Jump to content

Strip-till


arimas

Recommended Posts

prieš 5 minutes , Minduksx pranešimas:

 

 

O jei pas mane kederis 10m ir imciau dvi pradalges, kederis be juostu standartinis, kaip nestu mase gal esat bande kaip nesa tarkim jei pradalge kraste kederio?

Imtu drasiai , 7,5 m truputi per siauras, chederi juostos, rapsui, kviečiam, miežiam labai gerai, žirniam ir pupom, nelabai ypač jei pasėlis retesnis. Bet rapsą renkam ir su paprastu chederiu, labai gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Is pradalgiu bandem kult siemet. Pjovem daug rudesni, nei arimas filmuke. Nezinau koki pliusai koki minusai is pradalgiu pjaut? Man pradalgiai aktualiausi kai buna lauke plotai  zaliu rapsu. Visa lauka kombainu o tada zalius rapsapjove ir po 3 dienu tie zali pribresta. Kad visus plotus taip pjaut manau neverta. Anglijoj anksciau nemazai i pradalgius varydavo dar lyg maziau is pradalgiu pjauna rapso?

EAEFC071-A84C-43D3-A9B2-1A1EAC3383C9.jpeg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , Minduksx pranešimas:

 

 

O jei pas mane kederis 10m ir imciau dvi pradalges, kederis be juostu standartinis, kaip nestu mase gal esat bande kaip nesa tarkim jei pradalge kraste kederio?

Tiek su juostom tiek paprastas kederis is pradalgiu rapsa kvieti ir pan. isilgai  pradalgiu renka gerai nera skirtumo kraste ar viduri papuola pradalgys. Bet skersai pradalgiu ar jei rapsapjove sustojus ir storiau prinesta tada jau blogai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek galvų, tiek nuomonių, vieniem skanu, kitiem vemt verčia, Todėl papasakosiu dėl ko aš pasirinkau tokia technologiją. susidomėjau aš ją, pabuvojęs pas kanadiečius . Ten taip paprastai viskas nesidaro kaip atrodo iš šono. pirmiausia rapsapjovė, jin turi nupjautą rapsą ne guldyt o statyt stačią, kaip kad rožes merktum į vazą . toliau rapsapjovės plotis, kuo siauresnė tuo daugiau nuostolių. turėtu būt propocija tarp rapsapjovės gerklės kur daro pradalgę ir chederio pločio. kanadoj rapsapjoves turi po dvi gerkles. Aišku , kad turi tolygiai, gražiai nupjaut, be kupstų. Labai priklauso nuo laiko pasirinkimo, kada jį guldyt į pradalges. Kanadiečių pagrindinis argumentas dėl ko jie pjauna i pradalges, kad vėjas neišdaužytu ir škvalai mažiau iškultu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 45 minutes , arimas pranešimas:

kiek galvų, tiek nuomonių, vieniem skanu, kitiem vemt verčia, Todėl papasakosiu dėl ko aš pasirinkau tokia technologiją. susidomėjau aš ją, pabuvojęs pas kanadiečius . Ten taip paprastai viskas nesidaro kaip atrodo iš šono. pirmiausia rapsapjovė, jin turi nupjautą rapsą ne guldyt o statyt stačią, kaip kad rožes merktum į vazą . toliau rapsapjovės plotis, kuo siauresnė tuo daugiau nuostolių. turėtu būt propocija tarp rapsapjovės gerklės kur daro pradalgę ir chederio pločio. kanadoj rapsapjoves turi po dvi gerkles. Aišku , kad turi tolygiai, gražiai nupjaut, be kupstų. Labai priklauso nuo laiko pasirinkimo, kada jį guldyt į pradalges. Kanadiečių pagrindinis argumentas dėl ko jie pjauna i pradalges, kad vėjas neišdaužytu ir škvalai mažiau iškultu.

Dabartines visos veisles turi ridiko gena ir rugsejo galia rapsai buna neiskulti, kazkur prie stulpo tiek pernai tiek siemet esu rades spalva isblyskus bet visi ankstyse. Kazkaip kyla itarimu kad anktyvas nupjovimas kaip ir randapas gali sumazint seklu stambuma ir derliu?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 8 minutes , arimas pranešimas:

čia gal kam nors bus idomu pažiūrėt kaip dirba atskiri mazgai, įrašas senas kai kas  pakeista

Manau truputi pastrizai reiketu set, o technologines vistiek matytusi pernykstes ir jom butu galima seti

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

čia tik abejonės, paėmi 2-3 technologinių plotį, vienas kuli stačias , kitas iš pradalgių ir turi atsakymą. Kodėl reikia sėt rapsą pastrižai buvusių technologinių? Neturiu argumentu. aš sėju lygiagrečiai , važiuoju tom pačiom technologinėm ir su purkštuvu su nuleistais purkštukais į rapso tarpueilius purškiu kasą, į pastrižas eilutes to nepadarysi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2021-01-15 at 20:10, agronoms pranešimas:

Man kvailam senam diedui,kartais iškyla toks klausimas,ką šaltis daro su tais visais padais?

Man čia tokia mintis galvoj sukasi... O ką tas šaltis konkrečiai daro? Čia juk kalbam apie fizikinį reiškinį? O jam reikia tam tikrų sąlygų. Ta prasme reikia šalčio, reikia kad jis būtų pakankamai ilgai, kad pasiektų tam tikrą gyli, bet ko dar reikia? Jei dabar išrausiu kaktusą iš vazono ir ta dirvą įdėsiu į šaldiklį, bus tas reiškinys? Arimo pado aišku ten nėra, ar tai reiškia kad šaltis paveikia tik sutankėjusį sluoksnį be pėdsako praeidamas pro likusią dirvą? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 13 minutes , jevgenijus pranešimas:

Man čia tokia mintis galvoj sukasi... O ką tas šaltis konkrečiai daro? Čia juk kalbam apie fizikinį reiškinį? O jam reikia tam tikrų sąlygų. Ta prasme reikia šalčio, reikia kad jis būtų pakankamai ilgai, kad pasiektų tam tikrą gyli, bet ko dar reikia? Jei dabar išrausiu kaktusą iš vazono ir ta dirvą įdėsiu į šaldiklį, bus tas reiškinys? Arimo pado aišku ten nėra, ar tai reiškia kad šaltis paveikia tik sutankėjusį sluoksnį be pėdsako praeidamas pro likusią dirvą? 

Šaltis man atrodo purena dirvą.Tuo pačiu ir ardo padą.Vazonas ir šaldiklis nemanau kad vykęs palyginimas.Nors ir jį išėmus ir atitirpinus,manau rezultatas būtų matomas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , agronoms pranešimas:

Šaltis man atrodo purena dirvą.Tuo pačiu ir ardo padą.Vazonas ir šaldiklis nemanau kad vykęs palyginimas.Nors ir jį išėmus ir atitirpinus,manau rezultatas būtų matomas.

ką šaltis daro su buteliu vandens, ką daro su pamatais negiliai įleistais?...... tai yra didelė jėga, jei yra drėgmės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu kišu trigraši.

Kadangi vanduo gali turėti tris fizikinius būvius , dujos, skystis ir ledas, tai šaltis dirvožemyje vandens skystą fazę keičia kietąja. Ledo specifinis tankis yra mažesnis nei vandens, būtent dėl to ledas plūduriuoja ant paviršiaus, o nenuskęsta, nes yra lengvesnis už vandenį.

Taigi tas pats vandens kiekis "x" dirvoje užima užima vietos "y", užšalęs vanduo virsdamas į ledą ir keisdamas kristalinę gardelę plečiasi ir jau dabar užima vietos "y+3" tame pačiame dirvožemio tūryje.

Reiškia reikia papildomai vietos, gilyn neis, nes ten šilta, vadinasi kyla aukštyn kur yra vietos plėstos. Vat jums ir "kodėl"

Atšilo ir nusėdo į savo pradinį tūrį "y"

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 53 minutes , voras pranešimas:

Nu kišu trigraši.

Kadangi vanduo gali turėti tris fizikinius būvius , dujos, skystis ir ledas, tai šaltis dirvožemyje vandens skystą fazę keičia kietąja. Ledo specifinis tankis yra mažesnis nei vandens, būtent dėl to ledas plūduriuoja ant paviršiaus, o nenuskęsta, nes yra lengvesnis už vandenį.

Taigi tas pats vandens kiekis "x" dirvoje užima užima vietos "y", užšalęs vanduo virsdamas į ledą ir keisdamas kristalinę gardelę plečiasi ir jau dabar užima vietos "y+3" tame pačiame dirvožemio tūryje.

Reiškia reikia papildomai vietos, gilyn neis, nes ten šilta, vadinasi kyla aukštyn kur yra vietos plėstos. Vat jums ir "kodėl"

Atšilo ir nusėdo į savo pradinį tūrį "y"

Labai jau čia gražiai ir moksliškai sudėliojai, tik su paskutine pastraipa nesutinku, kai atšyla vanduo nusėda į pradinį turi ,bet ,tą ką pakėlė jau nebegrįžta į pradinį tašką

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, arimas pranešimas:

čia tik abejonės, paėmi 2-3 technologinių plotį, vienas kuli stačias , kitas iš pradalgių ir turi atsakymą. Kodėl reikia sėt rapsą pastrižai buvusių technologinių? Neturiu argumentu. aš sėju lygiagrečiai , važiuoju tom pačiom technologinėm ir su purkštuvu su nuleistais purkštukais į rapso tarpueilius purškiu kasą, į pastrižas eilutes to nepadarysi

Darom bandymus, su daug pakartojimu. Del kulimo is pradalgiu tik 2 pakartojimai buvo ir pradalgese maziau radom derliaus, pagal kombaino rodymus. Aisku is pradalgiu biski buvo sausesni ta kombainas suskaiciavo,  bet galejo skirtis svarumas siuksliu. Staciuose rapsuose galbut galejo but daugiau slapiu siuksliu kurios derliu ekrane didino, gal... . Mes prieki rapid nagus padare po 50cm. Tai graziai per technologines dirba kai biski kampu gaunasi vaziavimas, nesigauna nagai ant tu paciu eiluciu kaip kvieciai seti. Gal kiek lauka palygina, kita met jau vel pagal lauko krasta normaliai sejam javus. Idomi ir gera mintis del kaso purskimo i tarpus tarp rapsu eiluciu. Praktiskai ar tas gaunasi del Kaso? jau reikia rtk vairavimo, ir manau reikia slangu KASINIU. Nes visi kasiniai pirkstukai skleidziai i didesni ploti nei 50 cm.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...