Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

  • po 2 savaičių...
  • po 1 mėnesio...
prieš 4 minutes , Witalikas pranešimas:

Bet kur tokius deti po to. Kais kai velniai, geriau jau glifosuoti ir sausus svarius pasiimi. 

Tai laukti kol saulė isdziovins ir varyti. Jei bus sausa žolė be rasos tai ir grūdas sausa būna. Nuleisti pobugni truputi žemyn kad mažiau maltų  mase ir viskas puiku. Kulių aš pas ekologus tai ten patikėki. Ir viršūnę les imi ir gerai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 38 minutes , pukotukas pranešimas:

Tai laukti kol saulė isdziovins ir varyti. Jei bus sausa žolė be rasos tai ir grūdas sausa būna. Nuleisti pobugni truputi žemyn kad mažiau maltų  mase ir viskas puiku. Kulių aš pas ekologus tai ten patikėki. Ir viršūnę les imi ir gerai

Jai jau perzele, vargu ar tu virsunes paimsi. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , pukotukas pranešimas:

Tai laukti kol saulė isdziovins ir varyti. Jei bus sausa žolė be rasos tai ir grūdas sausa būna. Nuleisti pobugni truputi žemyn kad mažiau maltų  mase ir viskas puiku. Kulių aš pas ekologus tai ten patikėki. Ir viršūnę les imi ir gerai

Jo pabandžiau tai dabar kelinta diena prie kombaino remontuoju perkulimo elevatoriu.O rimčiau gal galit pasakyt ko ,kiek det ir paskui palaukt kad nieko nerastu supirkime

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 8 valandas, mokytojuks pranešimas:

Jo pabandžiau tai dabar kelinta diena prie kombaino remontuoju perkulimo elevatoriu.O rimčiau gal galit pasakyt ko ,kiek det ir paskui palaukt kad nieko nerastu supirkime

Jau pavėlavai su purškimais, nes dvi savaites laukiant, nebus išvis ką kult.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sveiki, planuoju sėti ž miežius su juostine sėjama kas 30 cm. Kokią normą mln sėklų reiktu sėti. Gal kas sėję? Suprantu, kad reikia mažinti nei tradiciškai sėjant, bet kiek, kad nebutu reti. Nuomoniu daug, bet dažnai iš tų kas nėra darę, gal kas patirtimi pasidalins. Dėkui. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...