Jump to content
yogop

Augalų apsaugos produktų naudojimo žurnalas

Recommended Posts

pavyzdžiui 2015 metais deklaruotas laukas žieminiai kviečiai, 2014-10-25 purškta nuo žolių, neleidžia įvesti, nes atseit ne tie metai kaip kad deklaruota. Tai taip išeina, kad žieminiai kviečia iš rudens negali būti purškiami?

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as dar nebandziau nieko vesti ir gal nusisnekesiu bet manau kad priklauso vesti tik ka purskei 2015 metais, 2014 jau nepriklauso, nes kaip suprantu kalendoriniais metais skaiciuojam o ne sezonais :)

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

na as dar nebandziau nieko vesti ir gal nusisnekesiu bet manau kad priklauso vesti tik ka purskei 2015 metais, 2014 jau nepriklauso, nes kaip suprantu kalendoriniais metais skaiciuojam o ne sezonais :)

tikra tiesa reikia vesti ka darei šiemet nuo kovo 1 dienos.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Per dnb bandziau tiek per paprasta tiek per ukininko nejo, per swedbank pavyko, o zurnalas debiliškas, l/ ha reik ranka ivedinet nes pasirinkt neduoda, jei vienu purskimu purksti keli chemikalai irgi neina suvest turi kaip atskira pildyt visa eilute ir kartot duomenis, be to siais skaitmeniniais laikais galejo po ploto ir normos ivedimo kitam langeli panaudotas kiekis automatiskai atsirast bet ne reik dar skaiciuot, zodziu uzknisa.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Kaip ten gali uzpildyt kazka jei pvz pas mane 50 lauku deklaruotu ir dar kai purski gi ne po viena chemikala dedi. Atsibos tikrint jiem ir man suvedinet. Per ziema reiks susitvarkyt blokus tuos kad nebebutu tiek daug sklypeliu.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Ne per žiemą, o iki gruodžio 1d., seniūnijos žemės ūkio skyriui reik tvarkytis, deda taškus kur reik sujungt laukus ar koki krūmai iškirsti. Neesu tikras, bet gal per prisijungimus irgi galima.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Šiandien ministeris atšaukė šį įstatyma ir elektroninio varianto kolkas pildyti nereikia. Ta man pasakė LŽŪKT augalininkystės konsultantas kuris katik gavo tokį pranešima iš savo valdžios. Trečiadienį Varėnoje vyks pasitarimas šiuo klausimu tai sakė poto galės paaiškinti kaip toliau elgtis. Nes kaip jis sakė pati valdžia pamatė kad čia gemarojus o ne darbas.  

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Šiandien ministeris atšaukė šį įstatyma ir elektroninio varianto kolkas pildyti nereikia. Ta man pasakė LŽŪKT augalininkystės konsultantas kuris katik gavo tokį pranešima iš savo valdžios. Trečiadienį Varėnoje vyks pasitarimas šiuo klausimu tai sakė poto galės paaiškinti kaip toliau elgtis. Nes kaip jis sakė pati valdžia pamatė kad čia gemarojus o ne darbas.  

:angelic-flying:  http://old.zum.lt/index.php?1777604247 ..50 punktas netenka galios.. :eusa-clap:

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Tada mums, kurie varvino akis, belieka tikėtis, kad valdžia sugalvos kokį iškreiptą būdą, kaip tamstelę "paturėt". Ir pasiruošt daugiau popkorno. :icon-twisted:

Na tai kam to popkorno reikia pasiruošti.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Na tai kam to popkorno reikia pasiruošti.

Į valžios cirką bežiūrint ir mano neprapuls. Matyt kažkoks rimtas žmogus pradėjo pildyt, pamatė jog debilizmas, išspyrė ministrės kabineto duris ir liepė naikint. Nes kad savarankiškai ir be jokių debatų, tai tokių dalykų pas mus nebūna.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Į valžios cirką bežiūrint ir mano neprapuls. Matyt kažkoks rimtas žmogus pradėjo pildyt, pamatė jog debilizmas, išspyrė ministrės kabineto duris ir liepė naikint. Nes kad savarankiškai ir be jokių debatų, tai tokių dalykų pas mus nebūna.

iniciatorius tos aferos nebedirba o kitiem per daug darbo tiek apdoroti informacijos todėl ir nueita paprasčiausiu keliu kam valdininkui dirbti jei galima nedirbti.O kalbant apie svarstymus kažkaip paskutiniu laiku visose srityse taip- vakare pateikė visuomenės svarstymams ir pastaboms,sekančia diena jau priėmė visas pastabas ir pageidavimus ir dar sekančia diena priėmė be dideliu diskusiju beveik vienbalsiai.Žodžiu darbingi įstatymu korifėjai pasidarė ant tetos marijos žemės.

P.S. šiaip aš irgi apakęs nors buvo vbs agentūros žiniomis dar rugpjūti kad taip padarys bet tikrai šventai tikėjau kad neatšauks to pridavimo.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti

• Create New...