Jump to content

Kas vyksta Lietuvoje?


Bulvinykas

Recommended Posts

prieš 26 minutes , shaulinis pranešimas:

Tai reiškia kad niekas nesikeičia per tiek laiko.

Keičiasi, tik istorija turi tokią savybę kad viskas vyksta ratais. Leninui, Stalinui  nepavyko sunaikinti kaimo, o štai Landsbergiui per trisdešimt metų  pavyko. Buvo išnaikinti kolūkiai, tai per 30 metų atkurti identiški dariniai.  Dabar ir vėl didėja valdžios, visuomenės  nepasitenkinimas tais dariniais.

 

Prieš 6 valandas, bmarius pranešimas:

tai reiškia gryžtam atgal?ar kad marksistai gryžo?

 Niekur jie nedingo, tik yra visiškai  įslaptinti septyniasdešimt penkeriems metams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Šeip tai aš taio nedarau ne bet vieną išimtį padarysių.

Cainikai užpildyk mano istorijos žinių spragas. Tikrai nežinau ką Leninas su Stalinu veikė JAV ir UK XVIIa pabaigoje XVIIIa. O gal dar ir Lanzbergis kuris nors ten reiškėsi? Griovė feodalinę santvarką, kėlė pramoninę revoliuciją? Į tą pačią kompaniją ir Hitlerį reikia įpaišyti nes Nacizmas iš principo yra viduriniosios klasės socializmas. 

Na ir čia jau turbūt jš realityvumo teorijos kaip nuo XIXa iki dabar užsislaptinti 75 metam? Čia gal palei kokią juodają skylę kur dėl baisinės gravitacijos laikas eina lėčiau nei žemėje?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , shaulinis pranešimas:

Šeip tai aš taio nedarau ne bet vieną išimtį padarysių.

Cainikai užpildyk mano istorijos žinių spragas. Tikrai nežinau ką Leninas su Stalinu veikė JAV ir UK XVIIa pabaigoje XVIIIa. O gal dar ir Lanzbergis kuris nors ten reiškėsi? Griovė feodalinę santvarką, kėlė pramoninę revoliuciją? Į tą pačią kompaniją ir Hitlerį reikia įpaišyti nes Nacizmas iš principo yra viduriniosios klasės socializmas. 

Na ir čia jau turbūt jš realityvumo teorijos kaip nuo XIXa iki dabar užsislaptinti 75 metam? Čia gal palei kokią juodają skylę kur dėl baisinės gravitacijos laikas eina lėčiau nei žemėje?

 

Nesu istorikas bet esu to laiko žmogus ir sakau tai kas viešai  buvo žinoma. 

Nereikia čia aukštųjų materijų. Viskas elementaru. Nei Leninui nei Stalinui  nereikėjo būti nei JAV nei UK. Pakako paskaityti K Markso ar kitos asmenybės  veikalų.

 Landsbergis aktyviai reiškėsi tame tarpe  įslaptindamas KGB, jau Lietuvai atkūrus nepriklausomybę. Iki tol šitaip jų įslaptinti nebuvo poreikio. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , Ramza pranešimas:

Zmogus nepasikeite kaip anksciau godus buvo taip ir dabar, keiciasi ti technologijos.

Ir… nežinau nei kaip pavadinti…. Šimtmečiais vykstančius processtikimasi suvairuoti keliais € iš ES biudžeto. Planinės ekonomikos idėja nemirtinga Norse kas realiai galėjo suplanuoti ir įgyvendinti žmonijos raida nuo akmens amžiaus iki dabartinio lygio?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, Virgis. pranešimas:

Tais laikais dar partiniai dirbo žemėtvarkoje... 

Dabartiniais laikais  irgi sugeba sklypus nupirkti už 1 eurą.:icon-razz:

prieš 24 minutes , jevgenijus pranešimas:

O tas kolūkių griovimas, vat konkrečiai kaip jis pasireiškė? Ta prasme buvo koks įstatymas dėl kolūkių likvidavimo ir privalomo fermų griovimo? :D

 Grįžo kolūkio pirmininkas iš tuometinės žemės ūkio valdybos  su nurodymu skaidyti  ūkį gamybiniais technologiniais vienetais, turinčiais po vadovą, buhalterį,  ir taip tie kompleksai bendraus tarpusavyje išrašydami sąskaitas,  ir mokėdami papildomus mokesčius valstybei. Šiandienos ūkininkai gavę milijonines investicijas neišgyvena , verkia, tai iš ko  anuomet tie kompleksai galėjo pragyventi irdar  mokesčius mokėti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...