Jump to content

Miežių auginimas


ūkininkas

Recommended Posts

aš turiu šitokių miežių ir tikrai nežinau ką daryti, dabar yra gavę 100 n ir 4 tonas biofertalio mėšlo. kadangi tankumas yra tikrai nesveikas (sėjos klaidos), tai galvoju kuo čia baigtųsi papildomo 30 n užmetimas.. papildomu derliumi ar grandymu su pakėlėjais :D

20220529_213956.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, AgroP pranešimas:

Reikia informacijos daugiau, koks PK fonas, koks dirvožemis, kokia stadija augimo dabar tavo miežių ir t.t nežinau kaip kitiems, bet bent jau man kitaip nesiskaičiuoja žinant tik viena faktorių. 

Žemės tyrimai nedaryti. Prieš sėja P 39 K 39. Priemolis. BBCH 29. Dabar tikėtina prikulti po 3t. Pradėjom gauti vis lietaus, tad įdomu ar dedėjus dar po 200kg salietros įdomu ar įmanoma jog desidetų tona derliaus.  Klausimas labiau bendrinis nei apie mane.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , udugas pranešimas:

Žemės tyrimai nedaryti. Prieš sėja P 39 K 39. Priemolis. BBCH 29. Dabar tikėtina prikulti po 3t. Pradėjom gauti vis lietaus, tad įdomu ar dedėjus dar po 200kg salietros įdomu ar įmanoma jog desidetų tona derliaus.

tonai ir simto per akis..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 16 valandų, manttys pranešimas:

aš turiu šitokių miežių ir tikrai nežinau ką daryti, dabar yra gavę 100 n ir 4 tonas biofertalio mėšlo. kadangi tankumas yra tikrai nesveikas (sėjos klaidos), tai galvoju kuo čia baigtųsi papildomo 30 n užmetimas.. papildomu derliumi ar grandymu su pakėlėjais :D

20220529_213956.jpg

Tu čia stipriai stipriai...   pas mane 75vm azoto manau   jei orai bus palankus ilysiu taro 7-8t/ha  sąlyklinių miežiukų. Sėja 3 mln/ha. Kas dėlntrumpinimo visad užtekdavo 1lterpalo su fungicidu.  Idomu kaip su kitais reguliatoriais ankstyvesnėm vazėm veikia. Kas Vorai dar oadėtų tvirtint miežį?

20220529_224540.thumb.jpg.e10c3acee18f0258979e3356e3dea9ba.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...