Jump to content

No-till


linas78s

Recommended Posts

Tai va jus ir siuncia visus no till eik tu ...  nes jus visus siunciat ten pat :)

bet cia ne esme , reikia kalbeti ir sutarti .

tai sakai negyva pas mane , o tai bandes koks skirtumas kaimyno ir tavo gyvos zemes temp ?  Kada kuri pirma susyla , ir pas ka greiciau galim seti ir laiko maziu atima .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , jevgenijus pranešimas:

Žinai, sako, kad protingai paklausti jau reikia turėti kažkiek žinių. 

Youtubas gi net traška nuo tų video. Yra ir lietuviškų. Nori giliau? - Knygos. 

 

Kad metai visi vienodi buti ir knygas skaityti pradeciau :) bet kol kas to nera .

Ir visa kita yra teorija ir praktika :) su teorija daug neisi manau , nes viskas keiciasi.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 35 minutes , Karolis.S pranešimas:

 

Tai as ir klausiu kaip zmones sprendzia problemas su rapsu su pupom no till ? Ar cia blogai ar cia "musu  pasikelimas " negalit pasakyti ? 

Cia ir tema no till  , o ne tu kam sirdi skauda kad plugo is kiemo negali ismesti.

 

 

Tai kad ok viskas  su tom pupom ir žirniais. Per žiema gera knyga perskaityt teko kaip reikia dirbt o tiksliau kaip mylėt ir atstatyt dirvožemį, nemažai rašė ir apie no till strip till kokie pliusai yra taikant šias technologijas literatūros nuo knygu iki youtubės ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , Karolis.S pranešimas:

Tai va jus ir siuncia visus no till eik tu ...  nes jus visus siunciat ten pat :)

bet cia ne esme , reikia kalbeti ir sutarti .

tai sakai negyva pas mane , o tai bandes koks skirtumas kaimyno ir tavo gyvos zemes temp ?  Kada kuri pirma susyla , ir pas ka greiciau galim seti ir laiko maziu atima .

Aš matavau, o ką? Tarpiniai vs į arimą sėti Rapsai. Tiesa buvo tą dien apie 20 šalčio ir iki sėjos tolokai :D

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 3 minutes , Karolis.S pranešimas:

Kad metai visi vienodi buti ir knygas skaityti pradeciau :) bet kol kas to nera .

Ir visa kita yra teorija ir praktika :) su teorija daug neisi manau , nes viskas keiciasi.

 

Gerai kad žiema kokia tai ilgesnė, pora knygų patvarkiau. Jei pusėtinai skaitai angliškai galiu parekomenduoti. Krūva klausimų atkris, ir krūva naujų atsiras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Oi žmogau.

Jau tiek šūdo praėjau, kad niekam nelinkėčiau.

Girtis niekada nesigyriau, aprašęs ir kas sekasi ir kas ne ir po ne vieną kartą.

Negraužk nagų, kad kažkam pagaliau pavyko daryk išvadas, arba tiesiog ark ir nesidairyk į šonus, nes gali būti, kad apsidairęs suprasi, kad paskutinis :handgestures-fingerscrossed:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš ir sulaukiu dažnai kritikos kad po strip till laukas negražiai atrodo, kad kai kur nesdyge, kad kai kur paselis nevienodas, kad rapsas mano perauges, kad kviečiai per mažai trumpinti, kad fungicidu per mažai naudoju arba ne ta kur visi aplinkiniai. Bet atsakymas mano paprastas koks skirtumas jei rezultatai nėra prastesni nei aplinkui esančių ūkių. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, voras pranešimas:

Mokomės iš geriausių.

Nepyk ;)

Redaguoju, ok, priimu kritiką, galbūt reikėjo dar kartą pakartoti viską nuo pradžių, atsiprašau, trūko kantrybė, vis neišmokstu patylėti.

Tiesiog užsienio forumuose randi visai kitokį bendravimą, nėra to tuščio pasipūtimo iš antrą dieną tiesiogiai sėjančių. Arba dar tik svajojančių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei taikai man, tai sorry, jokio pasipūtimo mano lūpose nėra ir būti negali.

Tiesiog vis iššauna kas nors kas sugeba pasukti taip, kad jį kažkas privalo įtikinti!

Kodėl jį reikia įtikinėti, kodėl turi skaityt sarkazmą savo adresu ir nuolankiai akis vartyt????

Kodėl jis gali, o aš ne?

Tai ir parašiau tiesiai šviesiai, juk jokios prievolės, nenori nedarai.

Matai tik pasekmes, o priežasties kažkodėl neįžvelgi.

Juk mėgsti būti racionalus, tai pažiūrėk šiek tiek kitu rakursu.

Kur nežinau, kur nemoku, kur nesusidūręs ten ir nesireiškiu.

O kur jšklausyta, pačiupinėta, būta, matyta ir kai kas išbandyta, na sorry kodėl turiu apsiginti prieš kažką?

Ir ne tik aš, visi kurie daro kitaip, pažiūrėk koks čia nuolatinis puolimas!!!! 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , voras pranešimas:

Jei taikai man, tai sorry, jokio pasipūtimo mano lūpose nėra ir būti negali.

Tiesiog vis iššauna kas nors kas sugeba pasukti taip, kad jį kažkas privalo įtikinti!

Kodėl jį reikia įtikinėti, kodėl turi skaityt sarkazmą savo adresu ir nuolankiai akis vartyt????

Kodėl jis gali, o aš ne?

Tai ir parašiau tiesiai šviesiai, juk jokios prievolės, nenori nedarai.

Matai tik pasekmes, o priežasties kažkodėl neįžvelgi.

Juk mėgsti būti racionalus, tai pažiūrėk šiek tiek kitu rakursu.

Kur nežinau, kur nemoku, kur nesusidūręs ten ir nesireiškiu.

O kur jšklausyta, pačiupinėta, būta, matyta ir kai kas išbandyta, na sorry kodėl turiu apsiginti prieš kažką?

Ir ne tik aš, visi kurie daro kitaip, pažiūrėk koks čia nuolatinis puolimas!!!! 

Na tikrai nieko asmeniško, bet kiek čia prifilosofavai, tai galima buvo ir kažką iš realybės.

 Bet aplamai, siūlyčiau naudotojam arba ignoruoti šituos "tūpus" klausimus ir provokacijas, arba jau atsakyti kažką į temą. Nes kitaip, nei laiko gaišimas aš šito kapojimosi negaliu pavadinti.

Jei gyvenimas susidėlios, gal pats naudosiu strip tilla, bet visi mato, arba jau kažką kitiem papasakosiu, arba tiesiog patylėsiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , voras pranešimas:

Jei taikai man, tai sorry, jokio pasipūtimo mano lūpose nėra ir būti negali.

Tiesiog vis iššauna kas nors kas sugeba pasukti taip, kad jį kažkas privalo įtikinti!

Kodėl jį reikia įtikinėti, kodėl turi skaityt sarkazmą savo adresu ir nuolankiai akis vartyt????

Kodėl jis gali, o aš ne?

Tai ir parašiau tiesiai šviesiai, juk jokios prievolės, nenori nedarai.

Matai tik pasekmes, o priežasties kažkodėl neįžvelgi.

Juk mėgsti būti racionalus, tai pažiūrėk šiek tiek kitu rakursu.

Kur nežinau, kur nemoku, kur nesusidūręs ten ir nesireiškiu.

O kur jšklausyta, pačiupinėta, būta, matyta ir kai kas išbandyta, na sorry kodėl turiu apsiginti prieš kažką?

Ir ne tik aš, visi kurie daro kitaip, pažiūrėk koks čia nuolatinis puolimas!!!! 

pagalvok kodėl turi teisintis......Tėva motina nužudei ar kažkam turi kuola įkalti....nu turbūt ne .Viena yra dirbti visai kita seile varvinti ir pavydėti.... teisingai  rašė sėju tris metus čia nebuvau n metu ir užeisiu dar už n metu kai bus su kuom diskutuoti ir pasitarti.O dabar tik kažkoks savu tiesu apginimas kam jis reikalingas .... Tam kuris jomis jau tiki -  tikrai ne o jei reikia tam kuris dar tik galvoja tai tegu ir prišika savo puoda - galės jei norės su kitais pasidalinti....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...