Jump to content

Bauer

Nariai
 • Pranešimai

  302
 • Prisijungė

 • Laimėta kartų

  3

Bauer paskutinį kartą gavo apdovanojimą Liepos 22 2018

Bauer paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Bauer

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Pakruojis

Paskutiniai lankytojai

1.022 profilio peržiūros
 1. Ką ir kada galima auginti juodajame ir žaliajame pūdyme, nuo kada galima apsėti juodąjį pūdymą, aparti žaliąjį? Žaliajame pūdyme gali būti auginami žoliniai augalai (naudmenų klasifikatoriaus III grupės ir kodu GPŽ deklaruotini augalai). Tuo tarpu juodasis pūdymas rudenį gali būti apsėtas žemės ūkio augalais ūkininko pasirinkimu – be ribojimo, kokiais. Žaliajame pūdyme gali būti auginami žoliniai augalai (naudmenų klasifikatoriaus III grupės ir kodu GPŽ deklaruotini augalai). Tuo tarpu juodasis pūdymas rudenį gali būti apsėtas žemės ūkio augalais ūkininko pasirinkimu – be ribojimo, kokiais. Kadangi laikotarpiu tarp birželio 1 d. ir liepos 31 d. bus tikrinama, ar pareiškėjas iš tikrųjų augina tuos augalus (arba laiko pūdymą), kuriuos deklaravo savo paraiškoje, svarbiausia, kad minėtu laikotarpiu juodajame pūdyme nebūtų auginami jokie žemės ūkio augalai, būtų žemės periodiško dirbimo įrodymai, lauke nebūtų subrendusių piktžolių, žaliojo pūdymo atveju – plote auginami žoliniai augalai, nėra žolės šienavimo, ganymo požymių. Po liepos 31 d.<...> žaliajame pūdyme auginami žoliniai augalai – įterpiami į dirvą. Galima dvejopai suprasti: arba galima auginti tik žolinius, ar prie visų kitų leidžiamų augalų galima auginti ir žolinius augalus. Bet man atrodo iš pabrauktos vietos galima suprasti, kad visgi tik žoliniai turėtų tikti. Norint žinot tiksliau reik googlinti, kas yra "naudmenų klasifikatoriaus III grupės ir kodu GPŽ deklaruotini augalai"
 2. Bauer

  Išmokos 2014-2020

  Kaip suprantu už tarpinius ir posėlinius avansas nemokamas išvis ir tik nuo gegužės pradės mokėti.
 3. Bauer

  Išmokos 2014-2020

  Yra
 4. Susiaurinti tai nepaplatinti, mažini apsukas ir beria siaurai. Su 20-28m. diskais berdavau 16m. kai purkštuvas siauras buvo, manau ir ant 12m. nebūtų problema atreguliuoti.
 5. Bauer

  Kas vyksta Lietuvoje?

  Maskva ir Sankt Peterburgas kaip ir civilizuočiausios Rusijos vietos turėtų būti, bet tą patį stopxam pažiūrėjus pamatai, kad iki normalios civilizacijos dar jiems toliau, nei iki mėnulio.
 6. Bauer

  Išmokos 2014-2020

  Aš irgi dar už žalinimą nieko negavau. Visą kitą gavęs
 7. Iš akies tokiu pat tikslumu gali nuvairuot kaip su telefonu.
 8. Tiesiog maišot sąvokas. Mechaniniai tachometrai skaičiuoja motovalandas, o kaip jau minėjo motovalanda - tai kai variklis pradirba vieną astronominę valandą nominaliom apsukomis. Esu tikras kad kažkur specifinėje technikoje yra ir elektrinių tachometrų skaičiuojančių impulsus ir tiksliai rodančių motovalandas. Na bet absoliuti dauguma elektrinių tachometrų skaičiuoja ne motovalandas, o variklio darbo valandas, t.y. astronomines valandas esant užvestam varikliui nepriklausomai nuo variklio apsukų.
 9. Per daug kintamųjų, kad iš rudens žinoti, kiek kada reiks tręšti.
 10. Bauer

  zieminis rapsas

  Na anglai mažiau 4 nelabai kulia turbūt
 11. Bauer

  Žoliapjovės, krūmapjovės

  Jaunystė baiginėjasi, sveikata pradeda labiau rūpėti, sugalvojau, kad gal reiktų lengvesnę modernesnę krūmapjovę nusipirkti. Senoji keliolikos metų senumo Husqvarna (2.1 kW, 8.1 kg) vis dar puikiai pjauna, bet kažkaip greičiau pavargti pradėjau, tai nugarą, tai dar ką po pjovimo skauda. Pradėjau žiūrėti ką galima vietoj jos nupirkti, tai žiūriu to paties galingumo naujos arba tiek pat sveria arba dar daugiau (8-9 kg). Tai dabar galvoju gal užtektų man ir silpnesnės 1.6-1.7kW, kuri būtų bent jau 1-2 kg lengvesnė. Su dabartie neteko pajusti galios trūkumo, su silpnesne pjauti neteko, tai sunku sugalvoti kiek man tos galios pakaktų. Iš pažįstamų kas turi tai arba galingos arba buitinės iki 1kW, tai nėra kaip pasimėginti. Pjauti tenka visko po truputį, pradedant žolės pakampiais sodyboj, peraugusia žole su kiečiais ir kitom kietom žolėm pagrioviuose ir pamiškėse, baigiant tomis pačiomis pamiškėmis su plonais medeliais ar miško retinimu su medžių pjovimo disku. Domina tik Husqvarna ir Stihl, tai tokios galios ir svorio vos keli modeliai yra: https://www.husqvarna.com/lt/gaminiai/krumapjoves/535rxt/966628901/ https://www.husqvarna.com/lt/gaminiai/krumapjoves/535rx/966628801/ https://www.ginalas.lt/stihl/lt/produkcija/stihl-gaminiai/zoliapjoves-ir-krumapjoves/vidutines-galios-zoliapjoves-8wfd/fs-240-c-e.html Kokios mintys dėl galios ar šių konkrečių modelių? Jei ketvirčiu mažesnė galia tai tą patį darbą padaryti užtrunka ketvirtadaliu ilgiau ir galutiniam variante sveikatos "nesutaupoma"? Ar vis gi pjauti su dabartine kol subyrės ir keisti tik į tokios pat galios?
 12. Bauer

  zieminis rapsas

  Kažkada teko matyti užsieninę rapso stalo reklamą, tai reklamavo, kad su stalu galima sutaupyti iki 200 kg/ha, tai spėju realus vidutinis barstymas iki 100 kg/ha turėtų būti.
 13. Pasiėmiau žemės mokesčio apskaičiavimo deklaracijos priedą ir jame yra pora sklypų, kuriuose žemės ūkio naudmenos sudaro 3/4 ploto, o likęs ketvirtis - miškas, sodybos teritorija, vandens telkiniai, kita žemė (ne žemės ūkio naudmenų gaunasi apie 13% nuo visos nuosavos žemės). Abiejų sklypų tiek bendras plotas, tiek apmokestinamas plotas yra įrašyti pilni plotai su kaip minėjau mišku, sodyba ir t.t. Čia taip turi būti ar kažkur kreiptis, kad sumažintų plotus? Šiaip pas mane mokestis ne toks jau didelis gaunasi palyginus ką jūs rašėt, kažkur 6.1 eur/ha išeina, bet norėtųsi dar mažiau Tik kad nesigautų nuo vilko ant meškos - plotą sumažins, bet padarys kaip pas kitus 10 eur/ha
×
×
 • Create New...