Jump to content

No-till


linas78s

Recommended Posts

Prieš 5 valandas, ggg pranešimas:

No till technologijos netaikau, bet zinau viena uki lietuvoj, kuris jau 5 metus dirba no till, tai keleta dalyku kuriuos taiko ukis:

1. Tik zemauges javu veisles;

2. Tresimas turi buti orientuotas per lapus, daugiau tenka su skystom trasom su purkstuvu pavazinet, tresimus dalinti i kelias dalis;

3. Tik rotoriniai, hybridiniai kombainai. Smulkinimas turi buti idealus;

4. Zemes dirbimas tik viksrine vaziuokle, kombainai taip pat, grudus nuo kombaino nuveza taip viksrinis su perkrovimo priekaba kuri turi viksrine vaziuokle;

5. Sejama visada tom paciom technologinem su rtk.

6. Sejant iterpiamas skystas fosforas

Cia tik keletas dalyku sekmingam no till taikymui. Itariu yra dar maziausiai 10 punktu, kuriuos reikia daryti norint sekmingai dirbti no till.

kas cia svajoja, kad nusipirkau no till sejalka ir turiu dominator kombaina, ai dar pakeiciau mastyma ir jau busiu sekmingas no till taikytojas - tai nusileiskit ant zemes.

O man atrodo, kad ėmei ir prifantazavai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, MBLORINSER pranešimas:

Pelės ne dėl skutimo, jų daugiau dėl keletos žiemų nebuvimo.

Buvo dabar 20cm sniego lape iskapcius po lauka duobiu vienoij su visais savaites laiko jaunikliais tad tos peles ziema laimingai ir vaikus veda ir vargo nemato

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Buvo dabar 20cm sniego lape iskapcius po lauka duobiu vienoij su visais savaites laiko jaunikliais tad tos peles ziema laimingai ir vaikus veda ir vargo nemato

Kai nėra įšalo tai nemato vargo,bet kai pusmetrį įšąla tai nelabai ten joms džiaugsmas gaunasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, linas78s pranešimas:

Kai nėra įšalo tai nemato vargo,bet kai pusmetrį įšąla tai nelabai ten joms džiaugsmas gaunasi.

Negalvok kad jos gyvena vieno kambario butely jos lenda gilyn kaip sliekai isgrauzia ne po viena kvadratini metra sutempe i olas ten ju olu sistema tai ispudinga 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , WYCKA/ pranešimas:

Negalvok kad jos gyvena vieno kambario butely jos lenda gilyn kaip sliekai isgrauzia ne po viena kvadratini metra sutempe i olas ten ju olu sistema tai ispudinga

Tai niekas ir nesako kas įšąlas 100 procentų sunaikins, bet apreguliuodavo populiaciją truputį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del siaudu smulkinimo kaip cia kazkas rase , kad reikia labai gero smulkinimo . Na neistveriau nesusilaikes ir neparases :icon-wink: Strip tile turbut taip bet no tille kaip tik atvirksciai , kuo ilgesne raziena tuo geriau , siaudu geriausias paskleidimas kada jie paliekami stati ten kur ir stovejo (varpu sukuotuve), tai ir monodiskas geriausiai ses , ir sniega geriausiai sulaikis o ir per audras kada nesa ir pusto derlinga dirvozemi is kaimyno lauko pas mane jis nutups su visais kaimyno idetais eurais ... , jis juk pats atiduoda :icon-wink:

p.s kaip taisykle kolegos uzsiimantis tradicine technologija visada "komentuoja" jausdamiesi pranasesni uz tave...

as zinau tik viena , kad esu atsilikes nuo tu kurie pradejo tai taikyti anksciau bet esu pirmesnis zingsniu pries tuos kurie dar tik ketina tai daryti

busiu dekingas jei suprasit :icon-wink:

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 23 minutes , Algis... pranešimas:

Del siaudu smulkinimo kaip cia kazkas rase , kad reikia labai gero smulkinimo . Na neistveriau nesusilaikes ir neparases :icon-wink: Strip tile turbut taip bet no tille kaip tik atvirksciai , kuo ilgesne raziena tuo geriau , siaudu geriausias paskleidimas kada jie paliekami stati ten kur ir stovejo (varpu sukuotuve), tai ir monodiskas geriausiai ses , ir sniega geriausiai sulaikis o ir per audras kada nesa ir pusto derlinga dirvozemi is kaimyno lauko pas mane jis nutups su visais kaimyno idetais eurais ... , jis juk pats atiduoda :icon-wink:

p.s kaip taisykle kolegos uzsiimantis tradicine technologija visada "komentuoja" jausdamiesi pranasesni uz tave...

as zinau tik viena , kad esu atsilikes nuo tu kurie pradejo tai taikyti anksciau bet esu pirmesnis zingsniu pries tuos kurie dar tik ketina tai daryti

busiu dekingas jei suprasit :icon-wink:

 

Svarbu pačiam gerai,o tai jau didelis pliusas.Na o kas bus ateity geriau,laikas parodys.Jis viską sustato i vietas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...