Jump to content

Bauer

Nariai
 • Pranešimai

  380
 • Prisijungė

 • Laimėta kartų

  4

Bauer paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 30 2019

Bauer paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Bauer

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • Miestas
  Pakruojis

Paskutiniai lankytojai

1.501 profilio peržiūros
 1. Bauer

  Vasarinis rapsas

  Perkasi 1.5 mln daigių sėklų. Pavyzdžiui yra buvę, kad vėliau dapirktas iš kitos partijos tos pačios veislės rapso maišas svėrė berods apie 15kg, vietoj ankstesnių 9kg, nors iš akies sėklų stambumas kaip ir nesiskyrė. Taip kad greičiausiai šitos brokuotos sėklos nepriskaičiuotos į daigias.
 2. Ir tilte, ir pavarose pilasi tas pats kur ir pavarų dėžėje (hy gard)
 3. Bauer

  Zirniai

  Cleravo veikli medžiaga nuo šiemet jau registruota žirniams.
 4. Na mane kai augalininkystės tarnyba tikrino, tai prisikabino ir turėjau problemų, kad neseniai pirktas naudotas purkštuvas neperrašytas mano vardu nuo ankstesnio savininko iš gretimo rajono. Nors buvo dar kelis metus galiojanti lietuviška TA ir turėjau pirkimo-pardavimo sutartį su sąskaita. Tai apie užsienietišką TA manau pamiršk.
 5. Na už tiek, o gal net pigiau, galima naują pilną 1200-1500kg torcioninės ašies komplektą su stebulėm nupirkt. O 750kg naują ašį su stebulėm ir už berods 105 eurus su PVM esu matęs.
 6. O labai neneša į šoną? Aš kaip tik galines vos vos giliau leidžiu, nes joms jau judinta žemė eina ir mažesnis pasipriešinimas gaunasi, tai vienodai suleidus abi eiles šiek tiek skersuoja traktorių. Galines dar pakėlus įsivaizduoju visai skersas važiuotų.
 7. Arba tiesiog nepilnai įsiskaito žmonės, nes dažnai būna prie firmos pavadinimo parašytas jos centrinės būstinės adresas, kaip tarkim "John Deere Illinois USA", o kažkur kitur parašyta Made in Germany ar tai Brasil. Čia žaidžiama kaip ir su bet kuriom kitom prekėm, žmogus perka kažką, pamato Bosch Germany ir toliau nebeskaito smulkesnių užrašų, kad visgi Made in PRC. O pas dzipą gal tiesiog toks modelis traktoriaus, kad gal ir Amerikoj surinktas.
 8. Užsienyje jie labiau kaip premium brandas, o lietuviai permokėt nelinkę, tai kažin ar pirks kas New Hollandą už John Deero kainą.
 9. Bauer

  Grūdu kainos?

  LA elevatoriuje už antrą klasę 158 kitų metų derliui.
 10. Bauer

  zieminis rapsas

  Va taip va vrimvydas ir skaičiuoja pelną ūkininkų naudojančių stebuklingas jo bakterijas
 11. Bauer

  Kompensacija už 2018m sausrą

  Jeigu čia tą šiandien gavau, tai kažkur po 1.10 eurą už hektarą išėjo sausros padarinių kaip nebūta
 12. https://agrodetales.lt/technika/samasz-agrotechnika/mulceriai-pakeles-sienapjoves-hidraulines-streles/ Kaip turėtų būti teoriškai čia surašyta.
 13. http://manuals.deere.com/omview/OMWZ72401_19/?tM=HO
 14. https://www.bkt-tires.com/ww/en/ susirandi savo konkretų padangos modelį ir viską parodys
×
×
 • Create New...