Jump to content

joniskietis

Nariai
 • Pranešimai

  503
 • Prisijungė

 • Lankėsi

 • Laimėta kartų

  1

joniskietis paskutinį kartą gavo apdovanojimą Sausio 15

joniskietis paskelbtas turinys buvo labiausiai mėgstamas

Apie joniskietis

 • Rangas
  Dažnas dalyvis

Miestas

 • miestas
  Joniskis

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. T7.230-daugiau nei deklaruijama-du bakai kuro/bakas AdBlue.
 2. Unia TXL4, diskai -56cm. Jau dešimtas sezonas-kolkas niekas nevirinta. Sekantis -tik prikabinamas, nes pakabinamas labai išbanguoja lauką. Ir būtinai su dvigubu U volu. Ir nematau labai didelio skirtumo tarp brendiniu.
 3. Naudoju 3DC su trašom. Niekada nebemaišyčiau sėjimo su trąšom. Jei sėji tik rapsą, tai dar gali valdyti su 150Ag, tačiau jei bunkeriai pilni ir gerai suleistas diskinis dirbimas, ir žemė puresnė reikia 180-200Ag.
 4. Prieš sėją dar su kažkuo smulkinote, įterpinėjote?
 5. Vat būtent. Vieną tokià jau buvau sulankstęs.
 6. Tą pačią versiją svarstau labiausiai-realesnių priežasčių nebesugalvoju.
 7. pas mus lietaus ilgai po sėjos tada nebuvo. Esu sėjęs ir spalio 10d ir kūlęs normalius derlius. Pirmą kartą auginau posėlį ir iš kart toks žiaurus fail’as.
 8. Turi raumeny, jog permalta ridiko/garstyčios masė neleido šaknims vystytis?? Per tiek metų man neteko matyti tokio “pridususio” kviečio. Pasėtos eilutės užpildytos augalais pilnai, tačiau jokio krūmijimosi, nesvarbu, kad ir ką piltum ant galvos.
 9. Dygymo stadijoje -sutinku, galėjo trūkti jos trūkti. Tačiau ir pavasarį tie laukai kaip apduję-vystėsi labai netolygiai, nors azoto ir kompleksinių gavo daug. Ligos šituos puolė nesveikai-neužteko 2jų purškimų.
 10. Nerandu jokio logiško paaiškinimo, kodėl taip prastai vystėsi ir augo posėliniai laukai, apart to tik, kad tai buvo vėlyva sėja. Tačiau yra tekę ir vėliau sėti.
×
×
 • Create New...