Jump to content

Bauer

Nariai
 • Pranešimai

  297
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  3

Bauer paskutinį kartą gavo apdovanojimą Liepos 22 2018

Bauer paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Bauer

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Pakruojis

Paskutiniai lankytojai

964 profilio peržiūros
 1. Bauer

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Maskva ir Sankt Peterburgas kaip ir civilizuočiausios Rusijos vietos turėtų būti, bet tą patį stopxam pažiūrėjus pamatai, kad iki normalios civilizacijos dar jiems toliau, nei iki mėnulio.
 2. Bauer

  Išmokos 2014-2020

  Aš irgi dar už žalinimą nieko negavau. Visą kitą gavęs
 3. Bauer

  Trašu barstytuvai

  Iš akies tokiu pat tikslumu gali nuvairuot kaip su telefonu.
 4. Bauer

  Kas vyksta Lietuvoje?

 5. Bauer

  MTZ variklio remontas

  Tiesiog maišot sąvokas. Mechaniniai tachometrai skaičiuoja motovalandas, o kaip jau minėjo motovalanda - tai kai variklis pradirba vieną astronominę valandą nominaliom apsukomis. Esu tikras kad kažkur specifinėje technikoje yra ir elektrinių tachometrų skaičiuojančių impulsus ir tiksliai rodančių motovalandas. Na bet absoliuti dauguma elektrinių tachometrų skaičiuoja ne motovalandas, o variklio darbo valandas, t.y. astronomines valandas esant užvestam varikliui nepriklausomai nuo variklio apsukų.
 6. Bauer

  Kaip tręšti žieminius kviečius

  Per daug kintamųjų, kad iš rudens žinoti, kiek kada reiks tręšti.
 7. Bauer

  zieminis rapsas

  Na anglai mažiau 4 nelabai kulia turbūt
 8. Bauer

  Žoliapjovės, krūmapjovės

  Jaunystė baiginėjasi, sveikata pradeda labiau rūpėti, sugalvojau, kad gal reiktų lengvesnę modernesnę krūmapjovę nusipirkti. Senoji keliolikos metų senumo Husqvarna (2.1 kW, 8.1 kg) vis dar puikiai pjauna, bet kažkaip greičiau pavargti pradėjau, tai nugarą, tai dar ką po pjovimo skauda. Pradėjau žiūrėti ką galima vietoj jos nupirkti, tai žiūriu to paties galingumo naujos arba tiek pat sveria arba dar daugiau (8-9 kg). Tai dabar galvoju gal užtektų man ir silpnesnės 1.6-1.7kW, kuri būtų bent jau 1-2 kg lengvesnė. Su dabartie neteko pajusti galios trūkumo, su silpnesne pjauti neteko, tai sunku sugalvoti kiek man tos galios pakaktų. Iš pažįstamų kas turi tai arba galingos arba buitinės iki 1kW, tai nėra kaip pasimėginti. Pjauti tenka visko po truputį, pradedant žolės pakampiais sodyboj, peraugusia žole su kiečiais ir kitom kietom žolėm pagrioviuose ir pamiškėse, baigiant tomis pačiomis pamiškėmis su plonais medeliais ar miško retinimu su medžių pjovimo disku. Domina tik Husqvarna ir Stihl, tai tokios galios ir svorio vos keli modeliai yra: https://www.husqvarna.com/lt/gaminiai/krumapjoves/535rxt/966628901/ https://www.husqvarna.com/lt/gaminiai/krumapjoves/535rx/966628801/ https://www.ginalas.lt/stihl/lt/produkcija/stihl-gaminiai/zoliapjoves-ir-krumapjoves/vidutines-galios-zoliapjoves-8wfd/fs-240-c-e.html Kokios mintys dėl galios ar šių konkrečių modelių? Jei ketvirčiu mažesnė galia tai tą patį darbą padaryti užtrunka ketvirtadaliu ilgiau ir galutiniam variante sveikatos "nesutaupoma"? Ar vis gi pjauti su dabartine kol subyrės ir keisti tik į tokios pat galios?
 9. Bauer

  zieminis rapsas

  Kažkada teko matyti užsieninę rapso stalo reklamą, tai reklamavo, kad su stalu galima sutaupyti iki 200 kg/ha, tai spėju realus vidutinis barstymas iki 100 kg/ha turėtų būti.
 10. Bauer

  Žemės nuoma, kaina, mokesčiai

  Pasiėmiau žemės mokesčio apskaičiavimo deklaracijos priedą ir jame yra pora sklypų, kuriuose žemės ūkio naudmenos sudaro 3/4 ploto, o likęs ketvirtis - miškas, sodybos teritorija, vandens telkiniai, kita žemė (ne žemės ūkio naudmenų gaunasi apie 13% nuo visos nuosavos žemės). Abiejų sklypų tiek bendras plotas, tiek apmokestinamas plotas yra įrašyti pilni plotai su kaip minėjau mišku, sodyba ir t.t. Čia taip turi būti ar kažkur kreiptis, kad sumažintų plotus? Šiaip pas mane mokestis ne toks jau didelis gaunasi palyginus ką jūs rašėt, kažkur 6.1 eur/ha išeina, bet norėtųsi dar mažiau Tik kad nesigautų nuo vilko ant meškos - plotą sumažins, bet padarys kaip pas kitus 10 eur/ha
 11. Bauer

  Miežių auginimas

  Aš tai viską pavasariui palikčiau. Purškimas, dirbimas, miežių sėja. Tik dar žiūrint kaip ta pieva atrodo, gal reiktų iš rudens suskusti, kad pavasarį geriau želtų ir anksčiau glifosatą būtų galima panaudoti. Dabar dažnai būna metų, kai netgi smarkiai suvėlavus su miežių sėja, jie užauga taip pat ar net dar geriau nei optimalios ar ankstyvos sėjos miežiai.
 12. Bauer

  Horsch sėjamosios

  Naudinga ir įdomu
 13. Reikia mokėti ar nemokamai?
 14. Bauer

  John Deere traktoriai

  Bet skydelis ir šiaip elektronika ne tokia pat. Kiek žinau standartui nepajungus diagnostikos kompo klaidų nepažiūrėsi.
 15. Bauer

  Ar bandete kas nors nutraukti su supirkeju sudaryta sutarti?

  Tie laiškai ne į temą ateina, buvau gavęs šį pavasarį ar jau gal vasarą tokį. Buvo paimta prekių į skolą, o grūdų likučius išvežiau už pinigus, kad apyvartynių turėt, tai gal po 10d gavau tokį laišką kad pinigus už grūdus nuskaičiavo už skolas. Paskambinus vadybininkui paaiškino, kad buhalterijai kažkodėl reikia tokius laiškus siųsti tik nepamenu kodėl, bet realiai viskas bus taip kaip sutarta. Na ir dar po kokios savaitės pinigai buvo sąskaitoj. Kalbant apie šiumetį derlių, tai dar irgi nepilnai atsiskaitė, bet didžioji dalis pravesta jau seniai, trūkumo nejaučiu tai dar neklausiau kaip su likusiais pinigais.
×