Jump to content

No-till


linas78s

Recommended Posts

prieš 11 minutes , jevgenijus pranešimas:

Iš tuščio į kiaurą, iš kiauro į tuščią... Reikia 7 laukų sejomainos... Ne 6, ne 8, bleen būtent 7... Ką Rapido instrukcijoje parašyta - Gali daryt beleką? Reikia turėti didžiojo kanjono gilumo agronomines žinias... Atrodo, kad su avataru pasėjus, kviečiai pirma plaukės ir tik po to krūmysis... Ir baikit baksnotis, jog per mažai kažkas turi patirties, kad kalbėti apie no till. Jau po metų ar dviejų, notilščikui nebėra su jumis apie ką kalbėti, nes jis jus lenkia patirtimi ne šeip, o kartais lenkia. Nes kol jūs šnekat, jie daro. Nemanot, kad keista, kai temoje daug ir dažnai kategoriškai reiškiasi tie, kurie nedaro ir net nesidomi, o tie kurie jau daro - tyli? Jums su tuo viskas normaliai? 

Tai ir lengviausia reikštis kai nieko nesupranti,nes jei suprastum tai būtų gėda nusikalbėti:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-12-31 at 14:33, nts519 pranešimas:

Gerai apsižiūrėsiu ko trūksta manąjai, kiek iš video žiūrėjau rites kitos ir šlangų nuvedimus pasidaryti tik reiktu. 

O gal tik nuvedimus, nebuvau dozatoriaus atsisukęs pažiūrėti. 

 

Bet juk nepakelsi ten kas kelintos kojos,  kad brauku tik kas 75 cm o  daugiau liktų nejudinta? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Ozas pranešimas:

Rapso su ja nepasesi jau, cia tik grudinem kulturom. 
Idomu ar LT yra kas turi? 
Mano galva, reik pirma nuo kombaino pradeti, po to tik sejama. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, jevgenijus pranešimas:

Iš tuščio į kiaurą, iš kiauro į tuščią... Reikia 7 laukų sejomainos... Ne 6, ne 8, bleen būtent 7... Ką Rapido instrukcijoje parašyta - Gali daryt beleką? Reikia turėti didžiojo kanjono gilumo agronomines žinias... Atrodo, kad su avataru pasėjus, kviečiai pirma plaukės ir tik po to krūmysis... Ir baikit baksnotis, jog per mažai kažkas turi patirties, kad kalbėti apie no till. Jau po metų ar dviejų, notilščikui nebėra su jumis apie ką kalbėti, nes jis jus lenkia patirtimi ne šeip, o kartais lenkia. Nes kol jūs šnekat, jie daro. Nemanot, kad keista, kai temoje daug ir dažnai kategoriškai reiškiasi tie, kurie nedaro ir net nesidomi, o tie kurie jau daro - tyli? Jums su tuo viskas normaliai? 

Tik patikslinsiu daugelis įsivaizduoja titanų kova kaip rapidas ir fokusas ..... bet iš tikro yra auginimo filosofijų kova....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nėra jokios kovos, jei visi galėtų patraukt ir įpirkt tai taip ir būtų. Dabar tik ieško pasiteisinimų kodėl aš to nedarau.

Man pačiam taip buvo, oi koks skeptikas buvau, tai labai atsispindi temoje crosslot sėjamoji ar kažkas panašaus.

Bet gyvai pamačiau, pabrukau uodegą nes žaptai atvipo suvokus, jog nieko nemoku ir nesuprantu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 36 minutes , voras pranešimas:

Nėra jokios kovos, jei visi galėtų patraukt ir įpirkt tai taip ir būtų. Dabar tik ieško pasiteisinimų kodėl aš to nedarau.

Man pačiam taip buvo, oi koks skeptikas buvau, tai labai atsispindi temoje crosslot sėjamoji ar kažkas panašaus.

Bet gyvai pamačiau, pabrukau uodegą nes žaptai atvipo suvokus, jog nieko nemoku ir nesuprantu.

Su Naujais visus!Dristu paprieštarauti,tikrai yra galinčių ir ipirkti,ir patraukti,bet to nedaro.P.s.Čia ne apie save aš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 1 minutę , ramas 1 pranešimas:

Pasesi yra dezes atskiros ,bet tik kazkaip min 8kg .kazka reiktu sprest.

Taip ir maniau bet manau visa bėda jog ji ruskine... Kaip su normos reguliavimu arba gylio palaikymo guolių kokybės bei dažymas metalo kokybė..... Ir tt. Maži bunkiariai tiek trasom tiek seklom. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, Sviesa pranešimas:

Taip ir maniau bet manau visa bėda jog ji ruskine... Kaip su normos reguliavimu arba gylio palaikymo guolių kokybės bei dažymas metalo kokybė..... Ir tt. Maži bunkiariai tiek trasom tiek seklom. 

Kol nenusipirksi nieks neatsakys. 
Bet sakau pirma reik kombaino gero, del siaudu smulkinimo. Nebent nurinksi visus. Bet logikos nera, reik mulco

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Witalikas pranešimas:

Kol nenusipirksi nieks neatsakys. 
Bet sakau pirma reik kombaino gero, del siaudu smulkinimo. Nebent nurinksi visus. Bet logikos nera, reik mulco

 Reikia kad kombainas ne tik gerai smulkintu ir skleistu šiaudus bet dar turi būti ir pelų skleistuvas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , Witalikas pranešimas:

Na jau taip nevardinau visko is eiles. Maniau supras visi koks tas geras kombainas. 

Galima ir be lexionu apset Eco ekecios ir jai dar blogai vis tai yra biologija. No till be chemijos ir biologijos sunkiai nors kai kurie puikiai išsiverčia. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Witalikas pranešimas:

Nemanau, kad lexionas yra tobus. 
Su eco akeciom vargu ar gelbes. Na zinoma, tokiu metu daugiau gal nebus

mano kombainas be pelų skleistuvo, papasakosiu kaip seksis išsisukt ;)  Gal kažkiek ražieninės akėčios ir aukštas pjovimas gelbės. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 1 valandų, rapsas pranešimas:

mano kombainas be pelų skleistuvo, papasakosiu kaip seksis išsisukt ;)  Gal kažkiek ražieninės akėčios ir aukštas pjovimas gelbės. 

Bus tikrai idomu isgirsti. 
Mano kad ir su skleistuvu ir peliukai nauji. Apsukos virsina jau gamyklinius nustatymus. Turetu buti ten tik dulkes. Bet vistiek man nepatinka jo smulkinimas. Prastai smulkina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...