Jump to content

No-till


linas78s

Recommended Posts

Tarpininiam pasėliams sėti neblogas daiktas būtų tik bėda kad didelės sėkladėžės neuždėsi. ir Jeigu mišinys su skirtingo dydžio sėklomis tai geriau gal tada su barstytuvu ( su svarstyklėmis ) varyt  ir po to iskart su šitomis. Teoriškai kolkas planas po kūlimo  su šukom ir iš paskos tiesiogiai sėti su sėjamaja tarpinius. Sudygs ir pabiros ir tarpiniai. O kaip čia pavyks pasimatys rudenį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, vytas pranešimas:

kokios akėčios?

jis raumenį turėjo kažką panašaus į šias ražienines akėčias

https://marguciai.lt/akecios-1/5344-razienines-akecios-pom-brodnica.html

https://www.bednar.com/lt/striegel-pro-pe/ 

bednaras net kiektmetaliu padengtus virbu galus turi... straw harrow kodinė paieška konkrečiai pas vora man rods šitos: https://marguciai.lt/akecios-1/4063-razienines-akecios-agro-masz.html

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 37 minutes , grazbek pranešimas:

jis raumenį turėjo kažką panašaus į šias ražienines akėčias

https://marguciai.lt/akecios-1/5344-razienines-akecios-pom-brodnica.html

https://www.bednar.com/lt/striegel-pro-pe/ 

bednaras net kiektmetaliu padengtus virbu galus turi... straw harrow kodinė paieška konkrečiai pas vora man rods šitos: https://marguciai.lt/akecios-1/4063-razienines-akecios-agro-masz.html

Taip, šitos, tu viską žinai, pasirodo ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , voras pranešimas:

Taip, šitos, tu viską žinai, pasirodo ;)

Tie diskai turbut kažkiek sujudina dirva lyginant varijanta kur visai be diskų, kažkaip isivaizduoju, kad su diskais turėtu geriau sudygti pabiros. Šiemet atkreipiau dėmesį kur sėtos garstyčios su akėčiom  be diskų .prasčiau sudygo nei kur sėta su diskiniu bednaru

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , viktorass pranešimas:

Tie diskai turbut kažkiek sujudina dirva lyginant varijanta kur visai be diskų, kažkaip isivaizduoju, kad su diskais turėtu geriau sudygti pabiros. Šiemet atkreipiau dėmesį kur sėtos garstyčios su akėčiom  be diskų .prasčiau sudygo nei kur sėta su diskiniu bednaru

tai turbo diskai jiems reikia gazo kad jie kažka darytu.bet vėlgi gryžtam prie to kad tolstame nuo koncepcijos žemės nedirbimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 5 minutes , voras pranešimas:

O aš taip norėčiau, kad manęs niekas nepažinotų. Niekur nedalyvauju, nebendrauju, o vistiek viską žinai :icon-razz:

kibo aš niekur nedalyvauju.... tai tada tu nieko nežinai. aš net medžioju lėkšteles laivalaikiu ir toli paženges jeigu ką....Tauriu greit nebus kur dėt....:obscene-smokingjoint:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Jug rase jau, 4m nauja apie 150k rodos.

Rase: "Naujos 4 metru su 19cm tarpueiliu kazkur prasides nuo 130tukst. Pilnesnes komplektacijos ir visas 150tukst. Beveik "

4 Metrai turbut normalesniam darbui minimum 250 ag. Aisku Ag priklausys pagal tarpueili koki rinksiesi, jei jau nauja imtum. Cross slot sejamuju minusas brangios dylancios dalys. Voras seniau apie tai rase.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 52 minutes , niino pranešimas:

Jug rase jau, 4m nauja apie 150k rodos.

Rase: "Naujos 4 metru su 19cm tarpueiliu kazkur prasides nuo 130tukst. Pilnesnes komplektacijos ir visas 150tukst. Beveik "

4 Metrai turbut normalesniam darbui minimum 250 ag. Aisku Ag priklausys pagal tarpueili koki rinksiesi, jei jau nauja imtum. Cross slot sejamuju minusas brangios dylancios dalys. Voras seniau apie tai rase.

Dėkui. Žinok tiek info jau galvoj, kad nepamenu visko. sorry už dviguba klausima. 150 jau yra bele kas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, niino pranešimas:

Jug rase jau, 4m nauja apie 150k rodos.

Rase: "Naujos 4 metru su 19cm tarpueiliu kazkur prasides nuo 130tukst. Pilnesnes komplektacijos ir visas 150tukst. Beveik "

4 Metrai turbut normalesniam darbui minimum 250 ag. Aisku Ag priklausys pagal tarpueili koki rinksiesi, jei jau nauja imtum. Cross slot sejamuju minusas brangios dylancios dalys. Voras seniau apie tai rase.

Reikia demo versijų ieškoti! praeitą vasarą viena buvo pilna už 120k, mano 115k.

Dylančios bent novago- Karbidiniai noragėliai po 104 x 2 = 208, plius diskas 95eurai. Hektarui skaičiuoja 5-7eurai

Dėl arklių bus aišku pavasarį, bet internete mačiau 6metrus 220CVX tampo, aišku gal ir su 25cm tarpueiliu, bet ji sunkesnė.

O čia 7930 su 220ag irgi 6metrai

135127147_2706878286234870_5357825568912168330_o.thumb.jpg.593df190d8555bcbb4a183c32d2ae7ca.jpg

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , nts519 pranešimas:

Reikia demo versijų ieškoti! praeitą vasarą viena buvo pilna už 120k, mano 115k.

Dylančios bent novago- Karbidiniai noragėliai po 104 x 2 = 208, plius diskas 95eurai. Hektarui skaičiuoja 5-7eurai

Dėl arklių bus aišku pavasarį, bet internete mačiau 6metrus 220CVX tampo, aišku gal ir su 25cm tarpueiliu, bet ji sunkesnė.

O čia 7930 su 220ag irgi 6metrai

135127147_2706878286234870_5357825568912168330_o.thumb.jpg.593df190d8555bcbb4a183c32d2ae7ca.jpg

 

Seniau per kaimo akademija rode apie kalnuju zuba, jie rodos 6 metrus su kokiais 400 ag tampe ir tai mazai jegos buvo. Jie man rodos cross slota ( ne novaga) turi?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , niino pranešimas:

Seniau per kaimo akademija rode apie kalnuju zuba, jie rodos 6 metrus su kokiais 400 ag tampe ir tai mazai jegos buvo. Jie man rodos cross slota ( ne novaga) turi?

8 metrai ten, gyvenu pats kalnujuose :D stovi dabar pastatyta, kaip sakė leidžia ekspermentuoti ir jeigu įtikins, kad ekologiškai išeis taikyti no-till tai pasiliks. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 4 valandas, niino pranešimas:

Seniau per kaimo akademija rode apie kalnuju zuba, jie rodos 6 metrus su kokiais 400 ag tampe ir tai mazai jegos buvo. Jie man rodos cross slota ( ne novaga) turi?

Paskui proe case600kabino nes tipo 400ag. Bet iš kur ten gi ne striptilinė sėjavoji kad naga giliai kiši ir reikalauja arklių drutų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...