Jump to content

Bauer

Nariai
 • Pranešimai

  353
 • Prisijungė

 • Laimėta kartų

  4

Bauer paskutinį kartą gavo apdovanojimą Rugpjūčio 30

Bauer paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie Bauer

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Vartotojo informacija

 • Lytis
  Male

Miestas

 • miestas
  Pakruojis

Paskutiniai lankytojai

1.204 profilio peržiūros
 1. Bauer

  Išmokos 2014-2020

  https://www.nma.lt/23657 rašo, kad 70% tiesioginės išmokos avansas, kas sudaro 43 eurus, tai pilna tiesioginė apie 62 eurus bus.
 2. Bauer

  Plūgai OVERUM

  Ilgainiui ne tik dažai, bet ir metalas sudils.
 3. Bauer

  Grūdu kainos?

  AK sakė nuo spalio 1 pradės
 4. Bauer

  Skystos trasos KAS-32, ir t.t.

  Pigiausia turbūt IBC konteineriai, tik kad nepatogu labai su jais, bet man kiekiai nedideli, tai žaidžiuosi kol kas su jais
 5. Bauer

  zieminis rapsas

  Jau vakar nupurškiau.
 6. Bauer

  Tentiniai angarai

  Na pas kubą tai matosi, kad dar stovi. Manau jei nesirenki ploniausių tentų, tai toks angaras bent apie 20 metų turėtų tarnauti, juk priekabų tentai kasmet daug kartų viniojami ir tai nesuplišta, o čia juk tik statiškai stovi.
 7. Bauer

  kombainu reguliavimai

  Tu čia kažkokio kombaino pritaikyto kulti saulėgrąžas nustatymų ieškai ar klausi kaip paprastą kombainą atreguliuoti saulėgrąžoms? Jei pastarasis variantas, tai bent NH knygoj rašo būgnas 300-500 apsukų, pobūgnis 18-28 mm., oras 600-650 apsukų, viršutinis sietas 10-12 mm., apatinis 7-8 mm.
 8. Bauer

  Derliaus pardavimas, pridavimas

  Man pernai 4 mėnesius vėlavo jie
 9. Bauer

  SEJAMOSIOS ?

  Kiek pigesnė už Amazone? Amazonė bent per dvi galvas aukščiau nei Nordsten stovi, tai nebent kaina labai gera būtų galima galvoti apie ją.
 10. Bauer

  Seklos beicavimas

  Kaip tik į temą, vakar ryte išbeicavau kviečius ir po valandos pradėjau sėti. Kas gerą valandą pertikrinau normą, tai kiekvieną kartą po ~5 procentus didėjo džiūnant grūdams. Tik kažkur po 5-6 valandų nuo beicavimo nusistovėjo. Čia su Nordsten, su geresne sėjamaja gal taip nesijaustų.
 11. Bauer

  Tikslaus ukininkavimo sistemos

  Skutimui/kultivavimui į kas antrą važiavimą be užlaidų sutinku, kad netinka be vairavimo. Bet vis tiek geriau nei iš akies važiuoti. Dirbant be GPS, jei važiuoji nuo lauko krašto iš eilės, tai apsisukimai ilgiau užtrunka. Jei užsiimi barus kas kelintą važiavimą apsisukimai daug greitesni, bet dažnai būna trikampiai gaunasi, o jei ir pataikai be trikampio tai dažniausiai paskutinis važiavimas būna 0.5-3 m pločio, tai kai kultivatorius kokie 6m ar daugiau, jau daug bereikalingo darbo gaunasi. Mano kultivatorius 6.3m, bet dar aišku užsileidžia iš akies važiuojant kažkiek, tai su navigacija sukapoju lauką tarkim kas ~35.5-36 metrus ir ją išjungiu, toliau važiuoju kaip įprastai su minimaliais užleidimais ir niekad trikampiai nesigauna. Su skutiku irgi tas pats, nors jis siauresnis ir užlaidos didelės nesigauna, bet eliminuoji trikampius.
×
×
 • Create New...