Jump to content

Grūdų kainos pasaulyje, Ateities sandoriai, MATIF, LIFFE


Vall2

Recommended Posts

prieš valandą, Bulvinykas pranešimas:

Na nereikia savęs taip nuvertinti. Visgi aš pabandysiu ir gal tamsta suprasi.

Tu mums siūlai spręsti apie ateitį stebint kainų grafikus. O kas yra grafikas? Tai kainos istorija. Matematiškai, tai skamba kaip lygties sprendimas turint atsakymą ir tada jau parenki kintamuosius. Bet ateities kainos mes neturim, o grafiką kiekvienu atveju lėmė vis kiti fundamentalųs ir žinoma techniniai veiksniai. Kokia tikimybė, kad jie pasikartos tokia pačia seka ir ateityje? Beveik nulinė. Šiais laikais, po vieno peruko sakinio twiteryje, kaina gali pramušt tokius dugnus, apie kurių egzistavimą tu nė nežinojai. Grafikais žinoma reikia naudotis, bet jie tik viena dėlionės dalių ir sprendimui priimti nepateikia pakankamai informacijos. Todėl žmonės ir bando jos rasti. Kaip suprantu tiems 5 proc. įpatingai apdovanotų, kuriems be abejo tamsta ir save priskiria, užtenka pažvelgti į grafiką. Ok. Aš galiu su tuo gyventi.

P.s. Idiotizmas yra medicininis terminas, ir patarčiau vengti jį naudoti, jei neturite atitinkamo medicininio išsilavinimo.

Sistema yra tokia kokia yra, visi turim vienodus šansus. Ar galvoji, kad valstybės reguliuojamos kainos būtų geriau?

geriau turbūt niekas nepaaiškins .Nors iš tikro po Forex grafiku analizės kursu niekas nebestebina .Tik supranti kad gyventi visada darosi vis linskmiau ir linksmiau.......... . bet tai smulkmena visokiu žmoniu yra ir visokiu reikia netgi biržos grafiku analizatoriu kurie iki užkimimo aiškins savo tiesa.Ir svarbiausia visada ras tu tiesu loginį paaiškinima nesusipratėliams.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, jevgenijus pranešimas:

nesuprantantis, beraštis, neišprusęs ir dar aklas... Perkaitai ant pavasarinės saulutės? Bėk į kiemą ir prisėsk kur į balutę kol neprišnekėjai daugiau nesąmonių.

Kolega kiek pats klasių baigęs, kad problemos su teksto suvokimu? Ar kaip pats sakei šiandien persistengiai su pavasarine saulute?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , jevgenijus pranešimas:

Žmogau, baik ardytis. Kokia musė įkando?

Patarčiau pačiam pasiskaityt savo paskutinius postus, kurie buvo su apvaliu nuliu vertės, o tik delfio trolių lygio, kaip ir kitų kelių individų. Bet aš jus visus suprantu, nes kas juokingiausia, iki tol nepradėjau mokytis irgi kaip eilinę nesamonę vertinau traiding'ą, grafikus ir t.t...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , gerasukis pranešimas:

Patarčiau pačiam pasiskaityt savo paskutinius postus, kurie buvo su apvaliu nuliu vertės, o tik delfio trolių lygio, kaip ir kitų kelių individų. Bet aš jus visus suprantu, nes kas juokingiausia, iki tol nepradėjau mokytis irgi kaip eilinę nesamonę vertinau traiding'ą, grafikus ir t.t...

Nulis ne nulis, bet nei iš šio etikečių žmonėms neklijuoju. Bandai spinduliuot IQ, nu ir spinduliuok, bet nei vienas iš čia esančių nėra pilka masė. Įsikerti apie ką aš? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , gerasukis pranešimas:

Patarčiau pačiam pasiskaityt savo paskutinius postus, kurie buvo su apvaliu nuliu vertės, o tik delfio trolių lygio, kaip ir kitų kelių individų. Bet aš jus visus suprantu, nes kas juokingiausia, iki tol nepradėjau mokytis irgi kaip eilinę nesamonę vertinau traiding'ą, grafikus ir t.t...

Individe tu individe. Praleidai jau ne viena proga protingai patylet. Ir nemanyk kad tu cia vienas mokslu ragaves.

Nu nebent jau kokio daktaro laipsni apgynes esi.... nors is rasliavos tai daugiu daugiausia mokykloj ekonomikos pamoka turejai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, gerasukis pranešimas:

Patarčiau pačiam pasiskaityt savo paskutinius postus, kurie buvo su apvaliu nuliu vertės, o tik delfio trolių lygio, kaip ir kitų kelių individų. Bet aš jus visus suprantu, nes kas juokingiausia, iki tol nepradėjau mokytis irgi kaip eilinę nesamonę vertinau traiding'ą, grafikus ir t.t...

Neimk į galvą daugumos etikečių, pasaulį valdo kitaip mąstantys vienetai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, gerasukis pranešimas:

Patarčiau pačiam pasiskaityt savo paskutinius postus, kurie buvo su apvaliu nuliu vertės, o tik delfio trolių lygio, kaip ir kitų kelių individų. Bet aš jus visus suprantu, nes kas juokingiausia, iki tol nepradėjau mokytis irgi kaip eilinę nesamonę vertinau traiding'ą, grafikus ir t.t...

Idomi Ta matematika  o dar jei tai traiding,o tai su vis matematiku ,matematika.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandų, gerasukis pranešimas:

Trolini, kaip delfio komentatorius. Skaičiai niekada nemaluoja, o prekyboje / fiksavime niekada nėra absoliučių reikšmių ir garantijų. yra tikimybė. O tie kas žada, kad kaina bus tokia ar anokia tiesiog nesupranta ką šneka. Pradžioje patarčiau pakartoti bent pirmo kurso tikimybių teoriją.

Vienas dalykas kuo jūs naiviai tikit, tai neva tai kažkokios naujienos keičia kainą. taip jos keičia. bet tada, kai jas pamatote dažniausiai viskas būna atvirkčiau. Grafikuose visos naujienos jau matosi kainoje ir galima pasakyt bus geros ar blogos naujienos.

Taigi klausimas pamastymui, jei nesate "insaideris" ir naujienų nesužinote pirmiau už kitus, tai kodėl vis dar vadovaujatės priimdami sprendimus naujienomis ar klausote ką sako vadybininkas kuris greičiauisiai pats tų grafikų nesupranta, o tik perką produkciją su savo marža? Kodėl nesivadovaujate grafikais? O gi todėl, kad 95% iš jūsų yra pilkoji masė kuri gyvena su savo įsitikinimais. Ir ta pilkoji masė maitina visus kitus.

Nu, pats kaltas... pries kelias savaites isgirdau PIRMA sazininga ateities spejika. Atvirai pasake kad jo kainos vidurkis 2018 butu buves jei jis butu fiksaves apie 18keli eurai, va toki uzskaitau. 

Tu irgi pasitaisei, esminis zodis visi kainos spejimai yra su didesne ar mazesne tikimybe, todel reikia rasyti mano nuomone, as manau:) Manau jau dauguma supranta kad visos rinku apzvalgos yra papasakojimas kodel taip buvo ir nevelnio nezinant kas bus. . . 

Vat apie strategija ir norejau padiskutuot, buvo normali praktika 1/3 iki pavasario uzsifiksuoti, 1/3 iki spalio ir likusius jau po spalio, nu plius minus atrodo viskas logiska. 

Esme, kad gamtos veiksnys nebuvo tinkamai ivertintas ir 2,5 buvo ne trecdalis derliaus o puse. Savaites begyje atsokimus dugnus ir panasei galima kazkiek isskaityti, bet metus ar netgi 2 kaip? 

Didziuju investuotoju frazes: buk drasus kai kiti bailus ir buk bailus kai kiti drasus..., kitas kazkuris pasake kad jo pasiekimai yra toki, nes visad parduodavo per anksti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , paulius radvila pranešimas:

Nu, pats kaltas... pries kelias savaites isgirdau PIRMA sazininga ateities spejika. Atvirai pasake kad jo kainos vidurkis 2018 butu buves jei jis butu fiksaves apie 18keli eurai, va toki uzskaitau. 

Tu irgi pasitaisei, esminis zodis visi kainos spejimai yra su didesne ar mazesne tikimybe, todel reikia rasyti mano nuomone, as manau:) Manau jau dauguma supranta kad visos rinku apzvalgos yra papasakojimas kodel taip buvo ir nevelnio nezinant kas bus. . . 

Vat apie strategija ir norejau padiskutuot, buvo normali praktika 1/3 iki pavasario uzsifiksuoti, 1/3 iki spalio ir likusius jau po spalio, nu plius minus atrodo viskas logiska. 

Esme, kad gamtos veiksnys nebuvo tinkamai ivertintas ir 2,5 buvo ne trecdalis derliaus o puse. Savaites begyje atsokimus dugnus ir panasei galima kazkiek isskaityti, bet metus ar netgi 2 kaip? 

Didziuju investuotoju frazes: buk drasus kai kiti bailus ir buk bailus kai kiti drasus..., kitas kazkuris pasake kad jo pasiekimai yra toki, nes visad parduodavo per anksti

Geriausia strategija būtų jei visi kas mėnesį pardavinetų po 1/13 derliaus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 14 minutes , PArty pranešimas:

Geriausia strategija būtų jei visi kas mėnesį pardavinetų po 1/13 derliaus

Siemet pasaulyje truko tik  2 proc kvieciu, atsargos liko kaip ir anksciau apie 250 mln, o kaina pakilo 18 proc. Jo jei visi taip pardavinetu, neparduotu kai buna maistiniai zemiau 150 2kl uoste. Ir pasetu 5 proc maziau kvieciu, kuriuos prasciau priziuretu, vel butu drastiskas kainos kilimas. Aisku kita dalis matydami tokias tendencijas pasetu dugiau ir viskas isilygintu. Grudu rinka yra tobuloji konkurencija. Yra daugybe gamintoju ir daugybe pirkeju.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , paulius radvila pranešimas:

Siemet pasaulyje truko tik  2 proc kvieciu, atsargos liko kaip ir anksciau apie 250 mln, o kaina pakilo 18 proc. Jo jei visi taip pardavinetu, neparduotu kai buna maistiniai zemiau 150 2kl uoste. Ir pasetu 5 proc maziau kvieciu, kuriuos prasciau priziuretu, vel butu drastiskas kainos kilimas. Aisku kita dalis matydami tokias tendencijas pasetu dugiau ir viskas isilygintu. Grudu rinka yra tobuloji konkurencija. Yra daugybe gamintoju ir daugybe pirkeju.

 

Būtų tobula  konkurencija,jei nebūtų išsigimusios biržos su jos veikėjais kurie valdo arba dedasi valdantis atsargas,o kas valdo atsargas tas valdo kainą .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandų, Ukmin pranešimas:

Nu čia ir įsisiūbavot :D gerasukis jeigu žinai daugiau negu kiti tai būk vyras ir pasidalink savo prognozėm kada fiksuot grūdus ;) 

Šiaip chebra nežinau ką jūs čia matote, bet aš matau tobulą atšokimą nuo pernai metų palaikymo linijos (šiuo metu dugną). Bėda būtų, jei jis būtų pramuštas, tas palaikymas taptų pasipriešinimu. Kad ir kaip žiūrėtumėte aš niekaip nematau ŠIUO METU šitoje vietoje fiksavimo.... Pasikeitus aplinkybėms, dabartinė kaina gali tapti gera. Bet nesuvokdami techninės analizės jus visada maudys. O durniais laikysite kitus.

MLZ19_Barchart_Interactive_Chart_02_21_2019.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandų, gerasukis pranešimas:

Šiaip chebra nežinau ką jūs čia matote, bet aš matau tobulą atšokimą nuo pernai metų palaikymo linijos (šiuo metu dugną). Bėda būtų, jei jis būtų pramuštas, tas palaikymas taptų pasipriešinimu. Kad ir kaip žiūrėtumėte aš niekaip nematau ŠIUO METU šitoje vietoje fiksavimo.... Pasikeitus aplinkybėms, dabartinė kaina gali tapti gera. Bet nesuvokdami techninės analizės jus visada maudys. O durniais laikysite kitus.

MLZ19_Barchart_Interactive_Chart_02_21_2019.png

O tu paimk kita atkarpos ilgi na tarkim nuo 2017m.kovo 18d. Iki 2018m. balandzio 18d.ir turbut nereikes buti dideliu pranašu kad suprastum jog kaina dalinam fiksavimui netgi labai patraukli yra siandien.

ir siulyčiau pasiziureti kitimu grafika nuo 14-15metu kai buvo prikulta 730 iki 18-19 metu kai prikulta negalutiniais duomenimis 733 .taip pat isivesti konstanta grudu kainos itaka suvartojimo pokyciams.taip pat nepamirstant sympsonu prezidento fake twiterije tai irgi gali itakoti sprendinius kainos kilimo ar kritimo priklausomai nuo to kaip sympsonams geriau.kaip ir dar neviena tikra ar pramanyta faktoriu galinti itakoti kainos pokycius tiek i viršu tiek žemyn.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar kartą kartoju, kol konsoliduojamės virs palaikymo lygio nematau pardavimo- fiksavimo, jei konsoliduosimės po ja šita kaina taps gera. Reikia stebėti ar įvyks vertimasis ar ne. Tam suprasti reikia išmokti techninę analizę. O ten sekti sympsonų ar samsungų naujienų nėra reikalo, nes kaip tas naujienas skaitote dažniausiai matote tekste frazę, "rinkos suregavo į...." O tai pasako kad naujienų platinimo metu, į kainą visa tai jau įskaičiuota. Jūsų reikalas tikėti tuo ar ne.

O aš tuo tarpu geriau protingai patylėsiu, kaip man ir patarė vienas iš mūsų kolegu, nes kiek suprantu dauguma iš jūsų jam pritaria.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 26 minutes , gerasukis pranešimas:

Dar kartą kartoju, kol konsoliduojamės virs palaikymo lygio nematau pardavimo- fiksavimo, jei konsoliduosimės po ja šita kaina taps gera. Reikia stebėti ar įvyks vertimasis ar ne. Tam suprasti reikia išmokti techninę analizę. O ten sekti sympsonų ar samsungų naujienų nėra reikalo, nes kaip tas naujienas skaitote dažniausiai matote tekste frazę, "rinkos suregavo į...." O tai pasako kad naujienų platinimo metu, į kainą visa tai jau įskaičiuota. Jūsų reikalas tikėti tuo ar ne.

O aš tuo tarpu geriau protingai patylėsiu, kaip man ir patarė vienas iš mūsų kolegu, nes kiek suprantu dauguma iš jūsų jam pritaria.

aš  galvoju ar iš po praeitų metų išvis yra dabar fiksuojančių,pvz aš neturiu anei vieno grūdo pakontraktavęs ir šeip aišku kad pvz 170 yra geriau nei 150,bet dar neaišku kaip čia viskas pasisuks su gamta,tad galvoju kad gal geriau 150 garantuotai nei 170 ant statymo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, ceck pranešimas:

aš  galvoju ar iš po praeitų metų išvis yra dabar fiksuojančių,pvz aš neturiu anei vieno grūdo pakontraktavęs ir šeip aišku kad pvz 170 yra geriau nei 150,bet dar neaišku kaip čia viskas pasisuks su gamta,tad galvoju kad gal geriau 150 garantuotai nei 170 ant statymo :)

Jeigu 1/2 derliaus fiksuoti tai manau nėra kvaila. 20 eu tonai dideli pinigai ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandų, ceck pranešimas:

aš  galvoju ar iš po praeitų metų išvis yra dabar fiksuojančių,pvz aš neturiu anei vieno grūdo pakontraktavęs ir šeip aišku kad pvz 170 yra geriau nei 150,bet dar neaišku kaip čia viskas pasisuks su gamta,tad galvoju kad gal geriau 150 garantuotai nei 170 ant statymo :)

Į 185 už antrą, nespėjau, tai taipogi be kontrakto. Bet kokia 175e buvo galima porai šimtų tonų pasirašyt, bet vėlgi godumas...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...