Jump to content

Tomux

Nariai
 • Pranešimai

  111
 • Prisijungė

 • Lankėsi

Apie Tomux

 • Rangas
  Narys

Miestas

 • miestas
  Vilnius

Paskutiniai lankytojai

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tomux

  zalioji trasa.

  Yra apie 1.7-1.9 t. Pakruojo raj. Artimiausiom dienom bus išvežamos parduoti. 862648794.
 2. Sveiki. Pupos visos nuskintos laukinių žąsų. Ar jos dar gali jos ataugti, jei ne kur kreiptis dėl žalos atlyginimo, jei ją iš vis kas atlygins?
 3. Tomux

  Trašų kainos

  Būtent, dabartiniu kainų nežinau, bet paskambinus achemos vadybininkui ir imant 100 t, mūsų kaina būna didesnė nei išsakyta yogop. Čia jokiu būdu ne kaltinimas klaidinga informacija, belieka džiaugtis, kad žmonės dirba su geresniais vadybininkais nei mes.
 4. Tomux

  Trašų kainos

  Kooperacija, taip pat ir nuo firmos bei vadybininko daug priklauso, čia daug faktorių. Bet esmė, kad čia skaitančių 95% o gal ir daugiau nepriklauso jokiai kooperacijai, todėl šios kainos yra nerealios mažesniems ūkininkams. Tas pats ir grūdų pardavimuose.
 5. Tomux

  Trašų kainos

  Jei be sarkazmo, tai Jūs imate dideli kiekį ir Jums siūloma kaina visada ženkliai mažesnė nei daugumai, nes čia 100 t jau neužtenka paimti kad tokias kainas gauti.
 6. Tomux

  Trašų kainos

  Pagal šį faktą, salietra pinga...?
 7. Tomux

  Trašų kainos

  Kas siūlo lietuvišką tokia kaina?
 8. Tomux

  Claas kombainai (informacija)

  Sveiki. Problema Claas Comandor 228cs būgno dešinės pusės guolis subirėjo, pakeitėme nauju-5 min. kūlimo ir vėl subirėjo, pagalvojome kad kaltas korpusas, kuris laiko guolį, bet sutvarkius ir vėl tas pats-5min. kūlimo ir subirėjo. Kame problema? Kita pusė nekaista, būgnas vibracijos neskleidžia... Gal kas susidūrė arba gali duoti protingų minčių, nes jau nebežinom ko griebtis.
 9. Nežinau iš kurios Pakruojo pusės Bauer, bet Rozalimo sen. taip pat vakar tik iki 5mm tegavom. Šiandien dar dadėjo 5mm. Visumoj tai labai mažai. Lengvesnėse žemėse jau viskas iškepę.
 10. Tomux

  Grūdu kainos?

  Domintų labiau elevatoriai, Klaipėda per toli ir jei drėgnos nebus galimybės jų paruošti. Birža dar kyla...
 11. Tomux

  Grūdu kainos?

  Gal kas pupas ar žirnius kontraktavotės šiomis dienomis? Kurios firmos ką siūlo?
 12. Tomux

  Už kiek perkate žemę?

  Sako, kad šiemet Pakruojo rajone šiemet bus taikomi 3.7% žemės mokestis dirbamai žemei.
 13. Tomux

  pupu auginimas

  40 ha laukas fuego veisle. Svoris apie 720 g. I viena gala virs km nuo 10 iki 15 uzkistu. Berods 3 dienas seta.
 14. Tomux

  Zirniai

  Pakruojo raj. taip pat bus Casablancos c3 atselio. Apart truputi apgadinto kaimyno lauko krasto po pirminio valymo birejo apie 5.3t. Branda 86 d. Isbyrejimui atspari, nors sugulimas ivertintas prastokai, mums nebuvo visai sugulus. Truputi zemesne nei standartas. Ligoms raso kad atspari. Pas mus ligu nepastebeta, kirminu nebuvo. Purksta ir fungicidais ir insekticidais. Feniksas tikrai siemet gerai susitvarke tiek zirniuose tiek pupose. Peliusku nera.
×
×
 • Create New...