Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

  • po 1 mėnesio...
  • po 1 mėnesio...
prieš 8 minutes , Vilius pranešimas:

Kaip su miežių auginimo technologijom, kaip trumpinat koki azotini trešima darot?   Nauja kultūra pas mane laukuose, potenciala jų matau prastesnėse žemėse, kur kviečiam sunkiau. Kokias veisles sėjant ir kokie pastebėjimai? ;)

Klausimas ar žieminiai ar vasariniai :)?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , Vilius pranešimas:

Kaip su miežių auginimo technologijom, kaip trumpinat koki azotini trešima darot?   Nauja kultūra pas mane laukuose, potenciala jų matau prastesnėse žemėse, kur kviečiam sunkiau. Kokias veisles sėjant ir kokie pastebėjimai? ;)

Jei apie žieminius, tai tręšimas rudenį 300 npk buvo praeitą, 300 salietros 100 sulfato, 1 fungicidas, tineksepak etilo 0,4 ir terpalo vėliau. Kaip pernai pakaitino tai vis tiek derlius buvo geresnis nei kviečių, 5,5t/ha .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, Vilius pranešimas:

Kaip su žieminių miežių auginimo technologijom, kaip trumpinat koki azotini trešima darot?   Nauja kultūra pas mane laukuose, potenciala jų matau prastesnėse žemėse, kur kviečiam sunkiau. Kokias veisles sėjant ir kokie pastebėjimai? ;)

Kai tawes paklausė kokia technalogija taikai ž.kviečių ir prašė pasidalyt,tai nx pasiuntei beveik kita,įdomi žmogysta:icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, Vilius pranešimas:

Kaip su žieminių miežių auginimo technologijom, kaip trumpinat koki azotini trešima darot?   Nauja kultūra pas mane laukuose, potenciala jų matau prastesnėse žemėse, kur kviečiam sunkiau. Kokias veisles sėjant ir kokie pastebėjimai? ;)

200npk, 300salietra per du kartus, pirmas trumpinimas keli variantai pirmame bamblyje(medamax 0,7-0,8kg/ha, medax top 1,0l , moddus 0,5l/ha ) ir antras trumpinimas prieš pasirodant akuotams terpal 1,5l/ha arba cerone 0,5l/ha. Žemės balas apie 60, tai 7,5-8t būna, bet prasileidus trumpinimą arba pavėlavus didelė tikimybė sugriuvimo. Ccc galit nebandyt jokio efekto neduos. 

Na ir labai svarbu bent jau vienas labai stiprus fungicidas arba du kartus po silpnesnį kokteilį, kitu atveju žymai greičiau subręsta ir derlius gali būti mažesnis per visą tona ir daugiau tik dėl fungicido(strobiko vienokio ar kitokio) nepanaudojimo. Gal sakysit nesamonė bet patys matėme. 

Veislė Cindarella, kurios nelabai kur įsigysit, bet labai gera.. 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...