Jump to content

Bauer

Nariai
 • Pranešimai

  334
 • Prisijungė

 • Laimėta kartų

  3

Bauer paskutinį kartą gavo apdovanojimą Liepos 22 2018

Bauer paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Bauer

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Pakruojis

Paskutiniai lankytojai

1.152 profilio peržiūros
 1. Bauer

  žieminių kviečių veislės

  Pernai buvo 14.2eur/ha. Šiemet dar nesuskaičiuota turbūt. Kažkas sakė, kad suma kiekvieniems metams vienoda skirta, ją padalina iš tais metais sertifikuota sėkla apsėtų plotų, tai kuo daugiau sertifikuotos sėjam, tuo mažiau išmokos gaunam.
 2. Bauer

  Skiltis chemijai

  Rekomenduojama išlaikyt 7 dienų tarpą prieš/po purškimo nuo vienaskilčių (Targa, Leopard, Pantera ir kt.) ir kitų herbicidų, o tu čia į vieną purkštuvą viską nori pilt. Gal pamėgink kokį hektarą, paskui papasakosi kas gavosi.
 3. Bauer

  Trašų kainos

  Tai taip, šiam rudeniui turbūt jau nebėra atidėjimo
 4. Bauer

  Trašų kainos

  Prieš savaitę su atidėjimu AK berods ~235, LA ~245
 5. Bauer

  2pts4 didžioji

  Iki 6 tonų vežant pilnai originalių užtenka. O su tais 8-9 barais, tai pernai nors ir visiškai sausi laukai buvo, bet po pasivažinėjimo paskui kombainą su 7 bar vienam lauke palikus ražienas per žiemą ir pavasarį prieš skutant lauką tos priekabos maršrutas dar buvo kaip ant delno.
 6. Bauer

  Zirniai

  Tarp 14-15 drėgmė, tai skaldytų visai praktiškai nebuvo. Kulta gal prieš savaitę, tai didelio lietaus negavę, gal dėl to.
 7. Bauer

  zieminis rapsas

  Šiemet irgi tas pats, sudžiuvusius smulkius rapsus už šiukšles skaičiuoja, tai buvo nuo 4 iki beveik 7 procentų.
 8. Bauer

  Derliaus nuėmimo dienoraštis

  Tai žiūriu sausra rimčiau palietė tik mūsų šiaurės Lietuvos kampelį. Kulti pradėjom su pietų ar bent vidurio Lietuva ir kol kas iš aplinkinių ūkių niekas didesniu kaip 4t derlium nesigirė, o koks Edvins išvis po 2.5t.. Jei šiąnakt nebūtų priliję trečiadienį javapjūtė būtų buvus baigta, visa savaite anksčiau nei pernai.
 9. Tai kad tam Claase būtent Case-NewHolland varikliai ir stovi Tiksliau Fiat variklis, o Fiatui priklauso ir Case, ir NH, ir Iveco. 400 Claas serijos varikliai lygiai tie patys kaip NH T6. O šiaip Claas išvis savo variklių negamina nei traktoriams, nei kombainams, kokį gauna tokį deda. Claas 400 sakyčiau palyginus toks tarpinis variantas tarp NH T5 ir T6, nes variklis iš T6, o kiti mazgai labiau kaip T5, tad jei sakai kad kaina Claaso net geresnė nei T5, žinoma nėra ko galvoti, tik Claasas.
 10. Bauer

  Trašų kainos

  Berods tą pačią trąšą imant 24+ tonas prieš 3 savaites siūlė po 330 be PVM, be atvežimo ir be atidėjimo. Atvežimas +5e, atidėjimas +20e.
 11. Bauer

  Grūdu kainos?

  Tai kad ar ne atvirkščiai būdavo? Kuo pigesnis, mažiau vertės turintis euras tuo daugiau jų gaunam už tą pačią parduotą prekę?
 12. Bauer

  Zymeto Kuro Kaina

  Pamiršk.
 13. Skelbimuose dažnai būna dėdami skelbimą į kW langelį įrašo AG, ir portalai automatiškai perskaičiuoja kW į AG, ir gaunasi vietoj 100ag 100kw
 14. Bauer

  žiemkenčių buklė

  Pas jus daugiau gal jau kūliančių tau jau priiminėja elevatoriai? Per vakar ir šiandien baigėm kult žieminius miežius, bet viskas sandėlyje, nes niekas neperka dar ir paklausus dėl atvežimo juokiasi ir netiki, kad jau yra naujo derliaus. Nors nesunokę, bet drėgmė priklausomai kiek žaliankų patenka į mėginį 11-13.5. Niekas nesverta bet iš akies derlius 4.5t/ha gal ir sieks. Palyginimui spalva ir dydis su pernykščiais.
×
×
 • Create New...