Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

Prieš 13 valandų, voras pranešimas:

Vaikinai, jei tik leis pievas atsėti teisingom sėklom tai visi turėsim kuo tarpinius sėti, čia tas velnias ne toks baisus kokį jį piešia. Išmoksim daryti kitaip ir tiek

Vienmečiais dobilais tikrai nesiskaitys daugiametė pieva. O su daugianarėm tai yra reikalų. Kas dėl darymo kitaip, tai bent jau techniniu lygiu kaip tik ir bandom pasiruošt ateičiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, JCB pranešimas:

Kažin daug gyvenime prarandu to petro nežiūrėdamas?? Kalbat kaip apie žvaigždę, bet kažko man ji dar nespigino :)

O jei į temą, pasėjom ir mes žieminių miežių 30ha, bandysim tas 6-7t barškinti... su salietros trūkumu, gal nepavyks suguldyti. Sėta rugsėjo 8, tai tankumas buvo normalus.

Geruose laukuose tikiuos apie 7-8t prastose kir 30-35 balas  4-5

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • po 2 mėnesių...

Ar kas buvot užsisakę vasarinių miežių Laureatte iš LA ar Dotnuvos, ar atvežė? Prieš kokį mėnesį paskambino ir pasakė, kad nebus nes tipo sužėlė visi jų miežiai krūvoj. Turiu įtarima, kad permetė. Buvau sutaręs po 400 už tona dabar kaina apie 550e eina. Ar nebus kad atsirado pirkėjas kuris nupirko po 550e, o mane permetė. Ką manot?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , Sauklys pranešimas:

Ar kas buvot užsisakę vasarinių miežių Laureatte iš LA ar Dotnuvos, ar atvežė? Prieš kokį mėnesį paskambino ir pasakė, kad nebus nes tipo sužėlė visi jų miežiai krūvoj. Turiu įtarima, kad permetė. Buvau sutaręs po 400 už tona dabar kaina apie 550e eina. Ar nebus kad atsirado pirkėjas kuris nupirko po 550e, o mane permetė. Ką manot?

Pernai Etanos LA vežė vežė ir neatvežė. 
Pasiteisinimas buvo, labai daug užsakymų turim. Palauk

Nesvarbu, kad jau spalio vidurys buvo. Kol pinigus išsimušiau, buvo reikalų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , Witalikas pranešimas:

Pernai Etanos LA vežė vežė ir neatvežė. 
Pasiteisinimas buvo, labai daug užsakymų turim. Palauk

Nesvarbu, kad jau spalio vidurys buvo. Kol pinigus išsimušiau, buvo reikalų

Po tokių fyntų tikrai jaučiu daugiau ir bendraut nesinori su tokiais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Sauklys pranešimas:

Ar kas buvot užsisakę vasarinių miežių Laureatte iš LA ar Dotnuvos, ar atvežė? Prieš kokį mėnesį paskambino ir pasakė, kad nebus nes tipo sužėlė visi jų miežiai krūvoj. Turiu įtarima, kad permetė. Buvau sutaręs po 400 už tona dabar kaina apie 550e eina. Ar nebus kad atsirado pirkėjas kuris nupirko po 550e, o mane permetė. Ką manot?

Visko gali būt, buvę ir man kad užsakiau, o paskui skambina tipo nebėra. Prašyk, kad nuostolius atlygintų, nors ką čia iš jų gausi. Pats grūdų nors tonos nedavezk, tai dulkina per visus galus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Sauklys pranešimas:

Ar kas buvot užsisakę vasarinių miežių Laureatte iš LA ar Dotnuvos, ar atvežė? Prieš kokį mėnesį paskambino ir pasakė, kad nebus nes tipo sužėlė visi jų miežiai krūvoj. Turiu įtarima, kad permetė. Buvau sutaręs po 400 už tona dabar kaina apie 550e eina. Ar nebus kad atsirado pirkėjas kuris nupirko po 550e, o mane permetė. Ką manot?

Nera ko turet reikalu su ta kontora :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 54 minutes , edviuks pranešimas:

Nera ko turet reikalu su ta kontora :) 

Kaip žmogus, taip ir keikia skirtingą kontorą. Realiai nebėra su kuo bendrauti. Aš sakyčiau greičiau įtakos turi rajonas ir jame tvarka. Mums nėra pvz su LA problemų buvę dėl pristatymų ir pan. Kalbu apie Šiaulių rekyvos kraštą. Arba dar nepirkom kažko specifiško.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Sauklys pranešimas:

Ar kas buvot užsisakę vasarinių miežių Laureatte iš LA ar Dotnuvos, ar atvežė? Prieš kokį mėnesį paskambino ir pasakė, kad nebus nes tipo sužėlė visi jų miežiai krūvoj. Turiu įtarima, kad permetė. Buvau sutaręs po 400 už tona dabar kaina apie 550e eina. Ar nebus kad atsirado pirkėjas kuris nupirko po 550e, o mane permetė. Ką manot?

Iš baltijos jevu pirkau laureate po 450  c2, o planeta is lenku po 550 c1 atvežė.   Kiek laiko laukiai po uzsakymo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2022-04-16 at 08:26, Sauklys pranešimas:

Ar kas buvot užsisakę vasarinių miežių Laureatte iš LA ar Dotnuvos, ar atvežė? Prieš kokį mėnesį paskambino ir pasakė, kad nebus nes tipo sužėlė visi jų miežiai krūvoj. Turiu įtarima, kad permetė. Buvau sutaręs po 400 už tona dabar kaina apie 550e eina. Ar nebus kad atsirado pirkėjas kuris nupirko po 550e, o mane permetė. Ką manot?

Jei perki sertifikuotą sėklą, tai nebiednas esi ir jei jie isip...ja tai pats nulėk ir parsivežk. Geriausias variantas. Tik dar pastebėjymas kad kitą dieną paskambins ir praneš, kad ruošiasi atvežti, tik neaižku ką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , AXION pranešimas:

Jei perki sertifikuotą sėklą, tai nebiednas esi ir jei jie isip...ja tai pats nulėk ir parsivežk. Geriausias variantas. Tik dar pastebėjymas kad kitą dieną paskambins ir praneš, kad ruošiasi atvežti, tik neaižku ką.

Nieko nesupratau, nepyk. Įsiskaityk į postą dar kartą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2022-04-16 at 07:26, Sauklys pranešimas:

Ar kas buvot užsisakę vasarinių miežių Laureatte iš LA ar Dotnuvos, ar atvežė? Prieš kokį mėnesį paskambino ir pasakė, kad nebus nes tipo sužėlė visi jų miežiai krūvoj. Turiu įtarima, kad permetė. Buvau sutaręs po 400 už tona dabar kaina apie 550e eina. Ar nebus kad atsirado pirkėjas kuris nupirko po 550e, o mane permetė. Ką manot?

Manęs su pupomis vos ant ledo nepaliko, užsakiau spalio mėnesį, tai gavau tik balandžio pradžioje, KG (po  LA vėliava), vis jie ten sertifikatų negavo, jau galvojau kad paliks ant ledo, pupos nuo 300 rudenį pabrango iko 450, įdomu kiek išrašys sąskaitą. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , Ukius_bulvinskis pranešimas:

Manęs su pupomis vos ant ledo nepaliko, užsakiau spalio mėnesį, tai gavau tik balandžio pradžioje, KG (po  LA vėliava), vis jie ten sertifikatų negavo, jau galvojau kad paliks ant ledo, pupos nuo 300 rudenį pabrango iko 450, įdomu kiek išrašys sąskaitą. 

Penktadienį atėjo žinutę siūlo pupas kainą nuo 550.

Prieš mėnesį sakė kad belgiškos po 800:icon-biggrin:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
prieš valandą, panjabis pranešimas:

Sveiki, rodo kazkiek lietaus ateinanciom dienom, ar verta berti salietra ant mieziu tik ka sudygusiu, sulfata zinau berti pats laikas ant sudygusiu, bet salietra? Noretusi baigti su tresimais. 

Jeigu salyklą augini, berk abu tikrai. Ypač jeigu nusimato sausi orai vėliau. O realiai jeigu ir pašariniai irgi berk, kol sulfatas taps prieinamas pasimaitins iš salietros jau dabar iškart. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...