Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

Prieš 3 valandas, shaulinis pranešimas:

1 norma. Neesmė norma esmė santykys Įnešta - išnešta. Tarkim duodi 180kg o pasiimi 6t kas = 126kg. Balansas -54.

2 taip lauke azotas lieka ne tik mineralinis, bet ir organinis (šiaudai, mikrobai žodžiu visa mitybos grandinė) bet tai yra atskiras gyvybės ratas ir į jį atsižvelgčiau jei organikos kiekis (humusas) dirvožemyje augtu. Taip tada jis aitų į naudingają balanso pusę kaip humuso priedas, bet jūs man jau atleiskit, paskutiniu metu niekur nemačiau didėjančio humuso, bent jau ne tokiais kiekiais , kad turėtu įtakos skajičavimams.

Na bet aš ne agronomas, aš tik skaičiuoti moku ;) duokit pagal save sudėliotas užfavinio sąlygas suskaičiuosiu ;)

Visi čia mes tokie agronomai,be retų manau išimčių,daugiau gal praktikai.Tiesiog bandom galvoti praktiškai ir logiškai.Gal ne visad išeina,bet stengiamės:-P.Na o klysti žmoniška.O pačio pateikta yra sausa matematika.Kaip ir sakiau,žmogiškuoju,gyventojo,vartotojo požiūriu pats teisus.Bet agronominiu ir ekologiniu manau nelabai.Bet čia tik mano nuomonė,ir tikrai nebūtinai ji turi būti teisinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 22 minutes , agronoms pranešimas:

Visi čia mes tokie agronomai,be retų manau išimčių,daugiau gal praktikai.Tiesiog bandom galvoti praktiškai ir logiškai.Gal ne visad išeina,bet stengiamės:-P.Na o klysti žmoniška.O pačio pateikta yra sausa matematika.Kaip ir sakiau,žmogiškuoju,gyventojo,vartotojo požiūriu pats teisus.Bet agronominiu ir ekologiniu manau nelabai.Bet čia tik mano nuomonė,ir tikrai nebūtinai ji turi būti teisinga.

Aš ir gi negaliu teigti kad viskas ten teisingai, nors neptasilenkia su empyriniais duomenimis, bet vistiek tai tik vienas galimų rakursų vertinimui.

O sausa matematika labai padeda nuimti "foninius triukšmus" kuriuos sukelia emocijos ;) (žr ankstesnes "diskusijas")

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , shaulinis pranešimas:

Aš ir gi negaliu teigti kad viskas ten teisingai, nors neptasilenkia su empyriniais duomenimis, bet vistiek tai tik vienas galimų rakursų vertinimui.

O sausa matematika labai padeda nuimti "foninius triukšmus" kuriuos sukelia emocijos ;) (žr ankstesnes "diskusijas")

Emocijos kartais ir duoda naudos:-P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, PArty pranešimas:

Ir stebisi kodėl tie žmonės nepasitiki politika, ir visi pikti Š***** drabstosi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mažasis gentviliukas ne koncervatorius, bet aršus, faktas. Musiau piktas, kad per tuos landzbergius nebeliko kur šiferio vogt :D

Biški pratęsiu mintį, apie eismo saugume pasitvarkiusią Latviją. Ta prasme ner ką ir kalbėti kai faktus matai. https://www.lrt.lt/naujienos/eismas/7/1089990/europos-valstybiu-keliu-saugumas-pagal-zuvusiuju-skaiciu-lietuva-is-dugno-sparciai-kyla-i-virsu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 50 minutes , jevgenijus pranešimas:

Mažasis gentviliukas ne koncervatorius, bet aršus, faktas. Musiau piktas, kad per tuos landzbergius nebeliko kur šiferio vogt :D

Biški pratęsiu mintį, apie eismo saugume pasitvarkiusią Latviją. Ta prasme ner ką ir kalbėti kai faktus matai. https://www.lrt.lt/naujienos/eismas/7/1089990/europos-valstybiu-keliu-saugumas-pagal-zuvusiuju-skaiciu-lietuva-is-dugno-sparciai-kyla-i-virsu

Tęsiant mintį apie kas blogiausias Seime, tai man juokas ima lyginant Gražulį su Anūku. Nuostolingiausias kolkas Anūkas. Vaikis žiauriai be gyvenimo patirties ,absoliučiai nesuvokia kur papuolęs, kūno kalba išduoda nepilnavertiškumo jausmą,vienu žodžiu..lxpas.Gražulio nuodemes su Anūku nera ką lyginti. Man,jau juokinga darosi, kas dar? Gentviliukas pasakė: iš proto Lietuva uždirbs, o ne iš benzino kolonelių.....eisim toliau....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 43 minutes , arciu555 pranešimas:

Tęsiant mintį apie kas blogiausias Seime, tai man juokas ima lyginant Gražulį su Anūku. Nuostolingiausias kolkas Anūkas. Vaikis žiauriai be gyvenimo patirties ,absoliučiai nesuvokia kur papuolęs, kūno kalba išduoda nepilnavertiškumo jausmą,vienu žodžiu..lxpas.Gražulio nuodemes su Anūku nera ką lyginti. Man,jau juokinga darosi, kas dar? Gentviliukas pasakė: iš proto Lietuva uždirbs, o ne iš benzino kolonelių.....eisim toliau....

Ujujuj... Nu, snarglį po palangė beklijuodamas daug klaidų nepridarysi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, arciu555 pranešimas:

Tęsiant mintį apie kas blogiausias Seime, tai man juokas ima lyginant Gražulį su Anūku. Nuostolingiausias kolkas Anūkas. Vaikis žiauriai be gyvenimo patirties ,absoliučiai nesuvokia kur papuolęs, kūno kalba išduoda nepilnavertiškumo jausmą,vienu žodžiu..lxpas.Gražulio nuodemes su Anūku nera ką lyginti. Man,jau juokinga darosi, kas dar? Gentviliukas pasakė: iš proto Lietuva uždirbs, o ne iš benzino kolonelių.....eisim toliau....

Kaip tu drysai didziausio iskiliausiojio anuka sulyginti su kazkokiu geju antipatu grazuliu..... vien uz tokias mintis dar neislindusiaus per burna nuo neplauto liezuvio turetu buti skirta bausme mazu maziausiai ketvirciuoti lukiskiu aisktes smelio dezeje.... Apie gentviliuka patylesim, nesinori kad vel butu perkeliamas ministras is AM i ZUM.... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , Bulvinykas pranešimas:

Nu galiu aš suprast, kad dėl pavardės ar šiaip, galima nemėgt anūko. Ale už ką gražulį šlovint tai jau tikrai nesuprantu.

Bet tik primesk, grazulis kaip putinas Rusijos 30mečiams - jie neatsimena nieko kas buvo iki putino. Aš irgi kažkaip  neatsimenu seimo be gražulio. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , jevgenijus pranešimas:

Bet tik primesk, grazulis kaip putinas Rusijos 30mečiams - jie neatsimena nieko kas buvo iki putino. Aš irgi kažkaip  neatsimenu seimo be gražulio. 

Neteisinu aš to Gražulio,nei smerkiu.Tik pamenu kad jis tarybiniais laikais už pasipriešinimą sėdėjo.Ir nemažai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, agronoms pranešimas:

Neteisinu aš to Gražulio,nei smerkiu.Tik pamenu kad jis tarybiniais laikais už pasipriešinimą sėdėjo.Ir nemažai.

Juokiuosi susirietęs :D ir aš galvojau, disidentas, disidentišče, pasipriešinimo simbolis, metų metai ant narų... Kol ne pasidomėjau pats. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, jevgenijus pranešimas:

Juokiuosi susirietęs :D ir aš galvojau, disidentas, disidentišče, pasipriešinimo simbolis, metų metai ant narų... Kol ne pasidomėjau pats. 

Demokratija, yra rinkėjų kuriems jis tinka. Už liberalų ir darbo partiją nubalsuoja nors abidvi korupcijos skandaluose paskendę dar net teismai nepasibaigę, o tu stebiesi kad už Petrą balsuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...