Jump to content

Grūdų kainos pasaulyje, Ateities sandoriai, MATIF, LIFFE


Vall2

Recommended Posts

Prieš 3 valandų, gerasukis pranešimas:

Dar kartą kartoju, kol konsoliduojamės virs palaikymo lygio nematau pardavimo- fiksavimo, jei konsoliduosimės po ja šita kaina taps gera. Reikia stebėti ar įvyks vertimasis ar ne. Tam suprasti reikia išmokti techninę analizę. O ten sekti sympsonų ar samsungų naujienų nėra reikalo, nes kaip tas naujienas skaitote dažniausiai matote tekste frazę, "rinkos suregavo į...." O tai pasako kad naujienų platinimo metu, į kainą visa tai jau įskaičiuota. Jūsų reikalas tikėti tuo ar ne.

O aš tuo tarpu geriau protingai patylėsiu, kaip man ir patarė vienas iš mūsų kolegu, nes kiek suprantu dauguma iš jūsų jam pritaria.

Reziumuoju, kad pagal tave kaina kils arba kris :) tiesiog reikia tikėtis kilimo, bet kai pakris po linija, reikia jau fiksuoti mažesne kaina. Šiaip esi techninės analizės fanas, kiek matau. Bet tenka pripažinti, kad kviečiuose tikrai fundamentalūs faktoriai valdo, čia net kalbos nėra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandų, ceck pranešimas:

aš  galvoju ar iš po praeitų metų išvis yra dabar fiksuojančių,pvz aš neturiu anei vieno grūdo pakontraktavęs ir šeip aišku kad pvz 170 yra geriau nei 150,bet dar neaišku kaip čia viskas pasisuks su gamta,tad galvoju kad gal geriau 150 garantuotai nei 170 ant statymo :)

Kiek girdėjau iš pirmų lūpų, tai nelabai fiksuoja, nors kaina gera. Čia tiesiog psichologija. Bet šiaip reiktų arba visada fiksuoti, arba visada nefiksuoti, tikriausiai butu geresnis rezultatas nei tas, kai leki paskui istoriją ir bandai nekartoti klaidų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, manttys pranešimas:

Reziumuoju, kad pagal tave kaina kils arba kris :) tiesiog reikia tikėtis kilimo, bet kai pakris po linija, reikia jau fiksuoti mažesne kaina. Šiaip esi techninės analizės fanas, kiek matau. Bet tenka pripažinti, kad kviečiuose tikrai fundamentalūs faktoriai valdo, čia net kalbos nėra.

Mano nuomone, jog svarbiausia žinoti kurioje vietoje randamės. Vienu atveju žinosi, kad esi dugne, kitu kad viršuje. Šiuo metu didesnė tikimybė, jog matysim bent jau atšokimą iki sekančio lygio 186-190€ matife 19 metų gruodžiui, o toliau reikia sekti gyvai. Bet niekada negali žinoti, kada gali ateiti į pardavimą išsigandęs stambus žaidėjas kuris numuš kainą. Apačioje pateikiu nelabai korektišką, bet supapranstitą paaiškinimą.

image.png.41f009d68fa020dceb13003762774f58.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaina turėtu kilt, bet gali ir nukrist... Rytoj gali lyt, bet gali ir nelyt. 50%. Man ką, puse lietsargio pasiimt? :D 

Vienas sakė (pavardė redakcijai žinoma), kad ateinančius pora metų 160 antra klasė bus gera kaina... visumoj buvo teisus,  kaip minimum tai buvo tikra prognozė.

Gal kuris iš akspertų surizikuos reputacija ir išgimdys kokį skaičių, o tai grafikai, galimybės, tikimybės... arba papasakokit į kurią puse El ninjo pučia, kas ten apačioj pas australus ar brazilus dedasi, Juodosios jūros regionas ir panašūs dalykėliai... ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , ukdavidas pranešimas:

Aš po 2t po 370€ rapsoiloje fiksavau, 

aš irgi galvoju apie rapsoila ,kiek girdejau ten maziausiai išsidirbineja del siukslingumo,bet vis dar bijau del peržemojimo .nors dabar atrodo labai gerai ,kaip ir pas visus aplink,Tik reiks turbut samdyt tave kad nuvežtum

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, dvidas pranešimas:

aš irgi galvoju apie rapsoila ,kiek girdejau ten maziausiai išsidirbineja del siukslingumo,bet vis dar bijau del peržemojimo .nors dabar atrodo labai gerai ,kaip ir pas visus aplink,Tik reiks turbut samdyt tave kad nuvežtum

Kūlimo metu planuojat vežti? Jei taip, tai o ne

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 50 minutes , dumoju pranešimas:

Jei panašus derlius, kaip 2017, o tikimybė yra, kad bus didesnis, tai minimum parą, o gal net ir visas dvi, paskirsi priduoti vienam vienetui. Našumas priėmimo 40t/h, viena duobė.... 

palauksim kol eiles apmazes,svarbu sausus nukulti,dziovyklos neturiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-02-22 at 18:44, jevgenijus pranešimas:

Kaina turėtu kilt, bet gali ir nukrist... Rytoj gali lyt, bet gali ir nelyt. 50%. Man ką, puse lietsargio pasiimt? :D 

Vienas sakė (pavardė redakcijai žinoma), kad ateinančius pora metų 160 antra klasė bus gera kaina... visumoj buvo teisus,  kaip minimum tai buvo tikra prognozė.

Gal kuris iš akspertų surizikuos reputacija ir išgimdys kokį skaičių, o tai grafikai, galimybės, tikimybės... arba papasakokit į kurią puse El ninjo pučia, kas ten apačioj pas australus ar brazilus dedasi, Juodosios jūros regionas ir panašūs dalykėliai... ;) 

Gali tam pranasui ant galvos kuola tasyti vis tiek jis bus teisus jis tiki sventa pana marija ir jos apvaizdu  na dar savo naivumu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-02-22 at 18:44, jevgenijus pranešimas:

Kaina turėtu kilt, bet gali ir nukrist... Rytoj gali lyt, bet gali ir nelyt. 50%. Man ką, puse lietsargio pasiimt? :D 

Vienas sakė (pavardė redakcijai žinoma), kad ateinančius pora metų 160 antra klasė bus gera kaina... visumoj buvo teisus,  kaip minimum tai buvo tikra prognozė.

Gal kuris iš akspertų surizikuos reputacija ir išgimdys kokį skaičių, o tai grafikai, galimybės, tikimybės... arba papasakokit į kurią puse El ninjo pučia, kas ten apačioj pas australus ar brazilus dedasi, Juodosios jūros regionas ir panašūs dalykėliai... ;) 

Gal gali moderatoriai koki totalizatoriu kaip virs kazkurios temos buvo padare, ar balsavima kad 2019 12 matifas 11 men bus: iki 160, 160-170,  170-180, 180-190, 190-200 ir virs 200? As statyciau kad apie lapkriti bus 170, aisku gal bus formule plius 20 ar minus 15 kas galutine kaina daug irgi itakokoje. As speciau apie 170 2 klase uoste.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, paulius radvila pranešimas:

Gal gali moderatoriai koki totalizatoriu kaip virs kazkurios temos buvo padare, ar balsavima kad 2019 12 matifas 11 men bus: iki 160, 160-170,  170-180, 180-190, 190-200 ir virs 200? As statyciau kad apie lapkriti bus 170, aisku gal bus formule plius 20 ar minus 15 kas galutine kaina daug irgi itakokoje. As speciau apie 170 2 klase uoste.

Aš labiau totalizatoriaus norėčiau 08-09 mėn. Kas yra iš dalies karščiausias metas.

Tai statyčiau ant tokiu kainų:

Elevatorius II klasė - 140-145

Uostas II klasė - 155-160

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-02-22 at 16:45, gerasukis pranešimas:

Mano nuomone, jog svarbiausia žinoti kurioje vietoje randamės. Vienu atveju žinosi, kad esi dugne, kitu kad viršuje. Šiuo metu didesnė tikimybė, jog matysim bent jau atšokimą iki sekančio lygio 186-190€ matife 19 metų gruodžiui, o toliau reikia sekti gyvai. Bet niekada negali žinoti, kada gali ateiti į pardavimą išsigandęs stambus žaidėjas kuris numuš kainą. Apačioje pateikiu nelabai korektišką, bet supapranstitą paaiškinimą.

image.png.41f009d68fa020dceb13003762774f58.png

Na tai kurioje vietoje randamės dugne ar viršuje kur tas vargo orakulas kuris viska žino. Per jo žinojima dar pavažiavo žemyn keturiais eurais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2019-02-24 at 22:14, paulius radvila pranešimas:

Gal gali moderatoriai koki totalizatoriu kaip virs kazkurios temos buvo padare, ar balsavima kad 2019 12 matifas 11 men bus: iki 160, 160-170,  170-180, 180-190, 190-200 ir virs 200? As statyciau kad apie lapkriti bus 170, aisku gal bus formule plius 20 ar minus 15 kas galutine kaina daug irgi itakokoje. As speciau apie 170 2 klase uoste.

Manau į elevatriu dar verta ir po 160 EUR fiksuoti nes tuoj ir tu nebebus, o rugpjūtį ,rugsėjį dėl pertekliaus jei bus kviečių tai mūsiškiai nusiima dar po 15eur, ir žiūrėk kad nebūtų 140eur, neturint sandėlių manau 160 tikrai gera kaina 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, grazbek pranešimas:

užskaitau bet o tačiau kažkas piešė puikia ateiti daba gi teks tenkintis vidurkio vidurkiu.

O kurioje vietoje kažką ne taip pasakiau? Atviroje rinkoje kokia kaina bus ryt gali pasakyt tik vanga ar kas kitas kuris turi krištolinį rutulį. O normalūs žmonės prognozuoja, tai kas TURI DIDESNĘ TIKIMYBĘ ĮVYKTI. Lygiai taip pat, kai matai kad saulė šviečia ir jokio debesėlio nesimato, nesilažinsi su kolega, kad lis tiesa? Tai kodėl šitoje vietoje nori būti gudresnis? Gudrūs fiksavo bent jau po 195, o kiti dabar laukia stebūklo, juk pasakiau į ką žiūrėti ir ko laukti, jūsų reikalas tai matyti ar ne.  Be to pelnu gi su manimi nesidalinsit. Aš šiuo metu aiškiai matau kas TURI DIDENSĘ TIKIMYBĘ įvykti. O jūs ar matot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , gerasukis pranešimas:

O kurioje vietoje kažką ne taip pasakiau? Atviroje rinkoje kokia kaina bus ryt gali pasakyt tik vanga ar kas kitas kuris turi krištolinį rutulį. O normalūs žmonės prognozuoja, kai kas TURI DIDESNĘ TIKIMYBĘ ĮVYKTI. Lygiai taip pat, kai matai kad saulė šviečia ir jokio debesėlio nesimato, nesilažinsi su kolega, kad lis tiesa? Tai kodėl šitoje vietoje nori būti gudresnis? Gudrūs fiksavo po 195, o kiti dabar laukia stebūklo, juk pasakiau į ką žiūrėti ir ko laukti, jūsų reikalas tai matyti ar ne.  Aš šiuo metu aiškiai matau kas TURI DIDENSĘ TIKIMYBĘ įvykti. O jūs ar matot?

Nematau. Esi sakęs, kad kaina turėtų kilti... ką dbr matai? Kils ar kris?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...