Fatou Bensouda. Biški neeuropietiška pavardė ane? O kaip gi, ji iš Gambios, tiksliau Gambios islamo respublikos. Prokurorė iš totalitarinio režimo. Apie ją galima ir daugiau, ten įdomi šeimos biografija. Nu, bet gal jau pradeda galai susivedinėt? Ar reikia, kad koks Nakas paaiškintu? Aš jau nekalbu apie tai, kad EŽTT greituoju būdu teisia Lietuvą, dėl vieno islamisto, bet nieko nenuteis pvž. moterų apipjaustymo toj pačioj Gambijoje. Nenuteis Vokietijos, kuri vis didina rusiškų dujų pirkimus, taip finansuodama ukrainiečių žudymą. Nekažkokių Abu Chuiznajet Kto iš pasaulio subinės, o vietinių, europiečių žudymus. Kaip po to EŽTT gali būt kažkokiu autoritetu, į kurį jūs čia apeliuojat?

p.s. turbūt per ilgas postas... nedaskaitys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ne tame esme ,juk esme yra kad lietuvoje neteiseto kalejimo negali buti ir uz ji imti pinigu tuo labiau ,nes tai rase CZVataskaitoj ir dar es teismas priteise ,ta visi zinom,o gal mela ir raso kad netekom tranzito duju uz kuri raso kad nebegausim 30 milijonu euru pajamu ir per kieno kalte,kas bus kaltas ,vel mes visi zmones ir pirksim is geldos auksines ir tik pavadintas kitomiso kaina kiek skirsis  ,kiek sitos nesamones gali testis,negi nebera galvojanciu o tik rekti vis puola

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandą, ekologas pranešimas:

ne tame esme ,juk esme yra kad lietuvoje neteiseto kalejimo negali buti ir uz ji imti pinigu tuo labiau ,nes tai rase CZVataskaitoj ir dar es teismas priteise ,ta visi zinom,o gal mela ir raso kad netekom tranzito duju uz kuri raso kad nebegausim 30 milijonu euru pajamu ir per kieno kalte,kas bus kaltas ,vel mes visi zmones ir pirksim is geldos auksines ir tik pavadintas kitomiso kaina kiek skirsis  ,kiek sitos nesamones gali testis,negi nebera galvojanciu o tik rekti vis puola

nepyk, bet tau viskas susimaišė... musės ir kotletai, akliai ir žmonės. Skubiai nustok žiūrėt, tai ką žiūri, kol galvelė nesprogo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , kestoxs pranešimas:

Gal del to kad mes neturime savo dujų? Kažkaip įdomiai, man rodos bulvinyko požiūris ankščių kitoks buvo, kas čia ji taip pakeitė, ar aš klystu?

 

P.s vėl aš lendu į ta beprasmi ginčą...

Požiūris į ką?

Šiaip tai čia ne ginčas, nes mūsų oponentai nelabai turi argumentų savo pozicijai palaikyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pozicija,,ciajuk forumas  o jus tuoj argumentai,landsbergio chebra atidave uz dyka mazeikiu nafta ir dar pridejo amerikonams ,atsimenat ,tai gal jie atsidekodami ir uz dyka ,mums duju atves ,juk jav ju turi sociai ,o beto jie musu siuo metu geriausi draugai ir nereiks rusu duju,tai jus bent vienas atiduotumet kaimynui savo uki ir dar damoketumet patys ,kad paeme kaimynas,o kad turim savo nuomone ir ziurim tiesai i akis ir jos reikalauja ,kad ir NAKAS ,KAZIMIERAS ir kiti profesoriai ,to nenuslepsit,juk aiskeja ir aiskeja faktai ,tai gerai kad tas vyksta LIETUVOJE,neturintis apsiginti ir silpnumo pozymis ,kitus zeminti ir vadinti ,kai kito padaryt nebegalit

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, jevgenijus pranešimas:

ok, kitą syki, Vydučiui  nesakysiu kvailas, sakysiu gal kvailas, gal durnas ir pan. visai kaip jis man. Šitą praėjom. 

Vaizdas, kurį mes susidarom, skiriasi dėl skirtingų informacijos šaltinių. Ką tik paskaitinėjau sputniknews, toks vaizdas, kad Vydas ten žurnalistu dirba. Net frazės sutampa. Bet ma jį šunys... 

Mano šaltiniai sako, kad menamas menamo kalėjimo kalinys yra Abu Zubaydah, toks...visai mielas vyrukas. Jis iš Palestinos, nu ta kur prisiekusi sunaikinti Izraelį. Kur raketų šaudymas Izraelio link yra vienintelis pajamų šaltinis. Palestina yra Hammas. Hammas draugai - Iranas ir Rusija. Irano ir Rusijos priešas nr. 1 - teisingai, JAV. Ir koks o dieve sutapimas pagavo vyruką Pakistane, All quaedos tvirtovėje. Kaltas jis dėl ko ar ne, aš nežinau ir mažai kas žino. 

Dabar kas gi toj europoj dedasi. Šeip procesai EŽTT vyksta metų metus ir tai aktyviai dalyvaujant. Primenu minėtas bičas gvantaname... nevisai EŽTT kaimynystė. Tada galvoji, o tai kaip jam taip pavyko, kas padeda? Pasirodo tą reikalą labai stumia Tarptautinio baudžiamojo teismo prokurorė, tokia Fatou Bensouda. Biški neeuropietiška pavardė ane? O kaip gi, ji iš Gambios, tiksliau Gambios islamo respublikos. Prokurorė iš totalitarinio režimo. Apie ją galima ir daugiau, ten įdomi šeimos biografija. Nu, bet gal jau pradeda galai susivedinėt? Ar reikia, kad koks Nakas paaiškintu? Aš jau nekalbu apie tai, kad EŽTT greituoju būdu teisia Lietuvą, dėl vieno islamisto, bet nieko nenuteis pvž. moterų apipjaustymo toj pačioj Gambijoje. Nenuteis Vokietijos, kuri vis didina rusiškų dujų pirkimus, taip finansuodama ukrainiečių žudymą. Nekažkokių Abu Chuiznajet Kto iš pasaulio subinės, o vietinių, europiečių žudymus. Kaip po to EŽTT gali būt kažkokiu autoritetu, į kurį jūs čia apeliuojat?

p.s. turbūt per ilgas postas... nedaskaitys

Atsistojau ir paplojau.... va sarkazmas pramusa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, ekologas pranešimas:

pozicija,,ciajuk forumas  o jus tuoj argumentai,landsbergio chebra atidave uz dyka mazeikiu nafta ir dar pridejo amerikonams ,atsimenat ,tai gal jie atsidekodami ir uz dyka ,mums duju atves ,juk jav ju turi sociai ,o beto jie musu siuo metu geriausi draugai ir nereiks rusu duju,tai jus bent vienas atiduotumet kaimynui savo uki ir dar damoketumet patys ,kad paeme kaimynas,o kad turim savo nuomone ir ziurim tiesai i akis ir jos reikalauja ,kad ir NAKAS ,KAZIMIERAS ir kiti profesoriai ,to nenuslepsit,juk aiskeja ir aiskeja faktai ,tai gerai kad tas vyksta LIETUVOJE,neturintis apsiginti ir silpnumo pozymis ,kitus zeminti ir vadinti ,kai kito padaryt nebegalit

Čia diskusijų forumas. Žinai kas yra diskusija? Kai tu pateiksi savo faktus, kurie tipo aiškėja ir aiškėja, bet tamsta vis juos nutyli juos ir nutyli, tai tada ir pakalbėsim čia, o tokius viduriavimus pasilik pliurpalui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nioeko cia spalvinti nereikia,jaunimas negyveno anais laikais ir nezino kaip buvo,vyresni zino, kad tas gyvenimas tikrai nebuvo toks kaip vakar per kakadu priskaiciavo.Nei juoktis nei verkti.Perdeta viskas.O siaip man dabar gerai ir tada nebuvo bado .Kiekvienas turi savo nuomone ir taskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, Išradėjas pranešimas:

.............tas gyvenimas tikrai nebuvo toks kaip vakar per kakadu priskaiciavo.Nei juoktis nei verkti.Perdeta viskas..................

A tai su kuriuo KK2 teiginiu , Ponulis , nesutinkat - kad 1eur. = 20 rusišš kopeik ar kad 'šlapiankė' po 13 eur/kg. ??  :D   :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Atleiskit, bet aš perklausiu, - kokią laidą čia jūs taip draugiškai žiūrit ir išmintį iš jos semiat? Pagailėtumėt savęs.

Žiūrim , tai ką Lietuvos tv rodo , iš ten ir įšminties semiamės . Atleisk , jei perklausiu - o ką patartum tada konkrečiai žiūrėt ? ir ką , kad nereiktų po to savęs gailėt , į prezikus Jūsų nuomone reiktų rinkt .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , wydas63 pranešimas:

Žiūrim , tai ką Lietuvos tv rodo , iš ten ir įšminties semiamės . Atleisk , jei perklausiu - o ką patartum tada konkrečiai žiūrėt ? ir ką , kad nereiktų po to savęs gailėt , į prezikus Jūsų nuomone reiktų rinkt .

 Lietuvos televizijos geriau nežiūrėti ,geriau į tvartą nueikite pažiūrėk kaip gaidys broilerį auginasi,ką ožiai mekena ,kaip kiaulės prie lovio žviegia ;nueikite į mišką - kaip grybas po putinu raudonų auga...vaizdas ir garsas  bent sveikatos negadins:angry-screaming:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nežiūriu nieko, nes rimtos žurnalistikos neliko Lietuvoje. Arba ji nepasiekia eterio, kuris užkištas propagandonais.

Dėl prezidento rinkimų, tai mano pozicija labai paprasta - kandidato, kuris man būtų absoliučiai priimtinas nėra, vienas yra kuris visiškai nepriimtinas dėl užnugario, tas kuris dar nepasiskelbė taip pat nepriimtinas. Kadangi į rinkimus visgi reikia eit, tai ir rinktis reiks iš to kas liks. Kaip sakoma iš visų blogybių, mažiausią. Tik spėju, kad antram turi abu šitie ir bus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Aš nežiūriu nieko, nes rimtos žurnalistikos neliko Lietuvoje. Arba ji nepasiekia eterio, kuris užkištas propagandonais.

Dėl prezidento rinkimų, tai mano pozicija labai paprasta - kandidato, kuris man būtų absoliučiai priimtinas nėra,.....

Dėl tv viskas aišku , klausimų daugiau nebeturiu . ______________ Dėl prezidento , tai tie kūrie rinksis iš dviejų likusiūjų antrajame ture ir kažkūrį visgi įšsirinks , ..... Tamstos , vėliau visi bus laikomi runkeliais ir vatinkom ar tik kai kūrie iš jų ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O kokie kriterijai renkantis prezidentą, nekreipiant dėmesio į dabartinius kandidatus? Būsimą prezidentą reiktų įsivaizduot pirmiausia visa kame kas susiję su užsienio politika. Deja daugelis "užkabina" prezidentui daugiau galių nei jis realiai turi. O po to ima ir nusivilia. Bent savo aplinkoj tokių rinkėjų turiu nemažai.

Pirma turi turėti aiškia pozicija dabartinės Rusijos atžvilgiu. Gerai butu jei prezidentas laisvai kalbėtų bent viena užsienio kalba ( ne rusų). Tai netgi svarbiau už viską. Nes jei prieš kokį posėdį negali be vertėjo papliurpt apie ūkį ir bites su kaimynais, bėda. Gebėti be pagalbos iš šono kalbėti apie makroekonomiką. Turi but apsiskaitęs, nepaklyst nei geografiniam, nei politiniam žemėlapyje. Gerai butu jei prezidentas turėtu kažkiek charizmos. 

Taisykit , papildykit, žiūrėk gal ką bendrai ir išrinksim :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , jevgenijus pranešimas:

..........

Pirma turi turėti aiškia pozicija dabartinės Rusijos atžvilgiu. Gerai butu jei prezidentas laisvai kalbėtų bent viena užsienio kalba ( ne rusų). Tai netgi svarbiau už viską. Nes jei prieš kokį posėdį negali be vertėjo papliurpt apie ūkį ir bites su kaimynais, bėda. Gebėti be pagalbos iš šono kalbėti apie makroekonomiką. Turi but apsiskaitęs, nepaklyst nei geografiniam, nei politiniam žemėlapyje. Gerai butu jei prezidentas turėtu kažkiek charizmos. 

Taisykit , papildykit, žiūrėk gal ką bendrai ir išrinksim :D 

Gitanas į prezidentus , teisingai mąstau ?  .... vuo daba matai , aš visai ne joks , ne vatinuks :eusa-dance:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , jevgenijus pranešimas:

Pagal mane pora punktų neatitinka. Pas patį yra kokių reikalavimų busimam prezidentui?

Blyn , vadinas prašoviau :(  .... jokių , išvis jokių reikalavimų busimam prezidentui neturiu išskyrus viena , nenoriu kad jį išrinkus mane kas netingi vėl vadintų runkeliu , .... ba tik aš liksiu kaltas dėl jo išrinkimo , ir niekaip ne Tamsta . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , wydas63 pranešimas:

Blyn , vadinas prašoviau :(  .... jokių , išvis jokių reikalavimų busimam prezidentui neturiu išskyrus viena , nenoriu kad jį išrinkus mane kas netingi vėl vadintų runkeliu , .... ba tik aš liksiu kaltas dėl jo išrinkimo , ir niekaip ne Tamsta . 

žodžiu reikalavimų jokių...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...