Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

Prieš 1 valandų, cainikas pranešimas:

Tamstos valia, gali vadint nesamonėmis  bet kai kuriuose apygardose virš 8% negaliojančių biuletenių nori nenori  verčia patikėti tom nesąmonėm.

Nepyk, bet tu treplo kokių reta. Man čia nesenai prikaišiojai, kad tipo o ką pats padarei? Nu tai davai sekančiuose rinkimuose padirbėk rinkimų apylinkėje ir parodyk mums visiems kaip ten kas padaroma, kaip falsifikuojama. Va tada galėsi kažką ten tauzyti apie rinkimų klastojimą. 

Kaip mano kaimiečiai, uzkabink kokią aktualią temą, tai tuo pasipila - valdžia tą valdžia aną, o kad į rinkimus bent atėję būtų... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, bLiudas pranešimas:

Valdžia 30 metų meža liaudžiai i akis ir vadina tai rinkimais. Pagal mūsų konstituciją daugiamandatės rinkimų apygardos nenumatytos, tai apie ką dar toliau galima diskutuoti?

IMG_20211006_093328_073.jpg

55 straipsnis

Seimą sudaro Tautos atstovai – 141 Seimo narys, kurie renkami ketveriems metams remiantis visuotine, lygia, tiesiogine rinkimų teise ir slaptu balsavimu.

Seimas laikomas išrinktu, kai yra išrinkta ne mažiau kaip 3/5 Seimo narių.

Seimo narių rinkimų tvarką nustato įstatymas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 20 valandų, jevgenijus pranešimas:

O va Kėdainiuose gimnazijos mokytka į amžinuosius medžioklės plotus išvyko. Su visa savo atskira nuomone. 

keista... mano kaimynas irgi 61 metu aršus antivisoks buvo bet jau amžinatilsi.Gaila geras,smagus ir draugiškas žmogus buvo ir kas keisčiausia irgi beveik mokytojas...bet covidukas per kelias dienas iškomandiravo į medžioklės plotus amžinuosius. balanos gadyne kitaip viso šito nepavadinsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , jevgenijus pranešimas:

55 straipsnis

Seimą sudaro Tautos atstovai – 141 Seimo narys, kurie renkami ketveriems metams remiantis visuotine, lygia, tiesiogine rinkimų teise ir slaptu balsavimu.

Seimas laikomas išrinktu, kai yra išrinkta ne mažiau kaip 3/5 Seimo narių.

Seimo narių rinkimų tvarką nustato įstatymas.

"TIESIOGINE" ne pagal kažkokius sąrašus!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 47 minutes , bLiudas pranešimas:

"TIESIOGINE" ne pagal kažkokius sąrašus!

Jazus mano, juk sakinys apie rinkėją! Tiesioginė rinkimų teisė. Ta prasme, ta teisė negali būti kažkam deleguota. Todėl ir vaikščiojau nuo durų iki durų pas neįgalius ir tuos kurie galimai negali atvykti į rinkimų apylinkę, nes babute negali delaguoti anukėliui savo rinkėjo teisės balsuoti. Tik tiesiogiai ji pati. Kapiš? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 44 minutes , grazbek pranešimas:

keista... mano kaimynas irgi 61 metu aršus antivisoks buvo bet jau amžinatilsi.Gaila geras,smagus ir draugiškas žmogus buvo ir kas keisčiausia irgi beveik mokytojas...bet covidukas per kelias dienas iškomandiravo į medžioklės plotus amžinuosius. balanos gadyne kitaip viso šito nepavadinsi.

Hmm... ANTIVISOKS. užskaitau ir jei galima naudosiu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , jevgenijus pranešimas:

Jazus mano, juk sakinys apie rinkėją! Tiesioginė rinkimų teisė. Ta prasme, ta teisė negali būti kažkam deleguota. Todėl ir vaikščiojau nuo durų iki durų pas neįgalius ir tuos kurie galima negali atvykti į rinkimų apylinkę, nes babute negali delaguoti anukėliui savo rinkėjo teisės balsuoti. Tik tiesiogiai ji pati. Kapiš? 

Šitoj vietoj ir konstitucininoai ir lituanistai ir daug kitų turi dvigubą nuomoję. Kadangi realiai twi dviprasmybė kurią galimq traktuoti ir taip ir kitaip....o kadnagi konstitucija dvejopa , istatymas nuo dvejonių nevelbėja. Arba tikslinti konstifuciją ar bent konst.teismo tikslaus išaiškinimo reikia. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , bebrynas pranešimas:

Šitoj vietoj ir konstitucininoai ir lituanistai ir daug kitų turi dvigubą nuomoję. Kadangi realiai twi dviprasmybė kurią galimq traktuoti ir taip ir kitaip....o kadnagi konstitucija dvejopa , istatymas nuo dvejonių nevelbėja. Arba tikslinti konstifuciją ar bent konst.teismo tikslaus išaiškinimo reikia. 

Sutinku tik dėl to, kad konstitucija jei tikrai reikia, tai ir turi būti taisoma. Ji nėra absoliutas, tai tik gairės. Bet, „Seimą sudaro Tautos atstovai – 141 Seimo narys, kurie renkami ketveriems metams remiantis visuotine (visuotine, kas turėtą omenyje? Kad visi renka. Tai yra čia apie rinkėją), lygia(kad lygiom teisėm, va todėl nėra atskiros apylinkės ministrams ar prezidentui ar dar kam. Apie rinkėją vėl) , tiesiogine(?) rinkimų teise ir slaptu balsavimu“. 

Būtų tiesa, jei straipsnio galas skambėtų -... tiesioginių rinkimų teisė ir... 

Gal.. 

Redaguota jevgenijus
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 32 minutes , jevgenijus pranešimas:

Jazus mano, juk sakinys apie rinkėją! Tiesioginė rinkimų teisė. Ta prasme, ta teisė negali būti kažkam deleguota. Todėl ir vaikščiojau nuo durų iki durų pas neįgalius ir tuos kurie galimai negali atvykti į rinkimų apylinkę, nes babute negali delaguoti anukėliui savo rinkėjo teisės balsuoti. Tik tiesiogiai ji pati. Kapiš? 

Kadangi konstitucijoje, placiau apie rinkimus nekalbama arba aš neradau, todel darytina išvada, kad savoka " Tiesiogine rinkimų teise" liečia ir rinkėją ir renkamajį. Žodį "tiesiogine" reiktų suprasti ,kad rinkėjas renka kandidatą, juolab kad straipsnio pradžio parašyta, kad renka seimo narius, o ne seimo narių sarašus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką tik, bLiudas pranešimas:

Kadangi konstitucijoje, placiau apie rinkimus nekalbama arba aš neradau, todel darytina išvada, kad savoka " Tiesiogine rinkimų teise" liečia ir rinkėją ir renkamajį. Žodį "tiesiogine" reiktų suprasti ,kad rinkėjas renka kandidatą, juolab kad straipsnio pradžio parašyta, kad renka seimo narius, o ne seimo narių sarašus.

Užtat gale viskas parašyta. Manai konstitucijos kūrėjai buvo tokie oluchai, kad nei savo gimtosios kalbos nemokėjo?

Lietuva naudoja mišrią rinkimų sistemą. Kaip ir pvz Vokietija, Japonija, net Rusija ir tt. Esmė gi visai ne sistemoje. O va bereikalingą dumblą kelti kažkam tikrai naudinga. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , jevgenijus pranešimas:

Užtat gale viskas parašyta. Manai konstitucijos kūrėjai buvo tokie oluchai, kad nei savo gimtosios kalbos nemokėjo?

Lietuva naudoja mišrią rinkimų sistemą. Kaip ir pvz Vokietija, Japonija, net Rusija ir tt. Esmė gi visai ne sistemoje. O va bereikalingą dumblą kelti kažkam tikrai naudinga. 

Mano žmona lituanistė, jos kolegės ir aišku draugės grupiokės ,kai kurios ekspertės, ( kurias aš pažįstu), mano krikšto mama turinti aukščiausią laipsnį lietuvių kalbos mokytoja ekspertė- nesutaria šimtu procentu ar į vieną ar į kitą pusę. 

P,s . Apie savo diskusijas su teisės žmonėmis nekalbėsiu, nes tai dar subjektyviau, nors tai mano vienas iš išsilavinimų. Beje čia dar daugiau miško nei tarp lituanistų....

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , jevgenijus pranešimas:

Užtat gale viskas parašyta. Manai konstitucijos kūrėjai buvo tokie oluchai, kad nei savo gimtosios kalbos nemokėjo?

Lietuva naudoja mišrią rinkimų sistemą. Kaip ir pvz Vokietija, Japonija, net Rusija ir tt. Esmė gi visai ne sistemoje. O va bereikalingą dumblą kelti kažkam tikrai naudinga. 

Tegul aiškinasi teisininkai formuluočių prasmę, neturiu tam jokio intereso, bet kad rinkimų pagal partinius sąrašus sistema ydinga ir seime sėdi dešimtmečiais tie patys, nepaneigs nei vienas mąstantis žmogus. Tokia sistema palanki tik tiems, kas sėdi seime ir kas prie jų glaudžiasi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , bLiudas pranešimas:

Tegul aiškinasi teisininkai formuluočių prasmę, neturiu tam jokio intereso, bet kad rinkimų pagal partinius sąrašus sistema ydinga ir seime sėdi dešimtmečiais tie patys, nepaneigs nei vienas mąstantis žmogus. Tokia sistema palanki tik tiems, kas sėdi seime ir kas prie jų glaudžiasi...

Jei prisimintum kokiom sąlygomis buvo priimta konstitucija, jibeveik ideali . Bėda , kad kas pakliūna į seima būna supančiotas nekeisti realiai šios tvarkos , nes kaip pats sakai senbūviai reakiai nesuinteresuoti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , bebrynas pranešimas:

Jei prisimintum kokiom sąlygomis buvo priimta konstitucija, jibeveik ideali . Bėda , kad kas pakliūna į seima būna supančiotas nekeisti realiai šios tvarkos , nes kaip pats sakai senbūviai reakiai nesuinteresuoti...

Na taip, pritariu, esmė net ne konstitucijoje ,bet kad būtų jos laikomasi, bei taikoma atsakomybė jei nesilaikoma. Deje, bet šendieninė moteriausybė ir seimas , prezidentas visai nepaiso konstitucijos ir net neraudonuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , bLiudas pranešimas:

Tegul aiškinasi teisininkai formuluočių prasmę, neturiu tam jokio intereso, bet kad rinkimų pagal partinius sąrašus sistema ydinga ir seime sėdi dešimtmečiais tie patys, nepaneigs nei vienas mąstantis žmogus. Tokia sistema palanki tik tiems, kas sėdi seime ir kas prie jų glaudžiasi...

Aš tik viena komentarą apie tai, pirmiausia tai gal jie nusipelnė ten būti ir būna.

Kitas dalykas, pradedam nuo savęs, kiek yra tokiu kurie ūkininkus atstovaujančios organizacijose sėdi dešimtmečius, gal net labiau nuo nepriklausomybės, panašu, kad laikuriem tie postai iki mirties atiduoti. Ten, net rinkimų sistemos nėra aiškios. Tai dabar žiūrim iš kitos puses ar politikam kuriem tenka dirbti su tais neva tai socialiniais partneriais neatsibosta visuomet su tuo pačiu kolūkinių laiku palikimu diskutuoti?Laikai keičiasi, o kolūkinis mąstymas dažnai buna užsilikęs. Man kažkaip atrodo, jog reiktu pradėti nuo savęs, ir savose organizacijose turėti kažkokia realia kaita…

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 17 minutes , jevgenijus pranešimas:

Kurioj vietoj nepaiso? 

Tikiuosi juokaujate... Klausiat Kurioj vietoj nepaiso?, geriau butumėt paklausęs kurioj paiso... Aš tikrai nesiruošiu, nes neturiu nei noro, nei laiko, tiek jums tiek kam kitam  įrodinėti, ko jie nepaiso. Nes iš patirties tai bergždžias reikalas. 

Negaliu nieko paaiškinti žmonėms kurie žiūri, bet nemato, klauso, bet negirdi, stebi kaip valstybė ritasi į dugna ir džiaugiasi kokie mes europietiški ir t.t.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , bLiudas pranešimas:

Tikiuosi juokaujate... Klausiat Kurioj vietoj nepaiso?, geriau butumėt paklausęs kurioj paiso... Aš tikrai nesiruošiu, nes neturiu nei noro, nei laiko, tiek jums tiek kam kitam  įrodinėti, ko jie nepaiso. Nes iš patirties tai bergždžias reikalas. 

Negaliu nieko paaiškinti žmonėms kurie žiūri, bet nemato, klauso, bet negirdi, stebi kaip valstybė ritasi į dugna ir džiaugiasi kokie mes europietiški ir t.t.

 

 

Kitaip tariant durini čia mums visiems smegenis ir tiesiog dabar ant greičio nerandi kokio nuopisos bais protingo posto, apie lietuvių  genocidą, nes pats  neprisimeni. Nu gal vėliau rasi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šitą, gi artėja naujas valstybės prieš savo piliečius prievartos aktas. Privalomas žieminių padangų naudojimas. Nei kas jas tikrino, nei ką, koks ilgalaikis poveikis automobiliui? Aiškus gumos gaminių gamintojų sąmokslas su... o taip, landzbiergais. 

Taigi. Ne prievartai! Ne naujoms žieminėms padangoms! Jei mirsim „apkabinę“ pušį - tai tik laisvi! 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...